PDA

View Full Version : колко можете да 4акате?



bqsna_teenagerka
04-09-2007, 14:33
хайде сега абсолютно 4естно без да се лъжем...пове4е се обръщам към мом4етата ако сте харесали...едно моми4е по малко от вас и тя не иска да прави сеск защото още не й е време колко време ще можете да я из4акате без да й изневерите...ама 4естно? и моми4етата да пишат..по въпроса

vikipf
04-09-2007, 14:40
Мойто гадже иска да го прАвим и тва на мене хич не ми се нрави.. Той почва да ме обеждава, че той го бил праил дори по-малък от мене... Аз му казах не и той се примири... За 2 мин :smt005 После започна "Ама защо? Ама то е много яко.." пффф не значи не... После вика айде с мен на концерта на Мейдън ще те черпя билет.... Като преди тва уж каза че ще ходи там заради "С*КСъ"... БТВ с него ходим от месец и се чудя как дори можа да го изръси...
Та по темата... Ако си казала НЕ, но живееш много далеч от него и нямаш контрол... Никога не може да си сигурна.. Освен ако вече ти е показал 1290471024721097402374032 пъти че не би ти изневерил.. ;) Но има и свястни момчета макар и малко :smt016

04-09-2007, 14:49
чеки малко бе имаш уста,език,ръце,гъз - доста неща който могът да отменът секса временно а и ползвай горните крайници и у-ва :D

lesstats
04-09-2007, 14:50
абе можем да чакаме дооооста време

ами то почти всяко момче се е самозадоволявало
поне 3 години преди първия секс,а му се е искало и тогава
а и след това щот в първо време секса не е много чест

така че ако момичето значи много за него ....

за мацката която харесвам сега бих чакал цяла вечност

gangbang
04-09-2007, 14:50
хайде сега абсолютно 4естно без да се лъжем...пове4е се обръщам към мом4етата ако сте харесали...едно моми4е по малко от вас и тя не иска да прави сеск защото още не й е време колко време ще можете да я из4акате без да й изневерите...ама 4естно? и моми4етата да пишат..по въпроса

Няма да я чакам... ще я прилъжа да го направи... най-много до месец, ако все още иска да чакам... да търси друга чакалня :lol:

lo_flo
04-09-2007, 14:51
Аз съм момиче,но едва ли бих чакала дълго.В крайна сметка това си е съвсем естествено.Освен това и двамата партньори ще се измъчват по този начин.

jony
04-09-2007, 14:52
Мога да чакам, много години, но няма да живея толкова...

_^_krisa_^_
04-09-2007, 14:55
edin 4ovek ako darji na teb 6te te iz4aka kolkoto vreme ti e nijno i trqbva da te razbere za6toto za tova su6to e vajno i psihi4eskata naglasa

alkobalko
04-09-2007, 15:02
Всеки човек е различен, един може да изчака 1 седмица, друг месец, а трети година. Голяма роля изиграват чувствата. Когато обичта е истинска, момчето ще изчака момичето, колкото е необходимо. Не казвам, че няма да му се иска, но чувствата ще надделеят. А когато на първо място е сексът си проличава по държанието му, говорът и т.н.
За изневярата, ами пак зависи от момчето. Има някои, които биха изчакали приятелката си, колкото е необходимо и няма да изневерят, други- не, а трети биха изневерявали, дори и когато са интимни с приятелката си. Така че, ако иска, мъжът винаги намира повод и начин.

ABSOLUTme
04-09-2007, 15:13
Аз имам такива странични наблюдения,че ако момчето не е правило секс преди постоянната си приятелка да му пусне,то тогава може доста да чака.Инак ако е правил вече - доста по-малко. :-D
Но както каза уважаемата Алеандра,голяма роля играят чувствата,колкото и изтъркано да звучи.

No_LiMiTe^f
04-09-2007, 19:22
Ооооо щом е за това-не мога да чакам!По принцип сам против изневерите,ама някои си го заслужават!

мацка от класа
04-09-2007, 19:25
Най-мразя да чакам :lol:

Vizzari
04-09-2007, 19:35
еми моя приятел ме изчака година и половина мисля, че е доказателство, че не е с мен заради единя му секс :D

koalka
04-09-2007, 19:46
Предполагам не е приятно, ако момчето, с което си постоянно ти прави намеци за секс, да ти го показва и то натрапчиво.Все пак един разговор е достатъчен, за да се изясни, че момичето има нужда от повече време, преди да прави секс.

No_LiMiTe^f
04-09-2007, 19:57
еми моя приятел ме изчака година и половина мисля, че е доказателство, че не е с мен заради единя му секс :D

А от къде си сигурна че те е изчакал?!Малко момчета могат да издържат на това напрежение!

bqsna_teenagerka
04-09-2007, 19:59
:? аз знам 4е мом4етата не могат да издържат дълго време затова ако съм с някой батко му казвам 4е няма да правя секс на моята възраст така 4е има свобода да се задоволява но после да записва адресите на мацките 4е да им го връщам :mrgreen: вси4ко в този живот се заплаща...камоли такива скъпи неща 8)

Zane
04-09-2007, 20:00
Аз лично съм чакал супер много а и не ми е за единия секс все пак момичето като не иска го приемам и я разбирам.
Колкото и не реално да звучи мога да я чакам докато наистина смята че аз съм човека с който да го направи , но пак и не ми се ще да стане така че да го направи с мен и после всичко да приключи

Разбира се имах случай в който чаках ей така едно момиче по - същият начин и по - едно време нещата вече се скапаха и скъсахме и просто нищо не стана и така :|

04-09-2007, 21:45
mi kvo da ti kaa
nema takia mom4eta 6ot i az sum takuv :-D

BuzkatA
04-09-2007, 22:07
Чакал съм и чакам ...
Имах приятелка чаках я но се разделихме :)
Сега пак имам приятелка чакам я ... и незнам до кога ще я чакам при положение, че предишната и връзка е била почти година и нямало секс ... а ние сме заедно от 2 месеца ... :)

gangbang
04-10-2007, 06:24
:? аз знам 4е мом4етата не могат да издържат дълго време затова ако съм с някой батко му казвам 4е няма да правя секс на моята възраст така 4е има свобода да се задоволява но после да записва адресите на мацките 4е да им го връщам :mrgreen: вси4ко в този живот се заплаща...камоли такива скъпи неща 8)

странни разсъждения имаш.... :-k ама ти си на 13, простено ти е :)

special_girl_SS
04-10-2007, 06:46
ami hora az tova nemoga da razbera, sled kato ne ste gotovi za sex, togava za6to izob6to q vodite taq vrazka :shock: spored men po tozi na4in o6tetqvate partniora si! ne kazvam 4e trqbva da go napravite s parviq sre6tnat (vseki go pravi kogato e gotov-za vsi4ko si ima vreme) ama tova da razmotava6 gajeto si godina i ne6to...tva mi se vijda ve4e prekaleno. qvno 4ovekat do vas naistina darji da badete zaedno, no trqbva li da mu otvra6tate po tozi na4in?!

Barbie
04-10-2007, 07:23
ami hora az tova nemoga da razbera, sled kato ne ste gotovi za sex, togava za6to izob6to q vodite taq vrazka :shock: spored men po tozi na4in o6tetqvate partniora si! ne kazvam 4e trqbva da go napravite s parviq sre6tnat (vseki go pravi kogato e gotov-za vsi4ko si ima vreme) ama tova da razmotava6 gajeto si godina i ne6to...tva mi se vijda ve4e prekaleno. qvno 4ovekat do vas naistina darji da badete zaedno, no trqbva li da mu otvra6tate po tozi na4in?!

Що пък да ощетяват партньора? Няма да прави секс известно време и к'во - нещо ще му стане?! (Въй, мъже - много са деликатни ве!) Неееема страшно. Ако държи на момичето, ще чака. Сексът е нещо чудесно, но изобщо не е най-важният елемент от една връзка...и който не може да оцени чисто емоционалните си отношения (не физическите...) с даден човек, губи много.

`Death`Whore`
04-10-2007, 07:24
Авторке, ако не си готова за секс, не се хващаш с 16 годишни.

beautiful_f
04-10-2007, 08:11
Еми.... всеки е различен , но моят приятел си ме чакаше доста дълго време без дори и да се намръщи или да покаже , че иска или пък да ме тормози постоянно ... [-X

mnogomili4kata-sf
04-10-2007, 09:01
ami hora az tova nemoga da razbera, sled kato ne ste gotovi za sex, togava za6to izob6to q vodite taq vrazka :shock: spored men po tozi na4in o6tetqvate partniora si! ne kazvam 4e trqbva da go napravite s parviq sre6tnat (vseki go pravi kogato e gotov-za vsi4ko si ima vreme) ama tova da razmotava6 gajeto si godina i ne6to...tva mi se vijda ve4e prekaleno. qvno 4ovekat do vas naistina darji da badete zaedno, no trqbva li da mu otvra6tate po tozi na4in?!

Съгласна съм...с тва чаканеее #-o

literbebe
04-10-2007, 09:34
Авторке, ако не си готова за секс, не се хващаш с 16 годишни.

Е мисля ,4е си е до 4овека,той и моя е на толкова пък нямаше нищо против да 4ака :)

`Death`Whore`
04-10-2007, 09:40
Обаче ти на 13 ли си била?

krem4et0
04-10-2007, 10:33
ami hora az tova nemoga da razbera, sled kato ne ste gotovi za sex, togava za6to izob6to q vodite taq vrazka :shock: spored men po tozi na4in o6tetqvate partniora si! ne kazvam 4e trqbva da go napravite s parviq sre6tnat (vseki go pravi kogato e gotov-za vsi4ko si ima vreme) ama tova da razmotava6 gajeto si godina i ne6to...tva mi se vijda ve4e prekaleno. qvno 4ovekat do vas naistina darji da badete zaedno, no trqbva li da mu otvra6tate po tozi na4in?!
първо една връзка се започва с намерението да опознаеш и да бъдеш с човек, който ти харесва. сексът е нещо различно, но когато се почва връзка не се мисли-ще походим малко и ще спим. Връзката е проява на съвсем друг тип отношения, при които сексът е следствие, а не причина.
Второ защо аджеба винаги се казва,че жените не пускат. Аз исках секс доста преди приятеля си да го пожелае. И не защото не го привличах, а защото имаше съвсем обективни притеснения по отношение на сексът, които той може да преодолее след дълго познанство с бъдещия партньор-т.е. с мен.
Аз бях готова и го исках много, но просто не се получаваше, защото не можехме да се отпуснем и разголим(дори и буквално) 1 пред друг дълго време. Истината,е че ние имахме връзка повече от година и половина преди да правим секс, но 9 месеца от тях той беше в казармата. А и друг фактор-и двамата не го бяхме правили преди това. сега, ако ми се наложи да имам нов партньор едва ли бих чакала толкова, но все пак не бих правила след 1 месец връзка. Просто няма да мога да се разголя така пред човек, който едва познавам. И да вметна-през тази година и половина той никога не ме е заставял, никога не ме е насилвал и никога не е споманавал дори. само по 1 време си мислехме, че няма никога да го направим поради чисто физиологични причини от моя страна.

04-10-2007, 11:06
Eto za6to nikoj ne iska da trugva s devstvenici-normalnoto momi4e,koeto e sviknalo na sex purva 6te si go poiska,a tupata devstvenica trqbva da q 4aka6 vse edno osluga ti pravi-qqq u levu!E,drug e vuprosut,4e za da trugne6 s otrakana macka ti trqbvat dosta ne6ta,koito preminavat prez pari,vun6en vid,povedenie i tn...no v krajna smetka ako i nqma6 tiq ne6ta si zaduljen da se primiri6 da 4aka6 dokato porednoto malko sramejlivo momi4e re6i 4e e vreme da si otvori slivata :!:

