PDA

View Full Version : tragediq



nqq zna4enie
04-09-2007, 16:31
ae hora mn haresvam 1 mom4e..i toi mai me haresva no ne sam sigurna..vseki den izliazme az toi moita nai -dobra fr i nehoviq nai-dobyr fr...tai sii sme na 14 a e dvamata na sa po 21..i taka negoviq priqtel haresva moita priqtelka ama mnogo oba4e tq izob6to ... oniq den tq ima6e rd i hoihme na 1 restorant 4mata...posle kato se pribirahme sprqhme tam po putq.....i nii 2mata s nego za malko da se naebem..nali natiskahme se raoti..na sledva6tiq den ne mi se obajda i trqq6e az da mu sa obajdam..neska pak tai ....... nz kvo da praq pomognete mi ..sa prodaljavam li sa mu se obajdam ili ne???

BAYO
04-09-2007, 16:41
.....i nii 2mata s nego za malko da se naebem..nali natiskahme se raoti..na sledva6tiq den ne mi se obajda i trqq6e az da mu sa obajdam..neska pak tai .......

Ми явно той ся се прави на обиден, защото не те е на*бал и ся се прави на интересен, което всъщност е поредния капан, да му паднеш в ръчичките. Меко казано иска си нещо и ще направи всичко, за да го постигне. Сама помисли за тва...

kofti_nick
04-09-2007, 17:02
.....i nii 2mata s nego za malko da se naebem..nali natiskahme se raoti..na sledva6tiq den ne mi se obajda i trqq6e az da mu sa obajdam..neska pak tai .......

Ми явно той ся се прави на обиден, защото не те е на*бал и ся се прави на интересен, което всъщност е поредния капан, да му паднеш в ръчичките. Меко казано иска си нещо и ще направи всичко, за да го постигне. Сама помисли за тва...

Ама колко си прав ... Немаш си на представа !!!

teardrop
04-09-2007, 17:12
BAYO изчерпа темата :wink:

BAYO
04-09-2007, 17:17
BAYO изчерпа темата :wink:

Хехе не съм бе :P :P :P :D