PDA

View Full Version : МНОГО МЕ КЕФИ



Chiburashka
04-09-2007, 22:39
Обичам да си мириша собствената пръдня, а вие?
:smt006

04-09-2007, 23:00
i az .. osobenno ako e ot tiq po-maznite.. no vse pak da ne bydem egoisti i da dadem i na drugite da ni q miri6at !

BuzkatA
04-09-2007, 23:06
Chiburashka


давай аз съм твой фен пазя твойте теми в един файл "Chiburashka rullz"

ако някога ти потрябват пиши да ти ги дам да си припомниш простойте :)

Chiburashka
04-09-2007, 23:08
xaxaxaaxxaaxaxax

Chiburashka
04-09-2007, 23:10
ti tuka trqbva da pazish celiq forum v fail po golemi prostaci ot tezi f toq forum nqma

BuzkatA
04-09-2007, 23:14
ti tuka trqbva da pazish celiq forum v fail po golemi prostaci ot tezi f toq forum nqma

еми ти просто ме кефиш кво да напрая :)

ето и малко от тфойте простотий



Преди броени минути изчуках едно страхотно девствено дупенце на жена,която не го беше правила отзад.След като я намазах с вазелин и го топнах до макарите,а тя изврещя като младо яре под пръч.Много е готино да разработиш някоя мацка отзад.Преди това обаче я накарах да ми го посуче и я чукнах от пред за самочувствие.Сега сядам и ще къркам,а тя ще ми слугува,за да заслужи благоволението на ПАШАТА отново! Наздраве на компанията!!! Мисля след малко пак да я чукна за профилактика,та да не и се затворят дупките


Миналия ден духах за първи път и ми хареса. Изпразни ми се на лицето.Искаше да ме чука ама ма е страх и не му дадох. Харесва ми да го гледам как се надува и расте в устата ми, и си мисля че съм много силна щом мжга да го накарам да расте.После се къпахме заедно и мискаше да му лижа гъза ама ме е гнус и само му бърках с дръжката на четката за зъби. Изпразни се пак. Искаше да се испикае върху мен ама не искам. Аз му се испиках на лицето.


адски много ми се ебе нямам търпение да правим секс с приятелката ми и искам да я побъркам от кеф!на последък нямаме много време,но когато имаме се разбиваме от секс! тя ми бърка в дупарата с юмрък докат не почне да ми пращи точката като диня после ми сяда на лицето и ми сере в устата след това си преплъзваме лаиното от неината в моита уста и накрая тя го гълта и го изсира наново омазвам си хуя и и го търкам в пъпа после почваме да си режем ноктите на краката с лозарки ножици и накрая точно преди да сварша и отварям клепачите и и се изпразвам в очната ябълка
моля помогнете ми след третия ни секс помежду ни тя започна да не довижда нещо ходихме на очен лекар и на таблото щом лекаря и покаже наи голямата буква в случая А тя казва че вижда Щ дали ще и мине или да започна да и се празня в ушните миди ма ме е страх да не почне да не дочува. АааААаАААа


Имам един приятел голям шегаджия и веднъж, като отидох у тях, на масата имаше едно писмо с едри букви, на което пишеше "ако четеш това, значи да знаеш, че вече не съм между живите" и аз се побърках. Помислих си, че се се самоубил, а той изведнъж изскочи изпод кревата с крясък и ми взе акъла. После се смяхме, ама аз бях отначало много уплашена. Но като ме изчука той после кучето после баща му и накрая дядо му ми мина.
Въпроса ми е дали мога да сера през устата защото си залепих дупката на задника с новото лепило "Капчица". Сега незнам какво да правя мого сам отчаяна, от пет дена не съм ходило до нужника и задника ми зе да посинява и полилавява. Опасявам се да не експлодира докато съм на училище и да омажа съучениците си с шитня, че покраи тия яйца незнам кви лайна ще хвърчат кът ми се пукне дебелата дупара.
Темата не е ебавка!!!

Armeika
04-10-2007, 00:01
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Rise Agains't
04-10-2007, 01:40
Обичам да си мириша собствената пръдня, а вие?
:smt006


евала пич само така и аз много обичам да си мириша пръднята нали си е моя особенно като легна и нарочно се завивам по добре за да ми мирише по добре и бам пуска базуката да истрелва бомбички

koalka
04-10-2007, 07:18
т.11 от Правилника!