PDA

View Full Version : Ima li takova jivotno priqteli za sex?



steel_f
04-08-2007, 21:13
Spored vas moje li da sa6testvuvat prqiteli koito samo pravqt sex, ili vse nqkoga nqkoi ot tqh 6te se vlubi v drugiq?

A_JoLiE
04-08-2007, 21:15
nqma na4in samo sex i to da sa fr ... LOVE idva vse nqkoga ...

A_Loving_Girl
04-08-2007, 21:16
Spored vas moje li da sa6testvuvat prqiteli koito samo pravqt sex, ili vse nqkoga nqkoi ot tqh 6te se vlubi v drugiq?

Ми сигурно все ще има някакъв риск да се влюби единия!

DarkRyo
04-08-2007, 21:19
Те такова животно приятел ли го наричаш ?
Дето хем да те чука хем да ти се прави на много добър фр.
Ако искаш дай ние да станеме добри френдчета като толкова искаш секс с приятели :evil:

Котарана
04-08-2007, 21:20
Незнам не ми се е случвало.Ама ме съмнява щотото все единият ще има някви по различни чувства към другия.И незнам аз май не бих се навила на подобно нещо....

jony
04-08-2007, 21:42
Естествено, че има. Даже е много яко!

the^one
04-08-2007, 21:49
Има :) Аз съм много доволна от моя си приятел за секс:)

`Death`Whore`
04-08-2007, 21:51
Има "познати за секс". Явно много хора не знаят какво е приятел.

ThePainIsReaL
04-08-2007, 21:55
Хах.. първо да си напиша едно ЧРД и да кажа мерси на момчето ми за прекрасния ден от края на 16те години и неверояното глезене тази вечер ( Ей, не си вдигай много самочувствието :wink: )
И после да кажа - приятели само за секс може да има, да. Но не се получава много добре сексът, когато е такъв. Друго си е да си мислиш през деня за човека, с когото ще спиш, да се чудиш какво ще хареса той, да го опознаваш и да ти пука за него.
Много по-яко е след секс да се гушкаш в момчето и да си дърдорите за някви сладурски глупости и лигави неща за вас (докато дойде време за втория тек) , отколкото да се обърнете на различни страни и да заспите или още по-лошо единият да се облече и да си тръгне.
Друго си е да знаеш, че този човек, с който спиш, е само твой и само ти можеш да го имаш тялом, само ти знаеш къде колко бенки има, къде какъв гъдел има, какво го подлудява.
Друго е като сте на купон да сте като млади зайци с момчето ти и да се натискате навсякъде, а не тепърва да се сваляте и само да бройкате ( демек чевръсто опипване + бърз секс ). Друго си е да можеш да му правиш стрийптиз всеки път, да можеш да се къпеш с него и цяяяяяяяял ден да си с него и да му се отдаваш все повече и повече. Да гледаш пламъка в очите му и да се побъркваш по тези очи и после да ги сънуваш и желаеш пак и пак и пак. Защото нека си признаем със секс приятелите нещата не стоят така. Верно винаги като ти се иска , звъниш и го правите.. но другите моменти, които украсяват секса къде са,а ??? Няяяяяяяяма ги .. хихихих.. изпитах вече чувството да правя такъв тип секс, чувствам се като парцал след това. С това момче се чукахме, пък после дори не излизахме едно кафе да пием, а само като се съберем у братовчеда и айде зимаме се .. и тук-таме цъкаме игри. И кво, не ми беше лошо .. но като осъзная колко важни усещания съм губила .. усещането, че искаааааааааам и подивяяяяяяяявам за секс с любим.

Хаххаха... и аз кво се разписах.. няма нищо, неска ми е мноооого разговорливо :-$

Pocu_Ty
04-08-2007, 22:17
ei ThePainIsReaL 1vo mai RD napisa 4e imashj e 4rd i ot men :D (moje i na paterici ve4e da e ama nishto)
i 2ro naistina mn dobro mnenie i te podkrepqm napulno....

alkobalko
04-09-2007, 05:46
Хах.. първо да си напиша едно ЧРД и да кажа мерси на момчето ми за прекрасния ден от края на 16те години и неверояното глезене тази вечер ( Ей, не си вдигай много самочувствието :wink: )
И после да кажа - приятели само за секс може да има, да. Но не се получава много добре сексът, когато е такъв. Друго си е да си мислиш през деня за човека, с когото ще спиш, да се чудиш какво ще хареса той, да го опознаваш и да ти пука за него.
Много по-яко е след секс да се гушкаш в момчето и да си дърдорите за някви сладурски глупости и лигави неща за вас (докато дойде време за втория тек) , отколкото да се обърнете на различни страни и да заспите или още по-лошо единият да се облече и да си тръгне.
Друго си е да знаеш, че този човек, с който спиш, е само твой и само ти можеш да го имаш тялом, само ти знаеш къде колко бенки има, къде какъв гъдел има, какво го подлудява.
Друго е като сте на купон да сте като млади зайци с момчето ти и да се натискате навсякъде, а не тепърва да се сваляте и само да бройкате ( демек чевръсто опипване + бърз секс ). Друго си е да можеш да му правиш стрийптиз всеки път, да можеш да се къпеш с него и цяяяяяяяял ден да си с него и да му се отдаваш все повече и повече. Да гледаш пламъка в очите му и да се побъркваш по тези очи и после да ги сънуваш и желаеш пак и пак и пак. Защото нека си признаем със секс приятелите нещата не стоят така. Верно винаги като ти се иска , звъниш и го правите.. но другите моменти, които украсяват секса къде са,а ??? Няяяяяяяяма ги .. хихихих.. изпитах вече чувството да правя такъв тип секс, чувствам се като парцал след това. С това момче се чукахме, пък после дори не излизахме едно кафе да пием, а само като се съберем у братовчеда и айде зимаме се .. и тук-таме цъкаме игри. И кво, не ми беше лошо .. но като осъзная колко важни усещания съм губила .. усещането, че искаааааааааам и подивяяяяяяяявам за секс с любим.

Хаххаха... и аз кво се разписах.. няма нищо, неска ми е мноооого разговорливо :-$

Първо за ЧРД-то, честито, ама май е на патерици.
За мнението съм напълно съгласно. Много точно и вярно написано.

koalka
04-09-2007, 06:18
Не, няма.А и рано или късно при единия се появявят чувства или поне знам за такива случаи.Не може да си толкова близък интимно с един човек и да си толкова безразличен към него.Освен това приятелите не правят секс.

ThePainIsReaL
04-09-2007, 07:38
Мерсиииии O:)
РД-то ми си е точно днес ( на 9-ти ) . Даже като писах мнението часът беше 00:40:и нз колко секунди .. просто часовите настройки на форума нещо май куцат.. нз :-D

Luciferian
04-09-2007, 09:07
Spored vas moje li da sa6testvuvat prqiteli koito samo pravqt sex, ili vse nqkoga nqkoi ot tqh 6te se vlubi v drugiq?
Често се бъзикам в тоя форум, но този постинг е сериозен.
Да!
От личен опит!
Имам приятелка, която ми е.. ами приятелка, много се уважаваме! Преди 2-3 години имахме такъв период, в който нещо ни изпращя и двамата и 3 пъти правехме секс, като това по никакъв начин не навреди на приятелството ни. Просто и двамата знаехме какво искаме... това е.

loww
04-09-2007, 09:13
Що да няма, има и приятели за секс има и познати за секс. Въпрос на гледна точка и на двете страние може и без чуства ... Не е лошо ;-)

Allthatshewant
04-09-2007, 09:37
Хах.. първо да си напиша едно ЧРД и да кажа мерси на момчето ми за прекрасния ден от края на 16те години и неверояното глезене тази вечер ( Ей, не си вдигай много самочувствието :wink: )
И после да кажа - приятели само за секс може да има, да. Но не се получава много добре сексът, когато е такъв. Друго си е да си мислиш през деня за човека, с когото ще спиш, да се чудиш какво ще хареса той, да го опознаваш и да ти пука за него.
Много по-яко е след секс да се гушкаш в момчето и да си дърдорите за някви сладурски глупости и лигави неща за вас (докато дойде време за втория тек) , отколкото да се обърнете на различни страни и да заспите или още по-лошо единият да се облече и да си тръгне.
Друго си е да знаеш, че този човек, с който спиш, е само твой и само ти можеш да го имаш тялом, само ти знаеш къде колко бенки има, къде какъв гъдел има, какво го подлудява.
Друго е като сте на купон да сте като млади зайци с момчето ти и да се натискате навсякъде, а не тепърва да се сваляте и само да бройкате ( демек чевръсто опипване + бърз секс ). Друго си е да можеш да му правиш стрийптиз всеки път, да можеш да се къпеш с него и цяяяяяяяял ден да си с него и да му се отдаваш все повече и повече. Да гледаш пламъка в очите му и да се побъркваш по тези очи и после да ги сънуваш и желаеш пак и пак и пак. Защото нека си признаем със секс приятелите нещата не стоят така. Верно винаги като ти се иска , звъниш и го правите.. но другите моменти, които украсяват секса къде са,а ??? Няяяяяяяяма ги .. хихихих.. изпитах вече чувството да правя такъв тип секс, чувствам се като парцал след това. С това момче се чукахме, пък после дори не излизахме едно кафе да пием, а само като се съберем у братовчеда и айде зимаме се .. и тук-таме цъкаме игри. И кво, не ми беше лошо .. но като осъзная колко важни усещания съм губила .. усещането, че искаааааааааам и подивяяяяяяяявам за секс с любим.

Хаххаха... и аз кво се разписах.. няма нищо, неска ми е мноооого разговорливо :-$

+1 =D>

temito
04-09-2007, 10:43
Хах.. първо да си напиша едно ЧРД и да кажа мерси на момчето ми за прекрасния ден от края на 16те години и неверояното глезене тази вечер ( Ей, не си вдигай много самочувствието :wink: )
И после да кажа - приятели само за секс може да има, да. Но не се получава много добре сексът, когато е такъв. Друго си е да си мислиш през деня за човека, с когото ще спиш, да се чудиш какво ще хареса той, да го опознаваш и да ти пука за него.
Много по-яко е след секс да се гушкаш в момчето и да си дърдорите за някви сладурски глупости и лигави неща за вас (докато дойде време за втория тек) , отколкото да се обърнете на различни страни и да заспите или още по-лошо единият да се облече и да си тръгне.
Друго си е да знаеш, че този човек, с който спиш, е само твой и само ти можеш да го имаш тялом, само ти знаеш къде колко бенки има, къде какъв гъдел има, какво го подлудява.
Друго е като сте на купон да сте като млади зайци с момчето ти и да се натискате навсякъде, а не тепърва да се сваляте и само да бройкате ( демек чевръсто опипване + бърз секс ). Друго си е да можеш да му правиш стрийптиз всеки път, да можеш да се къпеш с него и цяяяяяяяял ден да си с него и да му се отдаваш все повече и повече. Да гледаш пламъка в очите му и да се побъркваш по тези очи и после да ги сънуваш и желаеш пак и пак и пак. Защото нека си признаем със секс приятелите нещата не стоят така. Верно винаги като ти се иска , звъниш и го правите.. но другите моменти, които украсяват секса къде са,а ??? Няяяяяяяяма ги .. хихихих.. изпитах вече чувството да правя такъв тип секс, чувствам се като парцал след това. С това момче се чукахме, пък после дори не излизахме едно кафе да пием, а само като се съберем у братовчеда и айде зимаме се .. и тук-таме цъкаме игри. И кво, не ми беше лошо .. но като осъзная колко важни усещания съм губила .. усещането, че искаааааааааам и подивяяяяяяяявам за секс с любим.
:-$

saglasna sam absolutno s mnenieto,az sashto sam imala drugarche za seks,no mislq,che vinagi rani ili kasno pri takav vid "vrazka"idvat chustvata,poprincip medala vinagi e s dve strani,kolkoto i hubavi neshta da ima v tova,tolkova sa i loshite strani na priqtelstvoto za seks :?

