PDA

View Full Version : Спешно-трябва ми за утре!!!



Отчаяното и притесненото
04-09-2007, 16:15
[color=orange]Здравейте,много ви моля ако има някой който да знае немски да ми преведе това,ще съм му много благодарна,защото ми трябва за утре!
[-o< Да не си мислите,че съм мързел,но някой думи просто никъде не ги намирам[ :smt010 /color]

Искам да стана фотаграф,защото обичам да снимам.Ще обиколя света с моя фотоапарат,защото обичам да пътувам.Ще посетя много страни.Първо ще отида в Египет.Ще пътувам по река Нил до Хеопсовата пирамида.по пътя ще снимам всеки срещнат крокодил,птиците,гущерите, миите и природата.
Ще отида на сафари.Няма да убивам животни,а ще ги снимам,защото много обичам животнити.Първо ще снимам зебрите,лъвовете и тигрите,защото са любимите ми животни.Ще снимам още и слоновете,хипопотамите,чак алите,пантерите,леопардите ,хиените,
лешоядите,жирафите,скорпио ните,птиците и насекомите.Ще яздя камила.С нея ще минем през цяла Сахара.
Ще се запозная с много негърчета от различни племена.Те ще ме научат на народните си танчи и песни.Ще опитам от традиционната им храна.
Ще обиколя цяла Африка,ще се возя на лодка по езерото Титикака,до водопадите Виктория.
Ще се върна със самолет в България.Тук ще направя голяма изложба.На нея ще покажа какво съм видяла.После ще се подготвя за слезващата си експедиция до Шриланка.