PDA

View Full Version : "Сигнално Жълто"



WWW.SIGNALNO-JULTO.DIR.BG
04-08-2007, 21:10
Здравейте!Искам да Ви питам, какво мислите за предаването "Сигнално Жълто"?
Лично мен много ме кефи,и можете да посетите сайта на СИГНАЛНО ЖЪЛТО,защото аз съм автора.
Според мен, трябва да има такива предавания.Относно водещата Албена Вулева,мисля че е много талантлива и надарена!Много е разбрана и човечна, незнам вие как я познавате от малкия екран,но аз се познавам лично с нея и съм много щастлив,че имам честта да я познавам!Ето го и сайта на предаването- WWW.SIGNALNO-JULTO.DIR.BG, МОЖЕ ДА ПИШИТЕ В ФОРУМА НИ! 8)

WWW.SIGNALNO-JU.TO.DIR.BG
04-08-2007, 21:11
WWW.SIGNALNO-JU.TO.DIR.BG

A_JoLiE
04-08-2007, 21:14
q pak dai saita

грешка
04-08-2007, 21:14
Ето сайта ,че сгреших- WWW.SIGNALNO-JULTO.DIR.BG

A_JoLiE
04-08-2007, 21:17
Mislq 4e si pristrasten/a ...

WWW.SIGNALNO-JULTO.DIR.BG
04-08-2007, 21:20
Амии,към предаването и към Албенчето - ДА! :lol:

WWW.SIGNALNO-JULTO.DIR.BG
04-08-2007, 21:22
И съм момче,виж ми снимката в ФОТОГАЛЕРИЯТА на втората страница,където пише- Автор на сайта

Снежанка
04-08-2007, 21:23
Ми...предаването си е пълна отврат ..да не говорим за водещата ...:)) ..Но нали и тя хляб яде...

WWW.SIGNALNO-JULTO.DIR.BG
04-08-2007, 21:24
Е,защо?Аз пък споря,и ще продължавам да съм си на мнението,че и завиждате и за това я мразите!Нищо и няма,нито на външен вид,нито вътрешно! :P

A_JoLiE
04-08-2007, 21:29
ok

Снежанка
04-08-2007, 21:30
..Лично менение и впечатления.. от страната на малкия екран..:)) ..Нямам за какво да й завиждам...бъди сигурен..:))

WWW.SIGNALNO-JULTO.DIR.BG
04-08-2007, 21:32
Е, знам ли...

bUmMbAmMTrEsS
04-08-2007, 23:32
Хмм .. Аз съм и ''за'' и за против Албена Вулева и предаването й ''Сигнално жълто'' .. От една страна мисля , че Албена е една комплексирана жена и чрез това изкарва парите си , но от друга тя разкрива истинските същности на всички така наречени от нас ''звезди'' и ни убеждава , че не са перфектни както повечето хора си мислят за тях .. Абе незнам .. Жива и здрава жената .. Всеки се бори за оцеляване .. ;)

Shadow_Walker
04-09-2007, 08:47
Гледъл съм го :lol: Заради простотията....ама вече не гледам такива групости :-)

kaka_lara
04-09-2007, 09:33
Още ли го дават в ефир? Защо ли съм останала с впечатлението, че вече не се излъчва? До това колко е надарена и талантлива Албена - незнам, мисля че товае работа на сценаристите й. "Сигнално жълто" за мен е средна работа, даже малко под средна :) Трябва да има такива предавания, така както имаме и "елит" и "шоу звезди", но една оценка за някого, за поведението и действията му трябва да е обективна, а не изпълнена със злобни коментари O:)

iLoveChocolate
04-09-2007, 13:42
според мен в Албена има малко повечко омраза и завист към по-добрите от нея. 80процента от нещата, които показва в предаването не са кой знае какво или пък са преувеличени. Иначе е хубава, нормално - все пак над нея работят професионални стилисти и гримьори.

