PDA

View Full Version : кажете ми (ФОр гърлс онли)



phm
04-09-2007, 00:51
значи правя описание \:D/
на 20 съм УШ съм гъзе макар че не ги обичам особено...
утре тръгвам с едно момиче и то ме остава след седмица или две
примерно ви казвам такива случай бол имам
то неможе май вие да ми кажете , но приемам предположения :-({|=

BAYO
04-09-2007, 01:37
А защо те зарязват на първата или втората седмица? Казвала ли ти го е някоя? Ти питал ли си се ?

koalka
04-09-2007, 05:48
Може да е тръгнала с теб просто ей така, без чувства.Може да си й омръзнал, макар че ми е странно как като харесваш някой, той може да ти омръзне за една седмица.Не е въпроса да ти гъзар или нещо такова, а наистина момичето да те хареса, да сте заедно по-дълго време, ако сте щастливи.

darkdevil
04-09-2007, 10:11
Може да е тръгнала с теб просто ей така, без чувства.Може да си й омръзнал, макар че ми е странно как като харесваш някой, той може да ти омръзне за една седмица.Не е въпроса да ти гъзар или нещо такова, а наистина момичето да те хареса, да сте заедно по-дълго време, ако сте щастливи.

=D>

sexy_momi4e
04-09-2007, 10:30
значи правя описание \:D/
на 20 съм УШ съм гъзе макар че не ги обичам особено...
утре тръгвам с едно момиче и то ме остава след седмица или две
примерно ви казвам такива случай бол имам
то неможе май вие да ми кажете , но приемам предположения :-({|=ami moje bi pri4inata e v teb,pomisli si kakvo e durjanieto ti kum momi4etata...no moje i te da ne sa te obi4ali ili da si im omruzval burzo :roll:

the dark angel
04-09-2007, 11:04
Сигурно просто не са изпитвалали истински чувства към теб!Ако е имало чувства дори характера ти да не е перфектен са щели да останат с теб!!!

Just_say_no
04-09-2007, 11:08
emi moje bi ne si bil podhodq6tiq...

Valar
04-09-2007, 11:25
Човека е газе бее ви пък я млъквайте! :-D
А подписа и автара му как съответстват направо думи немам! :smt005

phm
04-09-2007, 12:14
Човека е газе бее ви пък я млъквайте! :-D
А подписа и автара му как съответстват направо думи немам! :smt005
хаиде не съм гъзар имах предвид че не съм олигофрен..

ПОДПИСА И АВАТАРА МИ СЪОТВЕСТВАТ !!!

КАКВО ОБЩО ИМА СПОРЕД ТЕБ ХАУС МУЗИКАТА С КУБИНКИТЕ
КАЖИ МИ

иначе сигурно не са ме обичали ама и аз не ги обичам все пак да няма да се женя за тях

а и валар [-( >>> идеята е - погледни надоло

radito
04-09-2007, 12:24
Е, ти пък все те зарязват. Ти сигурно с 2 си ходил и те са те зарязали. Има и други момичета!

phm
04-09-2007, 12:38
Е, ти пък все те зарязват. Ти сигурно с 2 си ходил и те са те зарязали. Има и други момичета!
нали и аз така си мисля просто се чудя защо

radito
04-09-2007, 12:56
Е, ти пък все те зарязват. Ти сигурно с 2 си ходил и те са те зарязали. Има и други момичета!
нали и аз така си мисля просто се чудя защо
Какво се чуди? Защо те зарязват ли? Има само 1 начин да разбереш: като я попиташ! :wink: Аз така бях ходила с 1 и го бях отрязала и той ме попита просто като приятели защо съм стигнала до това решение, каква е била причината, защото му се случвало за 3-ти път подред. Така че няма да е зле и ти да направиш това! :wink:

bqsna_teenagerka
04-09-2007, 13:48
Може да е тръгнала с теб просто ей така, без чувства.Може да си й омръзнал, макар че ми е странно как като харесваш някой, той може да ти омръзне за една седмица.Не е въпроса да ти гъзар или нещо такова, а наистина момичето да те хареса, да сте заедно по-дълго време, ако сте щастливи. :wink: 8-[ \:D/ =D>

BAYO
04-09-2007, 15:18
Аз така бях ходила с 1 и го бях отрязала и той ме попита просто като приятели защо съм стигнала до това решение, каква е била причината, защото му се случвало за 3-ти път подред. Така че няма да е зле и ти да направиш това! :wink:

Ми сигурно тва е решението, да отиде и без лоши чувства, със смирен и спокоен тон да попита, така ще разсее всички тия въпросителни.

{IcEto0o}
04-09-2007, 19:57
spored men poslu6ai drugite izlez s nqkoq na kafe i prosto q popitai za6to se e polu4ilo taka i tq 6te ti obqsni za6toto i da predpolagame tq si znae nai-dobre USPEX! :wink: [/i][/b]

AliceSw
04-09-2007, 20:05
:arrow: досаден си и ги задушаваш с вниманието си
:arrow: скучен си
:arrow: тя е влюбена в друг
:arrow: нямате общи познати
:arrow: нямате теми за разговор и не можете да си говорите пове4е от 15 мин
:arrow: не си достатъчно красив/богат т.ее не си достатъчно голямо гъзе
:arrow: не изпълняваш всичките й прищевки
:arrow: не си достатъчно добър в секса
:arrow: искаш секс прекалено рано

или с други думи - изключително трудно е да угодиш на жена, особено на такава, която не е луда по теб


ПС извинявай може да не си нищо от тва, но такива са мойте предположения

Kianna
04-09-2007, 20:08
Аман от гъзета. :-D

phm
04-09-2007, 21:54
Аман от гъзета. :-D
нали аз не трябваше да го пиша гъзе щото
всичките сега ще се юрнете да го пишете това
идеята е че не съм грозен нито беден
нито пак ми е малка \:D/ точилката

а иначе прищевки не испълнявам
зает съм с мойте #-o
иначе вие момичета мн обичате да искачате
с по един каталог на еивън и ааа мило искам това
живи и здрави

BAYO
04-09-2007, 22:52
Аман от гъзета. :-D
нали аз не трябваше да го пиша гъзе щото
всичките сега ще се юрнете да го пишете това
идеята е че не съм грозен нито беден
нито пак ми е малка \:D/ точилката

а иначе прищевки не испълнявам
зает съм с мойте #-o
иначе вие момичета мн обичате да искачате
с по един каталог на еивън и ааа мило искам това
живи и здрави

:smt005 :smt005 :smt005

Нямам думи просто на тва изказване :smt042 :smt042

Още имаш хляб да ядеш докато станеш гъзе ... по скоро си още :smt116

Polinna
04-13-2007, 14:08
Не е въпроса гъзе ли си не си ли.. Важното е момичето да те хареса такъв какъвто си, с недостатъците ти и положителните ти черти. Щом те оставят явно правиш нещо, което не им се харесва или просто не си попаднал на точното момиче до сега. Трябва да си оригинален ( не става ? за дрехи, а за акъл )
:!: Не е нужно да си гъзе за да се харесаш на някое момиче важното е да ти е удобно.
:!: Недей да се държиш като невъзпитано и глезено момченце. Ако отидете на кафе , не щракай с пръсти , за да извикаш сервитиора или гласно недоволство от бавното обслужване. Впечатлението , което ще оставиш в нея няма да е никак добро.
:!: Недей да и разказваш за сватбата на баба ти и дядо ти.. или за здравословните проблеми на хамстера ти. Ще изглеждаш като празноглавец. Остави тя да каже нещо хем ще разбереш повече неща за нея хем ще докажеш , че те интересува нейното мнение.
:!: Чувството за хумор е добро качество ние момичетата го обичаме, но не прекалявай. Да не те помисли за лигаф цървул.
:!: Не и позволявай да си прави шеги за твоя сметка. Ако е цинична в самото начало шута..
УУууУуффф и последно каквото и да правиш дръж се естествено. Тя е излязла с теб защото те харесва такъв какъвто си.
Ако съм ти помогнала до някъде ще се радвам.
И дано да не те зарязват на 2-рата седмица :::