PDA

View Full Version : Есе помогнте спешно моля



Nikolai90
04-08-2007, 19:25
1 . "Не се прощава. Но се надживява"
2. "Бе щастието тъй възможно и толкова близко! Но не би"
Toва са 2те теми моля някой да ми напише едната спешно ми трябва . Много ще съм благодарен !

Cheesy
04-08-2007, 19:31
1.Защо не пробваш сам?
2.Тебе те мързи да си ги напишеш, а аз ще седна да ти ги пиша?!?!
3.Щом не искаш да си размъдраш мозъка за тебе гугъл няма ли ?Ще ми кажеш-няма..ами тогава аз от къде да ти ги изкопам? :-s
Айде са седни и си го напши,така поне ще знаеш че квото и да изкараш ще си бъде заслужено:)

Nikolai90
04-09-2007, 10:07
Didi zashtoto nemoga da go napisha sam prosto ne mi se otdava da pisha eseta po literatura za tova pomolih za pomosht az ako mojeh da si go napisha shtqh da go napravq

dete_na_prostora
04-09-2007, 10:33
Мога да ти дам само идеи........ шот мене и собственото ми домашно ме мързди за си напиша :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Начи по първата тема. Може да преразкажеш накратко в есето си онази приказка за мечката и дърваря, дет той я лупва със секирата и там бла бла бла, сешташ се. Нз можеш и да разкажеш някфа случка от живота, че ти по принцип си злопаметно дети и не проштаваш лесно, но го надживяваш, заштото всеки има нуждя от фтори шанс, така и съгрешилите пред теб... нш от тос сорт. Айде нататъка вярвам че можеш и сам :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nikolai90
04-09-2007, 15:33
mersi