honda^
04-09-2007, 11:00
Аз пък мисля, 4е има :) . Но винаги съ666тествува вероятност да се влюби666 в него :wink:

SoulMate
04-09-2007, 11:04
Възможно е. От личен опит го казвам. Преди няколко месеца скъсах с гаджето си, защото си бяхме омръзнали доста, както и да е. Никой вече не изпитваше чувства към другия, но скъсахме доста прилично и продължихме да сме си близки като приятели. Решихме обаче да продължим да си правим секс, просто секс, без да сме заедно и в момента, в който някой от нас хареса друг човек или си намери гадже, спираме. Познаваме се добре, не ни е срам или нещо такова и ни е добре засега.
Абе, мисълта ми е, че много си зависи от хората. При нас чувства е много вероятно да се породят отново, но рядко се случва да се прави секс не само за една нощ, а много пъти, без да се променят по някакъв начин чувствата поне на единия.

OtherDimension
04-09-2007, 11:06
Хах.. първо да си напиша едно ЧРД и да кажа мерси на момчето ми за прекрасния ден от края на 16те години и неверояното глезене тази вечер ( Ей, не си вдигай много самочувствието :wink: )
И после да кажа - приятели само за секс може да има, да. Но не се получава много добре сексът, когато е такъв. Друго си е да си мислиш през деня за човека, с когото ще спиш, да се чудиш какво ще хареса той, да го опознаваш и да ти пука за него.
Много по-яко е след секс да се гушкаш в момчето и да си дърдорите за някви сладурски глупости и лигави неща за вас (докато дойде време за втория тек) , отколкото да се обърнете на различни страни и да заспите или още по-лошо единият да се облече и да си тръгне.
Друго си е да знаеш, че този човек, с който спиш, е само твой и само ти можеш да го имаш тялом, само ти знаеш къде колко бенки има, къде какъв гъдел има, какво го подлудява.
Друго е като сте на купон да сте като млади зайци с момчето ти и да се натискате навсякъде, а не тепърва да се сваляте и само да бройкате ( демек чевръсто опипване + бърз секс ). Друго си е да можеш да му правиш стрийптиз всеки път, да можеш да се къпеш с него и цяяяяяяяял ден да си с него и да му се отдаваш все повече и повече. Да гледаш пламъка в очите му и да се побъркваш по тези очи и после да ги сънуваш и желаеш пак и пак и пак. Защото нека си признаем със секс приятелите нещата не стоят така. Верно винаги като ти се иска , звъниш и го правите.. но другите моменти, които украсяват секса къде са,а ??? Няяяяяяяяма ги .. хихихих.. изпитах вече чувството да правя такъв тип секс, чувствам се като парцал след това. С това момче се чукахме, пък после дори не излизахме едно кафе да пием, а само като се съберем у братовчеда и айде зимаме се .. и тук-таме цъкаме игри. И кво, не ми беше лошо .. но като осъзная колко важни усещания съм губила .. усещането, че искаааааааааам и подивяяяяяяяявам за секс с любим.

Хаххаха... и аз кво се разписах.. няма нищо, неска ми е мноооого разговорливо :-$

мислила ли си да започнеш да пишеш любовни романи ?
говоря съвсем сериозно

Vi]{1tO`
04-09-2007, 12:29
[-X NE ----> tova e za po temata

gangbang
04-09-2007, 12:35
Има! Най-доброто възможно приятелство между мъж и жена и най-стабилната връзка, без главоболия, а носеща само наслада и удоволствие е варианта - приятели за секс :)

air_J
04-09-2007, 14:40
Разбира се, че има! Добре дошла в реалният свят! :-({|=

bqsna_teenagerka
04-09-2007, 14:42
ми...може сигорно да има такива приятели...сигорно може и единия да се влюби в другия :?

gangbang
04-09-2007, 14:48
ми...може сигорно да има такива приятели...сигорно може и единия да се влюби в другия :?

