PDA

View Full Version : ЗАЩО...



fire_men
04-09-2007, 09:28
Кой съм аз? Ами всъщност отговорът на този въпрос едва ли те интересува особено. Въпреки това ще ти кажа, аз съм лице от мъжки пол, което много те обича и уважава. Но ти ме отблъскваш.

Ти много често ми показваш как ме дискриминираш. Много често те чувам да се оплакваш как мъжете били животни, държали се използвачески, употребявали те. Добре, аз не искам да се държа така с теб. А ти защо ми биеш шамар след шамар, след шамар, след шамар, след шамар, след шамар, след шамар, след шамар ....................... ?????????

Ето, плака досега, че само те използвали. И какво? От толкова време вече се опитвам да ти кажа, че те обичам. Че те ценя. Че държа на теб. Че искам бъдеще с теб. Че искам споделени нощи, емоции. Че не искам просто да те наеба и да те разкарам от дома си.

Но ти май не разбираш... Не си свикнала явно мъж да изпитва емоции. Какво, странно ли ти звучи, че може и мъжете да обичат? Да изпитват чувства, да желаят нещо истинско, да бъдат всеотдайни на една жена? С какво заслужавам пренебрежението, което ми демонстрираш, когато ти казвам, че те обичам?

Днес ти казах, че те обичам. За пореден път, показвах ти го много пъти, държах се с теб всеотдайно. Исках да ти подаря живота си, психиката си, исках да живея заради теб. Но ти .... ми каза с най-студен тон: "избий си го от главата, искам само приятелство и нищо повече" ...

И сега кой е животното, мила моя? Кажи ми, не се ли държиш ти животински, когато отказваш да видиш и да проумееш какво изпитвам към теб? Искаш само приятелство - добре - ами като мой "приятел" не се ли сети, не ти ли влезе в мозъчето мисълта, че на мен изобщо не ми беше лесно да ти кажа тези думи?

Защо забрави, че те обичам и ценя? Всеки път като ми се обаждаш и като видя името ти изписано на gsm-а си, аз получавам сърцебиене от радост. Като си говорим ми е толкова хубаво, че пулсът ми става 250 от кеф .......

......... но ти, разбира се, не усещаш. Аз мога да се изпотявам целия от мисъл как да ти кажа, че те обичам, а ти съвсем хладнокръвно ми отсичаш да си го избия от главата. Така ли се постъпва с приятел, миличка? С човек, на когото хиляди пъти си повтаряла колко го уважаваш... и цениш ......

....... аз видях колко ме цениш. Трябваха ти точно няколко секунди да изречеш нещо ужасно като отговор на мисъл, която аз формулирам в съзнанието си от седмици. Репетирам вечер пред огледалото как ще ти кажа, че те обичам и че искам да сме заедно. А ти ми отговори с хладнокръвното и беземоционално "не", все едно аз съм продавач в кварталния магазин и питам дали да сложа още два картофа на кантара .......

Защо така се държиш? Защо ти ВЕЧНО имаш правото да се цупиш за най-малкото нещо? Защо ПОСТОЯННО се сърдиш, когато колежката ми звъни по gsm-а, знаеш, че нямам скрити любови, но въпреки това ти просто ТРЯБВА да ме нараниш поне веднъж на ден, като ме обвиниш, че ходя с друга, че обичам друга, че спя с друга, че не съм ти предан? Защо веднъж, когато ме видя да се усмихвам на друга, ти непременно реши, че това е моя скрита любов, и ми устрои луди скандали?

Това ли ти е доверието в мен? Аз да се чудя как да се "оправдавам" в моменти, в които нито съм ти изневерил, нито съм те пренебрегнал, нито съм накърнил с нещо достойнството ти? Защо си решила, че имаш право да ползваш душата ми както ти кефне?

Защо аз постоянно трябва да те уважавам, да съм само с теб, на 10 сантиметра от теб, защо искаш да ме изолираш от останалия свят от ревност, а когато АЗ ПОИСКАМ да разбереш ТИ моите чувства към ТЕБ, тогава ТИ СИ ТАЗИ, която ме кара да се чувствам като току-що употребена тоалетна хартия?

Мили дами, не сте ли си мислили никога, че и мъжете могат да изпитват чувства, да желаят да са ВЕРНИ на ВАС, защо ВИНАГИ, когато сме верни на ВАС, ВИЕ ни набеждавате в афера с комшийката, защо ВИНАГИ ние трябва да ВИ вярваме по подразбиране, а ВИЕ на нас не ни вярвате?

СРАМНО ЛИ Е ЕДИН МЪЖ ДА ИМА ЧУВСТВА, ЕМОЦИИ?

cherinka
04-09-2007, 09:42
Мили дами, не сте ли си мислили никога, че и мъжете могат да изпитват чувства, да желаят да са ВЕРНИ на ВАС, защо ВИНАГИ, когато сме верни на ВАС, ВИЕ ни набеждавате в афера с комшийката, защо ВИНАГИ ние трябва да ВИ вярваме по подразбиране, а ВИЕ на нас не ни вярвате?

СРАМНО ЛИ Е ЕДИН МЪЖ ДА ИМА ЧУВСТВА, ЕМОЦИИ?

Само това прочетох, но ми направи впечатление. Абсолютно винаги трябва да преминаваме през такива трудности и да ги преодоляваме, защото накрая всички ние получаваме това, което дълго време сме искали и търсили, и не може от първия път всичко да е тип-топ, защото иначе накрая няма да ни е толкова сладко...

sorceress
04-09-2007, 09:54
Разбира се, че не е срамно. Напротив - прекрасно е. Само 1 ми направи мн силно впечатление. Не искаш момичетата да ви слагаме под общ знаменател, но ти правиш същото с нас. Има мн момичета, които разбират всичко това и го оценяват, а ти ни лепна етикета "коравосърдечни егоистки". Разбира се, че чувствате емоции, но не можеш да не се съгласиш, че го има и обратния вариянт. Недей да говориш толкова общо.

Digital
04-09-2007, 10:14
Кой съм аз? Ами всъщност отговорът на този въпрос едва ли те интересува особено. Въпреки това ще ти кажа, аз съм лице от мъжки пол, което много те обича и уважава. Но ти ме отблъскваш.

Ти много често ми показваш как ме дискриминираш. Много често те чувам да се оплакваш как мъжете били животни, държали се използвачески, употребявали те. Добре, аз не искам да се държа така с теб. А ти защо ми биеш шамар след шамар, след шамар, след шамар, след шамар, след шамар, след шамар, след шамар ....................... ?????????

Ето, плака досега, че само те използвали. И какво? От толкова време вече се опитвам да ти кажа, че те обичам. Че те ценя. Че държа на теб. Че искам бъдеще с теб. Че искам споделени нощи, емоции. Че не искам просто да те наеба и да те разкарам от дома си.

Но ти май не разбираш... Не си свикнала явно мъж да изпитва емоции. Какво, странно ли ти звучи, че може и мъжете да обичат? Да изпитват чувства, да желаят нещо истинско, да бъдат всеотдайни на една жена? С какво заслужавам пренебрежението, което ми демонстрираш, когато ти казвам, че те обичам?

Днес ти казах, че те обичам. За пореден път, показвах ти го много пъти, държах се с теб всеотдайно. Исках да ти подаря живота си, психиката си, исках да живея заради теб. Но ти .... ми каза с най-студен тон: "избий си го от главата, искам само приятелство и нищо повече" ...

И сега кой е животното, мила моя? Кажи ми, не се ли държиш ти животински, когато отказваш да видиш и да проумееш какво изпитвам към теб? Искаш само приятелство - добре - ами като мой "приятел" не се ли сети, не ти ли влезе в мозъчето мисълта, че на мен изобщо не ми беше лесно да ти кажа тези думи?

Защо забрави, че те обичам и ценя? Всеки път като ми се обаждаш и като видя името ти изписано на gsm-а си, аз получавам сърцебиене от радост. Като си говорим ми е толкова хубаво, че пулсът ми става 250 от кеф .......

......... но ти, разбира се, не усещаш. Аз мога да се изпотявам целия от мисъл как да ти кажа, че те обичам, а ти съвсем хладнокръвно ми отсичаш да си го избия от главата. Така ли се постъпва с приятел, миличка? С човек, на когото хиляди пъти си повтаряла колко го уважаваш... и цениш ......

....... аз видях колко ме цениш. Трябваха ти точно няколко секунди да изречеш нещо ужасно като отговор на мисъл, която аз формулирам в съзнанието си от седмици. Репетирам вечер пред огледалото как ще ти кажа, че те обичам и че искам да сме заедно. А ти ми отговори с хладнокръвното и беземоционално "не", все едно аз съм продавач в кварталния магазин и питам дали да сложа още два картофа на кантара .......

Защо така се държиш? Защо ти ВЕЧНО имаш правото да се цупиш за най-малкото нещо? Защо ПОСТОЯННО се сърдиш, когато колежката ми звъни по gsm-а, знаеш, че нямам скрити любови, но въпреки това ти просто ТРЯБВА да ме нараниш поне веднъж на ден, като ме обвиниш, че ходя с друга, че обичам друга, че спя с друга, че не съм ти предан? Защо веднъж, когато ме видя да се усмихвам на друга, ти непременно реши, че това е моя скрита любов, и ми устрои луди скандали?

Това ли ти е доверието в мен? Аз да се чудя как да се "оправдавам" в моменти, в които нито съм ти изневерил, нито съм те пренебрегнал, нито съм накърнил с нещо достойнството ти? Защо си решила, че имаш право да ползваш душата ми както ти кефне?

Защо аз постоянно трябва да те уважавам, да съм само с теб, на 10 сантиметра от теб, защо искаш да ме изолираш от останалия свят от ревност, а когато АЗ ПОИСКАМ да разбереш ТИ моите чувства към ТЕБ, тогава ТИ СИ ТАЗИ, която ме кара да се чувствам като току-що употребена тоалетна хартия?

Мили дами, не сте ли си мислили никога, че и мъжете могат да изпитват чувства, да желаят да са ВЕРНИ на ВАС, защо ВИНАГИ, когато сме верни на ВАС, ВИЕ ни набеждавате в афера с комшийката, защо ВИНАГИ ние трябва да ВИ вярваме по подразбиране, а ВИЕ на нас не ни вярвате?

СРАМНО ЛИ Е ЕДИН МЪЖ ДА ИМА ЧУВСТВА, ЕМОЦИИ?
Да знам, неприятно е. Жалко е... тъпо е. Несправедливо е и т.н. Но това е положението. Странно е, нали ?
И аз едно време се чудех как така всички обясняват че са наранявани, че искат някой който да ги увеажава да ги зачита ала бала. И все се чудех защо нещата не се получават. Виж идеята е там че като получихш нещо малко или много изгубваш интерес към него. Също така чуждото е много по-сладко... а и женското си е женско в края на краищата. Имаше една приказка "куче и жена не се бият. щото се привързват". :lol:
абе изобщо по-добре ти коли за да не бъдеш колен. И не търси момиче което да обичаш а момиче което да те обича, щото иначе само рев ще виждаш. Ташак е положението.
Е, гледай да не станеш някой женствен като BAYO например ( онзи с розовия аватар и "playboy" в подписа ) със слабо телце женски ръчички и гейска походка.
Шегуувам се. 8-[

nasty_f
04-09-2007, 10:16
Съгласна съм с горното мнение.Искаш да не слагаме всички момчета под общ знаменател,а ти правиш същото с нас.Напротив,има много момичета,които оценяват любовта на едно момче.Пример за това съм аз.Винаги съм имала доверие на приятелите си,с които съм била и на сегашния,въпреки че сме на 300 и кусур км разтояние.
Това момиче хем те пренебрегва,като му казваш,че те обича,хем се сърди,когато си говориш с друга,или и се усмихнеш.Явно е доста объркана,не знае какво иска...Аз такива хора не мога да ги разбера,а познавам доста от този тип...

glupa4kata_
04-09-2007, 11:24
lele adski e dalgo tva :shock:

04-09-2007, 11:37
Кой съм аз? Ами всъщност отговорът на този въпрос едва ли те интересува особено. Въпреки това ще ти кажа, аз съм лице от мъжки пол, което много те обича и уважава. Но ти ме отблъскваш.

Ти много често ми показваш как ме дискриминираш. Много често те чувам да се оплакваш как мъжете били животни, държали се използвачески, употребявали те. Добре, аз не искам да се държа така с теб. А ти защо ми биеш шамар след шамар, след шамар, след шамар, след шамар, след шамар, след шамар, след шамар ....................... ?????????