even_in_death
04-09-2007, 14:18
Е,защо?Аз пък споря,и ще продължавам да съм си на мнението,че и завиждате и за това я мразите!Нищо и няма,нито на външен вид,нито вътрешно! :P
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Леле миличък, я пак повтори... Ама какво има да и завиждаме на тая лелка :smt005 ЗА кое по-точно да и завиждам-за хубавите дрешки или "яката прическа" .... Да да ... Плюва другите как са облечени или какво са казали, а не се вижда себе си... Твърдиш че и завиждаме ?!? =; [-X По-добре да съм си такава каквато съм сега, отколкото да стана някаква комплексарка с кофти предаване....



http://img181.imageshack.us/img181/197/t51355902py0.jpg http://img181.imageshack.us/img181/9096/t51355903jv0.jpg

ShannonLarkin
04-09-2007, 14:42
^Еми то няма какво повече да се допълни :-D

WWW.SIGNALNO-JULTO.DIR.BG
04-09-2007, 18:46
Ооо,ама виж ти кой бил злобен!Гледай се, кучко проскубана, като си изхабена недей да проявяваш селяния!Ами..завиждаш и, какво лошо ще има дори и за дрехите да и завиждаш?Яд те е, че тя има потници от по 130лв,или какво...?!? \:D/
Ти самата си комплексарка,не го прекривай, яд те е и толкова!Вземи се избръсни, мръсотия черна!За всичко просто ще завиждаш, дори и за изпражненията може!
Мърша връсна!

Cheesy
04-09-2007, 19:02
Гледъл съм го :lol: Заради простотията....ама вече не гледам такива групости :-)
А,точно..Тая е такава комплексарка..толко е грозна горката ,а само говори кой как изглеждал..ужас..не мога да я трая наистина :-D

ShannonLarkin
04-09-2007, 19:05
Ооо,ама виж ти кой бил злобен!Гледай се, кучко проскубана, като си изхабена недей да проявяваш селяния!Ами..завиждаш и, какво лошо ще има дори и за дрехите да и завиждаш?Яд те е, че тя има потници от по 130лв,или какво...?!? \:D/
Ти самата си комплексарка,не го прекривай, яд те е и толкова!Вземи се избръсни, мръсотия черна!За всичко просто ще завиждаш, дори и за изпражненията може!
Мърша връсна!

Направи НИ една услуга...разкарай се.

Cheesy
04-09-2007, 19:45
Ти си момче?!?втф?! #-o :smt005

even_in_death
04-09-2007, 20:09
Ооо,ама виж ти кой бил злобен!Гледай се, кучко проскубана, като си изхабена недей да проявяваш селяния!Ами..завиждаш и, какво лошо ще има дори и за дрехите да и завиждаш?Яд те е, че тя има потници от по 130лв,или какво...?!? \:D/
Ти самата си комплексарка,не го прекривай, яд те е и толкова!Вземи се избръсни, мръсотия черна!За всичко просто ще завиждаш, дори и за изпражненията може!
Мърша връсна!
:smt005 :smt005 О не не това не е истина ... Съжалявам тя Албенчето е "много хубава" и кфо като има потници по 130 лева умрела съм и за потниците точноо... За мен тя е меко казано скочубра и не мога да кажа че се комлексирам от нея..дори обратното... Ако това е идеалът ти за жена - много те съжалявам миличък.. :smt011

ShannonLarkin
04-09-2007, 20:18
Ооо,ама виж ти кой бил злобен!Гледай се, кучко проскубана, като си изхабена недей да проявяваш селяния!Ами..завиждаш и, какво лошо ще има дори и за дрехите да и завиждаш?Яд те е, че тя има потници от по 130лв,или какво...?!? \:D/
Ти самата си комплексарка,не го прекривай, яд те е и толкова!Вземи се избръсни, мръсотия черна!За всичко просто ще завиждаш, дори и за изпражненията може!
Мърша връсна!
:smt005 :smt005 О не не това не е истина ... Съжалявам тя Албенчето е "много хубава" и кфо като има порници по 130 лева умрела съм и за потниците точноо... За мен тя е меко казано скочубра и не мога да кажа че се комлексирам от нея..дори обратното... Ако това е идеалът ти за жена - много те съжалявам миличък.. :smt011

само дето въпросните потници са леко откраднати... :smt005
и отново...фена на албена(всъщност може и тва да е саматя тя...) да не ака повече из форума...

