PDA

View Full Version : Какво ще правим, софиянци?



04-09-2007, 21:24
Е, кажете какво ще правим, какви действия ще предприемем срещу непрестанно прииждащите провинциалисти в града ни?

Моля ако не си от София не спами по темата.

shmatka_s_patka
04-09-2007, 21:28
6te spamqqqqqqqqqqqqqqqqqq

sofiq e selo .. edno golqmo tapo mrasno selooooo.. ДА ЖИВЕЕ БУКУРЕЩ! :twisted: :smt067 :smt068 :smt070 :smt021 :smt072

04-09-2007, 21:34
Ще се инвестира повече в другите градове и те няма да идват. Да си седят там, тука не ги ща. Освен това добре е да се въведе гражданство и да чакат с години за получаване на гражданство.

04-09-2007, 21:34
6te spamqqqqqqqqqqqqqqqqqq

sofiq e selo .. edno golqmo tapo mrasno selooooo.. ДА ЖИВЕЕ БУКУРЕЩ! :twisted: :smt067 :smt068 :smt070 :smt021 :smt072 Takiva kato teb q pravqt selo. :smt012

shadow4e
04-09-2007, 21:34
Нищо няма да правим. София има накъде да се разраства и това се случва. Въбоще не е пренаселено. Е като изключим градския транспорт, но и да бяхме 500 хиляди, просто щяха да намалят броя на транспортните средства. Целта на управляващите е да се пестят пари и затова е такава гъчканица.
Хубаво е да не прииждат толкова хора, но главно поради причината, че и в другите населени места трябва да има хора. Трябва да има кой да обработма и земите, за да може да се изхранваме и ние. Но щом са решили да търсят по-добро бъдеще и мислят, че могат да го намерят тук-няма лошо. Всеки заслужава да се бори за по-добър живот.

04-09-2007, 21:36
Никой не може да ме обеди че е по-лесно в София от колкото в Пловдив например, напротив в София е по-голяма конкуренцията и ако си от село няма как да захапеш кокала.

Ice_Queen
04-09-2007, 21:36
6te spamqqqqqqqqqqqqqqqqqq

sofiq e selo .. edno golqmo tapo mrasno selooooo.. ДА ЖИВЕЕ БУКУРЕЩ! :twisted: :smt067 :smt068 :smt070 :smt021 :smt072



....шт,тихо ти...
имам роднини в русе..не се излагай,принципно сте мирни хора.

Ами няма как да се измъкнем :) и спасим!
Просто накрая София наистина ще си стане село,тъй като селяните ще са ни завладяли...то..шматката с патка..е прав/а до някъде.село сме-понеже селяните дошли от село преобладават. селяните със селския си манталитет..

shmatka_s_patka
04-09-2007, 21:38
Нищо няма да правим. София има накъде да се разраства и това се случва. Въбоще не е пренаселено. Е като изключим градския транспорт, но и да бяхме 500 хиляди, просто щяха да намалят броя на транспортните средства. Целта на управляващите е да се пестят пари и затова е такава гъчканица.
Хубаво е да не прииждат толкова хора, но главно поради причината, че и в другите населени места трябва да има хора. Трябва да има кой да обработма и земите, за да може да се изхранваме и ние. Но щом са решили да търсят по-добро бъдеще и мислят, че могат да го намерят тук-няма лошо. Всеки заслужава да се бори за по-добър живот.


vijdate li 6te umrete ot glad ako gi nqma6e drugite gradove...dano da stane zemetresenie v vito6a i qzovir iskar prelee i zalee tapata sofiq i togava da se preselite v drugite gradove da vidim togava kvo razdelenie 6te ima axaxaxaxa :-D ... DA JIVEE NAI STARIQ I KRASIV GRAD V BG RUSEEEEEEEE koito za 6tastie e bil na kosam da stane stolica predi blizo 150 godini i ne e stanal 4e sq tuka 6te6e da bade taka pomiq :-D :-D :smt026 :smt041 :smt066 :smt072

malka_sladuranka
04-09-2007, 21:39
И какво му е лошото, ако идват млади и кадърни хора??Ама не всички са кадърни... :-k

shadow4e
04-09-2007, 21:39
Хора от Пловдив по-рядко идват тук. Става дума за по-малки градове и села.
Това, че тук винаги можеш да си намериш работа за по минимум 200 лв на месец, не означава, че навсякъде е така.

Ice_Queen
04-09-2007, 21:40
И какво му е лошото, ако идват млади и кадърни хора??

ако идват млади и кадърни - тва е чудесно!!!!!! това трябва да се насърчава!
НО да идват селянчета,говорещи меко, държащи се нахално,самочувствие до бога без покритие..и вс подобни неща..не е хубаво.не че има и софиянчета с такова държание..ама и те колко са софиянчета пак...

04-09-2007, 21:40
И какво му е лошото, ако идват млади и кадърни хора??
Да, бе да вземат работните места на Софиянци, щото аз съм живял там и знам как ги пишат оценките - ей така за две думи шест, и да ни говорят на мйеко.

Valar
04-09-2007, 21:40
Всички искате да дойдете в града ни!Това ви е мечта и стремеж !

Всички преди това го плюете и разнасяте на сам на там колко шибано било тук!
Не желая повече да пиша по темата защото не искам караници!!!

malka_sladuranka
04-09-2007, 21:40
vijdate li 6te umrete ot glad ako gi nqma6e drugite gradove...dano da stane zemetresenie v vito6a i qzovir iskar prelee i zalee tapata sofiq... DA JIVEE NAI STARIQ GRAD V BG RUSEEEEEEEE :-D :-D :smt026 :smt041 :smt066 :smt072 Леко да не прелее Дунав.. :smt005

malka_sladuranka
04-09-2007, 21:41
И какво му е лошото, ако идват млади и кадърни хора??Ама не всички са кадърни... :-k

а колко от софиянците са кадърни... 8)Но са со в родния град.... 8-[

Ice_Queen
04-09-2007, 21:41
Когато бях 7ми клас ни наплашиха че "тези..от др градове и села" си държат изпитите по родните си места ,казват им преди тва темите , изкарват 6тиците,идват тук и ни преебават,като ни взимат местата.. :smt011

shmatka_s_patka
04-09-2007, 21:43
И какво му е лошото, ако идват млади и кадърни хора??
Да, бе да вземат работните места на Софиянци, щото аз съм живял там и знам как ги пишат оценките - ей така за две думи шест, и да ни говорят на мйеко.

psole koi bil ograni4en i s golqmo samo4uvstvie ..vie malko hodili l iste p odrugite gradove :smt019

Valar
04-09-2007, 21:43
Най-големите селяни живеят в селата и паланките около София!

Ice_Queen
04-09-2007, 21:45
И какво му е лошото, ако идват млади и кадърни хора??Ама не всички са кадърни... :-k

а колко от софиянците са кадърни... 8)


по-добре некадърен на родна земя,излагация пред свойте и честност че си тъп и прост..от колкото да се правиш на " вижте кой съм аз",да си лепваш етикет - градски,печен(грешка пекАн),да дойдеш в УЖ това огромно село ( да ,адски много да искаш да дойдеш тук! ) и ...т.н...

дано ми схванахте мисълта 8-[

shmatka_s_patka
04-09-2007, 21:45
vijdate li 6te umrete ot glad ako gi nqma6e drugite gradove...dano da stane zemetresenie v vito6a i qzovir iskar prelee i zalee tapata sofiq... DA JIVEE NAI STARIQ GRAD V BG RUSEEEEEEEE :-D :-D :smt026 :smt041 :smt066 :smt072 Леко да не прелее Дунав.. :smt005

qvno ne si idvala v ruse :)) li4i si... ako be6e idvala 6te6e da razbere6 4e nqma nikav na4in da prelee :smt005 malee... ograni4eni hora... u4ete malko v u4ili6te be posle kazvaite 4e na drugite ot po malkite gradove im pi6at ocenkite bez da gi izpitvat .. vah mar maiko... ubihte me...

04-09-2007, 21:47
Да, бе да вземат работните места на Софиянци, щото аз съм живял там и знам как ги пишат оценките - ей така за две думи шест, и да ни говорят на мйеко.
И в Мюзик Айдъл и в БИг Брадър селяните (и селяните от София) са с предимство. България е селска държава.

shmatka_s_patka
04-09-2007, 21:47
И какво му е лошото, ако идват млади и кадърни хора??Ама не всички са кадърни... :-k

а колко от софиянците са кадърни... 8)Но са со в родния град.... 8-[


pf 6te kaje6 4e jiveete v dr darjava... psoel 6to balgariq bila na takova dereje .. em kak nqma da bade kat ste navi balgarofobci...

04-09-2007, 21:48
То Русе не е на Дунав, ами в Южна България, близо до Тетевен и Хасково.

Ice_Queen
04-09-2007, 21:48
vijdate li 6te umrete ot glad ako gi nqma6e drugite gradove...dano da stane zemetresenie v vito6a i qzovir iskar prelee i zalee tapata sofiq... DA JIVEE NAI STARIQ GRAD V BG RUSEEEEEEEE :-D :-D :smt026 :smt041 :smt066 :smt072 Леко да не прелее Дунав.. :smt005

qvno ne si idvala v ruse :)) li4i si... ako be6e idvala 6te6e da razbere6 4e nqma nikav na4in da prelee :smt005 malee... ograni4eni hora... u4ete malko v u4ili6te be posle kazvaite 4e na drugite ot po malkite gradove im pi6at ocenkite bez da gi izpitvat .. vah mar maiko... ubihte me...


мм...
ти си тъпия в случая...тя иронизира!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ама нвм...
:smt011

shmatka_s_patka
04-09-2007, 21:48
Да, бе да вземат работните места на Софиянци, щото аз съм живял там и знам как ги пишат оценките - ей така за две думи шест, и да ни говорят на мйеко.
И в Мюзик Айдъл и в БИг Брадър селяните (и селяните от София) са с предимство. България е селска държава.

a selska darjava ne q li pravqt grajdanite i- toest nie... dori i ti i az? s povedenieto ni .. i vzaimnoto mrazene vmesto da se obedinim sre6tu drugite darjavi kato hitler :-D

Ice_Queen
04-09-2007, 21:50
И какво му е лошото, ако идват млади и кадърни хора??Ама не всички са кадърни... :-k

а колко от софиянците са кадърни... 8)


по-добре некадърен на родна земя,излагация пред свойте и честност че си тъп и прост..от колкото да се правиш на " вижте кой съм аз",да си лепваш етикет - градски,печен(грешка пекАн),да дойдеш в УЖ това огромно село ( да ,адски много да искаш да дойдеш тук! ) и ...т.н...

дано ми схванахте мисълта 8-[

по-добре тъп и горд, отколкото само тъп, а??

хааххахахаахахахха

какви сте ми географско ограничени... бтв работа има много, проблема на доста софиянчета е, че искат малко работа за много пари, а в живота така не става...


нямах това в предвид..ама няма значение,моя грешка! :-D
и все пак е тъпо това че казват че тъпото е в София,като софия е бъкана предимно със селяни!... :mrgreen:

malka_sladuranka
04-09-2007, 21:50
какви сте ми географско ограничени... бтв работа има много, проблема на доста софиянчета е, че искат малко работа за много пари, а в живота така не става... А кой не иска така? :mrgreen: София, Пловдив, Плевен, Тутракан...сите искаме малко работа за много пари... 8)

shmatka_s_patka
04-09-2007, 21:51
problema e 4e sofiq iska da si jivee samo sofiq ne priemat drugi hora... te mrazqt...
az 4estno kazano nqmam nikaf merak da idvam v sofiq da jiveq i moje bi slava bogu za vas no ne... slava bogu za men..pfff nekadarna rabota

da se obedinim za da e silna balgariq... razdelqi i vladei a ne razdelqi se za da vladee6... [-X :smt011

Valar
04-09-2007, 21:52
За Мюзик Аидъл
Слави Трифонов е типичен пример за збъднатата селска мечта!
Той им е нещо като духовен водач!
Нямам нищо против него но е бил на подходящото място с подходящите хора на подходящото време!
За да е това което е сега!

04-09-2007, 21:52
Не е така и в Пловдив не ме приеха, защото съм от София. То Русе не е на Дунав, ами в Южна България, близо до Тетевен и Хасково.

shmatka_s_patka
04-09-2007, 21:53
И какво му е лошото, ако идват млади и кадърни хора??Ама не всички са кадърни... :-k

а колко от софиянците са кадърни... 8)


по-добре некадърен на родна земя,излагация пред свойте и честност че си тъп и прост..от колкото да се правиш на " вижте кой съм аз",да си лепваш етикет - градски,печен(грешка пекАн),да дойдеш в УЖ това огромно село ( да ,адски много да искаш да дойдеш тук! ) и ...т.н...

дано ми схванахте мисълта 8-[

по-добре тъп и горд, отколкото само тъп, а??

хааххахахаахахахха

какви сте ми географско ограничени... бтв работа има много, проблема на доста софиянчета е, че искат малко работа за много пари, а в живота така не става...


нямах това в предвид..ама няма значение,моя грешка! :-D
и все пак е тъпо това че казват че тъпото е в София,като софия е бъкана предимно със селяни!... :mrgreen:



ako gi nqma6e selqnite 6tqhte da umrete ot glad kato nqma kvo da qdete... :-D no tva e druga tema - be6e bazik :-D

04-09-2007, 21:53
Абе Варна да стане столица на Варненска околия и Варненска околия да се нарече България, за другите - меч.

04-09-2007, 21:55
Абе Варна да стане столица на Варненска околия и Варненска околия да се нарече България, за другите - меч. В другите градове и села са бедняци, долна паплач, повлекани. Само варненци са хай класа.

shmatka_s_patka
04-09-2007, 21:56
Абе Варна да стане столица на Варненска околия и Варненска околия да се нарече България, за другите - меч. В другите градове и села са бедняци, долна паплач, повлекани. Само варненци са хай класа.

saglasen, a i e blizo ...

ima i drugo re6enie da se otcepim ot balgariq i da otidem v rumaniq ... taka stolicata 6te se okaje kade kade po blizko ... ot Ruse e na 1 4as pat 4e i po malko :smt005

Valar
04-09-2007, 21:56
Много студенти Софянци обаче отива в някой от по големите градове за да учат!
Поради простата причина,че там им е по лесно!
НО има разлика между селяни по дух и останалите!

shmatka_s_patka
04-09-2007, 21:57
Много студенти Софянци обаче отива в някой от по големите градове за да учат!
Поради простата причина,че там им е по лесно!
НО има разлика между селяни по дух и останалите!

ei takiva hora zaslujavat da gi nare4e6 4ovek =D> , a ne kato mene :smt012 :smt005 xaxaxaxaxa :oops:

malka_sladuranka
04-09-2007, 21:59
Много студенти Софянци обаче отива в някой от по големите градове за да учат!
Поради простата причина,че там им е по лесно!
НО има разлика между селяни по дух и останалите! Както вика приятелят ми "Да бе, ще ходя аз да уча на село, пък те селяните идват тук.." Освен това в другите градове лесните университети повечето са нелегитимни, както и доста тук са такива... #-o

04-09-2007, 22:00
Оф кво делите тази и без това обидно малка кочина, наречена България? Та ние сме една човешка длан. В САЩ има щати по-големи от България.

04-09-2007, 22:02
Абе и Софиянци и провинциалисти са долна паплач - наречи ги българи и не ги обиждай повече. Прехваления български мъж не става, а жените не са красиви.

malka_sladuranka
04-09-2007, 22:02
Много студенти Софянци обаче отива в някой от по големите градове за да учат!
Поради простата причина,че там им е по лесно!
НО има разлика между селяни по дух и останалите! Както вика приятелят ми "Да бе, ще ходя аз да уча на село, пък те селяните идват тук.." Освен това в другите градове лесните университети повечето са нелегитимни, както и доста тук са такива... #-o

а приятелят ти къде учи??? Ами в момента кандидатстваме, но си имаме нещо в предвид. :-D

malka_sladuranka
04-09-2007, 22:03
Абе и Софиянци и провинциалисти са долна паплач - наречи ги българи и не ги обиждай повече. Прехваления български мъж не става, а жените не са красиви. Това, че твойта не е си е отделен въпрос. :smt005

shmatka_s_patka
04-09-2007, 22:04
em 6te ima da kato tapata germaniq ni e precakala i sega ne sme na 3 moreta i albaniq sarbiq 4erna gora i makedoniq 4asti ot garciq turciq i rumaniq... ne sa 4ast ot balgariq kato edno vreme... predi sme bili 2-3 pati po golemi ot kolkoto sega i mojehme sega da sme edna ot velikite sili i edna ot nai razvitite strani na stariq kontinent i vmesto nie da se delim da delim drugite na hora parva i vtora raka hora... :smt006

shadow4e
04-09-2007, 22:04
На мен пък ми харесва и в по-малките градове. Но не бих могла да живея там... Свикнала съм със забързания живот тук, дори и със сърдитите хора. Много ми харесва това, че когато съм в по-малък град и там хората ходят бавно, но това определено не е за мен. Там просто се задушавам и имам чувството, че никъде не мога даотида, въпреки че в Соифя си седя в центъра... Психическа нагласа...

04-09-2007, 22:04
Не случайно Азис каза, че рускините са най-красивите жени на света, а и не всички българки приличат на Десислава.

malka_sladuranka
04-09-2007, 22:05
Не случайно Азис каза, че рускините са най-красивите жени на света, а и не всички българки приличат на Десислава. И не всички рускини на Ана Курникова... :-k

04-09-2007, 22:06
На мен пък ми харесва и в по-малките градове. Но не бих могла да живея там... Свикнала съм със забързания живот тук, дори и със сърдитите хора. Много ми харесва това, че когато съм в по-малък град и там хората ходят бавно, но това определено не е за мен. Там просто се задушавам и имам чувството, че никъде не мога даотида, въпреки че в Соифя си седя в центъра... Психическа нагласа...
Толкова си ограничена, в София също нормалните ходят нормално, а и никой не е сърдит. А ти изобщо защо ги забелязваш? На тях може да им е неприятно да ги зяпаш?

shmatka_s_patka
04-09-2007, 22:07
a koi ti kaza 4e v po malkite gradove bisnesat i si4ko ostanalo ne e na visoki oboroti i horata ne sa zabarzani... da ne si hodila v malki grad4eta v po4ivnite dni i da si si mislela 4e si v po golqm grad :-k

04-09-2007, 22:07
Не случайно Азис каза, че рускините са най-красивите жени на света, а и не всички българки приличат на Десислава. И не всички рускини на Ана Курникова... :-k
Пътувай с 18 до Руското Посолство да видиш какви хубави рускини се качват.

04-09-2007, 22:08
Толкова си ограничена, в София също нормалните ходят нормално, а и никой не е сърдит. А ти изобщо защо ги забелязваш? На тях може да им е неприятно да ги зяпаш? Въобще не е възпитано да зяпаш ето така всеки и всичко, ето затова може би са навъсени - писнало им е от такива като теб, дето са с ниско самочувствие и вместо да игнорират непознатите ги гледат.

shmatka_s_patka
04-09-2007, 22:09
Много студенти Софянци обаче отива в някой от по големите градове за да учат!
Поради простата причина,че там им е по лесно!
НО има разлика между селяни по дух и останалите! Както вика приятелят ми "Да бе, ще ходя аз да уча на село, пък те селяните идват тук.." Освен това в другите градове лесните университети повечето са нелегитимни, както и доста тук са такива... #-o

а приятелят ти къде учи??? Ами в момента кандидатстваме, но си имаме нещо в предвид. :-D

ахахааххааххаха те даже още не са влязли...
пък моите наблюдения са, че повечето софиянци са тъпички копелета, а сред тези от другите градове има доста интелигентни момчета и момичета...

+ tova golqma 4ast ot tqh no POD4ERTAVAM NE VSI4KI sa se kompleksirali kak moje da ima ot provinciqta 4ovek koito da e nad tqh... i za tova ne dopuskat hora v grada si i gi padqt kato ograni4eniq avtor na tazi tema

Valar
04-09-2007, 22:11
Темата се изчерпа макар и леко пристрастно от страна на някой хора!!! :-D

04-09-2007, 22:11
О, да в сакпания шибан педалски Пловдив пускат хора от друг град, нали? Аз съм от Варна и в София ме приеха, в ПЛовдив - не. То, какво искаш от ниско интелигентни хора, които с никакъв смисъл си викат майничка. Ето това показва, че са педали - педалите си викат така изгъзено, муци, мами, майничка.

shadow4e
04-09-2007, 22:12
Ххахаххах Добро започване на рождения ми ден :lol: Нарекоха ем ограничена :lol: Аз не отстъпвам от думите си, че тук хората ходят много по-забързано.

А затова, че в другите градове хората били по-умни...не мисля. За мен навсякъде има и умни и глупави хора. Не говоря за села, в които и учлище си нямат дори, а за градове с нормални условия за живот.

malka_sladuranka
04-09-2007, 22:12
Много студенти Софянци обаче отива в някой от по големите градове за да учат!
Поради простата причина,че там им е по лесно!
НО има разлика между селяни по дух и останалите! Както вика приятелят ми "Да бе, ще ходя аз да уча на село, пък те селяните идват тук.." Освен това в другите градове лесните университети повечето са нелегитимни, както и доста тук са такива... #-o

а приятелят ти къде учи??? Ами в момента кандидатстваме, но си имаме нещо в предвид. :-D

ахахааххааххаха те даже още не са влязли...
пък моите наблюдения са, че повечето софиянци са тъпички копелета, а сред тези от другите градове има доста интелигентни момчета и момичета... И кое му е смешното, че още не сме влязли? :-k
И ето типичен пример. Казваш, че повечето софиянци са "тъпички копелета"...коментара трябва, да бъде подминат, защото темата за софиянци трябва да е табу. Всички озлобени провинциалисти обиждат, но ако някой отвърне ще бъде наречен "надут" и с "неоснователно самучувствие"... :-k Тежко...тежко...

04-09-2007, 22:13
О, да в сакпания шибан педалски Пловдив пускат хора от друг град, нали? Аз съм от Варна и в София ме приеха, в ПЛовдив - не. То, какво искаш от ниско интелигентни хора, които с никакъв смисъл си викат майничка. Ето това показва, че са педали - педалите си викат така изгъзено, муци, мами, майничка. Освен това в Пловдив е рай за гей-туризма.

Briseis
04-09-2007, 22:16
Защо смятате, че само селяни отиват в София? При положение, че си от град със затихващи функции, къде може да се реализира млад човек? Като сервитьор или продавачка ли? Аз искам да получа добро образование и доходна професия.В малък град е почти невъзможно.Затова повечето хора се насочват към по-големите центрове, особено София. Там начина на живот е друг, има я мотивацията за работа, живота тече бързо.В малките градчета дните минават бавно и скучно...

shmatka_s_patka
04-09-2007, 22:17
О, да в сакпания шибан педалски Пловдив пускат хора от друг град, нали? Аз съм от Варна и в София ме приеха, в ПЛовдив - не. То, какво искаш от ниско интелигентни хора, които с никакъв смисъл си викат майничка. Ето това показва, че са педали - педалите си викат така изгъзено, муци, мами, майничка. Освен това в Пловдив е рай за гей-туризма.
xaxaxaaa kefi6

vseki grad si ima minusi i plusove vseki grad si ima svoqta slavna istoriq i svoite sramni dni... kakto i vsqka darjava... no nie sme v bg i trqa se obi4ame i da sme edinni :smt006

04-09-2007, 22:18
И кое му е смешното, че още не сме влязли? :-k
И ето типичен пример. Казваш, че повечето софиянци са "тъпички копелета"...коментара трябва, да бъде подминат, защото темата за софиянци трябва да е табу. Всички озлобени провинциалисти обиждат, но ако някой отвърне ще бъде наречен "надут" и с "неоснователно самучувствие"... :-k Тежко...тежко...

смешното е, че съм от София и е смешно да разделяш хората по месторождение... типично ограничено мислене на някой, който се мисли за много умен, защото се е родил еди къде си... общо взета жалка история :)
А ти защо смяташ, че тя не е по-умна от теб? Само ти ли имаш право да се налагаш? Кой ти е дал правото? Варна и София са супер, не като в тоя Пловдив, дето мъж на мъж си бъркат. ПС. Аз съм варненец

malka_sladuranka
04-09-2007, 22:18
И кое му е смешното, че още не сме влязли? :-k
И ето типичен пример. Казваш, че повечето софиянци са "тъпички копелета"...коментара трябва, да бъде подминат, защото темата за софиянци трябва да е табу. Всички озлобени провинциалисти обиждат, но ако някой отвърне ще бъде наречен "надут" и с "неоснователно самучувствие"... :-k Тежко...тежко...

смешното е, че съм от София и е смешно да разделяш хората по месторождение... типично ограничено мислене на някой, който се мисли за много умен, защото се е родил еди къде си... общо взета жалка история :) Аз само казах, че университетите в другите градове, в които се влиза лесно са нелегитимни... :-k Както и казах, че и в София доста в които се влиза лесно също са такива...бла бла бла...

Valar
04-09-2007, 22:19
Прииждане,прииждане
И на края селото се оказа точно у ГрАда! :-D

04-09-2007, 22:19
Аз само не разбрах, защо в Пловдив си викат майничка, това е като муцка. Смешно е, тъпо е, жалко е. В никой друг град няма такава простотия, втори по големина, последни по интелект.

04-09-2007, 22:21
още не си влязлауниверситет, за да кажеш кой е лесен и кой труден... а и често се случва да влезеш в университет и дотам...

лесно се влиза, трудно се излиза.. ;)
А ти защо се заяждаш?
Аз само не разбрах, защо в Пловдив си викат майничка, това е като муцка. Смешно е, тъпо е, жалко е. В никой друг град няма такава простотия, втори по големина, последни по интелект.

malka_sladuranka
04-09-2007, 22:21
още не си влязлауниверситет, за да кажеш кой е лесен и кой труден... а и често се случва да влезеш в университет и дотам...

лесно се влиза, трудно се излиза.. ;) Аз съм към НБУ и мисля, че ако влезна ще го изкарам. :-D

RoyTheReaper
04-09-2007, 22:22
За ваш ужас, аз съм един от тези селяни, преселили се във великата столица.

Дойдох тук, за да се изуча и да направя нещо градивно с живота си. Решен съм да игнорирам тесногръдието на някои местни и да не го оставям да ми застава на пътя. Това, че ви създавам дискомфорт с присъствието си, не ме интересува.

Да следвам в агрикултурния университет в моя град - не ме влече. Да оставам със средно образование - не е приемливо: защо да не следвам, след като е във възможностите ми? Да се върна в града ми след като завърша - не става; в моята специалност разликите в заплатите м/у София и провинцията се измерва в хиляди левове - също неприемливо.

Дошъл съм тук, за да остана. Ще допринасям за претъпканите автобуси, ще ви говоря мьеко, ще загубите 1 работно место и нищо не може да се направи по въпроса.

Аз не съдя за хората по това къде са родени; нямам нищо против софиянците, които се държат с мен като с равен. Останалите - считам ги за несъществуващи.

04-09-2007, 22:22
И мръсна, и прашна, и тъмна, и прашна. Тогава, защо ли, без тебе не мога, ти София моя, любов и тревога.

04-09-2007, 22:24
За ваш ужас, аз съм един от тези селяни, преселили се във великата столица.

Дойдох тук, за да се изуча и да направя нещо градивно с живота си. Решен съм да игнорирам тесногръдието на някои местни и да не го оставям да ми застава на пътя. Това, че ви създавам дискомфорт с присъствието си, не ме интересува.

Да следвам в агрикултурния университет в моя град - не ме влече. Да оставам със средно образование - не е приемливо: защо да не следвам, след като е във възможностите ми? Да се върна в града ми след като завърша - не става; в моята специалност разликите в заплатите м/у София и провинцията се измерва в хиляди левове - също неприемливо.

Дошъл съм тук, за да остана. Ще допринасям за претъпканите автобуси, ще ви говоря мьеко, ще загубите 1 работно место и нищо не може да се направи по въпроса.

Аз не съдя за хората по това къде са родени; нямам нищо против софиянците, които се държат с мен като с равен. Останалите - считам ги за несъществуващи.
Леле, колко си умен. Направо уби рибата. Личи си. Ебати материалиста си, за теб парите ли са най-важното?!? Помияр!

shmatka_s_patka
04-09-2007, 22:25
slu6aite rumaneca i en4ev - stoli4na

hhahahaha bahti gavrata bahti kefa :-({|= :smt005

malka_sladuranka
04-09-2007, 22:26
още не си влязлауниверситет, за да кажеш кой е лесен и кой труден... а и често се случва да влезеш в университет и дотам...

лесно се влиза, трудно се излиза.. ;) Аз съм към НБУ и мисля, че ако влезна ще го изкарам. :-D

по кой от двата начина? ;) Оралния...хахах :-D Шегувам се разбира се, решила съм да уча, защото специалностите които ми харесват в другите университети се влиза доста трудно, а тези за които имам по-големи шансове, няма да са ми интересни и не намирам смисъл и така...айде лека нощ на всички пожелавам. :smt006

RoyTheReaper
04-09-2007, 22:26
Посочи ми поне една причина, поради която да предпочета да работя за 300 лв вместо за 3000. Може би, за да не ме помислят за материалист?

04-09-2007, 22:26
slu6aite rumaneca i en4ev - stoli4na

hhahahaha bahti gavrata bahti kefa :-({|= :smt005
Уж не слушаш чалга.
А какви са тия световно неизвестни?

И мръсна, и прашна, и тъмна, и прашна. Тогава, защо ли, без тебе не мога, ти София моя, любов и тревога.

Valar
04-09-2007, 22:26
още не си влязлауниверситет, за да кажеш кой е лесен и кой труден... а и често се случва да влезеш в университет и дотам...

лесно се влиза, трудно се излиза.. ;)
А ти защо се заяждаш?
Аз само не разбрах, защо в Пловдив си викат майничка, това е като муцка. Смешно е, тъпо е, жалко е. В никой друг град няма такава простотия, втори по големина, последни по интелект.
Усъзнай се и престани с тея маинички бе!!! :smt005
Момиче не е казала,че ще влиза да учи в университет! Просто аз повдигнах темата,че някой Софиянци го правят извън града!
Излизането и влизането може да стане лесно единствено с много финикиски знаци!Но примернно в Стара Загора, Пловдив и Бургас има много по лекички универстети!Проучил съм убеден съм.

04-09-2007, 22:28
Ако тръгнеш да отмъщаваш падаш на нивото на този, който те е е наранил, затова, прекратяване на всякакви взаимоотношения и пълен игнор.
И мръсна, и прашна, и тъмна, и прашна. Тогава, защо ли, без тебе не мога, ти София моя, любов и тревога.

04-09-2007, 22:29
Може да ви дразни София, но пък аз си я обичам. Това не можете да ми забраните. Пълен игнор, за мене не съществувате. И кога най-сетне ще се забрани постването на гости в този форум?
И мръсна, и прашна, и тъмна, и прашна. Тогава, защо ли, без тебе не мога, ти София моя, любов и тревога.

shmatka_s_patka
04-09-2007, 22:33
slu6aite rumaneca i en4ev - stoli4na

hhahahaha bahti gavrata bahti kefa :-({|= :smt005
Уж не слушаш чалга.
А какви са тия световно неизвестни?

И мръсна, и прашна, и тъмна, и прашна. Тогава, защо ли, без тебе не мога, ти София моя, любов и тревога.


4alga? mom4e/momi4e osveti se malko be

iztegli si pesenta i se kefi na max xaaxa :smt005 :smt005 :smt005 \:D/ \:D/ \:D/ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

04-09-2007, 22:33
Леле май всички в тоя форум са доста прости и ограничени - и Софиянци и другите. Леле колко сте тъпи. Ако знаете, жалки сте. Спорите за глупости и се интересувате от пълни простотии, които не би трябвало да се мислят или обсъждат, нали все сме хоря, я се засрамете. То, бива бива простотия, но това вече е простотия до шия, а после фешъните били прости, знаете ли какво - на криви хора целия свят им е крив. Направо сте толкова тъпи и се интересувате от простотии, не си губете времето, веднъж се живее, сега сте млади, ще мислите по тези крайно философски въпроси, когато остареете, сега е време за купон.

Valar
04-09-2007, 22:35
Може да ви дразни София, но пък аз си я обичам. Това не можете да ми забраните. Пълен игнор, за мене не съществувате. И кога най-сетне ще се забрани постването на гости в този форум?
И мръсна, и прашна, и тъмна, и прашна. Тогава, защо ли, без тебе не мога, ти София моя, любов и тревога.
Горе главата човече и аз си я обичам!
Ти си автора на темата предполагам!
:roll:

shadow4e
04-09-2007, 22:38
Направо сте толкова тъпи и се интересувате от простотии, не си губете времето, веднъж се живее, сега сте млади, ще мислите по тези крайно философски въпроси, когато остареете, сега е време за купон.

А не мислиш ли, че ако сега не си развиваме мозъка по някакъв начин, а въртим кючеците по масата, когато остареем, пък въобще няма да можем да мислим

04-09-2007, 22:38
Не не съм, но следното мнение има смисъл:
Е, да не се обиждат хората, но доста от тези, описани по-долу тук са такива:


Леле май всички в тоя форум са доста прости и ограничени - и Софиянци и другите. Леле колко сте тъпи. Ако знаете, жалки сте. Спорите за глупости и се интересувате от пълни простотии, които не би трябвало да се мислят или обсъждат, нали все сме хора, я се засрамете. То, бива бива простотия, но това вече е простотия до шия, а после фешъните били прости, знаете ли какво - на криви хора целия свят им е крив. Направо сте толкова тъпи и се интересувате от простотии, не си губете времето, веднъж се живее, сега сте млади, ще мислите по тези крайно философски въпроси, когато остареете, сега е време за купон.

04-09-2007, 22:40
Направо сте толкова тъпи и се интересувате от простотии, не си губете времето, веднъж се живее, сега сте млади, ще мислите по тези крайно философски въпроси, когато остареете, сега е време за купон.

А не мислиш ли, че ако сега не си развиваме мозъка по някакъв начин, а въртим кючеците по масата, когато остареем, пък въобще няма да можем да мислим
Да, а може и като остареем да се окаже, че повече сме мислили от колкото живяли. Не, мерси. Това е живот за да се живее, не за да се мисли постоянно. От време на време може, но ми прави впечатление, че някои тук са забравили защо децата са щастливи - мислят по-малко и по-малко разсъждават, повече живеят. Спомнете си, не бързайте да забравяте колко чисти и непринудени, необременени от информация и мисли, но пък затова по-щастливи сте били.

Valar
04-09-2007, 22:44
Направо сте толкова тъпи и се интересувате от простотии, не си губете времето, веднъж се живее, сега сте млади, ще мислите по тези крайно философски въпроси, когато остареете, сега е време за купон.

А не мислиш ли, че ако сега не си развиваме мозъка по някакъв начин, а въртим кючеците по масата, когато остареем, пък въобще няма да можем да мислим
Да, а може и като остареем да се окаже, че повече сме мислили от колкото живяли. Не, мерси. Това е живот за да се живее, не за да се мисли постоянно. От време на време може, но ми прави впечатление, че някои тук са забравили защо децата са щастливи - мислят по-малко и по-малко разсъждават, повече живеят. Спомнете си, не бързайте да забравяте колко чисти и непринудени, необременени от информация и мисли, но пък затова по-щастливи сте били.
Всеки си избира начина на живот и кога как и с кого да копунясва!
За всичко си има време като си разпределиш всичко разумно!

04-09-2007, 22:48
Направо сте толкова тъпи и се интересувате от простотии, не си губете времето, веднъж се живее, сега сте млади, ще мислите по тези крайно философски въпроси, когато остареете, сега е време за купон.

А не мислиш ли, че ако сега не си развиваме мозъка по някакъв начин, а въртим кючеците по масата, когато остареем, пък въобще няма да можем да мислим
Да, а може и като остареем да се окаже, че повече сме мислили от колкото живяли. Не, мерси. Това е живот за да се живее, не за да се мисли постоянно. От време на време може, но ми прави впечатление, че някои тук са забравили защо децата са щастливи - мислят по-малко и по-малко разсъждават, повече живеят. Спомнете си, не бързайте да забравяте колко чисти и непринудени, необременени от информация и мисли, но пък затова по-щастливи сте били.
Всеки си избира начина на живот и кога как и с кого да копунясва!
За всичко си има време като си разпределиш всичко разумно!

Да, но аз забелязах, че в моето даскало (и не само) се уважават хората, които живеят на макс, пък дори и да не мислят, в моя клас само пет шест човека са по-умни, другите не мислят, но пък са по-щастливи. И затова аз избрах да съм от мнозинството, точно за това не можете да ми се сърдите, че живея така като тях, защото точно както казахте всеки си избира начина на живот. Но, специално темата предизвика раздори, а аз не обичам скандалите.

shadow4e
04-09-2007, 22:53
Ххахаха, спокойно не ти се сърдя :lol:
Явно не можеш да си разпределиш времето, щом не ти остава време да мислиш :lol: Темата предизвиква раздори, защото някои хора започват да обиждат, а ако всички говорят нормално и само дискутираме, би се получила добра дискусия :)

04-09-2007, 22:58
И колкото и да не ви се вярва - такъв бях до 6 клас и бях щастлив. Затова миналата година пак станах себе си. И мога да ви кажа, че така съм по-щастлив. Вижте Вип Брадър - Венета е прекалено умна за да седи при тия нещастници, те са глупавички. Разбира се, изключвам Калин, Здравко, Христина, Катето Евро и Тишо. Другите са прости и ограничени, но както виждате лесно си живеят, Венета като нещо я притеснява прави скандали, а другите по-рядко правят скандали. Пример е, че Десислава и Азис не знаят столицата на Австралия. Аз я знам - Канбера. И какво от това? В училище, а и после в университета (без значение дали са от София или от провинцията) само бележкарите и зубърите успяват, да не би да се окаже, че обикновено умните в живота са тъпи в училище? Ами ако е така, защо ми е да знам нещо, което не ми помага по никакъв начин? И забелязах, че околните си промениха държанието, сега като почти никога не споря и не се интересувам от тях и тяхното мнение, и вече няма спорове на политическа тематика и кво? Само печеля. Бях щастлив до 6 клас, и сега пак ще бъда щастлив. И не съм единствен ограничен - светът е пълен с такива, даже е лошо, че повечето са такива, разликата между мен и масата е, че аз разбирам, че съм ограничен, но след време няма да разбирам, ще си мисля, че съм нормален, защото тези, които считат за нормални са ограничени. Умните считат за луди.

Valar
04-09-2007, 23:05
Умните считат за луди.

В твоита среда явно!
Жалко....
Тази тема заприлича на бит пазар!!! :-D

shadow4e
04-09-2007, 23:05
Идеята ми е, че само това, че в момента си съумял да напишеш толкова дълъг пост и най-важното смислен, означава че можеш да мислиш и да разсъждаваш. Пишеш и доста грамотно, браво :) Ти просто си решил да се забавляваш повече.
Прав си, че много неща от у-ще, няма да ни потрябват, но никой не е казал, че всичко трябва да се знае и да зубирш наизуст. Важното е да имаш добра обща култура.

04-09-2007, 23:06
И колкото и да не ви се вярва - такъв бях до 6 клас и бях щастлив. Затова миналата година пак станах себе си. И мога да ви кажа, че така съм по-щастлив. Вижте Вип Брадър - Венета е прекалено умна за да седи при тия нещастници, те са глупавички. Разбира се, изключвам Калин, Здравко, Христина, Катето Евро и Тишо. Другите са прости и ограничени, но както виждате лесно си живеят, Венета като нещо я притеснява прави скандали, а другите по-рядко правят скандали. Пример е, че Десислава и Азис не знаят столицата на Австралия. Аз я знам - Канбера. И какво от това? В училище, а и после в университета (без значение дали са от София или от провинцията) само бележкарите и зубърите успяват, да не би да се окаже, че обикновено умните в живота са тъпи в училище? Ами ако е така, защо ми е да знам нещо, което не ми помага по никакъв начин? И забелязах, че околните си промениха държанието, сега като почти никога не споря и не се интересувам от тях и тяхното мнение, и вече няма спорове на политическа тематика и кво? Само печеля. Бях щастлив до 6 клас, и сега пак ще бъда щастлив. И не съм единствен ограничен - светът е пълен с такива, даже е лошо, че повечето са такива, разликата между мен и масата е, че аз разбирам, че съм ограничен, но след време няма да разбирам, ще си мисля, че съм нормален, защото тези, които считат за нормални са ограничени. Умните считат за луди.
Така е, и аз стигнах до този извод. По-простите успяват, поне в България. Странно, как в този форум са се събрали 2% мислещи млади хора? Едва ли някоя поп-фолк певица или манекенка знае много, но пък затова печели много, а и за какво им е да са умни, като умните страдат. Така е, бях тъп (като повечето хора в българия) и ми беше кеф, после поумнях - и всички се държаха с мен като с боклук, миналата година пак станах тъп като другите и сега ми е приятно, удобно и най-важното -спокойно. А темата скара много хора.

04-09-2007, 23:07
Умните считат за луди.

В твоита среда явно!
Жалко....
Тази тема заприлича на бит пазар!!! :-D
Не само в моята среда, също и в градския транспорт простите напират, по улиците е пълно с фешъни.

04-09-2007, 23:15
Ами така е, само че като се оплаквате да знаете - проблемът е, че сте много умни. Прекалено мислите. Отидете в някое училище, да видите какво правят децата. Защото аз съм 12 клас, но моите си бъркат у дупето (наистина, не е шега), а като им заговориш за политика и вика: "Не знам, не ме интересува. Не ме занимавай. Да." Даже се чудя, това ли е в основата на детското щастие - липсата на знания и на много развито разсъждаване?

quench
04-09-2007, 23:17
Ами така е, само че като се оплаквате да знаете - проблемът е, че сте много умни. Прекалено мислите. Отидете в някое училище, да видите какво правят децата. Защото аз съм 12 клас, но моите си бъркат у дупето (наистина, не е шега), а като им заговориш за политика и вика: "Не знам, не ме интересува. Не ме занимавай. Да." Даже се чудя, това ли е в основата на детското щастие - липсата на знания и на много развито разсъждаване?

това е основата на всяко щастие,но твърде късно ще го осъзнаеш - вече ще си нещастен

rosskata
04-09-2007, 23:27
необременени от информация и мисли

За информация не знам, но една значителна част от форума определено не е обременена с мисли... :smt005

Няма да си троша нервите с дървени глави... Ако смятате, че като сте родени в София(най-вече), Варна , Пловдив... А не в Кардам или село МериЧлери (има такова), сте хванали Господ за *уя, лъжете се...

Също се лъжете жестоко,ако си мислите , че не говорите на диалект. Била съм къде ли не в България, но книжовна реч съм чувала само от телевизията, и то рядко...

Но предполагам, че след като няма с какво да се гордее човек в личен план, трябва да се намери друг повод за фръцкане... И тук идва страааааааашната гордост и невероятното предимство, че си се пръкнал в град с 20 вместо 2 панелни квартала, в държава с население колкото едно китайско предградие... Уау! :lol:
:smt005
Ще се съглася с Експлоитед- жалко е.

04-09-2007, 23:27
Абе пет години не са ли малко на нещастие от 7 до 11 кл. вкл.? Аз вече го осъзнах и вече съм същия вятърничав и щастлив човек, вече не мисля за другите какво ще кажат.

musicalterrorist
04-09-2007, 23:28
Циганите на сапун, селските бекове на веро!

Armeika
04-10-2007, 00:04
Тц - тц и като сте от сф и кфо ??? Нещо повече ли сте немога да разбера хора като хора ако не сме от сф да не сме отровни случаино ? :-k Тая простотия само в БГ ужас :!:

teenkopele
04-10-2007, 07:30
И какво му е лошото, ако идват млади и кадърни хора??

То лошо няма, но в последно време всичко масово се изнася към София и много краища на България се обезлюдяват. :?

teenkopele
04-10-2007, 07:53
И какво му е лошото, ако идват млади и кадърни хора??

То лошо няма, но в последно време всичко масово се изнася към София и много краища на България се обезлюдяват. :?

отиди ти тогава там...
всеки млад човек иска да намери добра реализация и не виждам нищо лошо в това, особено ако е кадърен...

Да съм упрекнал някой, че търси по-добро бъдеще и по-добра реализация?

teenkopele
04-10-2007, 08:09
упрекваш, че се обезлюдява...

бтв това не е толкова голям проблем при положение, че процеса на урбанизация е обусловен и с технически прогрес и примерно селското стопанство вече може да се развива с минимални човешки ресурси... ;)

Не упреквам, а изразявам мнение.

За стопанството съм съгласен, но нямах точно това предвид.

teenkopele
04-10-2007, 08:16
градовете остават безлюдни???

Амиии и без това няма какво да търсят явно там младите хора...

бтв до 20 години ще видиш, че ще има обратен процес ;)

Много села примерно остават с население от няколко човека на по 70-80 години.
Популацията на по-малките градове също намалява, но не мога да виня хората за това, че искат по-добро бъдеще, както за себе си така и за децата си.

Ще се радвам да видя този обратен процес. :) (Предполага се, че ще сме още живи, за да станем негови свидетели.)

Шишарка
04-10-2007, 08:18
Само тва остава - да се изпокараме по градове."градска дискриминация" :lol:
Оставете ги да си идват в София не е да са чужденци :smt011
Па и вие големите софиянци...бас хващам че на повечето от вас родителите или бабите и дядовците са от провинцията.

Just_One_Girl
04-10-2007, 08:32
За съжаление един ден и аз ще съм от "тъпите селяни, които пристигат в милия ви град" по простата причина, че в моя няма да имам възможност за добра реализация. Университетът тук няма добри специалности, а и после няма перспективни работни места. Тежко ми е, обичам града си и не искам да го напускам, не харесвам София, никак даже, но ще се наложи. :roll:

machoka
04-10-2007, 08:45
E колко такива теми трябва да изтрия, за да разберете че не са добре дошли?!
Тези стари комунистически порядки би трябвало отдавна вече да са отживелица.