PDA

View Full Version : МОЛЯ ВИ, ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ! :(



aNonimna..
04-09-2007, 11:37
Хмм откъде да започна.. амии в момента съм 9 клас и в моя клас има едно момче, в което съм адски влюбена.. Та това момче миналата година все се чудеше как да ме заговори ии пускаше някви леки бъзици, които по едно време доста ме дразнеха. А тази година нещо ми прещрака ии в началото на годината ми беше мн симпатичен. Но тези симпатии ставаха все по-силни и аз споделих на 2 приятелки от класа. Едната ходи с едно друго момче от класа ии двете решихме да излезем четиримата на кафе (аз, моята приятелка, приятелят и и момчето което харесвам) И така излезнахме на кафе 4мата иии тя все намекваше че го харесвам и тои се усети ест.. ии бъзици а у и се целунахме с това момче (леле този момент никога няма да го забравя) След това излезнахме още веднъж на кафе 4мата ии пак се целунахме и като се разделяхме пак се целунахме за чао  И аз си помислих че имам шанс с това момче. Такаа ии някъде около Коледа бяхме на купон в един приятел от класа. И моят „любим” започна да ме закача и някви леки зарибявки.. и след това се озовахме само 2мата в една стая ии се целуваме някви.. и тои поиска свирка… и аз понеже си помислих че това ще е в мои плюс.. и му направих. И след това цяяял месец не си бяхме казали нито една думи4ка добре че започнахме пак да си пишем в скайп ии да излизаме с още 2-3ма общи приятели. На следващия купон пак бяхме 2мата (само целувки този път) и аз пак си помислих че може да тръгнем, но.. не. И сега вече нямам никакви надежди да стане нещо между нас защото от 2-3 месеца той доста често започна да пуши трева и всичко му е мн безразлично. Преди няколко дни ми каза че вече ще пуши по-рядко и сега иска да си намери приятелка щото ми било мн тъпо.. нз кво точо имаше предвид.. ама няма да ми се отвори парашута.. А а някой ми беще казал че не искал да тръгва с мен заради косата ми (просто имам по странна прическа и само това ме различава от другите момичета макар че всички ме харесват с такава коса :Dе аз сега ще я пускам по дълга де ) Опитах се да не мисля за него ама нещо не се получава.. и сега нз кво да правя.. да се помъча ли още малко или да продължавам да се излагам…  еми…. Това беше.. имах нужда просто да го напиша някъде.. а пък вие ако искате пишете мнения. :smt010 :smt009 :smt007

A_JoLiE
04-09-2007, 11:44
Ole gorki4kata .... ami spored mene se poma4i. Az ne znam kak si sklonila da mu duha6 izob6to ... #-o ... ne se zanimavai s takiva kato nego. Malko gadno zvu4a ama ... sorry :-s ... Takiva mom4eta mn gi ima. Potarsi si po svesten tip.

sk8er_girl
04-09-2007, 11:44
kofti e situaciqta oba4e moq savet e da go zareje6 toq. misli v perspektiva-daje i da tragne6 s nego,dokade 6e q dokarate?vie ste v edin klas i kogato se razdelite(a tova rano ili kasno 6te stane) igrata 6te zagrubee...
ostavi bade6teto, ami nastoq6teto-ako na nego pone mani4ko mu puka6e za tebe nqma6e da se darji taka, v momenta si mu ne6to kato rezerven variant kogato m dosku4ee ili mu se priiska ne6to...
moje da zvu4a naistina grubo, no ponqkoga 4ovek ima nujda da go 4ue, za da prodalji napred
pojelavam ti uspeh

aNonimna..
04-09-2007, 11:53
izob6to ne e grubo.. predpo4itam da 4uq kfo naistina mislite .. otkolkoto nqkfi rozovi lujlivi mneniq :D problema oba4e e 4e ili nikoi ne me haresfa ili az sum si zatforila o4ite za dr mom4eta...

IKisseDAGirL
04-09-2007, 12:00
Пф да се мъчиш заради някой, който не иска да е с теб, защото имаш по-различна прическа? Заеби..

