PDA

View Full Version : Запознавам се...



forumka
04-08-2007, 14:09
Такам....първо не ме овиквайте че правя поредната такава тема но не мога да намеря другите такива...и....влюбена съм-меко казано,в едно момче от 9 клас,един път сме се заговаряли и толкова,но постоянно се зяпкаме и той ми хвърля едни такива погледи...искам да питам как да се запозная с него..сериозно
Благодаря предварително!

SouL^*DiViNe
04-08-2007, 14:12
мацка,има Търсачка мила :wink:

vvs_go
04-08-2007, 18:08
ПРЕСТАНЕТЕ С ТЕЗИ ПОГЛЕДИ тва изоб6то не е критерии аз гледам всяка мацка (по4ти всяка) по един и съ6ти съблазнява6т на4ин пак повтарям тва не е критерий ние мъжете сме ловци и стреляме на посоки за това ако не си по малка от него намери си предтекст и се запознайте ако си по-малка си намери мом4е на твоята възраст ако иска6 да си интересна да спе4ели6 уважението на твоите съу4ени4ки и тяхната завист разбира се а не да си поредната курва тръгнала с по голям

koalka
04-08-2007, 18:15
Ми отиваш и се запознаваш, какво толкова?

Just_say_no
04-08-2007, 19:37
otiva6... broi6 do tri ... izstrelva6 si i meto i pita6 za negovoto :smt005
ne vinagi ima polojitelen efekt no pak za vs drugi stava 6ou :)
6egata na strana... prosto otidi i poiskai da se zapoznaete :)

BAYO
04-09-2007, 00:35
Е Съжалявам, че ще го кажа ама ... леле леле леле леле, на колко такива теми съм отг. вече, забравих и бройката даже. И мани другото, ма зех да с изтърквам вече.

Та! Отиваш при него, зависи къде е, ако седи сам и пуши , ако седи сам и хапва нещо , попитай го дали иска малко компания и така... Ако е с приятели, взимаш приятелка/ки и отиваш при него и го питаш дали можете да се запознаете, или пък най-откаченото дет ся ми идва на ум е .. отиваш и му казваш " Гледам, че от доста време ме гледаш по много странен начин, би ли ми обяснил, щото ми е няк'во странно" или нек'во такова. АКо се сетя за др. ще пиша...