PDA

View Full Version : molq Vi za pomo6t



ViKs`
04-09-2007, 17:09
hora mn iskam da mi pomognete [-o< ot 3 godini haresvam mom4e koeto e 4 god po-golqmo ot men.V takiva depresii s1m izpadala zaradi nego i ve4e mislq 4e e kraino vreme i toi da razbere 4e imam nqkakvi 4uvstva k1m nego ,no nz kak da mu go kaja,za6toto znam 4e toi ne izpitva ni6to k1m men i nqma da mi otv1rne na 4uvstvata:( MOLQ VI POMOGNETE MI S NQKAK1V SAVET KAKVO DA PRAVQ ZA6TOTO S1M PRED POREDNATA DEPRESIQ :cry:

BAYO
04-09-2007, 17:20
Ми просто отиди и му кажи, това което чувстваш. Кажи му в очите ИСТИНАТА. Поне ще ти олекне, да не говорим, че ако не друго, поне и на него ще му се скриви, макар и само в началото.

kofti_nick
04-09-2007, 17:31
Ми просто отиди и му кажи, това което чувстваш. Кажи му в очите ИСТИНАТА. Поне ще ти олекне, да не говорим, че ако не друго, поне и на него ще му се скриви, макар и само в началото.

=D> =D> =D> =D> =D> :smt004

cherinka
04-09-2007, 17:49
Защо изпадаш в депресии? Та ти го харесваш... това би трябвало да те кара да се усмихваш и т.н. Кво си правила през тези три години?!?!? Сливи ли имаш в устата да му признаеш за чувствата си?! Преглатни тоя твоя си срам, защото нищо няма да постигнеш с него!
Е, ама ся ако си малолетна, а той е над двадесетте.. викам да си траеш:)

Need_A_Girl
04-09-2007, 17:59
Абе ако си сигурна, че той не изпитва абс нищо към тебе, по-добре не му го казвай директно. Покажи му го първо, кани го да излизате, ходете по кафета, накарай го да те хареса, пък тогава му кажи - директно!

katttto3
04-09-2007, 18:10
Ti luda li si da trae6 tolko vreme?!Kak moje da si pomisli6 4e kato ne izpitva 4uvstva kam teb,koeto ne e dokazano,4e ne trqbva da go znae.Osaznai se i ti4ai kam tozi 4ovek da mu kaje6-ni6to ne gubi6.

koalka
04-09-2007, 18:11
Естествено, че трябва да му кажеш.Все пак си го харесвала 3 години, което не е малко време.Съгласна съм с BAYO-поне ще ти олекне и ще се почувстваш по-добре.

BAYO
04-09-2007, 19:52
Естествено, че трябва да му кажеш.Все пак си го харесвала 3 години, което не е малко време.Съгласна съм с BAYO-поне ще ти олекне и ще се почувстваш по-добре.

http://forum.arsenal-bulgaria.com/style_emoticons/default/bow.gifhttp://forum.arsenal-bulgaria.com/style_emoticons/default/bow.gifhttp://forum.arsenal-bulgaria.com/style_emoticons/default/bow.gif

mimssss
04-09-2007, 21:41
prosto mu kaji kakvo izpitva6 a puk posle da stava kakvoto 6te.. moje i da ti otvurne kato razbere kakvi sa 4uvstvata ti kum nego.. ot cqlata rabota samo moje6 da spe4eli6 \:D/ taka 4e davai :D

{IcEto0o}
04-10-2007, 03:31
zad1ljitelno trqbva da mu kaje6 ta tova sa 3 godini i o6te da simal4i6 nqma smisal i bez tova nqma ko da zagubi6 a ima ko da spe4eli6 K1smet :wink:

CrazyWitch
04-10-2007, 05:02
Еми по-добре си му кажи, защото е по-добре да знаеш, че си опитала от колкото цял живот да се питаш дали е можело да стане нещо.
А ако нищо не стане поне да не тъиш напразни надежди.

CVETELLINA
04-10-2007, 06:18
Ехеее е 3 години са доста време,според мен е трябвало още тогава да му признаеш.. :| Защото не виждам никакъв смисъл да страдаш 3год. ,вместо да си потърсиш евентуално друго момче,така по-лесно щеше да го забравиш,ноо сега единственото,което можеш да направиш е да преодолееш всичките ти страхове и всичкия срам и да му признаеш какво чувстваш..ще се почувстваш много по-добре,и поне ще можеш да продължиш на чисто-без съмнения (защото така като не си му казала какво изпитваш към него,не можеш да си на 100% сигурна какво ще ти отговори той :roll: ) Успех :wink:

_[LiFe-StiLe]_F
04-10-2007, 07:00
единствения начин е да го забравиш. понякога това не е толкова лесно колкото изглежда и предполагам, че при теб е така, но имай сили, кураж и вяра! пък знае ли човек, може утре да срещнеш момче, което наистина ще те заслужава ;)

nasty_f
04-10-2007, 07:23
Отиди при него,като го видиш да е сам и му кажи всичко,което ти е на душата.Не трябва да се притесняваш,че като му кажеш няма да отвърне на чувствата ти,защото може пък и да стане точно обратното.Винаги имай вяра.Ако не-здраве да е.Момчета колкото щеш :wink: Не трябва да се отчайваш толкова и да изпадаш в депресии.Това,че той не отвръща на чувствата ти не означава,че няма друг,който да го направи.Помисли колко момчета те харесват и също тъжат за теб,както ти за това момче...

littlestar
04-10-2007, 16:05
Пуснато на: Пон Апр 09, 2007 6:20 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Ми просто отиди и му кажи, това което чувстваш. Кажи му в очите ИСТИНАТА. Поне ще ти олекне, да не говорим, че ако не друго, поне и на него ще му се скриви, макар и само в началото.


Дам точно така и аз съм на тва мнение :-D

kobrichka
04-10-2007, 16:24
Ми просто отиди и му кажи, това което чувстваш. Кажи му в очите ИСТИНАТА. Поне ще ти олекне, да не говорим, че ако не друго, поне и на него ще му се скриви, макар и само в началото.

Съгласна съм =D> =D> =D> =D> =D>

BAYO
04-10-2007, 20:33
Ейй колко хора съгласни с мене .... невъзможно #-o

Ama ne sum li prav :-D