carevi4noto_momi4e
04-09-2007, 20:20
Ооо,ама виж ти кой бил злобен!Гледай се, кучко проскубана, като си изхабена недей да проявяваш селяния!Ами..завиждаш и, какво лошо ще има дори и за дрехите да и завиждаш?Яд те е, че тя има потници от по 130лв,или какво...?!? \:D/
Ти самата си комплексарка,не го прекривай, яд те е и толкова!Вземи се избръсни, мръсотия черна!За всичко просто ще завиждаш, дори и за изпражненията може!
Мърша връсна!
:smt005 :smt005 О не не това не е истина ... Съжалявам тя Албенчето е "много хубава" и кфо като има потници по 130 лева умрела съм и за потниците точноо... За мен тя е меко казано скочубра и не мога да кажа че се комлексирам от нея..дори обратното... Ако това е идеалът ти за жена - много те съжалявам миличък.. :smt011 :smt005 i da ima potnici i po 1000 leva ni6to nemoje da skrie groznata i zurla...i ne obijdai tiq koito ne q haresvat...ne sme dlujni da haresvame grozni jeni ! qsno? are ku6 sq

WWW.SIGNALNO-JULTO.DIR.BG
04-09-2007, 20:36
Ооо,ами то си пролича!Кавали селски и проскубани дамаджани!
Жената си е със стил, не е като вас да ходи и да хули на ляво и на дясно...засрамете се...ако бях на ваше място, да съм скочил от близкия бил-борд!
Айде, чупка, дано да ви изсъхнат ръчичките с кафяви маникюри... :D

even_in_death
04-09-2007, 20:41
Ооо,ами то си пролича!Кавали селски и проскубани дамаджани!
Жената си е със стил, не е като вас да ходи и да хули на ляво и на дясно...засрамете се...ако бях на ваше място, да съм скочил от близкия бил-борд!
Айде, чупка, дано да ви изсъхнат ръчичките с кафяви маникюри... :D
Xaxaxaxaxaxaxaxaxaxa :smt005 :smt005 :smt005 Жената е със стил.... не хули... Малиии това за Албена Вулева ли се отнася ??!??!! :smt017 Май Теб те е яд че не я харесваме и само гледаш как да се заяждаш...Казали сме си мнението не ти е харесало и хаиде вече всики сме селяни и нз си кфо.. ама ми се вижда че ти си селянина тук... Аи бягаи в тоалетната със снимка на Вулева да си вършиш работата и не се заяждай, че си много смешен... =; :smt013 :smt019 :smt005 :smt005

WWW.SIGNALNO-JULTO.DIR.BG
04-09-2007, 20:45
хИ ХИ ХИ,поне не съм влюбен като теб в средния си пръст,все пак немога,но ти си влюбена в средния си пръст и лявата ти гърда!Ти ходи в тоалетната,но преди това си изрежи маникюра,да не събереш Търновското съкровище там, много ще е забавно,защото после си го облизваш пре-вкусно...
Извратенячка,самичка е яд, че Албенчето е САМАТА ПРЕЛЕСТ,а ти ядеш сополи и играеш голо хоро!

even_in_death
04-10-2007, 09:10
хИ ХИ ХИ,поне не съм влюбен като теб в средния си пръст,все пак немога,но ти си влюбена в средния си пръст и лявата ти гърда!Ти ходи в тоалетната,но преди това си изрежи маникюра,да не събереш Търновското съкровище там, много ще е забавно,защото после си го облизваш пре-вкусно...
Извратенячка,самичка е яд, че Албенчето е САМАТА ПРЕЛЕСТ,а ти ядеш сополи и играеш голо хоро!
Още нещо имаш ли да кажеш ?!? Като гледам тук май никой не харесва Албенчето...Може би си очаквал да кажем "Супер е!" "Номер 1 е" и какво ли още не и сега се изяжаш от яд,че я мислим за проста и със самочувствие до небето...Аз ти казвам какво мисля за нея, но ти веднага ми се заяждаш..Ем хубаво тогава- и аз мога да ти се заяждам не си мисли че си много оригинален [-X Даже малко тъпичко ми звучи #-o Айде сега попрочети още някое мнение и после говори (пиши)...А относно обидите - не ме познаваш и не знаеш нищо за мен така че всичко това което каза до сеге е излишно...Айде сега КЪШ и не цапай форума с твойте простотии... :smt018 :smt011 :smt013

carevi4noto_momi4e
04-10-2007, 09:17
хИ ХИ ХИ,поне не съм влюбен като теб в средния си пръст,все пак немога,но ти си влюбена в средния си пръст и лявата ти гърда!Ти ходи в тоалетната,но преди това си изрежи маникюра,да не събереш Търновското съкровище там, много ще е забавно,защото после си го облизваш пре-вкусно...
Извратенячка,самичка е яд, че Албенчето е САМАТА ПРЕЛЕСТ,а ти ядеш сополи и играеш голо хоро!MI NE NI HARESVA TAQ PA4A ALBENA BE NE RAZBRA LI KVO OPITVA6 SE DA NI NAKARA6 DA Q HARESAME LI....MOJE BI V NJKOI DRUG JIVOT....PEDAL4E TAKOVA O6TE EDIN PUT DA NI OBIDI6 I 6E STANE LO6O NAPRAVI DOBRO I SE MAHNI 4U LIII? MAHAI SE

Boot
04-10-2007, 09:18
Луди ли сте? Тая женка може да е някфа яко грозната, ама намира сили и даже се забавлява псувайки останалите :D То цаката на самото предаване е адското хиперболизиране. Те хората 100% могат да го направят по-незабележимо, ама има хиляди такива незабележимоподигравателн и предавание (пък вие сте заблудени и не схващате гаврата.)

Сега не го гледам, ама по едно време беше весело. Вече малко се повтарят.

koalka
04-10-2007, 09:49
Албена е 100 пъти по-грозна от звездите, които е оплюла. :lol:

even_in_death
04-10-2007, 09:56
Луди ли сте? Тая женка може да е някфа яко грозната, ама намира сили и даже се забавлява псувайки останалите :D То цаката на самото предаване е адското хиперболизиране. Те хората 100% могат да го направят по-незабележимо, ама има хиляди такива незабележимоподигравателн и предавание (пък вие сте заблудени и не схващате гаврата.)

Сега не го гледам, ама по едно време беше весело. Вече малко се повтарят.

Така е, но е тоя фена на Абленчето твърди че тя е някаква много хубава и непорочна едва ли не [-X ее съжалявам ако мислите мнението ми за тъпо и смотано но няма да го променя скоро....

CrazyWitch
04-10-2007, 11:14
Албена Вулева я правят сценаристите й.

Разбирам, че и вие сте на моето мнение, че тя е достатъчно и много по-грозновата от хората които обсъжда и на които йм намира и малките кусури..., но в един брой от предаването си имаше доблеста да се нарече КИТ...
Така, че от там се разбира колко хумористично е това предаване.
Не го приемам дори и за "жълто" предаване.
Някаква пародия е..

Не знам какво положително мнение бих имала за човек, който ходи да краде по магазините пиле, ароматизатори и най-вече бяла козметика - крем.

Горката :(

WWW.SIGNALNO-JULTO.DIR.BG
04-10-2007, 18:40
Амии...аз освен че съм фен,рекламирам и сайта на предаването, защото аз съм автора...
Така че, не правете грешни изводи...
Относно това, че е казала че е кит, тя дори веднъж самичка се оплю,така че вижте,нищо не пречи да ги прави на мармалад останалите!Така им се пада,на вас също, мръсни кофи!

<black soul>
04-10-2007, 19:30
Е,защо?Аз пък споря,и ще продължавам да съм си на мнението,че и завиждате и за това я мразите!Нищо и няма,нито на външен вид,нито вътрешно! :P
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Леле миличък, я пак повтори... Ама какво има да и завиждаме на тая лелка :smt005 ЗА кое по-точно да и завиждам-за хубавите дрешки или "яката прическа" .... Да да ... Плюва другите как са облечени или какво са казали, а не се вижда себе си... Твърдиш че и завиждаме ?!? =; [-X По-добре да съм си такава каквато съм сега, отколкото да стана някаква комплексарка с кофти предаване....

