PDA

View Full Version : molq vi kajete 6te otka4a



pobarkana ot strah
04-10-2007, 11:30
hora znam 4e ima mn temi ama ne namerih ni6to koeto da mi pomogne na men.ta taka sega da pitam:v4era s gadjeto se natiskahme i toi ima6e po prastite ot predeqkulacionnata te4nost i posle ne mu bqha o6te suhi prastite i mi brakna otdolu i me e strah da ne zabremeneq.mislq 4e nqma kak ama nali znaete vkarvame se vsi4kite v nqkfi filmi a znam 4e postinora e mn vreden i ne iskam da go piq sega.kajete mi ima li opasnost da sam bremenna.ne be6e sperma,samo ot predeqkulacionnata te4nost no me e strah 4e prastite mu ne bqha suhi o6te...davaite mneniq 6te poludeq

slan4evo_momi4e
04-10-2007, 11:37
оффффффффффф.......пак деца ....... спокойно няма да забременееш .... не знам колко пъти трябва да се напише в този форум, че тази предеякулационна течност в повечето случаи дори не съдържа сперматозоиди .... пък и да има те са много малко ....

Не знам защо се хващате да правите секс след като очевидно не сте готови .... тези глупави въпроси постоянно доказват именно това ....

CrazyWitch
04-10-2007, 11:42
Тия страхове, ще си ги получаваш като не си чела малко ОТ малко!!!!!

Вече и аз взимам да се ядосвам.
Вземи прочети нужната литература за да знаеш, че сперматозоидите попаднали във външна среда са НЕГОДНИ... :)
МаахтаБа!

pobarkana ot strah
04-10-2007, 11:51
blagodarq vi ve4e sam po spokoina 6te se radvam na o6te otgovori :) i molq vi ne mi se karaite napisala sam 4e znam 4e nqma kak znam 4e nai-stariq metod za predpazvane ot bremennost e izvajdaneto na penisa ot vlagali6teto predi eqkulaciq znam 4e v predeqkulacionnata te4nost ima mn malko spermatozoidi znam 4e vse pak e riskovano bez prezervativ za6toto ovulaciqta na jenata se vliqe ot mn faktori znam 4e spermatozoidite ne jiveqt v kislorodna sreda pove4e ot deset sekundi no vse pak 4ujdoto mnenie uspokoqva zatova puskam tema ne za6toto sam neobrazovana i ne gotova za sex :) zatova molq vi ne mi se sardete i mi otgovarqite :)

koalka
04-10-2007, 16:26
НЕ СИ БРЕМЕННА!К`ви са тия паранои, какво е това чудо не знам!Темата я заключвам, защото има много такива и няма никаква вероятност да си бременна.

lesstats
04-10-2007, 17:31
аве мн ми е интересно
за вас тестове за браменост няма ли ве ???
да не би да са мн скъпи?? :?: