PDA

View Full Version : ДАИТЕ СИ МНЕНИЕТО!!!



prosto pitam ?
04-08-2007, 16:16
normalno li e sled 2 godi6na vrazka s edno momi4e,sled kato tq me zarqza da ne iskam da imam ni6to seriozno s momi4etata.,toest imam 4ustvoto 4e se prevra6tam v jenkar....nemoga da priema ve4e momi4e na seriozno i ne im vqrvam...ima li nadejda da se opravi tova,btw na 17 sam

мацка от класа
04-08-2007, 16:25
Може би това е така,заради дългата връзка,която си имал и огорчението от раздялата ви(казваш,че тя те е скъсала) , сега ти се иска повечко свобода и разнообразие,нормално е и смятам,че ако намериш своето ново момиче това веднага ще се промени(др.е въпроса вече дали ще пожелаеш да й се довериш). Смятам,че това ще ти отмине,просто е е стествена реакция.

04-08-2007, 16:25
това че си момче и че си на 17... напълно нормално е да си женкар и да търсиш само секс и нищо сериозно с никакви чувства... това е само моментно... такъв ти е периода

[Fr33land3R]
04-08-2007, 16:28
mnogo qsno, 4e e normalno... sa 6e smeni6 8750697-242 momi4eta, dokato ne sre6ne6 nqkoq deto da ti zavyrti glavata kato biv6ata... i posle pak taka.. dp sledva6tata :D

prosto pitam ?
04-08-2007, 17:08
em ne iskam da sam jenkar i sam samo po serioznite vrazki ama vse me preebavat s nqkoi kurvenski nomer...

ABSOLUTme
04-08-2007, 17:12
Е нормално е да си наранен и да се отнасяш с недоверие към всяко следващо момиче..ама според мен с времето ще се оправи всичко..няма нужда да ги гледаш отвисоко и по тоя начин да се опитваш да се предпазиш.просто по-добре си подбирай близкия кръг хора. 8)

sexy_momi4e
04-08-2007, 17:48
em ne iskam da sam jenkar i sam samo po serioznite vrazki ama vse me preebavat s nqkoi kurvenski nomer...
Ami na takiva si popadnal prosto,no ne se ot4aivai 6te nameri6 podhodq6toto momi4e koeto 6te te obi4a istinski

BadFerry
04-08-2007, 17:52
mi napalno vazmojno e .... az se 4ustvam po sa6tiq na4in imax edno edinstveno lubovno razo4arovanie i to bqx malka no sega ne iskam da imam ni6to seriozno s nqkoe mom4e :roll: prosto mi omrazvat :-s

vvs_go
04-08-2007, 17:56
ne jenkar a pederasт no ne spored men e normalno i az bqh taka nikoe momi4e dori i tq ne me vylnuva6e

bungle
04-08-2007, 17:56
Щом моят приятел се оправи...

Така де, имам това на ум.. Той е бил в същата ситуация като теб. Сериозна връзка, обичат се хипер много, тя занимава да живее в чужбина с техните. И той става ебаааси женкара. НО ето, че аз се появих и сме на път да бием онази дъъъълга връзка.

Ще си намериш и ти майсторката. Не се притеснявай. Радвай се на свободата, която имаш.

desperate
04-08-2007, 18:02
Е нормално е да си наранен и да се отнасяш с недоверие към всяко следващо момиче..ама според мен с времето ще се оправи всичко..няма нужда да ги гледаш отвисоко и по тоя начин да се опитваш да се предпазиш.просто по-добре си подбирай близкия кръг хора. 8)

И това само да не ти е като оправдание ако срещнеш следващо момиче...и ако постъпиш лошо с него .Просто трябва да имаш едно на ум но не и да си изливаш негативните преживявания от предишната ти връзка във новата.Бъди себе си въпреки ,че си бил наранен само не се доверявай напълно за да не страдаш още повече след това.

khan_kuber
04-08-2007, 18:10
I az sum taka....
Ne se pritesnqvai 6te mine vreme, zlobata v teb 6te raste, syrcetoti 6te se prevurne v kamuk, kruvta vuv veniteti 6te se smrazi, a pogledat ti 6te izpepelqva tezi koito sa te naranili.......
iska6 ili ne tova e te 4aka...
Sega e vreme da zagurbi6 vsi4kite lubovni gluposti i da sugradi6 ne6to. Pomisli za bude6teto si...
Sled vreme 6te se smee6 na sebesi i zlobno 6te psuva6, a izpre4i li tise nqkoi ili nqkoq na putq 6te go prgazva6...
S men pone tak se slu4i... predi vreme i sega ne sujelqvam za ni6to, pe4elq si parite, 4ukam si tam 4-5 kurvi4ki i sum spokoen za6tot sum si otmustil na vseki koito nqkoga me e predaval...

koalka
04-08-2007, 18:13
Да, и според мен е нормално.Все пак след дълга връзка искаш малко да си поживееш, както ти си искаш...Искаш да опиташ с много момичета, а не да си само с една.Особено в тази възраст е напълно нормално.Да, съгласна съм с горните мнения-когато срещнеш подходящото момиче, ще се оправиш.

