PDA

View Full Version : ГРИМ.....help me



кики
04-08-2007, 15:44
кажете ми pls [-o< какъв цвят грим отива на кафеви очи :? и ако може дайте някакви идеи за вечерен грим и някой малко по-екстравагантен (ако сложите и снимки няма да е никак зле :oops: )







P.S. благодаря ви предварително =D>

AliceSw
04-08-2007, 16:20
зависи от косата, зависи и от дрехите, с които си

сенки:
:arrow: класика - топла гама - кафяво, златисто, карамелено
:arrow: лилаво - при подходяща комбинация с дрехите, изглежда нереално добре; в някои случай и розовото е добър вариант
:arrow: любимият ми - бежова основа с черно в ъгъла на окото

спирали - или черна или кафява, с другите е гнусно

молив - или черен, или като сенките


очите ми са тъмно кафяви, почти чери, други гримове почти не ползвам - от време на време тютюневи сенки или светло зелени :-s

ПС цветове като синьo и сиво не приличат на кафеви очи!!!

MACKA prez no6ta
04-08-2007, 16:22
Ami po moe mnenie ne se saobrazqvai tolkos s o4ite (6tot kafqvoto si e tradiciono) , a s kakvo 6te si oble4ena .Az taka pravq :-D gledam s kav grim razpolagam gledam i kvo 6te obli4am i tva e.Primerno ako na 4ervenoto nablqgam si slagam zlatisti senki mno hubavo stoi,sas zelona bliza zeleni senki ne6to s bqlo bql moliv i taka ob6to zeto.

kики
04-08-2007, 16:36
thanks за съветите ;-)
alice sw..... със светла коса съм (светло кестенява даже почти руса :? )
за червени дрехи......освен златисто нещо друго ще ходи ли :oops:

AliceSw
04-08-2007, 17:38
о.О и аз съм светла

за червените дрехи, златистото верно е страхотно, също и лилавото или виолетово :-D

christina_aguilera
04-08-2007, 19:48
Аз също съм с кафяви очи и руса коса и розовите сенки седят мн готино :P

04-09-2007, 14:45
A някой може ли да ми каже нещо повече за вечерния грим :oops: по-силен ли да е или пък да има повечко черен молив :?

^t_a_n_i_a^
04-09-2007, 18:30
Zavisi ot tova s kakvi drexi si spored men nqma zna4enie ot cveta na o4ite

04-09-2007, 19:02
pls някой да помогне ](*,)


ОЧИ-кафеви
КОСА-руса
ДРЕХИ-червени


МОЛЯ ВИ ЗА НЯКАКВО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ВЕЧЕРЕН ГРИМ НЕЩО ПО-СПЕЦИФИЧНО И ПО-ЕКСТРАВАГАНТНО

AliceSw
04-09-2007, 19:40
добре, за ве4ерен грим - почваш с хубава основа, пудри, глупости и измислих 2 варианта


:arrow: слагаш на горния клепач черни сенки, някъде до сгъвката, отгоре чак до веждите слагаш златисти, по-хубаво, ако са с брокат, моливът кафяв или черен няма значение и отдолу по долния клепач внимателно златисти сенки, черна или кафява спирала


:arrow: слагаш златисти сенки по целия горен клепач, към ведите съвсем светли, слагаш очна линия, в края на окото поставяш малко по-тъмни сенки (кафяви да речем), пак слагаш молив (кафяв) и на долния клепач слагаш от по-тъмните сенки и спирала...

основната разлика е, че във вечерния грим има по-тъмни цветове и повече брокат...

04-09-2007, 21:30
много ти благодаря =D> alice sw