PDA

View Full Version : Усещам как душата ми.....



GaNgStA-NaTi0n
04-09-2007, 17:26
Усещам как душата ми умира и нищо не мога да направя за да я спра..... Много ми е кофти че се получава така обаче съм срещал толкова мн разочарования и чувствам как вече не мога да се доверя на никое момиче....съмнявам се във всичко....незнам какво ще правя за напред....но сигурно ще остана сам......: :cry:

cherinka
04-09-2007, 17:30
Прекалено рано се отчайваш.
Вкарай малко оптимизъм и ще видиш как ще се оправиш бързо.
А и живота не е само момичета...

BAYO
04-09-2007, 17:31
emi za tfa brat stavai jenkar i tfa e!

Хубава професия, пък и няма никоя да те наранява...

GaNgStA-NaTi0n
04-09-2007, 17:35
знам че живота не е само момичета даже си имам цел....
а това за женкаря съм го пробвал готино е обаче не ме кефи кой знае колко....ама пък в крайна сметка като се замислш....май така е най-добре защото никой не прави толкова колкото ти правиш за него[/b]

cherinka
04-09-2007, 17:37
знам че живота не е само момичета даже си имам цел....
а това за женкаря съм го пробвал готино е обаче не ме кефи кой знае колко....ама пък в крайна сметка като се замислш....май така е най-добре защото никой не прави толкова колкото ти правиш за него[/b]

Ахха. Звиси на каква си попаднал. Рано или късно всичко е ОК. Трябва да вярваме в това!

П.П. Не прекалявайте с оптимизма.

Iv4eTy
04-09-2007, 18:17
Не се отчайвай. Но пък тва да си женкар за мен не е решение. По-щастлив ли ще си? Немисля. Тогава ще сменяш момичетата и какво ще се промени? Пак ще се чувстваш сам. Трябва да повярваш, че можеш да намериш подходяшо момиче.

katttto3
04-09-2007, 18:17
Ne se pritesnqvai,6te bade6 vaznagraden nqkoi den za vs stradaniq.Sega si jivei jivota i ne tarsi podhodq6to momi4e-to samo 6te te nameri :!:

koalka
04-09-2007, 18:21
Не можеш да станеш женкар просто ей така, това си е и до характер.Както казваш ти-не ти харесва особено, на някои пък много им харесва.Нормално е в тази възраст да има разочарования, но чак пък да се отказваш и да обезкуражаваш-недей.По-добре се усмихни и не мисли много-много за момента за момичета.

BAYO
04-09-2007, 19:06
Казваш, че си имаш цел. Ми тогава следвай я упорито и не мисли толкова за мацета. По-добре ще ти е.