ABSOLUTme
04-08-2007, 18:15
khan_kuber,а щастлив ли си от цялата работа?не ти ли се иска след дълъг работен ден да се прибереш при някои,които те обича,които те чака и цял ден си е мислил за теб?

04-08-2007, 18:15
normalno li e sled 2 godi6na vrazka s edno momi4e,sled kato tq me zarqza da ne iskam da imam ni6to seriozno s momi4etata.,toest imam 4ustvoto 4e se prevra6tam v jenkar....nemoga da priema ve4e momi4e na seriozno i ne im vqrvam...ima li nadejda da se opravi tova,btw na 17 sam

това което ти се е "случило" (превръщането в женкар) е най-хубавото нещо което може да се случи на един 17 годишен младеж... за съжаление в най-пиковия момент на това "състояние" винаги се появява някоя, която те "връща на земята"

Prosto pitam ?
04-08-2007, 18:19
kvo da vi kaja ne iskam mn momi4eta kakto pi6ete iskam edna no da e seriozna...no kajete mi kak da i se doverq? kato sam imal 2 seriozni vrazki i v dvete sa me preebavali...

khan_kuber
04-08-2007, 18:20
khan_kuber,а щастлив ли си от цялата работа?не ти ли се иска след дълъг работен ден да се прибереш при някои,които те обича,които те чака и цял ден си е мислил за теб?

iska mi se, no znam 4e tova nikoga nqma da stane. Tova sa izmisleni sujeti ot holivudskite filmi.....
4ovek nesuznatelno pravi izbor.... kariera ili lubov.
Obstoqtelstavata me prinudiha da izbera karierata i da si zabranq vsi4ki lubovni 4uvstva.... 4uvstvata nqmat mqsto pri biznesa - nesvmesti mi sa!

04-08-2007, 18:25
kvo da vi kaja ne iskam mn momi4eta kakto pi6ete iskam edna no da e seriozna...no kajete mi kak da i se doverq? kato sam imal 2 seriozni vrazki i v dvete sa me preebavali...

ami bi trqbvalo da si naparavi6 ravnosmetka... i da razbere6 4e i treta da ima6 pak taka 6te svur6i...
No ima nadejda...
Iz4akaiii, zavur6i u4ili6te i trugni s nqkoe momi4e, koeto i to e zavur6ilo gimnaziq, tq 6te znae kakavo iska... dokato gimnaziskite prosto te o6te ne zanqt kakvo iskat i vsi4ko novo im se vijda po dobro ot sega6noto...
"tova koeto ne ni obiva ni pravi po silni"

ABSOLUTme
04-08-2007, 18:37
khan_kuber,а щастлив ли си от цялата работа?не ти ли се иска след дълъг работен ден да се прибереш при някои,които те обича,които те чака и цял ден си е мислил за теб?
iska mi se, no znam 4e tova nikoga nqma da stane. Tova sa izmisleni sujeti ot holivudskite filmi.....
4ovek nesuznatelno pravi izbor.... kariera ili lubov.
Obstoqtelstavata me prinudiha da izbera karierata i da si zabranq vsi4ki lubovni 4uvstva.... 4uvstvata nqmat mqsto pri biznesa - nesvmesti mi sa!
това,че ти не можеш да разграничаваш ясно чувства и безнес,не значи,че няма такъв сценарии.

lii40
04-08-2007, 18:38
според мен тва е на психическа основа. нз кво си преживял с тва момиче, но явно не е нищо хубаво... добре ли ти е така?! да изпитваш само физическо привличане, без чувства..?! мисля, че и ти трябва да заречеш някого за да се почувстваш добре?! така ще компенсираш чувството, че си измамен...колкото и гадно да звучи може би това е решението.
нз, не съм психолог, но ако и това не помогне питай некой компетентен! :smt006

BAYO
04-09-2007, 00:48
Така беше и с мене. Докато не се появи ТЯ. Та тва искам да ти кажа, че е супер нормално да си изливаш гнева в/у всички тия, дето ще ти минат през ... ръцете :lol: Скоро усещам, че няма да се довериш на момиче, но когато тва стане, знай, че на ухото ти виси обицата, която те подсеща какво се е случило преди.

sk8er_girl
04-09-2007, 11:38
ami 4estno kazano sega sam taka(i ne savsem) i smeq da tvardq, 4e 6tom za sega si ok taka nqma za kakvo da se pritesnqva6:)nikoi ne o4akva ot teb vednaga 6tom si prikliu4il dalga vrazka da se obavarje6 seriozno otnovo. na 17 si ne barzai sq ni e vremeto ga smenqme:) a kato mu doide vremeto za istinskata nepremenno 6te q poznae6

Prosto pitam ?
04-09-2007, 11:50
vsi4ki ste pravi,no 4esno da vi kaja predpo4itam da sam samotnik otkolkoto da imam neseriozna i kratka vrazka...sq sigorno 6e si pomislite 4e sam lud :roll: