PDA

View Full Version : Петък 13-ти: ВИП Брадър



shmatka_s_patka
04-09-2007, 20:24
За кого според вас ПЕТЪК 13-ти ще бъде фатален?

shmatka_s_patka
04-09-2007, 20:26
нека гласуваме и азис свинчугата си прибере папчасалия дебел задник в тях> Да мре травестита АЗИС - Василка

even_in_death
04-09-2007, 20:26
Иска ми се да е Азис, но мисля че Венета ще си отиде...

miss_fatty
04-09-2007, 20:32
дано да си отиде Азис защото ми е много антипатичен пък и искам Венета да спечели,но като го погледна от друга страна(тоест от конкуренцията на Азис) мисля че Венета ще излезе,за мое ГОЛЯМО съжаление!! :smt010

shmatka_s_patka
04-09-2007, 20:33
ем аре гласуваите нон стоп на не знам си какво накрая 41 :) :D :D

да махнем азис4о педезис4о :D :D

even_in_death
04-09-2007, 20:35
дано да си отиде Азис защото ми е много антипатичен пък и искам Венета да спечели,но като го погледна от друга страна(тоест от конкуренцията на Азис) мисля че Венета ще излезе,за мое ГОЛЯМО съжаление!! :smt010
И аз съм на твоето мнение :( Аве не искам Венетка да си иде, но наистина е голяма конкуренцията...

aleks4y_f
04-09-2007, 20:44
Венета е най-готиния човек в къщата и много искам да остане за да натрие носовете на МАГИ,КАТЕТО, и самия АЗИС

shmatka_s_patka
04-09-2007, 20:55
Венета съкс!!! Ебати заядливата кучка...

takav trqbva da si za da ocelee6 ne samo v vis6ite sredi no i v obiknoveniq jivot :smt012

even_in_death
04-10-2007, 10:46
Венета съкс!!! Ебати заядливата кучка...

takav trqbva da si za da ocelee6 ne samo v vis6ite sredi no i v obiknoveniq jivot :smt012Абе то е така ,ама се дразня...за мое съжаление тя ше спечели ...но няма кво да се прави

Дано дано дано... Много искам Венетка да спечели :mrgreen:

miss_fatty
04-10-2007, 10:53
Дано дано дано... Много искам Венетка да спечели :mrgreen:

охххххххх и аз и аз много искам 8-[

04-10-2007, 11:08
4estno kazano iskam Azis da spe4eli
mn mi e gotin toq 4ovek super e
am taq veneta e ebati typoto,ne6tatsno,zlobno,zaqdlivo sy6testvo,koqto sym vijdala do sega
super zle e taq jena
taq zloba 6te q ubie nqkoi den!

punisher
04-10-2007, 11:22
И двамата са тъпи като гъз, ама никой няма да изгони Азис,щото всички му се радват на простотиите...

Fena
04-10-2007, 13:15
Ох помислете малко и сами ще разберете кого ще изгонят.


Най-колиритната в къщата определено е Азис, и съответно от Биг Брадър надали ще допуснат да изхвърчи още в началото. Заради зрителски интерес и поради други причини засега Азис ще остане..

Венета Райкова пък разпалва скандалите в къщата, и без нея ще е един вид малко по-скучно вътре. Биг брадър отново няма да допуснат това да се случи. Участниците в къщата поставиха кофти позиция на нова телевизия и Биг Брадър, като номинираха двамата най-скандални личности в къщата. Лично според мен с една манипулация на вота, Венета Райкова ще излети от къщата, а Азис ще бъде помилван. Да не мислите че гласовете от смс-те и обажданията са фактора за определяне на кой ще бъде изхвърлен? Лъжете се. Биг Брадър се опитва да запази интереса, интригата и скандалите в къщата. Просто вчерашните номинации прецакаха много организаторите на шоуто. Надали е влизало в плановете им засега точно тези двамата да са номинирани :) Ако имаше и трети човек, мисля че ще е ясно кой ще е изгонения ..

shmatka_s_patka
04-10-2007, 16:58
dam napalno si prav

i az smqtam taka za tova mi e kofti za6toto azis 6te ostane :smt010
iskam venetka da spe4eli... kamerite prosto q izkarvat zlobna... ina4e ne e takava... ama vsi4k ozavisi kakvi kadri predostavq BB

miminia
04-10-2007, 17:15
тоя костинбродски гей неща да го гледам,а таая Венета е баси лиглата и заядливката ужас мн е зле горката и не само тя дее....

