PDA

View Full Version : OTNOVO ZA PROTIVOZA4ATA4NITE



SLADI4KOTO$$$
04-10-2007, 10:45
MOLQ VSI4KI MOMI4ETA KOITO SA PILI XAP4ETA ANTI BEBE DA SPODELQT KOLKO VREME E PRODALJILO TOVA i DALI SA NAPALNQLI I KOLKO BLAGODARNOSTI PREDVARITELNO

anonim4e
04-10-2007, 11:23
SLADI4KOTO$$$ , az piq protivoza4ata4ni ot 3 meseca i moga da ti kaja ot opit.zna4i az izpolzvam "YASMIN"-te se vodqt za nai-bezvredni no vapreki tova pak ima strani4ni efekti.predi da zapo4na da gi piq bqh 42kg,a sega sam 47kg,a po edno vreme bqh i pove4e no zapo4nah da hodq na fitnes.ot tezi hap4eta ima6 ujasen apetit i ne moje6 da spre6 da qde6.ako misli6 4e 5-6-kg nqma da ti povliqqt na figurata moje6 da gi pie6...ina4e osven napylnqvaneto mai drugi problemi sam nqmala..aide 4ao-4ao za sega ot men :smt006

slan4evo_momi4e
04-10-2007, 11:33
аз пък мога да ти кажа, че това с напълняването не е вярно. И аз пия хапчета вече трети месец и не съм качила и килограм. Просто много зависи организма ти как ще приеме хапчетата. Като питах генеколожката ми дали ще напълнея от тях, тя ми каза, че хапчетата, които са вече на пазара нямат почти никакви странични реакции. Така че няма страшно .... :)

lo_flo
04-10-2007, 12:56
Аз пия Регивидон 21+7 вече година и един месец.Проблем с килограмите можеш да имаш само първия месец,когато организма се настройва и свиква с тях.Разбира се,за да нямаш проблем с тях,трябва да отидеш на лекар-гинеколог и да ти се изпишат най-добрите,които са за теб ,в тон с организма ти.Успех!Ще останеш доволна!

krem4et0
04-10-2007, 14:03
пия противозачатъчни от долу-горе 4 години с прекъсвания. за това време не съм надебеляла изобщо-напротив. Е, пълнея като седя у дома и ям като невидяла, ама от противозачатъчните-не!

_crazy_baby_
04-10-2007, 16:30
mojete li da mi kajete adres i telefoni na genekolozi v ruse pls !

04-10-2007, 18:59
а на мен генеколог адрес в софия ама да не е на мн забутано място

04-10-2007, 19:01
а едни противозачатъчни колко г/д струват и за какъв период от време е опаковката

lo_flo
04-10-2007, 19:22
РУСЕ
ул. Независимост 2, ОРБ- I-ва Поликлиника
Надежда Кезапчиева – координатор


Това е адресът на Асоциацията по семейно планиране!Отиди там и няма да съжалявваш!Поемат и част от разходите по хапчетата!Айде успех!

lo_flo
04-10-2007, 19:23
а на мен генеколог адрес в софия ама да не е на мн забутано място

СОФИЯ
Централен офис, бул. “Дондуков” № 67
Д-р Радосвета Стаменкова – Изпълнителен директор; Десислава Георгиева – Координатор “Връзки с обществеността и информационни дейности”; Румен Рангелов – Мениджър “Социален маркетинг”; Даниела Дикова – Консултативна сестра; Надежда Лазарова – Счетоводител; Венцислав Кирков – Координатор “Младежки проекти”; Валентин Благоев – Координатор “Ромски проекти”; Борислава Костова – Технически сътрудник

ул. “Суходолска” № 99
д-р Димитър Цветин – консултант; Мария Паскова – консултативна сестра