PDA

View Full Version : колаж



dinosaur
04-09-2007, 14:38
Таа начи... тъй като скоро ще правим 1 година с мойто либе и реших да му направя колаж с наши снимки... :) и ся се чудя как точно да го сътворя... и да ви попитам вие правили ли сте нещо такова и ако някой се сеща за някоя готина идейка за колажа да казва :) 10х предварително :-D

и btw чудя се... като албум ли да е или в рамка О.о

kofti_nick
04-09-2007, 14:47
Албум !

aNonimna..
04-09-2007, 14:56
mdam i az sum za album :)

BAYO
04-09-2007, 14:59
Албум !

И аз мисля, че албум ш'те е по-добре!

04-09-2007, 15:07
Аз лично не съм правила но наскоро една моя приятелка прави .. в албум е мнго хубаво ако изскараш снимките в некра рамки .. сърчица .. или пък някоя др снимка изрежеш .. :)

dinosaur
04-09-2007, 15:15
Ахъъм ;) 10х
а някой ако даде интересна идейка ще съм му мн благодарна :)

nasty_f
04-09-2007, 15:19
Не съм правила,но това е добра идея.За албум съм.И да е някой по-хубав и в който под местата за снимки да има място да напишеш нещо под всяка :wink:

dinosaur
04-09-2007, 15:21
Не съм правила,но това е добра идея.За албум съм.И да е някой по-хубав и в който под местата за снимки да има място да напишеш нещо под всяка :wink:

то аз албума сама ще си го правя :D

lLady_MooN_RaiN
04-09-2007, 15:33
Ами...на мен като ми кажат колаж и си го представям така: прави се на дъска(от тези корковите дъски дето се продават по книжарниците), снимките могат да се сложат цели или изрязани във формата на сърце или друго да се забодат с цветни габърчета, до снимките може да има и текст ( смешна случка, или част от песен или стихотворение изразяващо чувствата ви/ти по времето когато е правена снимката). Ако става дума за 1 година, както в случая може да са 12 снимки да речем...Харесва ми да е на дъска, защото може да си го окачи в стаята и всеки път, когато влезе да се сеща за теб, и колко прекрасно време сте прекарали...

dinosaur
04-09-2007, 15:39
Ами...на мен като ми кажат колаж и си го представям така: прави се на дъска(от тези корковите дъски дето се продават по книжарниците), снимките могат да се сложат цели или изрязани във формата на сърце или друго да се забодат с цветни габърчета, до снимките може да има и текст ( смешна случка, или част от песен или стихотворение изразяващо чувствата ви/ти по времето когато е правена снимката). Ако става дума за 1 година, както в случая може да са 12 снимки да речем...Харесва ми да е на дъска, защото може да си го окачи в стаята и всеки път, когато влезе да се сеща за теб, и колко прекрасно време сте прекарали...
а знаеш ли къде се продават тия дъски ? О.о

04-09-2007, 16:00
еее тва е много готина идея =D> :-D

vivian
04-09-2007, 16:26
Ами...на мен като ми кажат колаж и си го представям така: прави се на дъска(от тези корковите дъски дето се продават по книжарниците), снимките могат да се сложат цели или изрязани във формата на сърце или друго да се забодат с цветни габърчета, до снимките може да има и текст ( смешна случка, или част от песен или стихотворение изразяващо чувствата ви/ти по времето когато е правена снимката). Ако става дума за 1 година, както в случая може да са 12 снимки да речем...Харесва ми да е на дъска, защото може да си го окачи в стаята и всеки път, когато влезе да се сеща за теб, и колко прекрасно време сте прекарали...
а знаеш ли къде се продават тия дъски ? О.о

mislq 4e v metro ima...pak moej i v knijarnicite da ima...

lLady_MooN_RaiN
04-09-2007, 16:38
аз си купих от книжарница. Просто трябва да обясниш каква искаш. Има различни размери.

dinosaur
04-09-2007, 19:24
аз си купих от книжарница. Просто трябва да обясниш каква искаш. Има различни размери.

добремм :) утре ще отида да питам в някоя книжарница :wink:

bqsna_teenagerka
04-09-2007, 19:46
ами да избери някой албум с такава влюбена двойка за картинка...вътре ве4е ти си реши как ще ги подредиш...и ако искаш на някои снимки можеш да напишеш къде сте били и какво сте правили примерно "аз и моето мило на море ;)" и нещо от рода :wink:

НекФо_НикФо
04-10-2007, 13:59
А на корицата сложи най-хубавата и романтична снимка на теб и твойто либе :D Идеята е наистина мн добра , а и осъществима ако наистина го искаш и ако имаш желание :)

dinosaur
04-10-2007, 18:43
А на корицата сложи най-хубавата и романтична снимка на теб и твойто либе :D Идеята е наистина мн добра , а и осъществима ако наистина го искаш и ако имаш желание :)

еми имам желание ;)
все още се чудя дали да е албум или на дъска... ама ще видим :)

HopeLesss
04-10-2007, 18:47
Преди 2-3 години правих за бившия един такъв колаж. Мисля, че се получи добре. Ако искаш ще ти пратя снимка да видиш какво представлява :wink:

П.П. Това с корковата дъска звучи адски безвкусно и лишено от всякаква естетика :shock: 1000000% по-добре е да е направен върху лист А4 и сложен в красива рамка!

dinosaur
04-10-2007, 19:02
Преди 2-3 години правих за бившия един такъв колаж. Мисля, че се получи добре. Ако искаш ще ти пратя снимка да видиш какво представлява :wink:

П.П. Това с корковата дъска звучи адски безвкусно и лишено от всякаква естетика :shock: 1000000% по-добре е да е направен върху лист А4 и сложен в красива рамка!

аа супер ако може прати :) life.sux@mail.bg

sexi_lady_666
04-10-2007, 19:22
Албум !

И аз мисля, че албум ш'те е по-добре! i az ;)