PDA

View Full Version : за сестра ми и тревата



missTrance
04-09-2007, 09:35
тая нещастна кучка, смазана ми лази по нервите вече 3-та година..
след като движеше с тревоман стана егати лекето.. голямата
крас(т)авица започна да си мисли, че разбира много от нешата за житова, ама само се дуе и не знам кога ще се пръсне пачата гнусна..
как може днешните дришльовци да сте такива ми е мега яко интересно..

kPuCkA
04-09-2007, 10:00
Говориш така за сестра си?

kaka_lara
04-09-2007, 10:18
любов ли бе да се опише... O:)

missTrance
04-09-2007, 10:20
Говориш така за сестра си?
да беше твоя.. да видя и аз как ще говориш за нещо като това, което се нарича моя сестра..

любов ли бе да се опише... O:)
от любов та на омраза и непоносимост

niGGa
04-09-2007, 10:51
аз пък се чуда как може днешните пикли да говорят така за роднини..

theEXPLOITED
04-09-2007, 19:24
T'VA 4E SESTRA TI E TAKAVA NE ZNA4I 4E I NIE SME TAKIVA!P1K I K'VO O4AKVA6 DA TI KAJEM NIE....OPRAVQI SE!

sWeEt_SeEd
04-09-2007, 19:35
е аз освен псувни и хранене към сестра ти не виждам нито некъф смислен въпрос ,нито проблем да има,освен че не можеш да я гледаш,което е очеВАДНО ама...пача гнусна,леке е аре ся да си иаме уважението -изкараи си яда на нея ,а не тук :smt006

04-10-2007, 00:13
тая нещастна кучка, смазана ми лази по нервите вече 3-та година..
след като движеше с тревоман стана егати лекето.. голямата
крас(т)авица започна да си мисли, че разбира много от нешата за житова, ама само се дуе и не знам кога ще се пръсне пачата гнусна..
как може днешните дришльовци да сте такива ми е мега яко интересно..

abe ti 15 godini ima6 li.....ne be 4estno na kolko godini si???

BuzkatA
04-10-2007, 00:35
кво лошо има да пушиш и да се друсаш ... нещата от живота всичко минава и заминава, но трябва да има граници ...

MaRiNkA_16
04-24-2007, 19:21
abe kuklo kuv ti e problema???sestrati se drusala mi da drusa kat gledam mai ti ima6 nqkaf problem s neq i sq gleda6 da q zlepostavq6 po nqkaf na4in ama tyka nema da go postigne6.nai mnogo s koeto moga da pomogna e da podkrepq na4inanieto na sestrati i da q pozdravq 4e qvno ne q interesyva tova koeto ti ili nqkoi dr misli za neq , a pravi tova koeto tq smqta za dobre.

O.B.I_
04-24-2007, 20:07
kakvato i da e sestra ti, vse pak ti e sestra i ne e redno da govori6 takiva gnusotii za neq.

05-04-2007, 08:50
Така ли са говори за семеиството бе пача?!Преди да псуваш сестра си се погледни ти какво лайно си ТИ!
И за вапроса ти :
"как може днешните дришльовци да сте такива ми е мега яко интересно"
Ако *НИЕ* сме 'днешни дришльовци' ти си шиба*а курва наркоманка,с два думи-ай бегай на магистралата и престани да постваш идиотщини в тоя форум!!!!!!!!!!! :smt097 :smt021
евала братле!

ShitFatherCheese
05-04-2007, 09:31
Ave q udari edin hubav boi na sestra ti dokato e napofena . Kakto nqkoi napisa - vsi4ko minava i zaminava

bai_brother
05-04-2007, 20:00
тая нещастна кучка, смазана ми лази по нервите вече 3-та година..
след като движеше с тревоман стана егати лекето.. голямата
крас(т)авица започна да си мисли, че разбира много от нешата за житова, ама само се дуе и не знам кога ще се пръсне пачата гнусна..
как може днешните дришльовци да сте такива ми е мега яко интересно..

Ами за съжаление голяма част от днешните така наречени тийнове са такива.

Мислят че са най великите като пушат трева или се друсат с разни боклуци

Направи всичко възожно да я накараш да разбере че от тия неща полза няма и че не е готина като ги използва.
Покажи й или я научи на нещо което тя самата би харесала и би се занимавала с него(да не е свързано с тези неща).
Знам че няма да е лесно но това е решението.

rootsniky
05-04-2007, 22:03
ebi si majkata, gevrekk krugul s mozuk dupklata mu

bai_brother
05-04-2007, 22:38
ebi si majkata, gevrekk krugul s mozuk dupklata mu

Дришльо смотан или се научи на обноски или подобре не пиши там дето не знаеш за какво става дума.

МНого правилно си си сложил овца за аватар защото ти си тично това.


:smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

bai_brother
05-04-2007, 22:43
Така ли са говори за семеиството бе пача?!Преди да псуваш сестра си се погледни ти какво лайно си ТИ!
И за вапроса ти :
"как може днешните дришльовци да сте такива ми е мега яко интересно"
Ако *НИЕ* сме 'днешни дришльовци' ти си шиба*а курва наркоманка,с два думи-ай бегай на магистралата и престани да постваш идиотщини в тоя форум!!!!!!!!!!! :smt097 :smt021


Ами явно има защо да говори така за сестра си.
Защото когато видиш че неможеш да помогнеш на човека който ти е най близък започваш да се държиш с него супер негативно от яд към самия себеси че неможеш да му помогнеш и от яд към него че е толкова тъп че неможе да осъзнае какви глупости прави.

05-05-2007, 21:26
Ave q se ebete vsichki shmatki.. bai-bradar oligofren li si kuv si ne te znam.. A i po-dobre .. Samo prostacite i selqnite gledat big brother i proizvodnite mu.. Koito si pushi da si pushi, koito ne da se spasqva po edinichno !

rootsniky
05-06-2007, 10:18
q si ebi majkata direktno

MaRiNkA_16
05-06-2007, 17:54
Ave q se ebete vsichki shmatki.. bai-bradar oligofren li si kuv si ne te znam.. A i po-dobre .. Samo prostacite i selqnite gledat big brother i proizvodnite mu.. Koito si pushi da si pushi, koito ne da se spasqva po edinichno !
\:D/