PDA

View Full Version : pls pls pls sait



BeBeTy1992
04-09-2007, 22:31
mojete li da mi pomognete da si napravq nqkakav sait vsa6tnost to ne e nqkakav a sme edna grupa ot momi4eta i ni trqbva sait ?molqvi ako znaete ili mojete da mi pomognete ili mi pi6ete tuk ili v skupe " BeBeTo_1936 " mersi predvaritelno :D

dete_na_prostora
04-09-2007, 23:11
Хммммм......... не ми изглеждаш нкф хакер програмист или нш от сорта, затфа ти препоръчфам най лесното в бранша.... piczo.com.... или пък глоговете на дир.бг..... тес двата сайта ти дават нш кат шаблон и ти вече ги пълниш с информация (текст картинки видео и бла бла бла)..... убедена съм че тука фъф форумчето има поне още десет такифа тема, просто ползвай търса4ката :D Иначе ако смятате да си направите труда, може и с html да го направите и да го качите в хит.бг..... Както и да е според мене пиксо си е най - лесни4ко и ша можете да го напрайте :mrgreen: Айде поздрави и успех в мейкането на сайта \:D/

::: ::: ::: ::: ::: :::

04-10-2007, 09:48
наи наи лесничкото е дир.бг :mrgreen:

Sovellis
04-10-2007, 10:49
Бих предложил скромните си услуги да ви го доставя готов. Но! При няколко условия:

1. Подробно да ми разясните какво ще е съдържанието на сайта, за да преценя дали си заслужава (преценката е изцяло по лично мое мнение). Имайте предвид, че въобще не искам да имам каквото и да е общо със сайтове, замърсяващи web пространството. А такива тийновете бълват всеки ден.
2. Не ми давате зор. Може да е готов за няколко дни - може да е за седмица и повече.
3. Сложите линк към персоналния ми блог на видимо място.