един човек с мнение като мойто! тази грозна, тъ*а ку*ка оплюва всички и "не вижда гредата в своите очи, а сламката в чуждите". гледах преди месец някъде отново нейното тъпо предаване по гадната телевизия СКАТ и като я видях с една огромна лилава шапка щях да повърна! ](*,) и след малко гледам как правят интервю на... забравих на кой... и тя казва, че неговите дрехи били демоде! :smt013 :smt013 просто се отчайвам като я гледам как се присмива на някакви тъпотии и се опитва да направи предаването си весело, а всъщност говори пълни глупости. просто такива измишльотини приказва, че направо ме е жал за нея! :smt017

even_in_death
04-10-2007, 19:48
Амии...аз освен че съм фен,рекламирам и сайта на предаването, защото аз съм автора...
Така че, не правете грешни изводи...
Относно това, че е казала че е кит, тя дори веднъж самичка се оплю,така че вижте,нищо не пречи да ги прави на мармалад останалите!Така им се пада,на вас също, мръсни кофи!
И това че сама се е оплюла не и дава правото да прави другите закашмер... Разбирам да е някаква супер мацка и поне да имаше хубав стил на обличане, а тя..


И <black soul> и аз за жалост го гледах.. Но просто не мога( и не искам) да коментирам шапките и... е това ми е мнението за тях ( и за нея като цяло) :smt078

WWW.SIGNALNO-JULTO.DIR.BG
04-10-2007, 20:46
Относно шапката и, като и завиждате отидете в Москва и си купете...
Явно нищо не разбирате, защото това са типично руски шапки,които са на мода в момента м Русия! :!:

WWW.SIGNALNO-JULTO.DIR.BG
04-10-2007, 20:55
Абее,ейй, злобни душички, мамини!
Вие тук сте едни злобни закуравяли к*урветини :lol: , които само си точат лигите по облеклата на Албена!Яд ви е, че нямате толкова пари и неможете нищо да си купите!Мизерници гнусни!Ами..незнам, продължавайте със к*урветинския си занаят и ще успеете!
Успех! :arrow:

Bloodlust
04-10-2007, 20:59
Не ми харесва Албена, не ми харесва предаването.
Относно сайта: прекалено е претрупан. Махни тея глитер-млитер нещица, хвърчащите иконки, които окупират цялата страница и попрегледай снимките в галерията. Мисля, че някои са по-скоро компрометиращи за самата Албена.

И междо другото: на колко си? Доста мъничък изглеждаш на тая снимка...

Jeuelle
04-10-2007, 22:16
Харесва ми предаването , харесва ми и водещата.
Твърде много критики се изписаха , така че да взема да ги оспорвам - губене на време.....
Готино ми е да седна на дивана пред телевизора и да си пусна "Сигнално жълто" и да се кефя на острите и доста подли коментари на Албена към нашата "ВИП" гилдия - Е обожавам го тоя момент :)



Всъщност ,доказан факт е че нейните пикантерии не са измишльотини , защото както сами сте виждали тя винаги представя поне по едно доказателство за твърденията си - най-често чрез видео материали.
Точка
:D

WWW.SIGNALNO-JULTO.DIR.BG
04-11-2007, 06:20
Eee, ne sam tolkova malak!Na 15 sam :)

ShannonLarkin
04-11-2007, 08:09
еееееееееееееееееееееееее ееееееееееееей келеме! ай въс от тука и спри да дрънкаш глупости...


относно "дрешките" на Албенка...забрави ли че тя краде?? загубеняк...

WWW.SIGNALNO-JULTO.DIR.BG
04-11-2007, 08:52
Спокойно Адолф!Ама аз знам че краде,нали аз я учих на тоя занаят! :lol:
Откъде иначе?

ShannonLarkin
04-11-2007, 10:46
ахаааа! ама дрешките й после стрували по 15135893 лева така ли? :smt005 :smt005




п.п. ултра тъп си за тва дет ме нарече адолф

WWW.SIGNALNO-JULTO.DIR.BG
04-11-2007, 19:43
Дааа,ама тя какво ти е виновна, че ти си шиеш дрехите от хитлеристкото знаме!

ShannonLarkin
04-11-2007, 20:02
ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ АХАХАХАХА :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 УБИВАШ МЕ БЕ ЧОВЕК :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
загледай се хубаво в картинката и тогава приказвай квото и да е било

PaSsioN_GiRL
04-11-2007, 20:05
ae ti si lud e .....kak moi ti haresva tva ne6to .... :lol:

WWW.SIGNALNO-JULTO.DIR.BG
04-11-2007, 20:18
Това нещо, си има име , което е АЛБЕНА ВУЛЕВА!
Не съдете напразно, мизерни душички омърсени и изнасилени!
Вие сте просто злобни и омразни хора!ДАНО ДА ПУКНЕТЕ,ДЪРТИ НЕЩАСТНИЦИ!

ShannonLarkin
04-11-2007, 20:41
пич чакай чакай не си заминавай стой тука още и бъбри глупости :smt042 :smt042 с всеки пост ми става все по смешно :smt082 :smt044 :smt043 :smt005

Ctrl+Alt+Del
04-11-2007, 23:11

WWW.SIGNALNO-JULTO.DIR.BG
04-12-2007, 06:05
Ооо,ами аз не лъскам!На мен има кой да ми лъска,докато вие ще злобеете и ще размахвате кафевия, крив маникюр :lol:

Laino
04-12-2007, 06:13
Denislavcho, pokaza si i tyk prostotiqta u selaniqta, moze da si zamal4ish ve4e :o

Ctrl+Alt+Del
04-12-2007, 06:30
моята баба ако ти лъсне, без слабини ще останеш,анимацийка такавас

WWW.SIGNALNO-JULTO.DIR.BG
04-12-2007, 07:47
Да, твоята :-D

Ctrl+Alt+Del
04-12-2007, 08:01
агу агу агу
дишайййй

www.signalno-julto.dir.bg
04-12-2007, 08:09
ооо,аама аз не съм злобен!Вие сте злобни бе, мизерници мухлясали..

WWW.SIGNALNO-JULTO.DIR.BG
04-12-2007, 08:14
ГНАС ДОЛНА! :smt019

ShannonLarkin
04-12-2007, 14:35
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

even_in_death
04-21-2007, 11:26
о да да да.... :smt005 щом стане въпрос да лъска и започва с тия маникиури.... лелеее...напрао ме спуква от смях тва момченце....имам вкус за момчета и той не ми харесва(па нз кой му го лъска май верно баба му )...нека си търси някоя като Вулева :smt005 :smt005

Ванката гражданин
04-21-2007, 12:38
Холла тапако , сайта на предаването е глог , боже опази мн голяма работа , ти си автора ламер за колко 40 минути го направи?
Зайо тихо там албена е мн секси много направо кат я видя с дупките между зъбите гласът на пръч и дрехите от 150 лева избрани с стил .. ( хмм без стил) ми се драфа.
Дениз , ако има някъф проблем , че мн се отвараш ела ми се прави на живо. Телефон: 0899266966
Драгалевци.


пс1. Аре оставям те на мира да си жулиш на албена вулева.
както беше в една песен: "Хигиена нулева , да не си бил с албена вулева?"
пс2. Но Ъпсурт завиждата на албена за секси гласът на пръч и дупките между зъбите да знаеш.
пс3. От тук сички си сцепваме задниците да завиждаме на албена вулева и тфоя дир голг. Много завиждаме боже опази...
пс4. Не мисля да пиша вече в тази тема , така че не си прави труда да ми отговаряш.
пс5. Ако имаш комплекси за избиване имаш ми номера и местонахождението. :-D :-D :-D

Ванката гражданин
04-21-2007, 12:41
Имам теза.
Теоритично погледнато от ляво на дясно си ми се изглежда , че може би , но не е сигурно , това може да е Албена Вулева под прикритие.

