PDA

View Full Version : Ot kakto me narani izpitvam omraza kym shtastieto na drugite



FiRe_LaDy
04-09-2007, 12:04
Zdraveite.Iskam da spodelq s vas kakvo mi se sluchva na posledyk.To ne e nqkoi koi znai kakyv problem,no prosto imam nujda ot syvet.Ot moje bi nz i az kolko vreme,kogato vidq nqkoi shtastliv,vesel,usmihnat,dovolen i t.n. se ujasqvam.Izpitvam omraza kym nego,iska mi se da go prebiq,da mu napravq sveta cheren.Znam,che ne trqbva da se zavijda na chujdoto shtastie,no az ne mu zavijdam,a prosto me drazni.Ujasno e tova chuvstvo,iska mi se d ane go izpitvam,no ne moga.Vchera vidqh edno momche,keoto predi godina beshe lud po mene,da minava pokrai men s gadjeto si.Edvam se sdyrjah da ne otida da q udarq. ](*,) ](*,) ](*,) Nz .. veche ne moga da se vladeq .. dori posqgam na priqtelite si nqkoi pyt.Te est en mi se syrdqt,ama na mene mi e gadno ... ](*,)
Kajete mi kakvo da pravq?Ne moga veche taka ... plss pomoshttt

P.S. Sig vi e chudno zashto tochno tuk puskam temata.Ami zashtoto tova chuvstvo go izpitvam ot kakvo me narani choveka kogoto obicham i ne moga da sma shtastliva s nikogo.

04-09-2007, 12:08
Малко и жалко човече такова...ако продължаваш така цял живот ще си нещастна и ще за виждаш. А АЗ ПЪК КОЛКО МРАЗЯ ТАКИВА КАТО ТЕБ. Никой не обича такива хора, така че ако искаш и ти да си щастлива, бъди по - усмихната, а не толкова жалка. Не знам какво да ти пожелая...от една страна ми е жал за теб и ти желая да излезеш от тази депресия, но даже и да си останеш нещастна сама си си го заслужила. Пикла такава. Представа си нямаш какви неща преживяват хората и въпреки всичко остават благородни.

FiRe_LaDy
04-09-2007, 12:36
Hah kolkoto i zlobno da mi govorish .. tva pyk mi pravi kef. :wink: Ne me draznish.Mersi za mnenieto.Mychish se da me napadnesh - nqma smisyl.Ne pomagash ...

04-09-2007, 13:00
Не, изобщо не искам това, но не искам да гледам и толкова озлобени хора като теб...осъзнай се, млада си...имаш шанса да имаш всичко в този живот, не си позволявай обаче да за губиш хората около себе си с това си поведение (защото малко или много това отблъсква). Просто исках да се замислиш. Със злоба до никъде няма да я докараш.

04-09-2007, 13:01
П.С. Не си вреди сама.

b0rn2makeuhappy
04-09-2007, 13:14
Здрасти и от мен,мацка!
Въпреки че изглежда малко странно,че ти отговарят по този агресивен начин мисля,че имат право.. Първо искам да ти кажа,че според мен това,което се случва с теб,е нормално.. Когато те наранят се затваряш в себе си и не можеш да допуснеш,че след време ще можеш да се усмихваш пак искрено.. Затова се дразниш,когато другите го правят. Мога да ти дам пример от личния ми опит.. :) Преди време когато гаджето ми ме заряза и също като теб много ме нарани и аз се депресирах.. Постоянно си мислех колко ми е гадно,как едва ли не никога няма вече да съм щастлива.. Като се огледах около мен повечето ми приятели ги нямаше вече.. може би се бяха уморили да ме успокояват.. До мен имаше само едно момче,което беше лудо по мен и даваше всичко да се чувствам добре.. След поредният разговор,в който аз пак говорех за себе си,за това колко ми е кофти и т.н. Той се ядоса и ми изкрещя: "Осъзнай се малко! Светът не се върти само около теб! Започни да обръщаш внимание и на хората около теб, спри да се самосъжаляваш,защото ще ги изгубиш по този начин.." На мен това ми помогна! Просто не мисли за това,че си наранена и не си щастлива.. Усмихвай се! Приеми го като едно ново начало,в което ще бъдеш щастлива и ти! От теб зависи! Успех,миличка !!

Fagile
04-09-2007, 13:26
Az sam su6to tka ponqkoga! Tugno e naistina 4e tka se 4uvstva6 no tova se kontrolira! Moge6 da napravi6 vs vs vs e vapros na samonaglasa!!!!

bqsna_teenagerka
04-09-2007, 13:44
аамиии....да не би нещо дА Си нещастна?...да не е станало нещо 4е да те е яд така или просто си си такава по характер....щом завиждаш за щастието явно ти самата не го намираш....затова моят съвет е "ЩОМ ТО НЕ ИДВА ПРИ ТЕБ ОТИДИ ТИ ПРИ НЕГО"

nasty_f
04-09-2007, 13:58
Не трябва да бъдеш толкова агресивна.Не знам как да ти помогна.Ти сама трябва да си помогнеш и да си кажеш "Спри!"...На сила хубост не става.
Остави хората да бъдат щастливи,усмихвай се и ти.Просто не си попаднала на точното момче,но това не означава,че го няма!В никакъв случай..Потърси по-добре.Момчета бол :wink:

BAYO
04-09-2007, 14:01
Абсолютно нормално е тва. Разбили са ти сърцето и ся ти си ужасена и се питаш защо все на тебе... Постарай се да не мислиш много за тва, успокой се, не бива щастието ти (омразата ти) да зависи от хора, които не са ти сторили нищо. :|

koalka
04-09-2007, 19:28
Еми, просто ти е гадно, защото искаш и ти да си щастлива, искаш и ти да имаш човек, с който да си прекарваш времето си добре и да го обичаш.Абстрахирай се от всички неща, от тази завист, защото единствено вредиш на себе си така.

Shadow_Walker
04-09-2007, 20:34
Не мисли за щастието на другите, гледай собствения си живот и се помъчи да ти е на кеф :wink:

desperate
04-09-2007, 21:22
Омразата не е решение на проблемите...а и хората не са ти виновни...все пак гледай да не си негативна.всичко ще се оправи след време

littlestar
04-10-2007, 16:03
Тва е много кофти но не можеш да продължаваш така...Вземи се малко в ръце Нормално е когато си с разбито сърце да се чувстваш така...но не можеш винаги да си така агресивна.С течение на времето ще забравиш това и отново ще бъдеш щастлива

radito
04-10-2007, 17:25
Бе кво и пишете от какво се чувства така. тя сама си го каза, че е заради момчето, което я е наранило!
а на тебе мацка кво да ти кажа освен, че така само на себе си си вредиш.след време ще се усетиш, че не си била права!

04-10-2007, 19:34
Mersi na vsichki.Samo pak shte se povtorq,che az ne zavijdam,a se ozlobqvam ot shtastieto im.Nikoga na nikogo ne sym zavijdala za neshto.Radvala sam se na tova,koeto imam i go cenq.Ne mi e lesno ... i znaeh,che i mnogo napadki shte ima akto spodelq kakvo mi e .. az ne og iskam.Znam,che e losho,no mi e trudno da ne izpitvam omraza ... :smt010

FiRe_LaDy
04-10-2007, 19:39
off tva gore bqh az ...