PDA

View Full Version : Какво да правя?



Неопитен
04-08-2007, 14:49
Ето го и моя проблем на 16 сам.До сега сам нямал приятелка и ми е доста подтиснато.Не знам какво да правя...Казват,че това са най-хбавите години на човека,но намен до сега нищо хубаво не ми се е случвало и не знам какво да правя.Всички момичета,с които сам пробвал са имали приятел и сега ще кажете "той само красивите турси"ами не просто,кой освен мен няма да си има приятел/ка на тази възраст.Имам толкова лош късмет,че се отчаивам вече.По дискотеки не ходя по простата причина,че на моята възраст сам още недорасал(сега не почваите с детските дискотеки щот това не е дискотека,а зоопарк...).Та какво трябва да направя...Имам добри приятели(не са много) с тях ходим по ексурзии,по купончета и тн,но все не ми идва късмета.На последната екскурзия се свалях с 1 момиче и то просто ме отряза и ми каза,че си има приятел.Не знам тялото ми е нормално,но не мусколесто.Не сам грозен.Дали проблема не идва от това,че нямам големи мусколи и сам си още момче,а не приличам на мъж или какво е не знам.Не сам затворен просто до сега само аз сам харесвал,а от ответната страна нищо...А като се огледам около мен на моите връснички гаджетата са или некви с прически излезли от някоя фантастика или доста по-големи и мусколести,а нормалните момичета са заети.Аве изобщо всички са заети освен мен.

04-08-2007, 14:53
spokoino niama ni6to fatalno.niakoi den 6te vidi6 4e gadjeto samo 6te doide pri teb..za vsi4ko ima vreme.nikoga ne biva da se barza. :wink:

момиче
04-08-2007, 15:00
Просто не си попаднал на точни момичета, който не търсят нищто друго освен чуства. Дето гледат да се изфукат с мускулестото, богато, известно гадже. Има и момичета който мразят наконтени и напудрени "момчета". Аз лично си падам по такива като теб дето несе фукат с нещо което навярно им е единственото и за това го изкарват на показ, дето не се гримират :smt005 (дам, тва не е рядкост, ебати смешниците дет са)... пък и ако не си чалгар аз та зимам :D

mamacita
04-08-2007, 16:03
Няма за какво да се притесняваш.Според мен точно това,че си ги мислиш тия неща е проблемът,че си нямаш гадже.Трябва първо сам да се харесаш и тогава другите ще те харесват.Според мен,не се обиждай,обаче мисля,че имаш доста комплекси.А това не е никак хубаво. [-X Така,че вдигни глава и си повдигни самочувствието,например като започнеш да правиш неща,които задоволяват потребностите ти.
Аз лично предпочитам не толкова симпатично момче,но самоуверено,със самочувствие,отколкото красиво,но без никакво самочувствие.Не се отчайвай толкова :smt056

04-08-2007, 16:07
Няма за какво да се притесняваш.Според мен точно това,че си ги мислиш тия неща е проблемът,че си нямаш гадже.Трябва първо сам да се харесаш и тогава другите ще те харесват.Според мен,не се обиждай,обаче мисля,че имаш доста комплекси.А това не е никак хубаво. [-X Така,че вдигни глава и си повдигни самочувствието,например като започнеш да правиш неща,които задоволяват потребностите ти.
Аз лично предпочитам не толкова симпатично момче,но самоуверено,със самочувствие,отколкото красиво,но без никакво самочувствие.Не се отчайвай толкова :smt056
той каза че не е грозен, забавен и бла, бла... има си самучствие човека... пък и няма човек с никакъв комплекс..

donkihot
04-08-2007, 16:14
samo kato pro4etoh kvo si napisal,abe 4ovek ti imash kompleksi,razberi 4e ne tova e nai-vajnoto gledai si jivota i si imai samo4uvstvieto a ne da se pritesnqvash za muskoli i t.n prosto si prai kefa navsqkade za kvo ti e gaje da ti trovi jivota,to samo shte si doide kogato mu doide vremeto i go karai s po-golqmo samo4uvstvie. Aide uspeh!

missTrance
04-08-2007, 20:45
има време и за тебе.. твоята мацка е някъде скрита и чака удобния момент да се появи.. а, относно това какво да правиш.. и аз не знаех, обаче правих това, което вътре ми идваше и все още така правя..

kofti_nick
04-08-2007, 21:25
Ето го и моя проблем на 16 сам.До сега сам нямал приятелка и ми е доста подтиснато.Не знам какво да правя...Казват,че това са най-хбавите години на човека,но намен до сега нищо хубаво не ми се е случвало и не знам какво да правя.Всички момичета,с които сам пробвал са имали приятел и сега ще кажете "той само красивите турси"ами не просто,кой освен мен няма да си има приятел/ка на тази възраст.Имам толкова лош късмет,че се отчаивам вече.По дискотеки не ходя по простата причина,че на моята възраст сам още недорасал(сега не почваите с детските дискотеки щот това не е дискотека,а зоопарк...).Та какво трябва да направя...Имам добри приятели(не са много) с тях ходим по ексурзии,по купончета и тн,но все не ми идва късмета.На последната екскурзия се свалях с 1 момиче и то просто ме отряза и ми каза,че си има приятел.Не знам тялото ми е нормално,но не мусколесто.Не сам грозен.Дали проблема не идва от това,че нямам големи мусколи и сам си още момче,а не приличам на мъж или какво е не знам.Не сам затворен просто до сега само аз сам харесвал,а от ответната страна нищо...А като се огледам около мен на моите връснички гаджетата са или некви с прически излезли от някоя фантастика или доста по-големи и мусколести,а нормалните момичета са заети.Аве изобщо всички са заети освен мен.

ОооОооО Колега \:D/ \:D/ \:D/

vvs_go
04-08-2007, 21:31
4estno kazano me myrze6e da go pro4eta :smt028 :smt029 :smt030

BAYO
04-08-2007, 23:34
Е не си имал приятелка до ся , на 16г. си. Споко бе човек. Тука във форума има и такива на по 17г.,18г. дет не са имали ма не се депресират. За всяко нещо си има причина. Може би трябва да опитваш по-често. Като почукаш на 10 врати, все една ще се отвори. А и най-важното - където и да минеш, не си затваряй вратата, остави я леко притворена, защото някой ден от там може да излети гълъбчето, чат ли си? И зарежи тия глупости, че тря да имаш мусколи, сини очи и прически тип Дейвид Бекъм... тва са измишльотини. Бъди себе си, тва е най-важното.

koalka
04-09-2007, 06:00
Е не си имал приятелка до ся , на 16г. си. Споко бе човек. Тука във форума има и такива на по 17г.,18г. дет не са имали ма не се депресират. За всяко нещо си има причина. Може би трябва да опитваш по-често. Като почукаш на 10 врати, все една ще се отвори. А и най-важното - където и да минеш, не си затваряй вратата, остави я леко притворена, защото някой ден от там може да излети гълъбчето, чат ли си? И зарежи тия глупости, че тря да имаш мусколи, сини очи и прически тип Дейвид Бекъм... тва са измишльотини. Бъди себе си, тва е най-важното.Съгласна съм.