Дениз вулева да ми лапаш трашаците

04-21-2007, 12:59
ванката е прав!

fulldelight
04-21-2007, 15:47
:-& :-& :-& :-& :-& Ужастно предаване и ужастна водещааа.....ВЕНЕТА Е НОМЕР 1!

juSTkiddy
04-21-2007, 15:56
Не го харесвам това предаване и никога не съм го харесвала.Както и Албена.Изглежда голяма злобарка и въпреки че понякога е права в коментарите си в повечето случаи са злобни и неверни.Гледала съм как обижа разни хора заради някакъв техен дефект..ами аз бих и казала да се погледне в огледалото добре преди да говори за др-те ;)

OxJIuy`6oxJIuy
04-22-2007, 17:46
Гледам го най-вече заради материалите и простотиите на участващите в тях...иначе мисля че малко попрекаляват с оплюванията!!! :-k

Денислав
04-23-2007, 23:17
Човечето от Драгалевци ,какви комплекси избива,та чак си сочи квартала?!?! Пикльо,Драгалевци отдавна не е престижен квартал на столицата ,не се излагай! А и какво общо има това ,къде живееш с това ,че ще ти надраскаме телефона из всички клозети по страната? Гей,смотан!

Adwokat
04-23-2007, 23:24
Предаването е забавно... но става вече малко банално..

WWW.SIGNALNO-JULTO.DIR.BG
04-26-2007, 01:19
Ооо,ама тоя ли бил ванката бе?Тая сган ли бе?Ама той ми писа и послания към снимката ми в сайта....
Явно човечето завижда,ами нека, то така ти ще се тровиш с успокоителни и валериани,ама пий да не пукнеш,че погребенията са скъпи, да не товариш роднините си с излишни разходи,те и без това за нищо не те вземат, може и са разфасовки на дребно да те продадат...
Относно, не е Албена Вулева, спокойно, тя не се прикрива под чужди именца [-X !

ShannonLarkin
04-26-2007, 07:44
абе кретен...ти не разбра ли че НЯМА кой да завижда на онуй?!

[!p.a.n.i.c !]
04-26-2007, 10:15
аХхау.. мале откога не съм гледала туй чудоо напрао десетилетия се минаха.. аве супер забавно ми е .. толкова извратено някои ги оплюват че :-D пък да не говорим за мулти превзетия глас с който говори Албена.. :smt005 ах тряяше да я вкарат във випа и заедно с Венета щяха да ги разпльокат всичките :smt048 :-k

ФЕН
04-27-2007, 09:48
Мен пък мноо ме кефи

even_in_death.
04-28-2007, 15:31
оффф не разбра ли че от таа Албена не стаа нищо..пффф...ша върна бляяякк

emilythestrange
04-29-2007, 07:20
не понасям на хората да се бъркаш в личния живот.
всеки има проблеми-даже и известните
и не разбирам какво и прави удоволствие на тая
нещастна,комплексирана,зло бна,мразена,мразеща
женица да си вре носа където не и е работа :!: :!: :!:
трбва публично да се линчува :lol:

05-13-2007, 15:58
ще го вре където си иска бе, селячке!

05-13-2007, 15:58
ще го вре където си иска бе, селячке!

the_o.c_girl
05-13-2007, 16:32
Гледъл съм го :lol: Заради простотията....ама вече не гледам такива групости :-)
А,точно..Тая е такава комплексарка..толко е грозна горката ,а само говори кой как изглеждал..ужас..не мога да я трая наистина :-D

teenkopele
05-14-2007, 04:39
"Нов стил, хигиена нулева...все едно съм бил с Албена Вулева..." :lol:

05-15-2007, 17:45
Супер яко предаване!

penywise
05-16-2007, 09:30
мамичката ти... :smt097

denislav.92
05-19-2007, 12:10
Кво за мамицата ми?

love_sdv
05-19-2007, 12:15
"Нов стил, хигиена нулева...все едно съм бил с Албена Вулева..." :lol:
Да, и аз не съм чула все още по-точно определение за тая коза... Има нещо положително в нея, ама като цяло е противна...

emilythestrange
05-19-2007, 13:26
denislav.92 какво ще кажеш да си намалиш аватара :smt013
или направо да го махнеш,като я видях тая грозотия и се изплаших


ще го вре където си иска бе, селячке!
госта добре да се замисли кой е селянина