PDA

View Full Version : SPIRA LI VI NE6TO OT RODA NA....



SLADKAAAA
04-09-2007, 15:29
SPIRA LI VI NE6TO OT RODA NA MALKO ZABELEJIM CELYLIT I LEKO ZAOBLENO KOREM4E DA NOSITE KASI PANTALONKI I POTNI4ETA 6TOTO MEN MALKO ME PRITESNQVA BLAGODARQ PREDVARITELNO :smt007 [/b][/u][/i]

Jamalska
04-09-2007, 15:42
Ми...зависи с кого съм честно казано... :roll: Принципно гледам да се ограничавам ,ама лятото не се издържа и мн обичам примерно поли...Ама на училище не знам какво тряа да ми е за да обуя пола...Там тъй и тъй ме мразят и си търсят повод да ме оплюят :lol: С приятелят си и моите авери общо взето ми пука по-малко щото те ми се кефят такава каквато съм и като съм с нещо много късичко обикновено се стига до неприлични предложения :twisted: саа всичко трябва да има мярка разбира се:)ама по-добре да не ти пука много;)

dazzle
04-09-2007, 17:33
еми и да и не...смисъл ако съм в даскало с хора, които ме виждат всеки ден и ме знаят не си позволявам да се обличам мн разголено, щото знам че няма да ме харесат :lol:
но ако съм някъде по центъра или на различно от даскало място(и не с френдовете!) не ми пука...
мисля че е най-важно как се чувстваш в дадени дрехи...ако се чувстваш добре не тр да ти пука какво мислят другите или как изжлеждаш в техните очи... :wink:

^t_a_n_i_a^
04-09-2007, 18:16
Zavisi naprimer ako misli6 4e 6te te bazikat po-dobre ne probvai,no tva zavisi ot teb ti si re6ava6

martyivanova
04-09-2007, 22:47
Men me spira.Na moreto da re4em ne poznavam nikoi i ne se saobrazqvam mn no ina4e iz grada ili daskalo... spira me !

cherinka
04-10-2007, 03:23
Ами лятото гледам да слагам дрехи, от които да не ми се мярка някоя мръвка. Ако си взема дънки с ниска талия, то отгоре ще сложа някаква по-дълга блузка с къси ракавчета, която да ми скрива паласките а-у.
Иначе като съм на плаж няма кво да се притеснявам, щото ги има и по-огромни от мен :smt005
Абе тлъстичко съм си :smt005 и гледам да не се забелязвам много много.
Иначе ся не върви да сложа мноо изрязан потник, щото по-добре да тръгна гола :smt005
Общо взето ми пука. :)

koalka
04-10-2007, 08:07
Не съм от най-слабите, приемам се за момиче с нормално телосложение.Например имам коремче, но това е съвсем малко и дори и да сложа прилепнала блуза, пак не си личи(е, не много прилепнала).Иначе паласките-аз почти нямам, но все пак и тях се опитвам да махна.А краката-е, виж, върху тях вече има какво да се работи.Но вярвам, че с воля ще успея да постигна определен резултат.А и иначе не ги скривам по някакъв специален начин.Избирам си панталони, които ми седят добре.

sasha_90
04-10-2007, 10:44
mi 4esno kazano ako sam vka6ti ne a ina4e kat sam navan se staraq da prikriq malkoto korem4e,ako izob6to go imam.Rqdko se slu4va da imam korem4e

UnaBletoLoVeU
04-10-2007, 13:29
Ami az sum dosta slabichka, no vse pak se pritesnqvam da nosq mnogo izrqzani drehi ili takiva, s koito se vijda golqma chast ot stomaha mi naprimer. I edin suvet:
Chernite pantaloni ili tumno-sinite dunki pravqt krakata da izglejdat po slabi, a belite ili po-svetli potnicheta i bluski suzdavat iliuziqta za po-golqm bust :)