PDA

View Full Version : Кой от двата продукта против акне е по-добър?!



miloto_girl_4e
04-09-2007, 11:23
Наскоро ми свърши лосиончето против пъпки, а моята кожа лесно свиква с препаратите и те престават да и действат, затова сега е време да сменя лосиона :wink:
Рових се из форума, четох теми и.. сега се колебая между два продукта :P
Единият е "3-step" на "clinigue", а другият Skinoren...
Кажете кой е по-добър..?! :roll: И на какви цени са? :)
Мерси предварително :-D

04-09-2007, 11:30
nqmam si na predsva koi kakvo pedstavlava no bih te posavetval ako iska i i mash finansovata vuzmojnost si kopi i dvat ai gi menkai ednata sedmc atoz drugata onzi.tova pone az namiram za reshenie shtom kojatat ti privikv abuzo sus tam mazilata

A_JoLiE
04-09-2007, 11:47
Ami ima edno derma clean. To e mn dobro. Po4istva6t gel s edna spec pudra i edno kato korektor i krem. Alo ima6 finansovata vazmojnost si go kupi. Stuva okoli 50 lv celiq komplekt. Na mene mn mi pomaga.

Lorraine
04-09-2007, 12:30
Ами Скинорена доста го хвалят по списания и т.н.,ама..нямам идея обаче за цената.

mrsy
04-09-2007, 13:20
Ако имаш проблем с много пъпки си купи Zineryth има и антибиотик :)

kaka_lara
04-09-2007, 13:32
Доволна съм от Скинорена, цената му е някъде около 16лв. беше ми предписан от кожен лекар, в комбинация от едно лосионче. Зависи си от кожата на лицето, вида на акнето, различните продукти, влияят по различен начин на различните хора O:)

zaiobaio
04-11-2007, 17:12
и аз съм доста доволна от скинорен, определено има ефект. ползвала съм 1 тубичка само, след това минах на зинерит и се изчистих напълно.