PDA

View Full Version : 6e ludna



Obyrkan do ne znam de
04-08-2007, 19:06
Ами аз имам проблем. В 8 клас когато влязох в училището си видях едно момиче което ми направи голямо впечатление. Определно беше най-секси в класа и не само аз го забелязвах. Но до там. Красиви момичета много. СЛед някои друг месец обаче усетих че започвам да се влюбвам в това момиче, а аз най-малко сам очквал да се влюбя в нея. Тук е момента да спомена, че бях страшно спечен по-начало в тия времена и дори до момента няма кой знае какъв напредък. Да кажем обче че сам си изградил някакъв стил в моента и вече не сам чак толкова спечен. Та до тази година страшно ме глождеше това че я харесвам а не сам и казвал. Всъщност бях и го подметнал преди време ,но точно когато тя си беше намерила приятел. Тази година и го казах също, но пак без успех. И се отказах. То няма смисъл да се измъчвам(до сега са минали 4 години между другото от както я харесах). Та сега чувствам някаква страшна пазнота в себе си. АМА УЖАСНа празнота :( :( :( Имам чувството че любов за мене няма. Какво да направя. Ако ви вълнува подобна тема на един заклет лузър пишете моля !

04-08-2007, 19:18
Защо да си "лузър"? Или загубеняк, както си е на български, всъщност...
Мога да разбера как се чувстваш. Мисля, че много хора могат да разберат. 4 години - значи сега си на 17?
Аз съм на 18...толкова дълго прехласване не съм имала, но съм наясно за каква болка става дума.
И, понеже съм наясно, ще ти кажа само две думи:"Майната му".
Грубо или не, казано по по-мек начин или не - майната му. Не позволявай на лошия случай да те накара да изгубиш време и емоции. Ако те занимава дотам - помисли защо си я обичал толкова много. Знам, че звучи абсурдно. Но просто си помисли.
Ще мине малко време и ще видиш, че (най-вероятно) си бил влюбен в една недействителна картина, в една фасада, на която си придавал разни възвишени качества.
Не го казвам, за да те обиждам - просто ми се е случвало да се влюбя в нелепо красив човек, от който ми се подкосяваха краката, буквално...и да го смятам за добър, интересен, учтив, приятен, а той да е една гола външност и претенция...
Може и да не е като при мен твоето положение, но помисли.
И да не е било - случило се е, гадно е, но трябва да станеш, да се ухилиш ( в началото - с известна горчивина) на света и да разбереш, че твоята лична трагедия те е направила по-друг човек.
Хората, които получават всичко наготово, губят все пак нещо друго - израстването в следствие на разочарованието.

MuJleH4eTo
04-08-2007, 19:19
Ох, пиле... сложна работа.. И все пак ;) Защо не говориш с нея.. Сериозно :) Покажи и какво изпитваш и и кажи какво искаш ! Ако стане-стане, ако не ... какво от това, поне ще знаеш :) Дори да не стаНе , няма да е края на света... Казваш, че няма любов за теб... Огледай се- тя не е единствената... Звучи грубо, но е факт:) Четири години не са малко , но без никакво равитие няма смисъл. Така нараняваш само себе си :P Успех ти желая :)

Obyrkan do ne znam de
04-08-2007, 21:25
Благодаря за тези коментари. O:) Искам само да добавя, че вече сам на такъв етап, че дори и тя да ми каже че иска да е с мен ще откажа :( . Проблема ми както казах е чуството за празнота. И друго което много ме притеснява е това че винаги когато сам с приятели и тя се появи, или пък съм само с нея(ние все пак сме си добри приятели) просто млъквам, сдухвам се, ама ужасно се сдухвам. Последно бях на Рожденния ден на един приятел и тя беше поканена. Вървях с една друга приятелка към заведението дето щеше да е Рожденния ден. И всичко си вървеше супер. Майтапихме се, говорихме си на какжи ли не теми. Изобщо бях в много приповдигнато настроение. И като стигнахме в заведението(бяхме 6 човека поканени) и я видях и се сдухах. Не знам защо! ПО дяволите защо. Вече не страдам че не е с мен. СИгурен сам че не се сдухвам защото пак сам влюбен! Но защо тя ми влияе така! :( :( :( И ако тя е причината дали тя го усеща :( Имам чуството че живея на тоя свят само за да се оплаквам :| :|

BAYO
04-09-2007, 00:06
Съгласен съм с Гост-а . Хората не изглеждат така, както понякога очакваме да изглеждат. Може да са красиви външно, но вътрешно да са пълни боклуци. Както беше казал Б. Борисов за БГ: От вънка е красиво увита в целоуфан, а от вътре е като ла*ната на кравата Милка. Та така се получава понякога и с хората... за съжаление.

koalka
04-09-2007, 06:05
Може би трябва да се абстрахираш от всичко.Да не се сдухваш, когато тя е там, защото от това няма смисъл, само на теб ти става зле.По-добре се опитай да се оправиш, да намериш момиче, което ще те направи щастлив и ще ти приповдигне настроението.

sorceress
04-09-2007, 08:54
Благодаря за тези коментари. O:) Искам само да добавя, че вече сам на такъв етап, че дори и тя да ми каже че иска да е с мен ще откажа :( . Проблема ми както казах е чуството за празнота. И друго което много ме притеснява е това че винаги когато сам с приятели и тя се появи, или пък съм само с нея(ние все пак сме си добри приятели) просто млъквам, сдухвам се, ама ужасно се сдухвам. Последно бях на Рожденния ден на един приятел и тя беше поканена. Вървях с една друга приятелка към заведението дето щеше да е Рожденния ден. И всичко си вървеше супер. Майтапихме се, говорихме си на какжи ли не теми. Изобщо бях в много приповдигнато настроение. И като стигнахме в заведението(бяхме 6 човека поканени) и я видях и се сдухах. Не знам защо! ПО дяволите защо. Вече не страдам че не е с мен. СИгурен сам че не се сдухвам защото пак сам влюбен! Но защо тя ми влияе така! :( :( :( И ако тя е причината дали тя го усеща :( Имам чуството че живея на тоя свят само за да се оплаквам :| :|

Тва, че се чувстваш неловко с нея дори след като не я харесваш вече си е съвсем нормална реакция. Казвам ти го от личен опит. С мен се случи същото, но не за 4 години, а за 7 месеца. Както и да е. Мисълта ми беше, че тва е нормално и ще отмине с времето. При мен се получи :) айде успех

sexy_momi4e
04-09-2007, 10:15
ami zabravi q,nai-dobre 6te e :wink:

honda^
04-09-2007, 10:45
Може би трябва да се абстрахираш от всичко.Да не се сдухваш, когато тя е там, защото от това няма смисъл, само на теб ти става зле.По-добре се опитай да се оправиш, да намериш момиче, което ще те направи щастлив и ще ти приповдигне настроението.
=D>
Пък и нали знае666, 4е за всеки влак си има пътници :wink:

the dark angel
04-09-2007, 10:49
Нормално е да се чувстваш така.но трябва да промениш начина си на мислене!Опитай да потърсиш момиче което е готово да отвърне на чувствата ти,а аз съм сигурна че ще се намери такова момиче!!!Не си струва да се депресираш заради такова нещо!