PDA

View Full Version : Kакво да правя



abvkenef
04-10-2007, 05:01
Значи проблема е следния познавам 2-момичета най-добри приятелки вече близо 9 г. Както обикновено аз се закачан и с двете но изпитвам чувства само кум едната.Та тази при която чувствам само като приятел ми предложи но аз отказах защото харесвам приятелката и .И така след 3-4 дни събрах сили и предложих на неината приятелка която харесвам и тя каза че ще обмисли нещата ама след няколко минути сигорно това моми4е кадето харесвам е казало на неината наи-добра приятелка която ми предложи.и изведнъж се :smt014 и сега и двете мен обвиняват и сега и двете маи не искат да говорят с мен.Някакви предложения.Благодаря предварително

CrazyWitch
04-10-2007, 05:20
Отдели се от тях. Щом е само едното харесване... по-добре се отдръпни и йм направи една среща.. без те да знаят и йм ичцети едно конско.
Кажи йм, че зареди едно момче не си заслужава да се жертва такова дълго и верно (надявам се) приятелство иии ->
-> Айде мило мое другарче - Извинявам се!

nasty_f
04-10-2007, 07:40
Ти не знаеше ли,че така ще стане?Познаваш твърде малко жените :wink:

koalka
04-10-2007, 07:57
Нормално е да те обвиняват, защото не гледат по-далече от носа си!Ти не си виновен за нищо.Е, ако да харесваш някой, а теб те харесва някой друг, хубаво.Въобще не се занимавай с тях и не им обръщай внимание. :wink:

littlestar
04-10-2007, 15:57
Приятелче мога да ти кажа че женската ревност е най-страшната :-D

BAYO
04-10-2007, 19:46
Абе действай си както си знаеш. За кво тряя винаги да се съобразяваш с други хора, чужди хора, макар и приятели/приятелки и прочие. Както ти е кеф на тебе, тъй постъпи.

Just_say_no
04-10-2007, 19:59
Ostavi gi i dvete.. az li4no ne bih se skarala s priqtelka zaradi mom4e.. kolkoto i da e gotin [-X

sorceress
04-10-2007, 20:57
Много лошо си направил. НИКОГА НЕ ЗАСТАВАЙ МЕЖДУ ДОБРИ ПРИЯТЕЛКИ!! Накрая ти излизаш виновен за всичко и двете те намразват. Не се занимавай с тва.