aNonimna..
04-09-2007, 12:11
mi.. az gore dolu po4nah da se osuznavam. ama ne moga da go zabravq izvednuj :smt013 :smt009

sexy_momi4e
04-09-2007, 12:19
ami gadni4ko e tova,ama kak si mogla da mu pravi6 svirka o6te pove4e,4e ne ste gadjeta.A tova za pri4eskata e super tupo.Samo moje6 da se radva6 4e ne si trugnala s nego :wink:

nazygod
04-09-2007, 13:04
Mai za sega sam edinstvenoto mom4e koeto dawa mnenie :-k . A i to e 4e mom4eto mn gadno te izpolzvzlo a pak i dosta si mu dignala akcite sas svirkata ama kato i da e 100% sam siguren 4e nqma da izleza vrazka v "dobriq" smisal na dumata.. ot sega na tataka toi samo 6te te izpolzava po dobre ne se unigavai kato mu obra6ta6 vnimanie [-X a i nastina ti sa4ustwam za towa kak e postapil s tep :smt009

lesstats
04-09-2007, 13:29
хах
със вашите камъни по вашите глави


тоя тип е като повечето момичета
играе си с чувствата ти /сигурно/ без дори да го осъзнава
по принцип ако се отдръпнеш малко
той ще те потърси /ако иска да имате нещо общо/
ако не те потърси ....


между другото има момчета /като мен например/
които мн се трогват ако момичето им предложи
или си разкрие чувствата първа

BAYO
04-09-2007, 13:59
Маце, тоя е тръгнал по кривата пътека и ако искаш да го последваш, няма да излезе нищо хубаво от цялата тая история. Потърси си по-свястно момче, и един съвет. Не духай за щяло и нещяло, тва не е плюс - тва е по-скоро минус!

aNonimna..
04-09-2007, 14:02
emi... tfa be6e mn golqma gre6ka... ama da trugna po negoviq put za da mu se haresam absurdddd :smt011

bqsna_teenagerka
04-09-2007, 14:04
Маце, тоя е тръгнал по кривата пътека и ако искаш да го последваш, няма да излезе нищо хубаво от цялата тая история. Потърси си по-свястно момче, и един съвет. Не духай за щяло и нещяло, тва не е плюс - тва е по-скоро минус!абсолютно съм сагласна с BAYO АБСОЛЮТНО...той не си търси сериозна приятелка той си търси моми4е което ще му духа и ще пуши с него...не се зарибявай с идиоти! [-X :wink:

BAYO
04-09-2007, 15:15
emi... tfa be6e mn golqma gre6ka... ama da trugna po negoviq put za da mu se haresam absurdddd :smt011

ПРАВИЛНО!!!

BeBs.....
04-14-2007, 19:05
naistina si dopusnala golqma gre6ka kato si mu duhala,ako se be6e drapnala mojebi 6te6e da mu naprai6 dobro vpe4atlenie,4e ne si momi4e,koeto kvoto mu kai6 i to da go prai(v tvoq slu4ai da mu prai6 svirka) i ako i za napred postapva6 po tozi na4in nqq bade6 nikoga 6tastliva,za6toto mom4etata 6te te ispolzvat samo za tova...i taikato te si spodelqt sa6to kakto nas momi4etata 6te se slu4i taka 4e primerno 2-3 mom4eta na koito si im duhala 6te se ozovat v edna kompaniq i kato zemat da se hvalqt koi s koq bil i kvo pravil nai6 kvo 6e stabe ...6te stane tova;;;"az bqh s neq"..."ooo az sa6to bqh s neq".."oo ma to i az q probvah" i taka te 6e si izgradqt mn lo6o mnenie za teb ...i tova mn 6te te zaboli....stava6 po-interesna kato se otdrapne6 te prodaljavat da iskat o6te i o6te i interesa im kam teb 6te se zasili...zaribqvai zaribqvai puskai im muhite i nakraq se drapni tova mn drazni majete znam go ot li4en opit...PROBVAI NQQ ZBARKA6 JELAQ TI USPEH :) :wink:

furtado
04-14-2007, 19:11
syglasna sym s mneniqta po-gore,ama kvo i e razli4noto na pri4eskata ti vse pak???kato q spomenava6 i sega mi stana mn interesno :-D

flora23
04-15-2007, 20:23
хмм ами не прочетох всички предишни мнения, но съм сигурна че всички са били прави. и все пак да се изкажа и аз хах.таа наистина гляма глупост си направила.неискам да те съдя де...обаче най-важното е първо да уважаваш себе си.поне ти защото ,така като гледам,той не те уважава.с извинение ама тоя е баси говедото =; а и след начина, по който се е отнесъл с тебе не мисля че ти трябва да си причиняваш това.човека не струва [-X колкото и да го харесваш сега, то ще мине.недай да се унижаваш повече,той не го заслужава!!! повярвай ми след време ще си намериш някой който ще се отнася с теб не като с няква курва(sorry за определението, ама тва да ти да му правиш свирка и той след тва да не те поглежда на тва ми прилича) незнам поне аз така мисля,все пак живота си е твой, ти си решаваш сама какво да правиш :|