PDA

View Full Version : той иска



04-09-2007, 16:33
еми нз... нз кво да кажа... понеже живее в друг град, но се виждаме мн често иии неска докато си писахме ми вика ...."даваш ли ми да целуна някоя или само прегръдка" ?


:shock: кво тряя да означава това?!?!??! иначе се обичаме супер много... и ми вика .."като не те виждам и ми липсваш и може някоя да прегърна... " и нз ... пфффф :evil:

BAYO
04-09-2007, 16:38
Нещо май те е*ава твоя приятел. На въпросите му тряя винаги и категорично да казваш "НЕ!". А тва , че е казал, че може да прегърне друга вместо тебе ... и на мене ми се е искало честно казано, ма съм се стърпявал. Просто липсата понякога е много голяма. Ма се виждате често пък вие :-k ква комбинация само ... май май само те еб*ва, за да го ревнуваш. Тва мисля :idea:

balon4e
04-09-2007, 17:02
NE!!! I az sum imala fr ot dr grad no pone si durjahme edin na drug >>..

teardrop
04-09-2007, 17:10
Според мен му е писнало. Фактът, че сте от различни градове вероятно не му се нрави вече, въпреки че се виждате често, и иска да те разкара. Но не иска да излиза гаден, затова се опитва да те накара ти да скъсаш. Малко объркано стана, ама според мен е така.

the dark angel
04-09-2007, 17:20
Според мен не е точно е*авка,тоя май е много нагъл!!!Аз познавам такива нагли момчета и страшно много се възмущавам на такива хора!!!По- добре сериозно се замисли!!! :!: :!: :!:

Sladka_Zagadka
04-09-2007, 17:35
Нещо май те е*ава твоя приятел. На въпросите му тряя винаги и категорично да казваш "НЕ!". А тва , че е казал, че може да прегърне друга вместо тебе ... и на мене ми се е искало честно казано, ма съм се стърпявал. Просто липсата понякога е много голяма. Ма се виждате често пък вие :-k ква комбинация само ... май май само те еб*ва, за да го ревнуваш. Тва мисля :idea:

I az sum na su6toto mnenie !!!

Iv4eTy
04-09-2007, 17:46
Или се е*ава с теб или е супер нагъл. Какво е това да "целуна друга".
Ако те обича както казваш, колкото и да му липсваш няма да има желание да целува друга-все пак няма да си ти. Пък и нали се виждате често...просто му кажи,че ако иска да е с теб няма да мисли за други :!:

special_girl_SS
04-09-2007, 18:11
ami macka i az sam na mnenie 4e se e*ava tvoq 4ovek, no ti si go poznava6 nai-dobre. savetvam te da pogovorite seriozno na tazi tema.

koalka
04-09-2007, 18:14
Освен, че чувствата му не са същите най-вероятно, говори и за това, че не може да поддържа такава връзка от разстояние, липсва му момиче, което да е с него и явно иска и има нуждата дори и да се целуне с някое момиче.

BAYO
04-09-2007, 19:09
Мале ква детска постъпка. Не могъл да е с тебе и край вече, почва да мисли за глупости. Иска да е с маце, което да гушка секи ден, всяка вечер, а може би иска нещо съвсем различно. Мое мнение - ако му изнася окей, а ако не му - да ходи да събира шишарки в гората и тва е. Има и други, не е единствен и няма да бъде.

sasha_90
04-09-2007, 19:18
samo si igrae s teb!

bqsna_teenagerka
04-09-2007, 19:48
:evil: оби4а те той дрънци...

Ice_Queen
04-09-2007, 20:05
И той те обича?
хаха.. да да !
Мани го. НЕ си струва.Само те разиграва..
Мъже.... :smt011

BAYO
04-09-2007, 20:16
Мъже.... :smt011


Кво ? Да не мислиш, че всички мъже/момчета са като тоя ли? [-(

Kianna
04-09-2007, 20:21
Освен, че чувствата му не са същите най-вероятно, говори и за това, че не може да поддържа такава връзка от разстояние, липсва му момиче, което да е с него и явно иска и има нуждата дори и да се целуне с някое момиче.


Добре казано. :P

Ice_Queen
04-09-2007, 20:23
Мъже.... :smt011


Кво ? Да не мислиш, че всички мъже/момчета са като тоя ли? [-(


повечето...да!!!

f1s714e70
04-09-2007, 20:55
XAxAxXaxaxa q go ostavqi toq pich basi tarikata det e iska da e s tebe ama kogato ne e da e s dr momi4eta XAxaxX

nasty_f
04-10-2007, 10:02
С бившето ми гадже бяхме различни градове и се виждахме рядко.Нямах против там да е с друга,само исках като си дойде тук да е с мен....И такъв си ни беше и плана.А със сегашното ми гадже пак сме от различни градове,но се виждаме ваканциите-за всяка ваканция си е тук докато не свърши-и си писахме оня ден и аз му казах,ако иска да си е там с друга,защото не мога да му забранявам и видях колко е по-различен от бившия.Каза ми,че при него няма такива работи и че ако ще е с мен ще е само с мен и няма да го направи докато ходи с мен...Толкова го LofKam
:smt050 Много е добричък.Тъй,че аз бих му казала на тоя твоя НЕ СЪМ СЪГЛАСНА! :-D