PDA

View Full Version : Моля ви за помощ!



Питащо момиче
04-09-2007, 08:41
Знам, че темата ми може да ви се стори много банална, но съм адски притеснена. Може ли да ми кажете- възможно ли е презерватива да се скъса така че да не се забелязва, в смисъл съвсем малка дупчица, докато пенисът е още в момичето? Много ви моля за отговори!

gizele
04-09-2007, 08:43
Ами вероятно е възможно-те затова се проверяват гумичките като свършите(с въздух или вода) но знаеш че няма нищо сигурно на 100%

alkobalko
04-09-2007, 15:20
Възможно е, ето защо трябва да го проверявате.

gamercheto_
04-09-2007, 19:58
Възможно е, ето защо трябва да го проверявате.

и аз съм на сущото мнение :P

koalka
04-09-2007, 20:03
Това рядко се случва, защото латекса не се къса на малки дупчици.Възможно е, ако има фабрични дефекти.

Питащо момиче
04-09-2007, 20:27
Ами, извадихме презерватива от кофата и го напълнихме с вода и се оказа, че има дупчица! Дали е възможно да е минала спрема през нея? Ами ако съм забременяла? Моля ви, помогнете ми!

A_Loving_Girl
04-09-2007, 20:46
Възможно е, ето защо трябва да го проверявате.

и аз съм на сущото мнение :P

=D>

A_Loving_Girl
04-09-2007, 20:48
Ами, извадихме презерватива от кофата и го напълнихме с вода и се оказа, че има дупчица! Дали е възможно да е минала спрема през нея? Ами ако съм забременяла? Моля ви, помогнете ми!

Възможно е!

gangbang
04-09-2007, 20:50
Знам, че темата ми може да ви се стори много банална, но съм адски притеснена. Може ли да ми кажете- възможно ли е презерватива да се скъса така че да не се забелязва, в смисъл съвсем малка дупчица, докато пенисът е още в момичето? Много ви моля за отговори!

То, че е възможно е възможно, обаче нема начин да не се забележи в последствие. Презервативите си имат т.нар. "резервоарче" и ако е спукано, нема да има наличие на сперма в него, независимо от ширината на дупката, а и да има, се пак може да се прецени, като се стисне, дали ше текне нещо или само ше се издуе на балонче :)

anincettoo
04-10-2007, 06:42
Възможно е, ето защо трябва да го проверявате.

/agree ami sigurni li ste,4e v kofata ne e imalo ne6to,koeto da skasa prezervativa?I mom4eto izvan teb li svar6i ili v teb?