PDA

View Full Version : Нинам кво стаа ...



04-09-2007, 15:06
Хора ... с жената сме заедно от 2 месеца и някой друг ден :)
Обачи ... нещо ме съмнява, че иска да се разделим и неми го казва в очите, а ми прай леки намеци ...
Тя е на 15 аз на 16 и така ...

Преди 1 седмица ми каза: Щом искаш да се разделим да късаме... ТОВА БЕЗ НИКВА ПРИЧИНА ПРОСТО ЛЕКО СЕ СКАРАХМЕ!!!
А ония ден се върна беше за 3 дена някъде из БГ и едно от нещата който ме пита 1во е "Обичаш ли ме, защото имам чувството че неме и че си охладнял към мен"
Мане мане ... я кажете тя иска да ме разкара нали :(

04-09-2007, 15:08
Може и да иска да те разкара но аз по скоро съм на мнение че може би иска да е сигурна в троите чувства и зато те изпитва :D

04-09-2007, 15:11
Може и да иска да те разкара но аз по скоро съм на мнение че може би иска да е сигурна в троите чувства и зато те изпитва :D

егати изпита баце ... само ме притеснява аз вече съм възрастен човек и може да ми стане нещо ... :)

nasty_f
04-09-2007, 15:21
Тогава щом те е питала така показвай чувствата си по-често.Ако продължи да ти казва,че ако искаш да късате да късате,за някаква малка караница я зарежи и така.

04-09-2007, 15:27
някои ако я имал подобен проблем да сподели, че искам да получа някво горе долу ... добро съветче ... кво да прая

nasty_F нищо несе знае ... може и така да стане в крайна сметка :( :( :( :( :( :? :( :-& :smt009

04-09-2007, 15:28
някои ако я имал подобен проблем да сподели, че искам да получа някво горе долу ... добро съветче ... кво да прая

nasty_F нищо несе знае ... може и така да стане в крайна сметка :( :( :( :( :( :? :( :-& :smt009


имам грешка не "я" а "Е" нещо бързах ;)

04-09-2007, 15:40
И аз мисля,че проблема е по-скоро в теб.Показвай й повече какво чувстваш,бъди по-емоционален и така не би трябвало да се съмнява в теб и в чувствата ти :roll: И все пак я попитай защо ти говори такива неща,може и наистина да иска да се разделите, и за да не те реже да се опитва да бъде по взаимно съгласие...за това да те подпитва така тактично :?

04-09-2007, 15:52
Тъпо.

BAYO
04-09-2007, 16:08
Според мене тя не е сигурна в твойте чувства. Трябва да и показваш по-често, какво чувстваш към нея. И бъди сигурен, че ако тя иска да ти каже нещо, от сорта да късате и т.н. ще го научиш, но без намеци.

vivian
04-09-2007, 16:22
Според мене тя не е сигурна в твойте чувства. Трябва да и показваш по-често, какво чувстваш към нея. И бъди сигурен, че ако тя иска да ти каже нещо, от сорта да късате и т.н. ще го научиш, но без намеци.


i spored men ne e sigurna.+tva vrazkata vi e o6te "mlada",qvno iska pove4e sigurnost i ti tr da i q dade6.

04-09-2007, 18:23
Благодаря за съветите ... ще Ви послушам.

Лек ден и приятна седмица и даскало :)

koalka
04-09-2007, 18:33
Може и тя да не знае какво иска...Говори с нея и я попитай директно защо се държи така, дължи ти обяснение.Обясни й, че в една връзка е норвално от време на време да има караници, така че един път като сте се скарали-голяма работа.

04-09-2007, 20:54
Може и тя да не знае какво иска...Говори с нея и я попитай директно защо се държи така, дължи ти обяснение.Обясни й, че в една връзка е норвално от време на време да има караници, така че един път като сте се скарали-голяма работа.

мдам много си права ... еми питах я но ми каза, че няма основателна причина да ми задава такива въпроси :S
и това за караниците секи знае, че е нещо обичайно няма смисъл да и го казвам ;)

{CsKa}
04-10-2007, 11:44
i az mislq che iska da e sigyrna che ti q obichash !!! Pogovorete i si izqsnete neshtata ..

honda^
04-10-2007, 11:52
Аз пък мисля, 4е иска да се разделите, но предпо4ита да запо4не от дале4, за да не те нарани. :|

littlestar
04-10-2007, 15:49
Ми братле очевидно е че иска да те зареже,ако мен питаш зарежия я и си намери някоя по яка пичка от нея.

radito
04-10-2007, 17:19
Като за начало показвай повече чувствата си! :wink: Но ако и тогава не е доволна, може и други мисли да и минават в главата.като например да се разделите.ма едва ли! :wink: Почти сигурно е, че не и показваш всъщност колко много държиш на нея!

bqsna_teenagerka
04-10-2007, 17:22
:smt005 първо ми стана смешно 4е е наре4е жена а тя е на 15 ама карай...второ не знам дали иска да скъсате или просто се притеснява и ти няма много доверие...затова поговори на саме с нея питай я какъв е проблема и ти я питай иска ли още да сте заедно и ако в теб има някакъв проблем да го изясните и ти да се поправиш на сгрешеното място

BAYO
04-10-2007, 21:15
Бе те малките не знаят още кфо искат бе (извинявайте ако съм обидил някое момиче под 14-15г.) Просто се чуди кфо да измисли, за да разнообрази ежедневието си. Чула е, че връзки без кавги не са връзки и ся тя се опитва да го интерпретира тва нещо, за жалост по грешния начин. И няма как да е, след като не знае същността на тва "животно" , наречено "връзка м/у момче и момиче". Пич ... ако искаш да ти е леко на живота, накарай я да и липсваш. По-добро от тва решение не виждам за момента. Иначе да и ходиш по свирката ... най-много да ти се качи на главата, да те напълни с нерви, с мъка и накрая от главата ти да скочи на някоя друга.