Fena
04-10-2007, 18:43
Вижте сега, всичко при Азис е пародия. Да ви кажа честно, той дори не е гей. Просто в България за да се изкачиш на върха трябва или да си депутат, или да си нещо необичайно до времето преди да се появи Азис - педерас, при това известен. С много голяма точност мога да ви кажа че Азис се прави на клоун само заради рейтинга. А да, забравих да кажа че и да си чалга певица си важна в България. Именно затова Азис пее чалга. Преди да започне с чалгата, Азис има записани няколко народни песни. Гласа му е просто велик. Това мнение неможете да ми го оспорвате. Може да се прави на какъв ли не клоун, но поне има глас. Но да свириш народни песни и да си оценен в България от цялото общество ?! - надали. Помните ли какво си призна Китаеца? Той каза че освен сватбата, с Азис нямат нищо общо, те дори не живеят заедно. И това е истина. И на мен ми е гнусен Азис с неговите превземания и визия, но в действителност е много по-голям пич от оная пикла Венета Райкова.

<black soul>
04-10-2007, 19:47
Иска ми се да е Азис, но мисля че Венета ще си отиде...
и на мен ми се иска да е Азис, но не защото Венета повече ми харесва, даже напротив - тя е много по-тъпа и гадна и точно затова искам да остане тя! ако остане Азис, той изобщо няма да прави шоу и няма да има смисъл да гледаме предаването! а ако остане Венета и като си отвори устата и като почне да клюкари и да плюе хората ще станат кавги (какъвто е смисълът на Вип Брадър) и сканадали и ще бъде много по-интересно!
...но Азис е по-готин, независимо, че е циганин, че е дебел, че е педал, според мен той е по-добричък, докато Венета е зла. и точно заради това и защото гейовете в нашата държава са доста, хората ще гласуват за Венета и ще я изгонят и тва ще е .

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-11-2007, 12:19
.. 90% sum sig 4e shte si ide veneta :roll: :roll:

PluSHeNa_PanDA
04-11-2007, 14:20
Иска ми се да е Азис, но мисля че Венета ще си отиде...

Същото :smt010

Cheesy
04-11-2007, 14:26
ем аре гласуваите нон стоп на не знам си какво накрая 41 :) :D :D

да махнем азис4о педезис4о :D :D
апхахах...знаеш ли през кое ми е кой ще земе парите?Нали не ги взимам аз?!?!Да давам по 2лева за смс :smt005 Пфхаха -по-добре да се хвърля от 5тия етаж..пък камо ли и повече да пращам..

{Sweety_f}
04-11-2007, 14:51
20 пъти предпочитам Азис да остане...Женета ме дразни от самото начало с нейните интриги;)

Baby_b
04-11-2007, 15:26
Мисля че Венетка мн се изложи последните дни със тва голямо самочуствие ](*,) Тва ще и изиграе лоша шега. Е аз искам тя да се махне де щот не ми се гледат некви истерични пристъпи. Все пак гледаме шоуто , за да разпуснеме :)

mon4eto
04-11-2007, 16:08
Иска ми се да е Азис, но мисля че Венета ще си отиде...
I az taka mislq :roll:

vikipf
04-11-2007, 16:22
Пффффф... Тая простотия ли?!? Само губене на време е... :smt016 Кво му е интересното да гледам Азис и некфи други "известни" и да им се хиля на простотиите :-k Тва цял;ото предаване от самото сио начало СЪКзЗз... И Вип и Биг Брадър са само некви начини на продуцентите да печелят пари и да зарибяват нащто, не до там развито интелектуално , общество :smt005 Сори за коментара.. Ама лично мое мнение :? Иначе по темата: Не съм го гледала ма АЗИС ми е противен с неговите гейски изпълнения... Така че нека да е той.. :smt019

GossipGirl89
04-11-2007, 16:49
Както се изказа по-нагоре Fena Азис не е гей! Той прави всичко заради рейтинга и за да бъде харесван. Помислете логично молко - кой истински гей ще парадира с това? Всичко е шоу и уж все го плюват ли,плюват пък е може би е най-известната личност в България от средите на поп-фолка... А и честно казано не мисля, че в къщата се превземе.Е чат-пат може ама като цяло си се държи естествено.

Иначе по темата - ми той иска да излиза по собствена воля, надявам се да го разубедят щото Минетка не заслужава да остане! Супер злобно човече е тва...само интриги, само кавги пък и искам да й видя тъпата физиономийка като й кажат, че тя е изгонена :smt019

miss_fatty
04-11-2007, 18:02
a[N]D[i]T[k]a].. 90% sum sig 4e shte si ide veneta :roll: :roll:
няма нямаааааа :-D :-D :-D :-D

piFka_LP
04-11-2007, 20:05
Тази тема вече е излишна Азисчо ще излезе по свое желание и въпреки всичко мисля ,че щеше да излезе Венета..мале тя много злобна жената :twisted: :roll:

0riginalSin
04-12-2007, 17:53
4estno kazano iskam Azis da spe4eli
mn mi e gotin toq 4ovek super e
am taq veneta e ebati typoto,ne6tatsno,zlobno,zaqdlivo sy6testvo,koqto sym vijdala do sega
super zle e taq jena
taq zloba 6te q ubie nqkoi den!
=D>

ГолямПенисГолемиТопки
04-12-2007, 18:07
Много е злобна, човек е по-хубаво да е сервилен.