Ето, плака досега, че само те използвали. И какво? От толкова време вече се опитвам да ти кажа, че те обичам. Че те ценя. Че държа на теб. Че искам бъдеще с теб. Че искам споделени нощи, емоции. Че не искам просто да те наеба и да те разкарам от дома си.

Но ти май не разбираш... Не си свикнала явно мъж да изпитва емоции. Какво, странно ли ти звучи, че може и мъжете да обичат? Да изпитват чувства, да желаят нещо истинско, да бъдат всеотдайни на една жена? С какво заслужавам пренебрежението, което ми демонстрираш, когато ти казвам, че те обичам?

Днес ти казах, че те обичам. За пореден път, показвах ти го много пъти, държах се с теб всеотдайно. Исках да ти подаря живота си, психиката си, исках да живея заради теб. Но ти .... ми каза с най-студен тон: "избий си го от главата, искам само приятелство и нищо повече" ...

И сега кой е животното, мила моя? Кажи ми, не се ли държиш ти животински, когато отказваш да видиш и да проумееш какво изпитвам към теб? Искаш само приятелство - добре - ами като мой "приятел" не се ли сети, не ти ли влезе в мозъчето мисълта, че на мен изобщо не ми беше лесно да ти кажа тези думи?

Защо забрави, че те обичам и ценя? Всеки път като ми се обаждаш и като видя името ти изписано на gsm-а си, аз получавам сърцебиене от радост. Като си говорим ми е толкова хубаво, че пулсът ми става 250 от кеф .......

......... но ти, разбира се, не усещаш. Аз мога да се изпотявам целия от мисъл как да ти кажа, че те обичам, а ти съвсем хладнокръвно ми отсичаш да си го избия от главата. Така ли се постъпва с приятел, миличка? С човек, на когото хиляди пъти си повтаряла колко го уважаваш... и цениш ......

....... аз видях колко ме цениш. Трябваха ти точно няколко секунди да изречеш нещо ужасно като отговор на мисъл, която аз формулирам в съзнанието си от седмици. Репетирам вечер пред огледалото как ще ти кажа, че те обичам и че искам да сме заедно. А ти ми отговори с хладнокръвното и беземоционално "не", все едно аз съм продавач в кварталния магазин и питам дали да сложа още два картофа на кантара .......

Защо така се държиш? Защо ти ВЕЧНО имаш правото да се цупиш за най-малкото нещо? Защо ПОСТОЯННО се сърдиш, когато колежката ми звъни по gsm-а, знаеш, че нямам скрити любови, но въпреки това ти просто ТРЯБВА да ме нараниш поне веднъж на ден, като ме обвиниш, че ходя с друга, че обичам друга, че спя с друга, че не съм ти предан? Защо веднъж, когато ме видя да се усмихвам на друга, ти непременно реши, че това е моя скрита любов, и ми устрои луди скандали?

Това ли ти е доверието в мен? Аз да се чудя как да се "оправдавам" в моменти, в които нито съм ти изневерил, нито съм те пренебрегнал, нито съм накърнил с нещо достойнството ти? Защо си решила, че имаш право да ползваш душата ми както ти кефне?

Защо аз постоянно трябва да те уважавам, да съм само с теб, на 10 сантиметра от теб, защо искаш да ме изолираш от останалия свят от ревност, а когато АЗ ПОИСКАМ да разбереш ТИ моите чувства към ТЕБ, тогава ТИ СИ ТАЗИ, която ме кара да се чувствам като току-що употребена тоалетна хартия?

Мили дами, не сте ли си мислили никога, че и мъжете могат да изпитват чувства, да желаят да са ВЕРНИ на ВАС, защо ВИНАГИ, когато сме верни на ВАС, ВИЕ ни набеждавате в афера с комшийката, защо ВИНАГИ ние трябва да ВИ вярваме по подразбиране, а ВИЕ на нас не ни вярвате?

СРАМНО ЛИ Е ЕДИН МЪЖ ДА ИМА ЧУВСТВА, ЕМОЦИИ?

Честно казано като момиче на 20г. съм изключително впечатлена от всичко, което написа. Никога не се променяй! Независимо колко те нараняват, колко си недооценен или обиден си остани такъв, защото ако сега някое момиче няма достатъчно акъл да те оцени, ще дойде друга, която да дава всичко за теб, защото го залужаваш. Това, че някой се е отнесъл с теб по този начин не означава, че и ти трябва да се превърнеш в такъв човек, моля те...малко са момчетата като теб. Не позволявай "шамарите", които си получавал да те омърсят и да създадат от теб един обикновен, дребен човечец, който не изпитва чувства и емоции.
Поздравявам те и ти желая всичко най - добро!

04-09-2007, 12:07
Честно казано като момиче на 20г. съм изключително впечатлена от всичко, което написа. Никога не се променяй! Независимо колко те нараняват, колко си недооценен или обиден си остани такъв, защото ако сега някое момиче няма достатъчно акъл да те оцени, ще дойде друга, която да дава всичко за теб, защото го залужаваш. Това, че някой се е отнесъл с теб по този начин не означава, че и ти трябва да се превърнеш в такъв човек, моля те...малко са момчетата като теб. Не позволявай "шамарите", които си получавал да те омърсят и да създадат от теб един обикновен, дребен човечец, който не изпитва чувства и емоции.
Поздравявам те и ти желая всичко най - добро!
Честно казано като мъж на 20 години поведението на момчето е като на пикла. Да се свестява по-скоро и да се държи мъжки, защото иначе до никъде няма да стигне.

04-09-2007, 12:12
Честно казано като момиче на 20г. съм изключително впечатлена от всичко, което написа. Никога не се променяй! Независимо колко те нараняват, колко си недооценен или обиден си остани такъв, защото ако сега някое момиче няма достатъчно акъл да те оцени, ще дойде друга, която да дава всичко за теб, защото го залужаваш. Това, че някой се е отнесъл с теб по този начин не означава, че и ти трябва да се превърнеш в такъв човек, моля те...малко са момчетата като теб. Не позволявай "шамарите", които си получавал да те омърсят и да създадат от теб един обикновен, дребен човечец, който не изпитва чувства и емоции.
Поздравявам те и ти желая всичко най - добро!
Честно казано като мъж на 20 години поведението на момчето е като на пикла. Да се свестява по-скоро и да се държи мъжки, защото иначе до никъде няма да стигне.
Колкото хора, толкова и мнения :-) И ве пак смятам, че момчето не трябва да се променя. Иначе мъжко държане всяко момиче разбира по различен начин. Няма определена формула за което :-)

Digital
04-09-2007, 12:30
Колкото хора, толкова и мнения И ве пак смятам, че момчето не трябва да се променя. Иначе мъжко държане всяко момиче разбира по различен начин. Няма определена формула за което
Поздравявам те за мненията. Но е доста трудно да запазиш тези си качества ако всеки път оставаш сам и излъган. Може би ако имах човек като теб до себе си сега самия аз щях да съм друг. А може би нямаше да бъда, не знам. Това момче ми напомня на мен преди 1-2 години... но идва момент в който нещо ти притрепва и всичко това започва да ти се струва някакси... смешно. В тази реалност изцедена от идеали. В това жалко време колко трудно е да намериш това което си. А дори да успееш, ще можеш ли да го запазиш за едно по-добро бъдеще ? Млада си но ми харесва как мислиш, пожелавам ти живота да не промени мнението ти.
Поздрави. :)

04-09-2007, 12:55
Благодаря ти :-)

fire_men
04-09-2007, 13:20
Заряза ме! :cry: Поне ми го каза в очите. :(

BAYO
04-09-2007, 15:54
Много храбро от твоя страна, и глупаво от нейна. Ама тя си избира. Нали знаеш, че пиленцето веднъж каца на рамото. Свиркай си, ще се намери и за теб момиче, което да те обича. Не губи само надежда.

П.П. И аз съм впечатлен от това, което прочетох, още повече, че съм преживял подобно нещо. Късмет приятел!

fire_men
04-10-2007, 07:29
Благодаря! :D

Ice_Queen
04-10-2007, 09:45
Аре спри се..бати...

nasty_f
04-10-2007, 09:54
Заряза ме! :cry: Поне ми го каза в очите. :(
Стига си копирал от интернет,че хората започнаха да си мислят,че ти пишеш това!Чак и аз се хванах от начало :smt005

Ice_Queen
04-10-2007, 12:01
Не знам защо става така..новите регнати форумци,почват да флуудят,с доста безсмислени теми и пускат по няколко теми наведнъж..тва някаква традиция ли е станало какво..

fire_men
04-10-2007, 12:35
Заряза ме! :cry: Поне ми го каза в очите. :(
Стига си копирал от интернет,че хората започнаха да си мислят,че ти пишеш това!Чак и аз се хванах от начало :smt005

Щом казваш.