04-10-2007, 13:48
НОРМАЛНОТО МОМИЧЕ?!?!?! нормалното момиче за теб е вече така наречената жена а едно девствено момиче е ненормално ?!?!?! ти чуваш ли се кво говориш и защо мислиш че едно девствено момиче не би си поискално то първо секса ако се чувства готова ? аз първа отворих темата за секса и бях девствена преди тва приятелят ми дори ми не е споменавал нищичко за секс.Помисли малко преди да решиш да пишеш насам и натам и да даваш тъпи мнения.

mnogomili4kata-sf
04-10-2007, 13:54
Eto za6to nikoj ne iska da trugva s devstvenici-normalnoto momi4e,koeto e sviknalo na sex purva 6te si go poiska,a tupata devstvenica trqbva da q 4aka6 vse edno osluga ti pravi-qqq u levu!E,drug e vuprosut,4e za da trugne6 s otrakana macka ti trqbvat dosta ne6ta,koito preminavat prez pari,vun6en vid,povedenie i tn...no v krajna smetka ako i nqma6 tiq ne6ta si zaduljen da se primiri6 da 4aka6 dokato porednoto malko sramejlivo momi4e re6i 4e e vreme da si otvori slivata :!:

Еееее, сега вече имам обяснение на нещата! Мерси... колко прозрачно,а аз търся някакъв дълбок смисъл в цялата работа :lol:

krem4et0
04-10-2007, 13:55
Eto za6to nikoj ne iska da trugva s devstvenici-normalnoto momi4e,koeto e sviknalo na sex purva 6te si go poiska,a tupata devstvenica trqbva da q 4aka6 vse edno osluga ti pravi-qqq u levu!E,drug e vuprosut,4e za da trugne6 s otrakana macka ti trqbvat dosta ne6ta,koito preminavat prez pari,vun6en vid,povedenie i tn...no v krajna smetka ako i nqma6 tiq ne6ta si zaduljen da se primiri6 da 4aka6 dokato porednoto malko sramejlivo momi4e re6i 4e e vreme da si otvori slivata :!:
Пълни глупости! Ти пич знаеш ли, че моят приятел не вярваше, че съм девствена, защото просто нямах такъв вид. Имах разкрепостено поведение и атрактивен вид, когато се запознахме. Сега разкрепостеното поведение го пазя само за него де. А той нямаше нито кола, нито пари. И все пак аз избрах него и исках да съм с него. да си чувал нещо за любовта?

iNsaNE`giRL
04-10-2007, 15:02
Както казаха и другите, така и аз мисля,че това зависи от чувствата. Ако момчето наистина те обича, то тогава ще изчака колкото трябва и ще те разбере.

swe3tb0x
04-10-2007, 15:04
А аз подкрепям(от части)мнението че като не си готова за секс не трябва да тръгваш с 16 годишен...все пак на повечето момчета само тва им е в главата :D

NiksaN4o
04-10-2007, 15:06
ми аз лично съм чакал 3 месеца. За повече нз как ще е щото не ми се е налагало :-D

special_girl_SS
04-10-2007, 17:40
hora, ne kazvam 4e edna vrazka se krepi edinstveno i samo ot sexa, no smqtam 4e toi e neizmenna 4ast ot neq. i v toq red na misli sled kato ne si gotova za sex, a znae6 4e gajeto ti 6te go iska, to ot tazi vrazka nqma nikakav smisal.

No_LiMiTe^f
04-10-2007, 17:53
А аз подкрепям(от части)мнението че като не си готова за секс не трябва да тръгваш с 16 годишен...все пак на повечето момчета само тва им е в главата :D

Ами то не само на момчетата само секса им е в главата!Честно да ти кажа и аз бих зарязала момче ако не прави хубав секс!Също така съм съгласна с speciql_girl_ss,че секса е част от една истинска връзка и според мен ако не върви няма смисъл!

john_kaleka
04-10-2007, 18:59
mesec dva!

