PDA

View Full Version : Moderated: Ако някой я е виждал моля да ми каже къде



тъжния
04-09-2007, 13:33
Извинете че ви занимавам с моята история но няма на кои друг да излея тъжната ми душа.
Мен още от малък не са ме харесвали съучениците ми.
Помня когато трябваше да си намеря място където да седна обаче никой не искаше да седи до мен...
..но накрая едно момиче ме попита дали искам да седя до нея а аз нямах нищо протиб да седя до нея.
И ние станахме добри приятели. Играехме си заедно, излизахме заедно за училище и се прибирахме заедно.
Бяхме мн добри приятели. Но ние си бяхме деца и нищо не подозирахме че ще стане.
Обаче по едно време целия клас ми завиждаше че имам добър приятел и то момиче. Само ни се заяждаха
и ни се смееха но ние не им обръщахме внимание а и все още бяхме деца.
Но най-тъжно ми беше това че след 4 клас и двамата се преместихме в други училища и квартали.
Но ние пак се виждахме но не много често. По едно време престана да ми се обажда по телефона и да ми идва на гости
а и аз като и званех не ми дигаше. Но с времето аз забравих за нея и вече мислите ми бяха другаде. Минаха се години
аз вече бях 7 клас и тя дойде при мен и каза че не ми е звъняла и не е идвала при мен заради неините родители
и ми каза че те са смятали че щом тя дружи с мен и тя ще стане като мен. Тя ми каза че ме сега живее в Надежда което
беше радост за мен защото баба ми и дядо ми живеят в костинброт и ще ми е лесно да се виждаме ( и ние това и правехме). Но един ден ми каза че ме обича
и че иска да е с мен. Имали сме толкова романтични мигове.Обаче откакто станах 9 клас не съм я виждал. В следващия пост
ще и постна нейни снимки и ако някой я е виждал плс да ми каже къде...

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

04-09-2007, 13:48
i.data.bg/07/04/09/319187_orig.jpg
това е единствената която имам на PC-то в момента :cry: по късно като се поразрова може и още да намеря

(копирайте и поставете в браузъра си щото като не съм рег не ми дава да постма линковр къ др сайтове

iLoveChocolate
04-09-2007, 14:44
тъжна история, но ти не се отчайвай - нали знаеш,че който търси-намира.
не става ли ваште да се обадят на техните и така да си уговорите среща. :-k

04-09-2007, 14:51
ми те родителите ни не се познават :cry:

тъжния
04-09-2007, 19:52
Никой ли не я е виждал? :?:
дано да разбера къде е [-o<

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-09-2007, 20:02
ole ujas mn`me natujii tova e mn`tujno.... :( ne moga da ti pomogna i sujelqvam za fluuda prosto naistina mi stana tujno :cry:

тъжния
04-09-2007, 21:51
:cry: немога да спя само си мисля за нея и проверявам дали има отговори на темата ми но няма :cry:
Ама тука никой ли незнае как мога да я издиря?

DENCHETO
04-10-2007, 20:00
PARVO AKO SI NAISTINA OT4AQN NAPRAVI KATO MEN KOGATO TARSEH EDNA PRIQTELKA V DRUG GRAD.AZ SAM DOSTA EKSCENTRI4NA I NE SE PRITESNQVAM DA PITAM NALI ZNAESH S PITANE I DO CARIGRAD SE STIGA.AKO IMASH VAZMOGNOST DA STIGNESH DO GRADA(SELOTO) V KOETO GIVEE TQ PROSTO PITAI HORATA VSI4KI KOITO VIDISH A SASHTO TAKA SE OPITAI DA SDOBIESH S TELEFONEN UKAZATEL NA GRADA PITAI RODITELITE SI KAK I GLEDAI DA E NOV TAM MOGE DA NAMERISH TELEFONA I OBESHTAVAM TI SERIOZNO DA PORASPITAM MOI LIZKI HORA IMAM POZNATI POLICAI I MOGE I DA USPEQ DA TI PREDLOGA I DRUGI VARIANTI PROSTO NE SE OT4AIVAI . AKO TARSISH SHTE NAMERISH. ;-)

тъжния
04-12-2007, 12:30
Ам аз нз в кой град е. ако знаех лесно щеше да ми е. Но аз нямам възможност сега да пътувам :cry:

тъжния
04-13-2007, 21:32
никой ли немиже да ми помогне?

НЗ
04-13-2007, 22:21
Офф..абе ебати простотията,питай Гала в Имаш Поща,тя ще я намери...
Още нещо,кажи на това момиче да си избръсне мустаците :lol:

honey_7o
04-14-2007, 10:11
Офф..абе ебати простотията,питай Гала в Имаш Поща,тя ще я намери...
Още нещо,кажи на това момиче да си избръсне мустаците :lol:


Изобщо не си забавен... #-o ](*,) Въпреки,че това с Гала в крайна сметка също е вариант :-k

tonev
04-14-2007, 15:43
Mн е тъжно... ам аз съм я виждал в софия :o
беше в квартал борово слезе от трамвай 7

тъжния
04-14-2007, 21:27
Верно ли си я видял там?
А и аз немога да я потърся в имаш поща щото треве да сам над 18 години

Sexapilna_kukla
04-14-2007, 21:47
Ами изчакай тогава да станеш на 18 и я потърси. А впрочем кога ги навършваш?

BastardOfChrist
04-14-2007, 21:54
И кво , гадно ли ти е?
Weakling...

tonev
04-15-2007, 06:41
Да даже пак я видях :o
лееелее даже и снимка намерих :o
http://i.data.bg/07/04/15/327759_orig.jpg
ама не мога да разбера от къде щото не се познаваме :roll: бих ти помогнал но няма начин как да се запознаем с нея... по мой си причини сигурно се сещаш какви са

тъжния
04-15-2007, 07:00
:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
леееле ама ама ама кво да не те е срам ве...
ако такова кажи ми къде точно та и аз да дойда :)
лееелее златен си =D>
[-o< дано да я видя