влюби ли се единия от двамата... приятелството изчезва ;) Обикновено така се случва и за тва тези приятелства са рядкост... и сигурно се пише с У ;)

b0rn2makeuhappy
04-09-2007, 14:49
Може естествено ! Даже е много добър вариант.. Най-добрият ти приятел е този,който най-добре те познава,знае какво обичаш и най-важното държи на теб.. Не е нужно да си усложнявате живота с неподходящи връзки и хора,които да ви използват след като ви е добре заедно в и извън леглото :)

FleurDelacor
04-09-2007, 15:13
Ti si pravi6 sveta, osvetiava6 go i go modelira6... su6to taka ti si re6ava6 dali 6te ima6 priateli ili poznati za sex :-D

gabituuu
04-09-2007, 18:48
приятели ... има но рано или късно единият се влюбва,ако са само познати които се виждат само за секс е по добре....взаимно удоволствие,гушкане и след това пътеките....докато при приятелите - разговори,споделяне ... което е трудно а и мн гадно се привързва човек - особено жените- към приятел с който спят.а привърже ли се човек после малко или много го нараняват - нещо такова ми се случи и е мн гадно повярвайте!

UnsTToPPaBBle
04-10-2007, 08:00
dij tva sigurno e qko :-) :-) :-)

mnogomili4kata-sf
04-10-2007, 09:09
Аз не мога да го възприема това, вероятно, защото не ми се е случвало. Познати за секс съм имала,да. И предпочитах да е само секс без ни най- малко приятелство. Звучи ми извратено :::

steel_f
04-10-2007, 18:22
mnogo qki mneniq davate ! kefite :)

john_kaleka
04-10-2007, 18:25
sex bez liubov e kato traktor bez gumi we!Ne moji da vurvi!

steel_f
04-10-2007, 18:27
Само приятели! – да, да
За пореден път моята личност е с двата крака в батака.
Има ли понятие приятели, които правят секс без обвързване? Напоследък се убеждавам, че няма.
Почти никой не иска да има сериозна връзка, тъй като няма време за това . Търсим само секс и то редовен.
Какво по – добре от приятел за секс? На пръв поглед, нищо лошо, даже е супер …, Уговаряте се, кога ще се проведе секс срещата. Изчуквате се и всеки по пътя си до следващия път. Така времето минава и някой от вас се влюбва в другия. Винаги, когато ти е хубаво с някой нещата се усложняват и някои се влюбва. Защо чувствата винаги развалят нещата???
Харесвате се, секса е хубав, споделяте си, смеете се, докато не се влюбиш. А влюбването означава страдание…..
Забеляза ли ли сте, колко случайно стават най-големите сърдечни неволи. Съдбата си играе с нас както си иска, а ние сме един кукли. Срещаш случайно някои, сприятелявате се и в следващия момент устните ви са впити едни в други. После батака става все по-дълбок и по-дълбок, докато не потънеш напълно.
Хората ви виждат заедно, но на въпроса: “ Вие ходите ли сте?”- отговорът е: “Не, ние сме само приятели ( които правят секс ( но това се премълчава)). Вие сте нещо, но и вие самите не знаете какво.
Докато не настъпи светля ден, когато ти се влюбила, а той ти казва, че се е събрал с предишната си приятелка. Тогава сърцето ти е разбито, както никога до сега. Дни наред не ти се живее, защото нищо не можеш да сториш, за да си го върнеш. Осъзнаваш, че той никога не е бил твой, че ти си била само начин да уплътни времето си. От това заключение още повече те заболява. Никога не ти е принадлежал, вие сте били само приятели. Ти си принадлежала на него, но той на теб не… Когато положението изглежда отчайващо срещаш някой друг. Но след предишния не си вече същата, ти си по-мъдра и с повече опит и знаеш, че никога не ще допуснеш същите грешки. Опит наричаме своите грешки .

WinHater
04-10-2007, 18:38
ооо... има , има... как да няма.... в момента се виждаме с едно момиче с тази цел.. дори и не ходим, което е супер яко щото всеки прави квото си иска... и секса е приоритет... много е яко някво... и тва вече не е явление само в софия... :smt019

04-10-2007, 21:26
Любов? Пффф... що изключвате варианта, че в един момент на единия му омръзва? Па другия решава, че е наранен.
Любов... пффф...