FleurDelacor
04-10-2007, 19:39
Както казаха и другите, така и аз мисля,че това зависи от чувствата. Ако момчето наистина те обича, то тогава ще изчака колкото трябва и ще те разбере.

дам, напълно съгласна... и вси пак всичко се свежда до момчето

christina_aguilera
04-11-2007, 13:23
Аз имам такива странични наблюдения,че ако момчето не е правило секс преди постоянната си приятелка да му пусне,то тогава може доста да чака.Инак ако е правил вече - доста по-малко. :-D
Но както каза уважаемата Алеандра,голяма роля играят чувствата,колкото и изтъркано да звучи.
Съгласна съм с мнението ти. Моят приятел е с мен и ме чака вече повече от година, но все пак е девствен. Даже сме имали много поводи да го направим, и аз съм искала понякога, но дори той ми е казвал, че е по-добре да изчакаме. Ако не беше девствен едва ли пак щеше да приказва така.

PoLiToOo
04-11-2007, 15:56
takam..momi4e sum i ne moga da 4akam mnogo...smisul imam si i az nujdi vse pak \:D/ O:)

ChRiSTiaNo_07
04-11-2007, 17:21
ако наистина обичаш момичето ше чакаш кво да прайш :smt005

special_girl_SS
04-11-2007, 18:06
da mislq 4e pri takiva situacii e dobre da se po4aka malko(okolo mesec primerno :-k ), no kogto govorim za godina i pove4e...ve4e mi se vijda tvarde mnogo. taka 4e ako ne si gotov za sex nqma smisal da vodi6 taq vrazka.na men mi se struva 4e nqkoi hora razdelqt sexa i liubovta na otdelni 4asti, a spored men te sa vzaimno svarzani (izkliu4vame sexa za edna no6t i t.n.)

04-11-2007, 19:28
Hodq s edno momiche ve4e 5 meseca i o6e ne sme spali i da vi kaja bih q 4akal ako trqbva i godina,zashtoto tq e si4ko za men... i po vyprosa 6te 4akam dokato trqbva tva e ;)

BeBZzZ`
04-11-2007, 20:17
Takam....f sym,no imam priqtel ot 1 godina ,dadoh mu na 8-miq mesec,za6toto 6te6e da mi e za pryv pyt i straha si go ima6e vse iz4akvah i otlagah.....,no toi me 4aka6e....sigyrna sym 4e me obi4a,i 4e ne mi e izneveril,dori sym pove4e ot sigyrna....zatyi nz no ako naistina q obi4a6 6te moje6 da 4aka6 kolkoto e nujno,no tq da ne prekalqva mn s tyrpenieto ti :-D

04-11-2007, 20:22
krem4et0 Пуснато на: Вто Апр 10, 2007 4:55 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Анонимко написа:
Eto za6to nikoj ne iska da trugva s devstvenici-normalnoto momi4e,koeto e sviknalo na sex purva 6te si go poiska,a tupata devstvenica trqbva da q 4aka6 vse edno osluga ti pravi-qqq u levu!E,drug e vuprosut,4e za da trugne6 s otrakana macka ti trqbvat dosta ne6ta,koito preminavat prez pari,vun6en vid,povedenie i tn...no v krajna smetka ako i nqma6 tiq ne6ta si zaduljen da se primiri6 da 4aka6 dokato porednoto malko sramejlivo momi4e re6i 4e e vreme da si otvori slivata

Пълни глупости! Ти пич знаеш ли, че моят приятел не вярваше, че съм девствена, защото просто нямах такъв вид. Имах разкрепостено поведение и атрактивен вид, когато се запознахме. Сега разкрепостеното поведение го пазя само за него де. А той нямаше нито кола, нито пари. И все пак аз избрах него и исках да съм с него. да си чувал нещо за любовта?
(alt+q)

I az sym v sy6toto polojenie :-D

04-13-2007, 14:50
Eto za6to nikoj ne iska da trugva s devstvenici-normalnoto momi4e,koeto e sviknalo na sex purva 6te si go poiska,a tupata devstvenica trqbva da q 4aka6 vse edno osluga ti pravi-qqq u levu!E,drug e vuprosut,4e za da trugne6 s otrakana macka ti trqbvat dosta ne6ta,koito preminavat prez pari,vun6en vid,povedenie i tn...no v krajna smetka ako i nqma6 tiq ne6ta si zaduljen da se primiri6 da 4aka6 dokato porednoto malko sramejlivo momi4e re6i 4e e vreme da si otvori slivata :!:

Ami az kato hodih s priqtelq mi bqh devstvena i purva si go poiskah vupreki tva. Tui che si zavisi ot momicheto=> ne postavqi vsichki pod obsht znamenatel

04-13-2007, 15:06
Ако съм сигурен че и тя няма да ми изневери - ще я чакам докато иска
само да не е до 45-50 години

04-13-2007, 15:08
Ако съм влюбен в нея и ако съм сигурен че и тя няма да ми изневери и да ме остави - ще я чакам докато иска, само да не е докато станем на 45-50 години

vivian
04-13-2007, 17:10
edin 4ovek ako darji na teb 6te te iz4aka kolkoto vreme ti e nijno i trqbva da te razbere za6toto za tova su6to e vajno i psihi4eskata naglasa


:smt023

No_LiMiTe^f
04-13-2007, 19:56
Има и друго нещо!Ако едно девствено момиче да кажем държи супер много на приятеля си и знае че и той много я обича,защо да го мъчи!?Ако изпитва истински чувства,трябва да се чувства готова и да помисли и за него,не само той за нея!

krem4et0
04-14-2007, 08:29
da mislq 4e pri takiva situacii e dobre da se po4aka malko(okolo mesec primerno :-k ), no kogto govorim za godina i pove4e...ve4e mi se vijda tvarde mnogo. taka 4e ako ne si gotov za sex nqma smisal da vodi6 taq vrazka.na men mi se struva 4e nqkoi hora razdelqt sexa i liubovta na otdelni 4asti, a spored men te sa vzaimno svarzani (izkliu4vame sexa za edna no6t i t.n.)
Това е много тъпо изказване-ако не си готов за секс не води връзка. Трябва ли непременно сексът да крепи 1 връзка? Мога да ти кажа, че бях много щастива от връзката си през периода, в който не правехме секс. И не мисля, че е била непълноценна. Напротив-имах времето да опозная, да обикна и да се отпусна пред този човек. А и за двамата е първа връзка в същинския смисъл на тази дума. Трепетът от първите докосвания, първите целувки, първите разходки заедно са несравними със сексът. Просто всеки е имал нужда да изживее тази страна от отношенията между двама души, а по стечение на обстоятелствата за него и за мен това стна през един по-късен етап на живота ни. сексът доста променя тези неща и става доста водещ. сега по-рядко се разхождаме, не успяваме 1 филм да догледаме, когато сме на театър нямаме тъпение да свърши, за да правим секс. да ти кажа ми липсва чест от нежната идилия преди това. Някои от вас тези трепети може да са ги изживяли на 12-13, но за нас това беше 19-20. в крайна сметка това никога не е било проблем или въпрос, който стои помежду ни. даже аз споделям с него, че е трябвало по-рано да го направим, но той казва, че така е по-добре и не съжалява, че сме чакали 18 месеца.

mimi_pink
04-14-2007, 08:34
Може да прозвучи глупаво,но приятелят ми ме чакаше цели 10 месеца

special_girl_SS
04-14-2007, 09:17
da mislq 4e pri takiva situacii e dobre da se po4aka malko(okolo mesec primerno :-k ), no kogto govorim za godina i pove4e...ve4e mi se vijda tvarde mnogo. taka 4e ako ne si gotov za sex nqma smisal da vodi6 taq vrazka.na men mi se struva 4e nqkoi hora razdelqt sexa i liubovta na otdelni 4asti, a spored men te sa vzaimno svarzani (izkliu4vame sexa za edna no6t i t.n.)
Това е много тъпо изказване-ако не си готов за секс не води връзка. Трябва ли непременно сексът да крепи 1 връзка? Мога да ти кажа, че бях много щастива от връзката си през периода, в който не правехме секс. И не мисля, че е била непълноценна. Напротив-имах времето да опозная, да обикна и да се отпусна пред този човек. А и за двамата е първа връзка в същинския смисъл на тази дума. Трепетът от първите докосвания, първите целувки, първите разходки заедно са несравними със сексът. Просто всеки е имал нужда да изживее тази страна от отношенията между двама души, а по стечение на обстоятелствата за него и за мен това стна през един по-късен етап на живота ни. сексът доста променя тези неща и става доста водещ. сега по-рядко се разхождаме, не успяваме 1 филм да догледаме, когато сме на театър нямаме тъпение да свърши, за да правим секс. да ти кажа ми липсва чест от нежната идилия преди това. Някои от вас тези трепети може да са ги изживяли на 12-13, но за нас това беше 19-20. в крайна сметка това никога не е било проблем или въпрос, който стои помежду ни. даже аз споделям с него, че е трябвало по-рано да го направим, но той казва, че така е по-добре и не съжалява, че сме чакали 18 месеца.

emi vseki si ima mnenie! osven tva az otnovo kazvam 4e sexa ne e osnovnoto v edna vrazka, no spored men e neizmenna 4ast ot neq. vse edno ako si pravila po-rano sex s priqtelq ti ne e 6tqlo da bade sa6toto?! mi spored men tva e tapo! az ne moga da razbera za6to hora razdelqte liubovta ot sexa?!?!?!?!?! nai-normalnoto e kogato s edin 4ovek se obi4ate da pravite sex! mislq 4e nqma smisal da stavame jertva na predrasadaci!

krem4et0
04-14-2007, 15:52
Аз не ги разделям. Ако ги разделях щях на се изчукам на 16-17 с някой, който утре няма да ми помни името. Сексът си е част от любовта-не отричам. Но тя има и други страни, на които трябва в определен етап да се даде приоритет. Ако аз съм имала връзки, в които съм преживяла тези неща по-бързо щеше да се стигне до същината. Но нито аз нито той сме ги имали тези връзки. Освен това да подчертая дебело-аз първа поисках секс-още на 1-вия месец, но ми се отказа, защото не сме се познавали добре. после с него навлязохме в труден период, след това тъкмо излязохме от него и той замина в казармата. А през това време не искахме да почваме, защото се виждахме на 2 месеца за по 3-4 часа и щеше много да ни липсва. т.е. на лбице са доста обстоятелства. Ома защо винаги жените са тези, които не пускат? На мен гаджето не ми пускаше!

Sexapilna_kukla
04-14-2007, 15:57
Аз не ги разделям. Ако ги разделях щях на се изчукам на 16-17 с някой, който утре няма да ми помни името. Сексът си е част от любовта-не отричам. Но тя има и други страни, на които трябва в определен етап да се даде приоритет. Ако аз съм имала връзки, в които съм преживяла тези неща по-бързо щеше да се стигне до същината. Но нито аз нито той сме ги имали тези връзки. Освен това да подчертая дебело-аз първа поисках секс-още на 1-вия месец, но ми се отказа, защото не сме се познавали добре. после с него навлязохме в труден период, след това тъкмо излязохме от него и той замина в казармата. А през това време не искахме да почваме, защото се виждахме на 2 месеца за по 3-4 часа и щеше много да ни липсва. т.е. на лбице са доста обстоятелства. Ома защо винаги жените са тези, които не пускат? На мен гаджето не ми пускаше!
Ти си някакво изключение :-D

radito
04-14-2007, 16:15
Според мене си зависи кой точно трябва да се чака

assd
04-14-2007, 17:46
аз чакам една вече няколко години... защото не сме гаджета, ама много я искам ама тя не ме ще
пък има други де, ама не е същото, забранения плод е най сладък (метафорично)
е такива ми ти работи :roll: