PDA

View Full Version : Не мога да се доверя и да повярвам



една
04-08-2007, 15:08
Оф значи ето това ми се случи...
чатих си сединфр и тойспоменалнаедин негов фр за мен и мойте интереси и тозидругиямногонастоявалз а скайпа ми.И на др ден от неговия клас се започналос подиграфките защото той казал "откога си търся такава,като за мен е" и някви там почнали че щели да ни женят и тем подобни. Но на него му станало гадно и кзал "щях да я поканя на кафе, ама като правите така как да стане"... стори ми се прекалено хубаво за да е истина, но на следващия ден се уговоихме за кафе...и отидохме, добре обаче вече месец не сме излизали... може би причината е в това че сме от различни градове и учим в едно даскало... и той ми каза че е свободен и само аз да остана и ще отидем, обаче последната седмиця останах,но как точно тогава имал работа... Питах един фр и той каза че 3 в седмицата ходилна курсове... ем нз що ама не повярвах.

И сега вече не мога да се наканя да го питам да излезем, защото ми се струва прекалено затлачено... та мина цяааааал месец...може да му е писнало. Иначе си пишем по скайп.

ПП понеже в 80% от случайте питате за възраст... аз съм 10 клас, той 11...

radito
04-08-2007, 15:13
еми щом си пишете по скайп отвори темата някакси.аз така не бях излизала с 1 от месец точно като тебе, обаче като си писахме в скайп и веднага се уговорихме да излезем.мога да ти кажа заради коя песен стана :smt005 :Deep Zone Project-Sexy Producent!изслушай я, няма да съжаляваш!и обезателно му дай и той да я чуе!ше се отвори темата да знаеш! :smt005 :smt005

04-08-2007, 15:34
ахахахаха... всъщност и той не може да изговори правилно буквата "Р" :smt005

miss_survivor
04-08-2007, 15:44
zdravei!Imam ideq kak da zapo4ne6 temata v skype da izlezete.Kaji mu:"aide nqma li da izlezem da te 4erpq edna bira?" ili ne6to takova a az napri mer taka izlqzoh s edno mom4e pod predlog4e 6te me u4i da piq bira..USPEH :smt006

04-08-2007, 15:48
zdravei!Imam ideq kak da zapo4ne6 temata v skype da izlezete.Kaji mu:"aide nqma li da izlezem da te 4erpq edna bira?" ili ne6to takova a az napri mer taka izlqzoh s edno mom4e pod predlog4e 6te me u4i da piq bira..USPEH :smt006
:lol: :lol: :lol: Мда много благодаря за съветите и на двете... само последно ще изкоментирам твоя... той знае че мноо обичам бира хахах


явно съм куца в обясненията... та ще го обясня на кратко... аз знам как мога да го накарам да излезем... просто исках да попитам и да ме уверите за тоя един месец... не е ли БАЯ време за действие и вече всичко да е свършило :smt017

miss_survivor
04-08-2007, 15:50
spored mene e sravnitelno kraytk period,za6toto az si 4atih 3 meseca s edin i 4ak togava izlqzohme..ako te haresva izgubenoto vreme nqma da e problem ili pre4ka..ot teb zavisi kak 6te stane vsi4ko..karai go na maitap i 6te vidi6 4e rezultaite nqma da zakysneqt :roll:

koalka
04-08-2007, 18:20
Добре е, че все пак имате някаква връзка и я поддържате.Не се срамувай да го поканиш да излезете.Ако не го направиш, ще се чудиш какво е щяло да стане и няма да ти е много приятно.

khan_kuber
04-08-2007, 18:33
Osnoven problem na horata e, 4e ne govorqt pomejdusi, dumite ne sa predmeti i nqma ot kakbvo da se pritesnqva6... Ne zabravqi... Druj se na nivo... budi nedostupna i go prinudi toi da govori pove4e... nie mom4etata obi4ame da se borim dokato spe4elim... no ne prekalqvai 4e moje da mu umruzne tazi igra... vsi4ko 6te se naredi povqrvai mi.

BAYO
04-09-2007, 00:59
Па покани го, кфо лошо? Ако е навит ще ти каже едно масивно и удобрително "ДА" и всичко после ще е в ръцете ти. Толкова е просто понякога.

zvqr prez denq i no6ta
04-09-2007, 09:31
Добре е, че все пак имате някаква връзка и я поддържате.Не се срамувай да го поканиш да излезете.Ако не го направиш, ще се чудиш какво е щяло да стане и няма да ти е много приятно.
:-) :D taka, taka

nasty_f
04-09-2007, 10:00
Според мен нямате никакво бъдеще заедно.По-добре се откажи и намери друго момче.