PDA

View Full Version : Гледат ме странно



04-09-2007, 15:58
Като им казах, че за мен песни по-стари от 1990 г. не съществуват и от периода 2002-2005 включително и филми ми се изсмяха. Защо? При условие, че и те не понасят по-стари от 1990 г. А за гореспоменатия период до 2005 г. имам много лоши спомени, беше тежък момент от живота ми и не искам нищо да ми напомня за него. Аз затова като намерих нещо от тогава, ако не ми трябваше го хвърлих и скъсах всички снимки на мои класове от този период. Просто толкова ли не могат да разберат, че дори и чалга песните от този период ми навяват лоши спомени? Примерно като чуя Hit Me Baby One More Time ми е по-весело заради хубавите спомени, Cry Me A River я намразих заради лошите спомени, а и не ми харесва. И сега слушам само от времето на Hit Me Baby One More Time, както и новите парчета - не само заради музиката, ами и заради спомените.

04-09-2007, 16:14
еми кво да ти кажа ... т*па си ! разбира се 4е ще те гледат странно. и кво иска6 да ми каже6 4е песни като Don't Cry, soldier of fortune и тн. те отвращават ? .. ако е така зна4и съм прав!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
2 точка от правилника!

04-09-2007, 16:42
Тая песен не я знам, а и те не я знаят. Те слушат само стойностна музика. Чалга, Техно, Денс и Поп.

mastaa
04-09-2007, 16:51
ахахахахах ... о боже ](*,) , не наистина ако не се ебава6 зна4и ти и хората които не ги знаят тези 2те песни сте изклю4ително пр*сти и ограни4ени създания!... а 4алгата и хауса ми били най-стойтосната музика - ахахах... земи се скрии някаде така тъкмо никои няма да те гледа пък камо ли странно! ](*,)

Moderated by ^npocTo^a3^f^
2 точка от правилника!

04-09-2007, 16:56
Че то не е лошо да си ограничен бе. Земи се скрии ти. Не е нужно да знаят всичко нали?

04-09-2007, 16:59
И тия песни не ги отвращават и мен не ме отвращават, просто повечето не ги знаем, а и не е нужно. Безразлични са ни. Ти си повърхностен, не аз и 98% от хората. 98% от хората, т.е. нормалните слушат Поп, Поп Фолк, Чалга и Техно. Иначе има и хубави рок балади, но само баладите стават.

Коля
04-09-2007, 17:38
Защо си мислите, че като не харесваш нещо непременно го мразиш. Аз не мога да мразя, също и съучениците ми. Някой неща и хора ги обичаме, други са ни само приятни, трети - неприятни, но те за нас не съществуват.

punisher
04-09-2007, 18:22
какво странно създание :|

04-09-2007, 18:53
Според мен не е странно, ами нормално, като 97% от младите хора. Никой не слуша ретро, чалга и техно - всеки.

maldini
04-09-2007, 19:08
Никой не слуша метъл и рок?
Е,съжалявам за теб,че познаваш ограничен кръг хора. И естествено ,че ще те гледат странно,песните преди 90 са не само хубави,но и сто пъти по-стойностни и въздействащи,отколкото модерните хитчета.Както и да е ,бъди си пр*ста,на никой не пречиш с жалкото си съществуване.Само не разбрах какъв е смисълът на темата ти и какво ни питаш?Колко проста си ли?Еми да,пр*ста си.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
2 точка от правилника!

04-09-2007, 19:11
А тези, които ме гледат странно не са от моя кръг. В моя клас, нещо повече в цялото училище фешъните, чалгарите, които не са чували песен преди 90 са начело на класацията по популярност, другите са игнорирани.

maldini
04-09-2007, 19:12
Ами нормално е за малките дечица.

04-09-2007, 19:12
Ни съм проста, като ДесиСлава, Азис и Борис Дали съм. А ти на тях им завиждаш. Твоята пр*ста и ограничена персона се цепи от колектива.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
2 точка от правилника!

04-09-2007, 19:13
Аз съм 12 клас, не съм малко дете, нито тези от училище.

04-09-2007, 19:21
На нищожества дребни и вредни не се ядосвам. Как тук ще се събрали всички алтернативни? Няма ли нормални?

maldini
04-09-2007, 19:35
Ни съм проста, като ДесиСлава, Азис и Борис Дали съм. А ти на тях им завиждаш. Твоята проста и ограничена персона се цепи от колектива.
Чакай бе...не слушаше ли ти чалга? :smt005

04-09-2007, 19:37
Игнориране.