Mo6no3
04-10-2007, 12:55
Не знам защо става така..новите регнати форумци,почват да флуудят,с доста безсмислени теми и пускат по няколко теми наведнъж..тва някаква традиция ли е станало какво..
Не точно. Просто моите хора са се метнали на мен. 8) :lol: Освен това тая тема не е копирана.


nasty_f - Видях го, че е писал други теми, които са копирани, но точно тая не е. Като искаш пробвай с отделни цитати и ще видиш, че не излизат никакви резултати в гугъла. :wink:

fire_men
04-10-2007, 13:08
:google: ? Че кои ще тръгне да търси такива екстри в гугала? :shock:

IKisseDAGirL
04-10-2007, 14:11
А ти не си ли си помислял някога, че любов на сила не става? #-o

Ice_Queen
04-10-2007, 14:15
Не знам защо става така..новите регнати форумци,почват да флуудят,с доста безсмислени теми и пускат по няколко теми наведнъж..тва някаква традиция ли е станало какво..
Не точно. Просто моите хора са се метнали на мен. 8) :lol: Освен това тая тема не е копирана.


nasty_f - Видях го, че е писал други теми, които са копирани, но точно тая не е. Като искаш пробвай с отделни цитати и ще видиш, че не излизат никакви резултати в гугъла. :wink:

Мерси за помощта!




:google: ? Че кои ще тръгне да търси такива екстри в гугала? :shock:
:lol:

http://forum.agteam.net/viewtopic.php?p=24104&sid=121c24806c0700f9c5d37b3d665d0146

сру,тва е положението!
Я пак? Темата не е копирана?мм...явно аз бъркам някъде!

Ice_Queen
04-10-2007, 14:17
Ако се инт. да потърся и др "некопирани" теми които е пуснал? ;-)

fire_men
04-10-2007, 14:31
Ако беше видяла заглавиете на темата! Темата съм я пуснал в 3 форума така че ето например в форума на мошно: http://avimcmusic.web.data.bg/phpbb/viewtopic.php?t=150

Ice_Queen
04-10-2007, 14:33
Ако беше видяла заглавиете на темата! Темата съм я пуснал в 3 форума така че ето например в форума на мошно: http://avimcmusic.web.data.bg/phpbb/viewtopic.php?t=150

о.к де може и аз да съм в грешка...ама,

" Оригинално заглавие: За отношението на жената към другия пол " пише в моя линк и за това..и никъде не ти виждам ника и т.н.... :::

fire_men
04-10-2007, 14:35
Незнам и трите заглавия които съм слагал са "ЗАЩО..." :-k

Ice_Queen
04-10-2007, 14:38
Незнам и трите заглавия които съм слагал са "ЗАЩО..." :-k

МнениеПуснато на: Сря Апр 20,2005!

хм..и аз не знам..а тва горе от моята тема от гуугъл. :-k
кога е постната.. :-k

Mo6no3
04-10-2007, 14:59
А аз му се хванах. :evil:

littlestar
04-10-2007, 15:19
Темата ме трогна ужасно много.Като се замисля и аз имам едно момче което всеки ден ми предлага своята любов но мен ме е страх.Благодарение на тази тема осмислих всичко... Евала пич :wink:

fire_men
04-10-2007, 18:09
Ок де ама това се отнася 98% за мен! И не съм го копирал от никои саит една позната ми го прати по скаип-а!

BAYO
04-10-2007, 19:17
Ок де ама това се отнася 98% за мен! И не съм го копирал от никои саит една позната ми го прати по скаип-а!

Детето си призна, изгорете го на клада... Еййй такива лъжливи... АМАН!

Да лъжеш е грях бе, дете! Вашите на кво са те учили??!

04-10-2007, 19:19
Ок де ама това се отнася 98% за мен! И не съм го копирал от никои саит една позната ми го прати по скаип-а!

Детето си призна, изгорете го на клада... Еййй такива лъжливи... АМАН!

Да лъжеш е грях бе, дете! Вашите на кво са те учили??!
седи мирен па ти бе. се едно и ти не си лъгал ](*,)