PDA

View Full Version : Ревнува ме от най-добрия си приятел



04-09-2007, 20:48
Здравейте! Нещата между мен и гаджето ми се обтегнаха адски много покрай най-добрия му приятел.
Постоянно излизаме тримата и приятеля му е много забавен и ме кара да се смея от сърце. Просто е страхотен, но това не означава че съм хлътнала или нещо подобно. Вярна съм си на моето момче, но той ме ревнува от него и постоянно ме разпитва какво изпитвам към него и защо съм била толкова мила към приятеля му. Не ми вярва за абсолютно нищо, а най-лошото е че приятеля му май не ме харесва просто като приятелка. :-s
Гаджето ми и той друг... постоянно ни зарязва двамата сами и духва на някъде и после: "Какво прави с него??!" аз го попитах: "Като толкоз те е страх и не ми вярваш защо постоянно ни оставяш сами!!! И защо винаги излизаме тримата!!!" :smt012 Той каза, че не можел да оставя приятеля си сам, обаче много го било страх понеже аз съм го харесвала моля ви се (приятеля му) и сигурно съм му изневерявала с него!!! :smt013
Днеска историята се повтори: пак ни заряза сами двамата у тях и приятеля му се развика от терасата:
"Сега приятелката ти ще разбере какво е истински секс мой човек!"
Дръпна ме през кръста и ме повлече към спалнята. Нищо не направихме... ама това ме озадъчи страшно. После пак истерии от страна на гаджето ми... писна ми!!! Как да изляза от тоя порочен кръг!!!

Korallllllll
04-09-2007, 21:05
:) Sledvashtiq put kato gadjeto ti reshi da izlezete 3-mata mu kaji,4e ne ti se izliza s priqtelq my...taka gadjeto ti 6te si pomisli 4e naistina ne go like

Opitai se da izbqgvash priqtelq my ,jertvai se... :-D

Mislq 4e tova e doosta sladko.Tolkova da te revnyva (normalno e da ti pisne ),no ako bqx na tvoe mqsto bix se opitala da pokaja na gadjeto si 4e toi e edinstveniq...
Vij go ot dobrata mu strana poone taka si sigorna 4e te obicha :D kusmet!

desperate
04-09-2007, 21:18
Еми покажи му ,че не ти пука за приятеля му...това е като му обръщаш прекалено много внимание и той си мисли разни неща.... за това просто му докажи че той е единствен за теб и ,че го обичаш.Не ти вярва достатъчно в предвид държанието ти пред приятеля му а може би и пред другите.Успех!

Lolla
04-09-2007, 21:20
Za6to po dqvoliote vi ostavq samo dvamata :smt017 Kaji mu 4e kato izlizate ti iska6 da si s nego...a ne s priqtelq mu....a ako pak onq ti se natiska mu za6levi edin :smt019

desperate
04-09-2007, 21:25
Според мен защото му е гадно като вижда ,че и е хубаво с приятеля му .... изпитва гняв може би и иска да види що за стока е ... дали ще сгреши ...

BuzkatA
04-09-2007, 21:32
Навий го за 3ка ;)

Не шегата на страна ....

Кофти приятеля ти е бил нараняван ... от друго момиче и сега го е страх да нестане пак така и да загуби и ТЕБ и ПРИЯТЕЛЯ СИ!!!

Мисля, че трябва да поговорите 3та и ако трябва ... се одръпни и неразваляй тяхното приятелство или обясни на приятеля му, че неискаш да имаш нищо общо с него...

BAYO
04-09-2007, 23:01
Аз не мога да си го обясня тва, а и ти не си ни го обяснила. Как всеки път твоя приятел те оставя с неговия, и после ти вдига скандали? А защо ти седиш с неговия приятел, а не отидеш с него? Иначе така, много ясно, че ще създава проблеми. Ама че гадория е тва.

nasty_f
04-10-2007, 08:37
хаха,интересна история.Излизайте само двамката,бе!Може пък и твойто момче да иска да те пробва да види какво ще направиш на саме и да знае дали да ти има доверие.
П.П. Аз на твое място бих тръгнала с приятеля му.Та той ще се дуржи с теб,като с принцеса :wink:

Disorder
04-10-2007, 09:19
Смени гаджето и взимай приятеля - така или иначе прекарваш повече време с него. А ако са толкова добри приятели ще си те поделят без проблем.

koalka
04-10-2007, 09:30
Най-добрия му приятел определено иска да го накара да ревнува, защото той те харесва, както разбрах.Донякъде за тея скандали сама си си виновна.Дръж се малк по-дистанцирано с приятеля му, за да не възникват въпроси, които не казвам, че са основателни.
Приятелят ви не е прав, че ви оставя двамата и ти прави проблем после, но пък и ти-защо оставаш с приятеля му?Отиваш си и ти, а не стой при него, толкова ли е трудно да се сетиш?Обаче той е много глупав-как може да ви оставя у вас, сами при това....не мога да си обясня.Същото, което ти казах малко по-горе.Ставаш и си излизаш и отиваш някъде, а не да стоиш при него.И от този порочен кръг ще излезеш, като разбереш как трябва да се справяш с положението.

CrazyWitch
04-10-2007, 09:43
Покажи му темата...
Или просто му напиши писмо в което му искаш съвет... и така да си изкажеш всяка своя мисъл в това писмо без да може да те прекъсне и прочие.

gotina_teenka
04-10-2007, 14:21
izob6to ne si napraih truda da pro4eta drugite mneniq no 6te ti kaja 4e i az imam su6tiq problem.... priqtelq mu e mnogo zabaven i mil i na mene mi e mnogo hubavo v negova kompaniq..no gadjeto e mn revnivo..daje te sa bqha skarali jestoko mi...o6te sum si s mom4eto no... toi produljava da ne mi vqrva... znam 4e v momenta s ni6to ne pomagam no iskah ti kaja 4e ne si edinstvena :))))

littlestar
04-10-2007, 15:29
Защо след като няма доверие в теб продължава да те оставя сама с приятеля му??? :smt017 Ако той има достатъчно доверие в теб няма постоянно да ти прави тея проблеми,но изглежда че не е така... Какво да ти кажа следващия път като те помоли да излизате му кажи че не ти се излиза с проятеля му,а му кажи че искаш да сте само двамата.Аз лично така процедирам с приятеля ми като излизаме сме си само двамата независимо каде ходим...

bqsna_teenagerka
04-10-2007, 17:49
ами явно той просто си е ревнив...а и приятелят ти го дразни доста и аз бих ревнувала покажи му 4е ти харесваш само него....и не би го сменила за нищо на света и дори целия свят да те харесва ти харесваш само него!

BAYO
04-10-2007, 19:22
Покажи му темата...
Или просто му напиши писмо в което му искаш съвет... и така да си изкажеш всяка своя мисъл в това писмо без да може да те прекъсне и прочие.

Е да, ама едва ли ще чете до края... Нали ги знаеш някои колко са капризни и ученолюбиви... :roll: въобще може и ред да не прочете :-s