Just_One_Girl
04-09-2007, 20:40
Ох, ама как ви ебава и как се вържете... :lol:

Shadow_Walker
04-09-2007, 20:51
Към автора-Мнението ти е много странно :-s
Едно време и аз не исках да си тегля стари песни-от преди 90те и т.н., защото не вярвах, че ще ги слушам,а и исках да живея за бъдещето :lol: Ама това отмина (за щастие)
Това със гадния период-еми нормално е песни и филми от тогава да ти навяват лоши спомени....
Та не за това те гледат странно.
Да ти кажа след обърканото ти мнение и аз да те видя ще те гледам странно.Явно просто се държиш откачено :roll: [/quote]

IdiOtKa
04-09-2007, 20:57
Те слушат само стойностна музика. Чалга, Техно, Денс и Поп.

...излишно е да се пише повече по темата ..разбира се колко е зле момичето ! .. а за вапросните "те" който са я погледнали "странно" няям думи ..
само по темата бих казала кво им се обиждаш на "те" ,то и ти и "те" сте едни и същи колкото си зле ти де 2пъти повече ..

mastaa
04-10-2007, 08:24
хах та зна4и вика6 4е си 12ти клас и за теб най-важното е да си на върха на "класацията по популярност"... и също от постовете ти разбрах 4е не е важно да има6 собствено мнение а да си "4аст от колектива" :roll: ... аз съм сигурен 4е ти си поредната к**ва която ще ходи с дебелия грозен и тъп 4и4ко пари4ко...
а и си помисли дали вие игнорирате онея 3% от у4илището ти или те не игнорират вас, защото попринцип мнението на нормалните хора за метро гейовете не е полужително

InitialD
04-10-2007, 16:09
Това е най-зле формулираната тема която съм "чел" досега в този форум!!!Да ти имам проблемите!!!

elioncheto {}
04-12-2007, 14:58
какво ти пука дали те * харесват музикалните ти предпочитания?точно за това са ПРЕДПОЧИТАНИЯ,защото всеки сам си решава какво и кога да слуша!

* те- кои са тези "те" :smt017

04-12-2007, 16:47
И тия песни не ги отвращават и мен не ме отвращават, просто повечето не ги знаем, а и не е нужно. Безразлични са ни. Ти си повърхностен, не аз и 98% от хората. 98% от хората, т.е. нормалните слушат Поп, Поп Фолк, Чалга и Техно. Иначе има и хубави рок балади, но само баладите стават.Ква е разликата между : Поп, Поп-фолк и чалга...общо нещо е ,че и трите са лайна ,а техното 10мин. туп туп туп и те блъска в мозъка...98%...как пък ги изчисли? както и да е аз съм от тези 2 % които мразят споменатите от теб помии...аре \/
Bravo =D>

04-12-2007, 17:17
Абе аз като всеки телец съм догматик и отричам всичко необщоприето.

04-12-2007, 18:52
Моля ви, не се подигравайте с нашето творчество. И поп-фолкът е изкуство, и то най-популярното сред българите.

UnaBletoLoVeU
04-12-2007, 18:58
Тая песен не я знам, а и те не я знаят. Те слушат само стойностна музика. Чалга, Техно, Денс и Поп. Божеееее, наричаш стойностна музика чалгата и анолираш от списъка си старите песни...чесно ти казвам-не те познавам, но с това ти изказване ме отвръщаваш!!!

04-12-2007, 19:00
Тая песен не я знам, а и те не я знаят. Те слушат само стойностна музика. Чалга, Техно, Денс и Поп. Божеееее, наричаш стойностна музика чалгата и анолираш от списъка си старите песни...чесно ти казвам-не те познавам, но с това ти изказване ме отвръщаваш!!!
Моля ви, не се подигравайте с нашето творчество. И поп-фолкът е изкуство, и то най-популярното сред българите. Добре, не ви харесва това, не ви харесва онова, ами какво ви харесва? Освен това поне поп-фолк певиците не пеят като онзи помияр Джъстин Тимбърлейк, който е ужасен.

furtado
04-12-2007, 19:07
И тия песни не ги отвращават и мен не ме отвращават, просто повечето не ги знаем, а и не е нужно. Безразлични са ни. Ти си повърхностен, не аз и 98% от хората. 98% от хората, т.е. нормалните слушат Поп, Поп Фолк, Чалга и Техно. Иначе има и хубави рок балади, но само баладите стават.

koi si te 4e da dava6 mnenie za tova koi hora bili normalni v zavisimost ot tova kva muzika slu6at!!!hahaha bahti prostotiqta.ami ako az kaja 4e za men ne sa normalni teq det slu6at 4alga ili house(ne 4e go kazvam,samo primer davam :-D )osven tva ima o6te tolkova stilove za koito veroqtno ne si i 4uval 'EXPERTE'
PFFFUU

04-12-2007, 19:08
Абе точно това ти казвам бе - за мен другите стилове и субкултури освен моите не съществуват!

04-12-2007, 19:09
И ми писна да се съобразявам с метъли, при условие, че другите фешъни (и тези от класа ми) не го правят. За тях ако слушаш друга музика не съществуваш.

punisher
04-12-2007, 19:41
Според мен не е странно, ами нормално, като 97% от младите хора. Никой не слуша ретро, чалга и техно - всеки.

Айде бе... никой не слуша ретро ама друг път..
аз слушам..и кво аз явно съм от онея 3% ненормалници,а...
еми щом казвате :-D така да бъде..

mastaa
04-13-2007, 09:51
"И ми писна да се съобразявам с метъли, при условие, че другите фешъни (и тези от класа ми) не го правят. За тях ако слушаш друга музика не съществуваш"

ми да ти пикам и на класа тогава ... #-o

04-13-2007, 16:17
Е, ще се съобразявам само с някои, все пак и от тях има свестни.

evil
04-13-2007, 16:24
Хахахаха с извинение, аз не слушам музиката, която слушат и слушаха моите наборчета. Слушам музика, която ми харесва или това е непонятно за вас. Стига комерсиални боклуци, това си е смешно, как може да отречеш нещо, което не си слушал? Както и да е, отностно Soldier of fortune или Wind of change ще го оставя без коментар.
Поздрав със Static-X - stem.



"И ми писна да се съобразявам с метъли, при условие, че другите фешъни (и тези от класа ми) не го правят. За тях ако слушаш друга музика не съществуваш"

ми да ти пикам и на класа тогава ... #-o
С теб съм!

04-13-2007, 17:36
Аз не отричам тези неща, нито ги мразя, но имам правото да ги игнорирам, нали?

mastaa
04-14-2007, 07:11
не ... :)

04-14-2007, 08:13
И как всички скочиха срещу човека, хаха...
Нека си игнорира, нека се води по чалгарските си разбирания. То си е за него.
Иначе, авторе - мисля, че видя как реагират "98 процента" от хората тук на твоите мъдри изказвания, та си прави изводите, ако въобще ти се занимава с мислене (което условие не е гарантирано).
Аз лично се учудвам, че отделяте толкова време на такава тема. От години е ясно, че чалгата е най-масовото слушана музика в нашата мила родина. Което нито й дава автоматично някакви бонуси, нито я превръща в нещо по-различно от мазни текстове, още по-мазен начин на пеене и посредствен (в повечето случаи) аранжимент. Това, че масата "фешъни" слушат изключително такава музика, е ясен показател за музикалната им култура, за собствената им ограниченост (да се затваряш в един, хм, стил вече си е ограниченост само по себе си) и за неспособността им да правят нещо различно от това да копират и да се притесняват за протрития си имидж, а в други случаи - да пускат теми по декадентски (примерно) форумчета и да търсят одобрение чрез сензация или сензация чрез неодобрение, к'вото си изберете.
Айде, със здраве :)

<black soul>
04-14-2007, 09:29
1. къв е въпросът и къв е смисълът на тая тема?
2. нещо прочетох за музика, пак ли спорите на тая тъпа тема, стига сте говорили че някой стил музика е тъп! щом го има значи хората го слушат, на вас кво ви пречи!?
3. автора - първо казваш че съучениците ти се смеели затова че не слушаш определена музика, после пък ги защитаваш, пишеш толкова неразбирамео че вече разбирам защо ти се присмиват!
4. мислех си че поне модераторите ще се сетят да затворят тази тема! това е чиста помия!!! [-(

mastaa
04-15-2007, 20:50
еми да ... :D

BastardOfChrist
04-15-2007, 22:18
Я , фанете по една лопата и варвете копайте каналите.
Такива като вас , трябва да строят заводи/блокове , да копаят канали , да правят мостове и друга черна работа , за да са полезни на обществото като цяло.

|dReAm3r|
04-17-2007, 12:13
malee...ujas neznae6 pesen kato Don't cry hah mi neznae6 kakvo da slu6a6 dosta sym po malka ot teb xah 7-mi klas sym no znam kakvo da slu6am...az bih te gledala dosta typo ako be6e nqkva pylna zadrystena 4algarka...neznam! :P

|dReAm3r|
04-17-2007, 12:15
aa spox ne si samo ti ot 3% nenormalnici obojavam da slu6am retro nai stoinosnata muzika...:)

|dReAm3r|
04-17-2007, 12:20
punisher nie ludite da si gledame rabotata kak moje da slu6ame takiva bokluci...samo 4alga tova e istinata! hxaxhaxha :P

JIuDeToO
04-17-2007, 18:13
хахах абе как ще слушаш тва дето ти навява хубави спомени??? има песни, които на мене не ми харесват, хо ги свързвам с мн хубави спомени, и какво да ги слушам, щото се сещам за доброто старо време ли...? слушаи тва дето ти харесва няма значение дали е чалга или ретро или квото е там.. :wink: