PDA

View Full Version : СЕКС с 40 годишен! - ТЕМАТА НЕ Е БЪЗИК



Страници : [1] 2

Ивона
04-10-2007, 11:30
Е ми аз съм на 19, а той на 40, разведен е и има син на 17.
Съсед ми е в кооперацията и започнахме връзка, но се налага да се крием заради хорското мнение, което е супер тъпизъм обаче за огромно съжаление все още има хора гледащи с лошо око на такива връзки.
Преди него си имах гадже на 23 с което имах 4 годишна връзкаа. Е казвам ви нищо не представлява! Пред зрелия мъж просто онзи си е детенце, а да не говорим за сексуалните възможности и техники. Разликата е от Земята почти до Марс. Почнах да му изневеряват с този 2 седмици, усетих разликата и просто скъсах него. Не искам да имам по две връзки и да лъжа хората. Все пак за такава разлика от 21 години на какво мнение сте? Очаквам просто повече от връстниците ми да ме подкрепят, защото много ми е неприятно като чувам дюдюкания зад гърба си от разни закостеняли хора.

преди да заключиш темата с основанието "бъзик" следващия път се аргументирай на какво то е основано

A_Loving_Girl
04-10-2007, 11:34
Просто не мога да те разбера как ще ходиш с човек който може да ти е баща!

Ивона
04-10-2007, 11:37
Просто не мога да те разбера как ще ходиш с човек който може да ти е баща!

За мен не е от значение, ако ще и дядо да може да ми е. Просто се разбирам чудесно с този човек и ми е хубаво с него и искам да продължа живота си именно с този човек. Въпроса е, че хората не го разбират и ме осъждат заради това. Искам повече мнения тук поне от мой връстници, защото е по-свободно, на вън в очите малцина биха ми казали наистина това, коет си мислят.

A_Loving_Girl
04-10-2007, 11:39
Ами замисли се какво бъдеще ще имаш с този човек!
След години по същия начин ще зарежеш и него както бившия си приятел!

sasha_90
04-10-2007, 11:40
ti normalna li si?!sig toi te darji zaradi broikata i sam 100% sig 4e ne te obi4a!spri da se izlaga6 i si nameri nqkoi na tvoqta vazrast i ne se zanimavai s tozi "4i4ko"

A_Loving_Girl
04-10-2007, 11:42
ti normalna li si?!sig toi te darji zaradi broikata i sam 100% sig 4e ne te obi4a!spri da se izlaga6 i si nameri nqkoi na tvoqta vazrast i ne se zanimavai s tozi "4i4ko"

Дам точно така =D> =D> !

$tedinka$^^^26@05!!!!!
04-10-2007, 11:42
според мен не е нормално да имаш връзка с толкова по-възрастен човек,нз но и на мен не ми се струва много редно...но ако се обичате пък... :roll: :roll: :roll: незнам ама според мен не е много правилно!

CrazyWitch
04-10-2007, 11:48
Еми наще имат 12 години разлика.. това обаче си е доста повече..

Помисли си, че след повече от 10г. си с тоя човек... дет се вика няма да може да си го вдигне..., а ти ще си в епогоя на своя сексуален живот. Ем разбирам. До тогава, ще го чупиш :) и ще си вземеш някой свой връстник.. т.е. 35-40годишен и всички ще са щастливи.

Тъпо е че всичко ти се свежда до секса... хмм..
Щом ти е яко продължавай. Не слушай другите хора. Сама за себе си си прицени дали ще си блъскаш главата в стената после.

Ивона
04-10-2007, 11:49
Ами замисли се какво бъдеще ще имаш с този човек!
След години по същия начин ще зарежеш и него както бившия си приятел!

Ами аз обичам този човек, това сега осмисля живота ми, след време ще поискам да имам и дете от него, а дори и след това да бъда с друг, живота ми ще е придобил смисъл, защото с детето за винаги ще бъдем свързани.

MACKA prez no6ta
04-10-2007, 11:50
Az spodelqm mneniqta na ostanalite ot foruma. =; Mislq , 4e ti s tozi 4ovek nqma6 bade6te ili sled vreme kvo 6te ti e bade6teto s nego?ti si mlada izliza ti se a toi se e najivql i e polu4il vsi4ko ot jivota.Ti otiva6 po patq na jivota ,a toi se vra6ta.Hubavo ti e ok nqma problem ,ama si pomisli kvo 6te stava po natatak.......... #-o

Ивона
04-10-2007, 11:57
Az spodelqm mneniqta na ostanalite ot foruma. =; Mislq , 4e ti s tozi 4ovek nqma6 bade6te ili sled vreme kvo 6te ti e bade6teto s nego?ti si mlada izliza ti se a toi se e najivql i e polu4il vsi4ko ot jivota.Ti otiva6 po patq na jivota ,a toi se vra6ta.Hubavo ti e ok nqma problem ,ama si pomisli kvo 6te stava po natatak.......... #-o

Мога да ти кажа, че излизаме почти всяка вечер по клубовете, води ме и през уикендите в хотелчета и курорти из България. Плануваме и почивка на Гърция... въобще човека е много печен. Няма и вид на 40 годишен, нито е плешив, нито с побеляла коса, ходи на фитнес.
С него ми е хубаво именно заради опита му, за това как знае да се отнася към една жена като с дама, за малките и неангажиращи внимания към мен, за всичко което прави. Просто съм луда по него и съм готова да му бъда предана до тогава до като сме щастливи и двамата. Говорили сме и съм сигурна, след време дори да не сключваме брак ще си създадем детенце. Просто тази година имам кандидатстудентски и за това го отлагаме, но след това възнамерявам да го направим. Това напълно осмчисля живота ми и се чувствам превъзходно. От как съм с него съм и някак по-зряла. Вече не разсъждавам като повечето ми приятелки,но пък се радвам че голяма част от тях ме подкрепят. За разлика от родителите ми, които са много против тази връзка и праят опити да ме спрат, но няма да успеят!

WindWaker
04-10-2007, 12:04
zabludeni deca. nqkoi den 6te vi doide akyla kato vi teglqt edin 6ut. za sujalenie 6te e kusno. ni6to. kusmet ti jelaq

A_Loving_Girl
04-10-2007, 12:10
Az spodelqm mneniqta na ostanalite ot foruma. =; Mislq , 4e ti s tozi 4ovek nqma6 bade6te ili sled vreme kvo 6te ti e bade6teto s nego?ti si mlada izliza ti se a toi se e najivql i e polu4il vsi4ko ot jivota.Ti otiva6 po patq na jivota ,a toi se vra6ta.Hubavo ti e ok nqma problem ,ama si pomisli kvo 6te stava po natatak.......... #-o

Мога да ти кажа, че излизаме почти всяка вечер по клубовете, води ме и през уикендите в хотелчета и курорти из България. Плануваме и почивка на Гърция... въобще човека е много печен. Няма и вид на 40 годишен, нито е плешив, нито с побеляла коса, ходи на фитнес.
С него ми е хубаво именно заради опита му, за това как знае да се отнася към една жена като с дама, за малките и неангажиращи внимания към мен, за всичко което прави. Просто съм луда по него и съм готова да му бъда предана до тогава до като сме щастливи и двамата. Говорили сме и съм сигурна, след време дори да не сключваме брак ще си създадем детенце. Просто тази година имам кандидатстудентски и за това го отлагаме, но след това възнамерявам да го направим. Това напълно осмчисля живота ми и се чувствам превъзходно. От как съм с него съм и някак по-зряла. Вече не разсъждавам като повечето ми приятелки,но пък се радвам че голяма част от тях ме подкрепят. За разлика от родителите ми, които са много против тази връзка и праят опити да ме спрат, но няма да успеят!


Добре,но твоите родители какво мислят по въпроса защо тях не запиташ излишно е нас да ни питаш!
След години като имам деца и ако разбера че излизат с някви на моите години няма да ми стане приятно определено!
Но все пак за туй че излизате ся по клубове и т.н. след време той ще се измори от това, а на тебе ще ти се излиза,тогава може да почнете да се карате заради това,с риск да повторя от някой пост няма да му става *** след 10 години и ти ще го зарежеш заради това,защото като гледам ко си писала че именно заради опита му си с него!
Помисли докато му е време,защото после ще е късно и да съжаляваш!

anonimkata_
04-10-2007, 12:12
ta az s moite 16 edva li imam dumata za6toto o6te sam romanti4ka i idealistka no vse pak...6tom se 4uvstvate dobre i dvamata niama za6to da te osajdat...tova si e tvoq jivot i ima6 pravoto da go jivee6 po na4ina po koito go iska6 ti samata i da napravi6 svoite gre6ki ot koito da se nau4i6 kak da postapva6 i kak da ne postapva6...ostavi drugite da govorqt kakvoto si iskat i ostani s tozi 4ovek 6tom namira6 v nego stabilnost sigurnost lubov i vsi4ko ostanalo...samo za edno pomisli:pove4eto maje na sredna vazrast se hva6tat imenno s mladi momi4eta za da ne se 4uvstvat stari i posle kato prejiveqt "krizata na srednata vazrast" gi ostavqt i ne go pravqt naro4no...t.e. toi sega ne saznava 4e moje bi e s teb samo za da se 4uvstva po mlad...
kasmet sega jelaq ti 6tastie i dano ne se okaje6 ti naranenata nakraq:)

WindWaker
04-10-2007, 12:12
samo 6te dobavq fakta 4e sled 10 godini - 6te si mu stava. tva sa gluposti det gi pi6ete. ba6ta mi e na 57 godini 4oveka i kato gledam s kva skorost mu svur6vat prezervativite .... mi se 6te da sym na negovo mqsto. tozi 4ovek sled 10 godini 6te e na 50 ..... mnooooogo e rano za da ne mu stava

A_Loving_Girl
04-10-2007, 12:14
samo 6te dobavq fakta 4e sled 10 godini - 6te si mu stava. tva sa gluposti det gi pi6ete. ba6ta mi e na 57 godini 4oveka i kato gledam s kva skorost mu svur6vat prezervativite .... mi se 6te da sym na negovo mqsto. tozi 4ovek sled 10 godini 6te e na 50 ..... mnooooogo e rano za da ne mu stava

Добре,но така или иначе не ми се вижда че тая връзка ще се окаже с щастлив край!

WindWaker
04-10-2007, 12:15
e az za vruzkata si izkazah mnenieto :) spomenah 4e nqkoi sa "zabludeni deca" :-D

A_Loving_Girl
04-10-2007, 12:16
e az za vruzkata si izkazah mnenieto :) spomenah 4e nqkoi sa "zabludeni deca" :-D

:-D :-D :-D

OtherDimension
04-10-2007, 12:17
Ами замисли се какво бъдеще ще имаш с този човек!
След години по същия начин ще зарежеш и него както бившия си приятел!

Ами аз обичам този човек, това сега осмисля живота ми, след време ще поискам да имам и дете от него,


сама вярваш ли си ?
погледни се в огледалото - ти си една пеперуда от цвят на цвят
зарязала си 4годишна връзка и онова момче, защото чичкото правил хубав секс.. когато и чичето остарее , ще идеш при друг и тва дете, кой ще го гледа ? :evil:

Ивона
04-10-2007, 12:23
Ами замисли се какво бъдеще ще имаш с този човек!
След години по същия начин ще зарежеш и него както бившия си приятел!

Ами аз обичам този човек, това сега осмисля живота ми, след време ще поискам да имам и дете от него,


сама вярваш ли си ?
погледни се в огледалото - ти си една пеперуда от цвят на цвят
зарязала си 4годишна връзка и онова момче, защото чичкото правил хубав секс.. когато и чичето остарее , ще идеш при друг и тва дете, кой ще го гледа ? :evil:

Ми ще си имам бебче от него и то ще осмисля връзката ми. Пък за това, че след 10 години ще съм с друг, то такъв е живота, хората се събират и разделят. Няма гаранция че като е на 20 а не на 40 пак няма да се разделим. Само дето 20 годишните първо не са отговорни, второ нямат опит в отношенията, не само в секса, а изобщо и трето за първи път в живота си почувствах истинската любов, начините по които тя ми бе доказана, вниманието и уважението които получих дължа на този човек.

С 4 годишната си връзка, бях като с някое лапе, което виси до полата на маме, чака пари от тате и излиза с кола,само ако родителите му разрешат иначе пътува с автобуса. Това е показател колко е самостоятелен, а такива мъже просто няма как да са отговорни в каквато и да е връзка, независимо от чувствата които изпитват. Зная че ме обича и страда когато ме вижда в прегръдките на сегашния ми приятел, когато вижда как слизам от колата му и как се забавляваме и си купонясваме, но съжавялав, той за 4 години ми предложи единствено хиляди букети с цветя, една ваканция на морето и стотици обещания, в които не успя да ме убеди, защото не изпълни нито едно.

SwEeTSsSnake
04-10-2007, 12:38
Всеки застаряващ мъж иска едно 19 годишно момиче. . . може би по този начин се чувства отново млад! В едно нещо обаче съм убедена ! И това е, че той няма чувстава към теб! Да може да го привличаш и да му е приятен секса с теб, НО за любов е изключено да се говори! Не разбираш ли, че той може да ти е баща? Вместо да си намериш някой на твойта възраст, който наистина ще те обича ти правиш gluposti

Ивона
04-10-2007, 12:43
Всеки застаряващ мъж иска едно 19 годишно момиче. . . може би по този начин се чувства отново млад! В едно нещо обаче съм убедена ! И това е, че той няма чувстава към теб! Да може да го привличаш и да му е приятен секса с теб, НО за любов е изключено да се говори! Не разбираш ли, че той може да ти е баща? Вместо да си намериш някой на твойта възраст, който наистина ще те обича ти правиш gluposti

Никакви гаранции няма, че възрастта е показателна дали някой обича. Ако всички 20 годишни обичаха, то нямаше да има толкова разочаровани момичета. Този мъж ме обича и ме носи на ръцете си, доказал го е и продължава да ми се доказва всеки ден. Просто не си била със зрял мъж. И аз до преди това не си представях, че мога да излизам с повече от 5 г. по-голям от мен, но вече категорично не съм убедена в това.
Моя приятелка също на 19 има гадже на 28 и също се разбират перфектно, а преди време ходеше дори с по-малки от нея, но като си хвана баткото разбра истината. Аз тогава не я разбирах и мъничко я упреквах, но сега проумях, че е била съвсем права в избора си.

Я да се регистрирам :)
04-10-2007, 12:48
като си толкова сигорна в "твоя мъж" защо пускаш тема :smt019

iNsaNE`giRL
04-10-2007, 12:49
:P Ами това е съвсем личен избор! Но все пак това си е вашето мнение. Според мен няма значение възрастта. Щом тя иска да е с него нищо не може да и попречи, най-малко 19 години разлика. Не е казано, че щом има връзка сега снего, че бъдещето и ще е свързано с него.

iNsaNE`giRL
04-10-2007, 12:50
А ... и не говорете относително за всички зрели мъже. От мъж до мъж има огромна разлика.

OtherDimension
04-10-2007, 12:52
Ми ще си имам бебче от него и то ще осмисля връзката ми. Пък за това, че след 10 години ще съм с друг, то такъв е живота, хората се събират и разделят. Няма гаранция че като е на 20 а не на 40 пак няма да се разделим. Само дето 20 годишните първо не са отговорни, второ нямат опит в отношенията, не само в секса, а изобщо и трето за първи път в живота си почувствах истинската любов, начините по които тя ми бе доказана, вниманието и уважението които получих дължа на този човек.

С 4 годишната си връзка, бях като с някое лапе, което виси до полата на маме, чака пари от тате и излиза с кола,само ако родителите му разрешат иначе пътува с автобуса. Това е показател колко е самостоятелен, а такива мъже просто няма как да са отговорни в каквато и да е връзка, независимо от чувствата които изпитват. Зная че ме обича и страда когато ме вижда в прегръдките на сегашния ми приятел, когато вижда как слизам от колата му и как се забавляваме и си купонясваме, но съжавялав, той за 4 години ми предложи единствено хиляди букети с цветя, една ваканция на морето и стотици обещания, в които не успя да ме убеди, защото не изпълни нито едно.

само говориш за зрялост и зрели постъпки ,а не се видиш ти каква лигла си :roll:
щом за тебе е грях да си на 20 и да не се возиш в кола всеки ден и да взимаш пари от родителите си .. си ми ясно що за стока си
за каква любов ми говориш ,след като плюеш предищното си гадже ,че те е завеоло на море само веднъж и се радваш на чичкото ,чет те вози в колата си и ти плаща купоните
ти си нищо повече от една разглезена хлапачка, която мисли доста доста повърхностно

aniezina
04-10-2007, 13:09
спорет мен няма място за деца или брак!бъдете заедно, кефете се, но не си заангажирай живота и не си проваляй сопственото бъдеще с нещо толкова серьозно като едно дете!щом се обичате браво, но наистина слет време ще промениш решението си и ще съжаляваш.Все още си в такава възраст че си прекалено доверчива, и мислиш по начин който един зрял и знаещ мъж може едва ли ни да моделира.ще пораснеш , а той ще остарее(такъв е живата) и начина ви на мислини ще се различава си ще си противоречи! Не се гмуркай с главата напред в море в което още не плуваш добре. Можеби наистина той ти дава нещо което другите "хлапета" , в сравнение с него, не могат, и това е напълно нормално, но не си проваляй бъдещето! И все пак пожелавам ви да сте щастливи, но не прибързвайте!

Ивона
04-10-2007, 13:14
спорет мен няма място за деца или брак!бъдете заедно, кефете се, но не си заангажирай живота и не си проваляй сопственото бъдеще с нещо толкова серьозно като едно дете!щом се обичате браво, но наистина слет време ще промениш решението си и ще съжаляваш.Все още си в такава възраст че си прекалено доверчива, и мислиш по начин който един зрял и знаещ мъж може едва ли ни да моделира.ще пораснеш , а той ще остарее(такъв е живата) и начина ви на мислини ще се различава си ще си противоречи! Не се гмуркай с главата напред в море в което още не плуваш добре. Можеби наистина той ти дава нещо което другите "хлапета" , в сравнение с него, не могат, и това е напълно нормално, но не си проваляй бъдещето! И все пак пожелавам ви да сте щастливи, но не прибързвайте!

Благодаря ти! От подобни мнения, които не обиждат тъкмо имах нужда. Радвам се, че се намират и по-разбрани хора.

BuBeto0
04-10-2007, 13:17
Аз ще кажа само едно от личен опит знам че забраненото е най-сладко и много познати са имали връзки с доста по възрастни от тях и аз самата, но рано или късно се замисляш ти си на поне 10 години по малка от него и в крайна сметка какво можеш да му предложиш - нищо!Само секс който дори няма да е на неговия опит,и това е не си на 30 и не можеш да излезеш в 02:00 защото се пак живееш с ваще или поне при повечето е така.При теб засега има ограничения който може и да сте успели да преодолеете, но по късно той ще иска да създаде уют и дом да се остави на съдбата помисли само след 10 год.той ще е на 50 и ще се уморява по бързо и ще предпочита ТВ пред дискотеките а ти обратното.Но както се казва ЖИВЕЙ ЗА МИГА! Поздравявам те с песента на Влади и Борислава-Любов необяснима :) пиши пак след време да ми кажеш имало ли е успешно развитие вашата връзка защото и аз съм на път да започна такава. :)

Violenza
04-10-2007, 13:21
Ами аз обичам този човек, това сега осмисля живота ми, след време ще поискам да имам и дете от него, а дори и след това да бъда с друг, живота ми ще е придобил смисъл, защото с детето за винаги ще бъдем свързани.

И си мислиш, че той също го иска?!
Айде бе! :lol:

Мъжете към 40 и нагоре искат да бъдат с по-млади жени, защото така те се чувстват по-млади, желани и харесвани.
Много ясно, че ще избере теб "детето" /сравнение с него си си просто дете/ отколкото някоя над 35 годишна жена.

П.П. Разбира се, че винаги има изключения... но все пак...

Ивона
04-10-2007, 13:21
Аз ще кажа само едно от личен опит знам че забраненото е най-сладко и много познати са имали връзки с доста по възрастни от тях и аз самата, но рано или късно се замисляш ти си на поне 10 години по малка от него и в крайна сметка какво можеш да му предложиш - нищо!Само секс който дори няма да е на неговия опит,и това е не си на 30 и не можеш да излезеш в 02:00 защото се пак живееш с ваще или поне при повечето е така.При теб засега има ограничения който може и да сте успели да преодолеете, но по късно той ще иска да създаде уют и дом да се остави на съдбата помисли само след 10 год.той ще е на 50 и ще се уморява по бързо и ще предпочита ТВ пред дискотеките а ти обратното.Но както се казва ЖИВЕЙ ЗА МИГА! Поздравявам те с песента на Влади и Борислава-Любов необяснима :) пиши пак след време да ми кажеш имало ли е успешно развитие вашата връзка защото и аз съм на път да започна такава. :)

Благодаря ти! Обезателно ще пиша разбира се за развитието и. Сега се стремя просто да бъда разбрана, защото и тук е по-лесно да кажеш на хората, а на вън когато се почувствам по-силна и убедена, но поне така научавам повече мнения и зная как да успея да се защитя от нападки на разни с по-закостенели разбирания.

krem4et0
04-10-2007, 13:50
Първо не виждам смисъла на цялата ти тема. Имаш връзка с 40 годишен и си щастлива-тогава какво има? Не мога да прозра идеята ти-да се похвалиш, да стимулираш и другите момичета да ходят с чичковци или да намериш подкрепа, която тук може и да ти окажат, но от каква полза би ти била.
Прочетох внимателно историята ти и ще ти кажа 2-3 прости нещица.
Първо зрялостта на човек не е право порпоционална на годините му. да, едно момче на 20-22 не може да ти даде същите материални неща като 1 стабилан мъж на 40, но това, че не може не го прави не зрял. Ако си забелязала голяма част от тези момчета следват, а съгласи се, че е трудно и да се учи и да се работи. Ако ти пък си толкова зряла- издържай се сама. ама не да чакаш чичото да ти дава пари, а сама да учиш и да работиш. да видиш лесно ли е.
Друг-моят приятел нито ме е водил на море, нито на екскурзии, нито ми е купувал скъпи подаръци. това по никакъв начин не показва любовта на 1 човек, а по-скоро е задоваляване на любота на другия към скъпи придобивки. И да ти кажа ли-аз нямам нужда от това. когато съм с него нямам нужда от море, от гърция, от злато или кола. Имам нуждата да съм в прегръдките му и това ме прави хиляди пъти по-щастлива от всеки диамант на света.
да 1 мъж на 40 е по-опитен и по-добре устроен, но е и по-обигран. той лесно може да манипулира 1 момиче и да го използв, за да хване последния влак да има бебе или да е с младо гадже. не бъди наивна. ти сама каза, че той има син почти колкото теб. той просто гледа на теб като на 1 дете, за което да се грижи денем и да се любува на крехкото му тяло нощем.
Разбира се всеки сам си решава. ти си преценила, че това за теб е любовта и си е твое право да си я изживееш. не те осъждам-просто не те разбирам. но не задълбавай нещата с 1 бебе. не го прави заради себе си!

04-10-2007, 13:56
KFO E IMETO NA TOQ 40 GODI6en ? ! AE kAji fast pls

Unknown-19
04-10-2007, 14:14
Ами замисли се какво бъдеще ще имаш с този човек!
След години по същия начин ще зарежеш и него както бившия си приятел!

Ами аз обичам този човек, това сега осмисля живота ми, след време ще поискам да имам и дете от него,


сама вярваш ли си ?
погледни се в огледалото - ти си една пеперуда от цвят на цвят
зарязала си 4годишна връзка и онова момче, защото чичкото правил хубав секс.. когато и чичето остарее , ще идеш при друг и тва дете, кой ще го гледа ? :evil:

Ми ще си имам бебче от него и то ще осмисля връзката ми. Пък за това, че след 10 години ще съм с друг, то такъв е живота, хората се събират и разделят. Няма гаранция че като е на 20 а не на 40 пак няма да се разделим. Само дето 20 годишните първо не са отговорни, второ нямат опит в отношенията, не само в секса, а изобщо и трето за първи път в живота си почувствах истинската любов, начините по които тя ми бе доказана, вниманието и уважението които получих дължа на този човек.

С 4 годишната си връзка, бях като с някое лапе, което виси до полата на маме, чака пари от тате и излиза с кола,само ако родителите му разрешат иначе пътува с автобуса. Това е показател колко е самостоятелен, а такива мъже просто няма как да са отговорни в каквато и да е връзка, независимо от чувствата които изпитват. Зная че ме обича и страда когато ме вижда в прегръдките на сегашния ми приятел, когато вижда как слизам от колата му и как се забавляваме и си купонясваме, но съжавялав, той за 4 години ми предложи единствено хиляди букети с цветя, една ваканция на морето и стотици обещания, в които не успя да ме убеди, защото не изпълни нито едно.



Как въобще имаш смелоста да говориш за любов отговорност и тем подобни неща.Бил я завел "само веднъж на море".На такива като тебе и толкова им е много.Имай поне доблеста да си признаеш че си с чичката само заради парите му.Ти сама го каза че всяка седмица ходите някъде.И какво лошо има че все още техните издържат стария ти приятел.Кажи ми честно тебе кой те издържа?? - Мама , тате и оня празноглавец на който му смучеш мангизите.

"Ми ще си имам бебче от него и то ще осмисля връзката ми" - Ще използваш дете за да си сигурна че връзката ти ще продължи да съществува? - Ти си ЖАЛКА
А може би си прекалила с евтините колумбийски сериалчета.
Абе с 2 думи ти си кофти човек.Не пожелавам на никой да среща такава като тебе.

ikov_vr
04-10-2007, 14:20
замалко да кажа че си бившата ми ама за сеа съм още на 18 и има малка разлика нейния "младеж" е на 39 ::: и после ми кажете че не сте курви кво може да ви харесва в тия пенсии бе верно е аиде сеа по опитни са в секса ама след 5 год то като не може да го вдигне ще ви видя тогава с неговия опит как ще се ебете :smt005

Katerichka
04-10-2007, 14:32
Просто не мога да те разбера как ще ходиш с човек който може да ти е баща!

Нищо чудно, да й е баща? :roll: :mrgreen:

kukli4ka__
04-10-2007, 14:42
Ивона хич не ги слушай тея,те не са изпитвали през живота си нищо красиво и удовлетворяващо!Изобщо не се занимавай с глупости и не обръщай внимание на тъпите шушукания около себе си,важното е че ти си щастлива и доволна от това което имаш!А за качествата на по-възрастните хора си напълно права,никога един малък не може да ти даде всичко.Въпреки че сега всички ще кажат,че техните приятели им дават всичко,аз съм убедена,че това не е така-просто не са опитали по-сладката страна на нещата
:wink:

38 godi6en
04-10-2007, 14:58
спорет мен няма място за деца или брак!бъдете заедно, кефете се, но не си заангажирай живота и не си проваляй сопственото бъдеще с нещо толкова серьозно като едно дете!щом се обичате браво, но наистина слет време ще промениш решението си и ще съжаляваш.Все още си в такава възраст че си прекалено доверчива, и мислиш по начин който един зрял и знаещ мъж може едва ли ни да моделира.ще пораснеш , а той ще остарее(такъв е живата) и начина ви на мислини ще се различава си ще си противоречи! Не се гмуркай с главата напред в море в което още не плуваш добре. Можеби наистина той ти дава нещо което другите "хлапета" , в сравнение с него, не могат, и това е напълно нормално, но не си проваляй бъдещето! И все пак пожелавам ви да сте щастливи, но не прибързвайте!

Абсолютно съм съгласен. В същото положение съм, макар и от другата страна. Един мъж на тази възраст наистина знае какво да даде на момиче като теб, но въпреки любовта между вас това ще свъши рано или късно и поне за единя ще БОЛИ!!!

някой!
04-10-2007, 15:01
Типичен пример за една к**ва!
Чичката има пари кола и т.н.,води я по курорти и тя си мисли че я обича.
Скоро ще му омръзнеш и ще разбереш в каква голяма грешка си!

jony
04-10-2007, 15:01
Добре, съгласявам се с теб, колкото и трудно да ми е.
Но мога да ти повярвам, че го обичаш и че той те обича. Искаш да си имате дете-супер. Искаш да си завинаги свръзана с него-добре.
Всички тези мечти, както и начина, по който говориш за връзката си наистина са много красиви. Но в живота основното правило е, че ако се отпуснеш всичко се прецаква. Ти казваш, че по-късно е нормално да си намериш по-млад. Хубаво, но хайде да погледнем така на нещата. Прекарате 10 години заедно, имате си дете и.т.н. И един ден ти оставаш сама(пепел ми на устата).
Ти си 30-годишна самотна майка със огромна болка в сърцето. Не можеш да оставиш детето си без баща. Добре, намираш си, но сял живот си спомняш за товят мъж и си нещастна.
А за твърдението, че 20-годишните са "пиклювци" с това, категорично не мога да се съглася. Това зависи изцяло от човека, от поведението му, от начина на мислене. Най-малкото 1.на 20 може да си мноооого опитен в секса. 2.Може да имаш самостоятелен живот, без да се налага "да питаш мама и тате, дали можеш да излезе" и не на последно моясто, може да си много по интелектуално развит от 40 годишен например. Пак казвам това зависи изцяло от човека.
Аз не се опитвам да те разубедя от намеренията ти или нещо такова...просто представям най-лошият вариант. А всички знаем, за един пич на име Мърфи, който е толкова прав, а на нас ни се иска да не се е раждал.
Дано всичко е наред. Пожелавам ти успех. :smt006

NiksaN4o
04-10-2007, 15:03
аз няма да коментирам за разликата в годините, защото също не одобрявам чак толкова голяма разлика, но ще кажа, че ако те познавах лично изобщо нямаше да те уважавам, поради факта, че си изневерявала на човек с който си била 4 години... тъжно и много кръсноречиво за теб [-(

krasivata_luvica
04-10-2007, 15:26
Просто не мога да те разбера как ще ходиш с човек който може да ти е баща!
не е толко важно дали е на 20 30 или 40 а е важно да се обичате и да те цени и уважава като жена защото момчетата до 18 не могат да уважават една жена така както може един по-възрастен мъж попринцип е така....... :) =D> мойте уважения към тея мъже които знаят как да ценят жената =D> като на пример вуйчо ми =D> :mrgreen: :wink:

krasivata_luvica
04-10-2007, 15:31
аз няма да коментирам за разликата в годините, защото също не одобрявам чак толкова голяма разлика, но ще кажа, че ако те познавах лично изобщо нямаше да те уважавам, поради факта, че си изневерявала на човек с който си била 4 години... тъжно и много кръсноречиво за теб [-(
пише се красноречиво а не "кръсноречиво" :smt005 :smt005 :smt005

krasivata_luvica
04-10-2007, 15:32
Типичен пример за една к**ва!
Чичката има пари кола и т.н.,води я по курорти и тя си мисли че я обича.
Скоро ще му омръзнеш и ще разбереш в каква голяма грешка си!
a може и да е така както твърдиш ти незнам тяхната ситуация каква е............. ](*,) :)

jony
04-10-2007, 15:45
Aбе, "лъвице", ти знаеш ли какво е да си редактираш мнението?
Знаеш ли какво е спам?
За такива като тебе трябва не бан ами...ами...нямам думи. :smt075

alkobalko
04-10-2007, 16:05
Ще се опитам да бъда възможно най-мека в изказа си.
Няма да те съдя, живота си е твой, троши си главата, твоя работа. Искам обаче да те попитам, защо си с този човек? Заради секса и парите или заради истинската любов? От това което чета до сега мисля, че е заради първото. Какво като бившия ти приятел не е имал пари и не е могъл да те заведе до Гърция, Турция или къдете пожелаеш. Нима това прави любовта му към теб по-малка? Нима люновта се изразява в парите, колите, ексурзиите и всички подаръци, които ти прави? Нима не ти е неудобно от сина му, от самите ти родители? Този човек може да ти е баща и колкото и жестоко да звучи, малко вероятно е да е с теб, за друго, освен за секса.
Не мисли, че те съдя. Сама си пуснала темата, за да разбереш мнението на другите хора. Е, това е моето мнение.

koalka
04-10-2007, 16:12
Да, нааали...защо да си с онзи, този нали ти прави подаръци, води те на екскурзии...Да приемем, че го обичаш, а питала ли си него за чувствата му?От къде знаеш, че той те обича и, че не ти купува всички тези неща само и само да те вкара в леглото?Разликата ви е(ако трябва да бъдем точни) 21 години.Вие въобще имате ли някакви общи теми на разговор, общи възгледи за живота.Я, само се замисли-той ще иска да си останет в къщи да си гледа телевизия, а ти ще искаш да обикаляш дискотеките.И двамата не искате да отстъпите, какво ще правиш тогава?Малки неща от ежедневието ви ще ви напомнят, че вие сте от различни поколения, че темите ви на разговор са други и куп други неща.

bqsna_teenagerka
04-10-2007, 18:33
ti normalna li si?!sig toi te darji zaradi broikata i sam 100% sig 4e ne te obi4a!spri da se izlaga6 i si nameri nqkoi na tvoqta vazrast i ne se zanimavai s tozi "4i4ko"

Дам точно така =D> =D> !+1

john_kaleka
04-10-2007, 18:34
no coment!

Diamantcheto`na`Sheiha
04-10-2007, 18:39
Аз лично те подкрепям.И както обичам да казвам за любовта няма нито вазраст,нито граници,нито религия,ното езици.Давай смело напред! :):):)

soldier_rdc
04-10-2007, 18:41
Predstavi si kak 6te si s tozi 4ovek sled 10 -15 godini.Ako vijda6 nqkakvo byde6te az ne sym mn optimist...

olive_oil
04-10-2007, 18:46
булка, прави си кефа и просто приеми, че мн хора ще те нарекат курва. Или си кажи "не ми пука, той ми харесва" или вечно се съобразявай с хорското мнение. Неможе хем да си правиш кефа, хем да недоволстваш, че те приемат за лека жена. Мн нагло е отстрани просто. Никой не е длъжен да те подкрепи и никой не е виновен за това, че не го прави. Въпрос на разбиране!

shivacheva
04-10-2007, 18:47
Оле,майна-ти искаш мнения,обаче постоянно си държиш на твойто!Ми кат ги искаш или ще ги изслушваш,или няма да им обръщаш внимание!Хората си ги накарала да си кажат мнението,а само ги опонираш-кат искаш да си с него-бъди си с него,обаче не можеш да очакваш хората да имат добро мнение да тая връзка!SRY,ама не може! :x =; :evil:

Violenza
04-10-2007, 18:50
Аа... и да добавя...
Сега ти е времето да си с момчета на по 20 и нещо...
Като станеш над 30 ще ти се искат младежите, ама няма кой да ти върже. :lol:
Не си пропилявай времето с чичко паричко...

Unknown-19
04-10-2007, 18:59
Аз лично те подкрепям.И както обичам да казвам за любовта няма нито вазраст,нито граници,нито религия,ното езици.Давай смело напред! :):):)



Каква любов??Към парите,колите или секса??
Скоро въпросната авторка ще стане като Дисниленд и всеки ще се забавлява за нейна сметка.
И искам да кажа още няколко неща на авторката:

1-во - Научи се какво е любов и тогава се надявай да я откриеш.
2-ро - Какво би станало ако приятеля ти остане безработен и няма възможност да те води на тези места за които ти спомена и ако му се наложи да продаде колата си и остане с толкова пари в джоба колкото да може да се храни?Какво би станало тогава?Пак ли ще си с него?Пак ли ще е голямата ти любов? - Не ми отговаряй а се замисли и сама си отговори.

kukli4ka__
04-10-2007, 19:21
Unknown-19
ти във всяка тема за връзки на млади момичета с по-възрастни мъже се намесваш,което подкрепя тезата ми от предишната подобна тема,че просто те е яд че яките мацки(не всички)са с богатите и възрастни мъже!
А понеже ти говориш за пари искам само да ти кажа,че моя добра приятелка излиза от 3 години с мъж над 35г.,който няма 1 стотинка в джоба,женен е,има деца,но 3г. не са само секс повярвай ми!

iLoveChocolate
04-10-2007, 19:27
ми щом с него ти е добре и се чувстваш задоволена не само физически-няма лошо :-k

Unknown-19
04-10-2007, 19:32
Unknown-19
ти във всяка тема за връзки на млади момичета с по-възрастни мъже се намесваш,което подкрепя тезата ми от предишната подобна тема,че просто те е яд че яките мацки(не всички)са с богатите и възрастни мъже!
А понеже ти говориш за пари искам само да ти кажа,че моя добра приятелка излиза от 3 години с мъж над 35г.,който няма 1 стотинка в джоба,женен е,има деца,но 3г. не са само секс повярвай ми!



А дали не са само секс?
Не забравяй че той е вече бита карта и няма какво да губи.А девойчетата като вас имат какво да губят.И приеми един съвет от мене.Никога не се захващай с човек който няма какво да губи.Защото в това отношение дори и 5 години да са на него не му пука.
И да яд ме е.Защото ако един ден имам дъщеря а тя ходи с мой набор ... ами тогава този човек си заминава.Ще го намеря и ще го нарежа на парчета.Иначе в сегашното ми положение мога само да ти кажа с извинение ама дреме ми на к*ра за тва дали ти драганка или петканка ще ходите с 40 или 50 годишни застаряващи и загорели мъже.
Точно в момента не ми пука за много неща тъй като си имам приятелка разбирам се с родителите си бачкам си на половин работен ден и взимам на седмица толкова пари колкото ти сигурно получаваш месечно а си имам и готино куче ако тва се брои :-D .

А колкото до приятелката ти ами ЕВАЛА на момичето ама кажи ми според тебе колко такива момичета останаха в днешно време.

Unknown-19
04-10-2007, 19:34
Unknown-19
ти във всяка тема за връзки на млади момичета с по-възрастни мъже се намесваш,което подкрепя тезата ми от предишната подобна тема,че просто те е яд че яките мацки(не всички)са с богатите и възрастни мъже!
А понеже ти говориш за пари искам само да ти кажа,че моя добра приятелка излиза от 3 години с мъж над 35г.,който няма 1 стотинка в джоба,женен е,има деца,но 3г. не са само секс повярвай ми!



А дали не са само секс?
Не забравяй че той е вече бита карта и няма какво да губи.А девойчетата като вас имат какво да губят.И приеми един съвет от мене.Никога не се захващай с човек който няма какво да губи.Защото в това отношение дори и 5 години да са на него не му пука.
И да яд ме е.Защото ако един ден имам дъщеря а тя ходи с мой набор ... ами тогава този човек си заминава.Ще го намеря и ще го нарежа на парчета.Иначе в сегашното ми положение мога само да ти кажа с извинение ама дреме ми на к*ра за тва дали ти драганка или петканка ще ходите с 40 или 50 годишни застаряващи и загорели мъже.
Точно в момента не ми пука за много неща тъй като си имам приятелка разбирам се с родителите си бачкам си на половин работен ден и взимам на седмица толкова пари колкото ти сигурно получаваш месечно а си имам и готино куче ако тва се брои :-D .

А колкото до приятелката ти ами ЕВАЛА на момичето ама кажи ми според тебе колко такива момичета останаха в днешно време.

tapizam
04-10-2007, 19:36
abe de4ko kak mojesh da mu gledash uvisnaliq zadnik i da se kefish.. napomnq mi za Samanta ot Seksut i gradut deto izbqga ot edin durtak.. abe dete toi e s teb 6toto go e podgonila kriti4eskata .. a sled o6te 15 -20 gidinki trbva da mu pomagash da se hrani i da mu smenqsh papmersite ama to si e tvoi izbor!

kukli4ka__
04-10-2007, 19:47
Всеки човек има какво да загуби,а когато рискуваш семейството си и най-вече децата си тогава наистина може да загубиш много.Така че аз съм с човек който има много,какво да губи!И дори да са само заради секса заедно,как во значение има това?Нали са щастливи!?

SiSeTyY__
04-10-2007, 19:54
Аз не бих те критикувала..защото сестра ми има подобна връзка и е щастлива.Незнам защо толкова се влияеш от мнението на хората..тези които коментират останалите, просто нямат какво да правят..Ако наистина си щастлива с този човек пожелавам ти УСПЕХ!!! :)

04-10-2007, 20:05
е ненаебала се да му ева майката... Лизал я веднъж, завел я на Банско, повозил я на колата и айде наща влюбена и дете иска да има. Ти имаш ли пари да го гледаш това дете? Той може в един момент като родиш и да ти каже, айде хваштай пътя. Ама ти си бетер 14 годишните :lol:


Явно си излизала с някакви смотаняци дето и хабер са си нямали как да се държат с едно момиче.. И сега някой ти обърнал повече внимание и айде...

Аз нямам нищо против имайте си връзка, ама не ми казвай, че едно момче на 25 е по малко мъж от тоя тип! Единственото е, че тоя си е направил бизнес някакъв, а 25 годишния тепърва започва.. Явно парате те привлича и теб..

NightCrawler
04-10-2007, 20:27
света в днешно време изперка "брачедки, сестри, баби дядовци, доведени сестри ...."

ми чукай се мама ти и курвентия ко ми пука, само си представи нещо след 15 години този човек ще е на 55 пък ти ще си на върха на своята младост
foolish talk of a foolish women, the madness has gained strenght

Love_KiS_Cry
04-10-2007, 20:42
emi az kfo da kaja osven 4e si kyrva dr ne moa da kaja , tupa si i toi 6te ebe i 6e my omruzne6 i 6e te ostai bremmena i va6te 6e se otre4at ot tebe i taka s bebetoti 6e ymrete v mizeriq :)

A_Loving_Girl
04-10-2007, 20:56
Вече се надявам да ти е дошъл акъла Ивона.От толкова мнения би трябвало да ти е станало ясно поне нещо,но така като гледам пак си държиш на твоето.

Unknown-19
04-10-2007, 21:11
Всеки човек има какво да загуби,а когато рискуваш семейството си и най-вече децата си тогава наистина може да загубиш много.Така че аз съм с човек който има много,какво да губи!И дори да са само заради секса заедно,как во значение има това?Нали са щастливи!?


Ходиш с женен мъж и се гордееш е тва вече е долно.И сигурно се обичате нали? Както и да е ти си знаеш най-добре.
Не помня да съм казвал да не са заедно.Казах че просто няма право да осъжда качествата на някой при условие че тя нито ги познава нито ги притежава.Доколото виждам е пълна лигла и сигурно един боб не може да сготви а тръгнала да ми говори за деца.Незнам може би наистина секса с 40 годишен чичка е добър и да 100% има добри финансови възможности и очевидно това я привлича.Абе незнам за мене лично тва момиче е абсолютно олицетворение на свещенната тъпота.

The_Best
04-10-2007, 21:33
Samo ne mi e qsno za6to kato si dyrji6 na tvoeto da si s toq dqdka, puska6 toq post tuka? hM? Ve4e razbra kakvo e horskoto mnenie, tova smqtam i az. Sega si misli6 4e vsi4ko, koeto leti se qde ama NE! Sled vreme primerno toq 40 godi6en 4i4ka 6te ostaree 6te pobelee a ti 6te si na 35-40 god, 6te ti se iska da hodi6 na moreta, na kurorti i ekskurzii, a ne znam pyk ako ima6 dete??? Tova ve4e e ludost! 6te li6i6 deteto si ot ba6ta do ostatyka ot jivota mu??? q pak si pomisli toi sega e na 40, primerno dogodina si napravite dete kogato ti si na 20 a toi na 41, a kogato deteto ti napravi 20, toi 6te e ve4e na 60, a moje i da ne e mejdu jivite. Pomisli!!! 6te li6i6 deteto si ot ba6ta, vmesto deteto ti primerno da ima stabilni ba6ta i maika, koito da go podkrepqt i da mu pomagat v jivota da se radvate na negovite deca naprimer??? E da ama ne! Nqma koi da misli! Teb ne te interesuva za deteto ti naprimer. I kakvo 6te ostane6 sam sami4ka edin den, poneje i deteto ti moje da ne jelae da e s tebe ili primerno pojelae da se mahne nanqkyde i da jivee samostoqtelno i ti kakvo??? 6te se okaje6 jena na 40, primerno ovdovqla ili jivee6ta s edin 60 godi6en dqdka... tyrse6ta kapka lubov i vnimanie za6toto ne i se jivee sama... E da ama togava koi 6te iska da pogledne 40 godi6na?? Kogato ima 19 godi6ni a? :smt011
Ei takiva jeni me ubivat! Vslu6ai se v roditelite si, te sa vreli i kipeli i znaqt koe e nai-dobro za tebe! Vyrvi si nameri nqkoi na tvoite godini, povqrvai mi ako ti e za sex-a ima i na tvoite godini koito gi biva ;) prosto ne si ucelila na 4oveka.
Vinagi trqbva da dyrji6 pyrvo na mnenieto na roditelite si, za6toto te sa vodeni ne samo ot roditelskite si 4uvstva, a i ot opita koito sa natrupali prez vsi4kite godini na syvmestniq si jivot, i na hubavite i lo6ite momenti i premejdiq, koito sa minali, za6toto takiva ima vsqko semeistvo. Povqrvai mi tazi vryzka se krepi samo na jelanieto ti na sex i na moje bi kak da go nareka Neobmislenata ti lubov, i na negovoto jelanie da e s mlado i krasivo momi4e kato teb. Tova ne e vryzka, a samo zadovolqvane na plytskite vi jelaniq. I moje bi iska6 da si s nego zaradi kintite mu??? Hahah ami ako ti nadue korema i se 4upi i te ostavi da si 4upi6 glavata? aAaaA? Togava kakvo pravim? Da mu mislqt roditelite ti nali? Bez obarzovanie si..., bez stabilna rabota... bez jili6te, 4e ti edin bob znae6 li kak se gotvi a? Ili se nadqva6 Baroveca da te vodi na restoranti i da ti gleda deteto a? Ama pomisli za vsi4ko kazano po-gore, za6toto ne vsi4ko, koeto leti se qde... :smt018

04-11-2007, 07:30
Хвана ли пътя за Царев Брод или още чакаш? :smt005

Luciferian
04-11-2007, 08:09
Е ми аз съм на 19, а той на 40, разведен е и има син на 17.
Съсед ми е в кооперацията и започнахме връзка, но се налага да се крием заради хорското мнение, което е супер тъпизъм обаче за огромно съжаление все още има хора гледащи с лошо око на такива връзки.
Преди него си имах гадже на 23 с което имах 4 годишна връзкаа. Е казвам ви нищо не представлява! Пред зрелия мъж просто онзи си е детенце, а да не говорим за сексуалните възможности и техники. Разликата е от Земята почти до Марс. Почнах да му изневеряват с този 2 седмици, усетих разликата и просто скъсах него. Не искам да имам по две връзки и да лъжа хората. Все пак за такава разлика от 21 години на какво мнение сте? Очаквам просто повече от връстниците ми да ме подкрепят, защото много ми е неприятно като чувам дюдюкания зад гърба си от разни закостеняли хора.

преди да заключиш темата с основанието "бъзик" следващия път се аргументирай на какво то е основано
Много разбирачи в тая тема...
Само един аргумент разбива всички хейтъри - това, че си на 19, което означава, че си ПЪЛНОЛЕТНА и никой озлобен сополанко-чекиджия не може да ти държи сметка.
Друг е въпросът какво намираш в него. Това също си е твоя работа, де :)

sladkoto__angel4e__
04-11-2007, 08:55
znae6 li az napalno te podkrepqm spored men godinite ne sa kriterii ako se obi4ate badete zaedno i napravi taka 4e da ne vi puka ot horskoto mnenie 6tom horata govorqt zna4i zavijdat a 6tom zavijdat zna4i ima za6to,no parvi badi sigurna 4e i toi te obi4a!a ako ve4e si sigurna v 4uvstvata mu pogovori s nego dali iska ve4e da ne se kriete obqsni na priqtelq si za6to si skasala s nego sa6to taka se opitai i s roditelite si da pogovori6 .............drugo nz kakvo da ti kaja no v momenta ti izjivqva6 nai cennite godini ot jivota si zatova si gi napravi taka kakto na teb ti haresa,napravi go taka 4e nikoga da ne sajalqva6 ! :smt007

OtherDimension
04-11-2007, 09:04
Unknown-19
ти във всяка тема за връзки на млади момичета с по-възрастни мъже се намесваш,което подкрепя тезата ми от предишната подобна тема,че просто те е яд че яките мацки(не всички)са с богатите и възрастни мъже!
А понеже ти говориш за пари искам само да ти кажа,че моя добра приятелка излиза от 3 години с мъж над 35г.,който няма 1 стотинка в джоба,женен е,има деца,но 3г. не са само секс повярвай ми!

ти трай, акне такова :-s

ChRiSTiaNo_07
04-11-2007, 09:58
Просто не мога да те разбера как ще ходиш с човек който може да ти е баща!

Дядо* :smt005

UnsTToPPaBBle
04-11-2007, 10:26
ti kak si se zasilila 6e kae6 nqkoi den babo aide se li*eme :-D :-D :-D

kukli4ka__
04-11-2007, 11:11
OtherDimension най-добре не се бъркай и без това не казваш нищо кво само пишеш и говориш за хората пиши си твойто мнение мойто го остави.Тука във форумите нещо сте много оборотни ми се струва

PLAMENKO
04-11-2007, 11:20
Искаш да имаш бъдеще с него! ОК! Децата ти ще му викат Дядо ...

и си тъпа много..

johny mnemonic
04-11-2007, 12:07
Лошо няма,ще ти дойде акъла в главата.Моли се да не боли много тогава:)
Нормално е човек на 40 да има пари и да е стъпил на краката си както се казва.Не виждам въобще защо ги сравняваш с 20 годишните.На тази възраст няма как да си позволиш да заведеш някого на почивка,освен ако родителите не ти дадат пари.Секса е като спорта,там всичко идва с тренировките или накратко ОПИТ.Въпреки че и за него се иска някакъв талант.Защото както са казали хората - от всяко дърво свирка не става.
В такъв момент винаги съм си задавал въпроса как ще се чувства детето ми когато стане на 20 напримери татко му е пенсионер.Недай си боже да не си е уредил живота.

П.С. абе има хора тука,които нямат елементарна грамотност.То бива грешки,ама чак пък толкова.Има програма Flexword. Хайде да се научите да я използвате,че направо като чета и се отвращавам как може такова нещо!!!!!

gafinka
04-11-2007, 12:31
ostavete momi4eto be da si hodi s 4i4kovci

sexy_dupe92
04-11-2007, 14:17
mnogo ste konservativni si4kite koito ste pisali typotii... momi4eto si e pravo i q podkrepqm napylno
ot li4en opit znam 4e 40 godi6nite sa mnogo po dobri ot "de4icata" vav vsqko edno otno6enie no nai ve4e v legloto
taka 4e mili4ka ti pojelavam da ne se otkazva6 ot nego... drugite sa typi ku4ki i samo zavijdat !!!

04-11-2007, 14:27
V kraina smetka opita si kazva dumata! Mislia che ne e nenormalno

gangbang
04-11-2007, 14:52
А бе 10тина години разлика бива... ма 20... :? То верно халал на такива мъже дет мое си позволят и на 40 да рутат млади кобилки...ама се пак, едно е да се чукаш с тоя, друго е и дете да ти прави, вече става прекалено отговорно, а на 19 акъла ти е малко... с децата не бързай, иначе еби се :-D

the^one
04-11-2007, 14:56
Според мен не си готова за тази връзка.Прочетох твоя първи пост и от него научих ,че връзката ви не е открита т.е. трябва постоянно да се криете от някого .Ако аз бях в същата ситуация не бих се чувствала комфортно и въпреки любовта си към изисканите и лъскави подаръци ,не бих останала с мъжа,който го е срам да заяви пред всички ,че сме заедно.С риск да повторя някого ще кажа ,че интелекта на човека не зависи от това на колко е години.
Пожелавам ти късмет!

Adwokat
04-11-2007, 15:19
Просто не мога да те разбера как ще ходиш с човек който може да ти е баща!\

I az towa se chudq :smt017

JoroS
04-11-2007, 15:43
mnogo ste konservativni si4kite koito ste pisali typotii... momi4eto si e pravo i q podkrepqm napylno
ot li4en opit znam 4e 40 godi6nite sa mnogo po dobri ot "de4icata" vav vsqko edno otno6enie no nai ve4e v legloto
taka 4e mili4ka ti pojelavam da ne se otkazva6 ot nego... drugite sa typi ku4ki i samo zavijdat !!!

Мда друго си 14 годишна да дава "велики" съвети на почти също толкоз голямата разпоретина, дето и тя не знае в кой филм е! 14 годишна с "житейски опит" да използва думата дечица, ето кой страда от комплекс за малоценност :lol:

PoLiToOo
04-11-2007, 15:52
NE TE RAZBIRAM....

04-11-2007, 16:39
6te vi eba i v tapite kurvi nenasitni

Unknown-19
04-11-2007, 19:02
mnogo ste konservativni si4kite koito ste pisali typotii... momi4eto si e pravo i q podkrepqm napylno
ot li4en opit znam 4e 40 godi6nite sa mnogo po dobri ot "de4icata" vav vsqko edno otno6enie no nai ve4e v legloto
taka 4e mili4ka ti pojelavam da ne se otkazva6 ot nego... drugite sa typi ku4ki i samo zavijdat !!!



Аве ей пикло усещай се малко кво говориш.Ти нормална ли си ква си.
"От личен опит знам" кво знаеш ти ве детенце точно ти дет сигурно още кафяво имаш отзад по прашките дет ги крадеш от майка си.А познато ли ти е определението за извратени мъже които спят с лапета като тебе.Викат им педофили.

"Другите са тъпи кучки и само завиждат" - За кое завиждат по точно?
Че се чукаш с мъж брадясал като терорист и плешив като билярдна топка ли? А може би да завиждат за увисналия като прани гащи на асма задник? Или да завиждат за това че ти се шибаш с човек на който скоро дървото на живота ще изглежда като умряла змийорка?

Абе живей си живота ама след време оная ти работа като заприлича на джукита на 80 годишен негър да те питам тогава.

<black soul>
04-11-2007, 19:26
на 14 съм...не ги разбирам много тези неща, но ще си дам и аз мнението...

сега може още да не си проличава възрастта му но след 10 години целия ще увисне и омекне! хората винаги ще те гледат лошо и ще ти говорят зад гърба, защото ще си проличи разликата в годините ви и ще разбереш колко си сгрешила ...тва е сигурно!

ако си мислиш, че едно дете ще укрепи връзката ви - грешиш! първо, че се съмнявам той изобщо да иска да си имате дете...убедена съм, че като родиш ще те захвърли като мръсен парцал! все пак е напълно ясно че той ходи с теб защото ти си млада и заблудена и очаква от теб просто неангажираща връзка, а не дете!

освен това не можеш да упрекваш бившият ти, защото те завел "само веднъж" на море и ходил с автобуса! както каза някой друг преди мен, това показва колко си ограничена и заблудена. дъртакът те кара с колата си и те води на купони, ама да не мислиш, че вечно ще бъде така!? като стане пенсионер мислиш ли че ще има парички пак да те размотава насам-натам!? бати глупостите ръсиш момиче...

смяташ че сега той е твоята "голяма любов" и дори след време да се разделите ще си имаш детенце и можеш да си хванеш друг!? тук мога само да ти се изсмея!!! този другия като разбере, че имаш дете от друг, като научи че си била с 2 пъти по-възрастен от теб, дето може и дядо да ти е, така ше те отреже, че няма да си намериш място!

и все пак...след като хората те одумват трябва да си разбрала колко тъпо постъпваш! ии...щом си убедена че вие двамата сте един за друг за какво пускаш теми!? ... като смяташ че ще бъдеш щастлива с него, кво се опинваш да ни убедиш в това?!

ама...щом дори родителите си не си послушала.. да не би ще послушаш мене или останалите! проваляй си живота. на кой ли му дреме! щом си напуснала младо момче заради тъп дъртак... кво мога да кажа за тебе... изобщо не се и учудвам че хората те одумват! хъх...

nasty_f
04-11-2007, 19:35
Az spodelqm mneniqta na ostanalite ot foruma. =; Mislq , 4e ti s tozi 4ovek nqma6 bade6te ili sled vreme kvo 6te ti e bade6teto s nego?ti si mlada izliza ti se a toi se e najivql i e polu4il vsi4ko ot jivota.Ti otiva6 po patq na jivota ,a toi se vra6ta.Hubavo ti e ok nqma problem ,ama si pomisli kvo 6te stava po natatak.......... #-o

Мога да ти кажа, че излизаме почти всяка вечер по клубовете, води ме и през уикендите в хотелчета и курорти из България. Плануваме и почивка на Гърция... въобще човека е много печен. Няма и вид на 40 годишен, нито е плешив, нито с побеляла коса, ходи на фитнес.
С него ми е хубаво именно заради опита му, за това как знае да се отнася към една жена като с дама, за малките и неангажиращи внимания към мен, за всичко което прави. Просто съм луда по него и съм готова да му бъда предана до тогава до като сме щастливи и двамата. Говорили сме и съм сигурна, след време дори да не сключваме брак ще си създадем детенце. Просто тази година имам кандидатстудентски и за това го отлагаме, но след това възнамерявам да го направим. Това напълно осмчисля живота ми и се чувствам превъзходно. От как съм с него съм и някак по-зряла. Вече не разсъждавам като повечето ми приятелки,но пък се радвам че голяма част от тях ме подкрепят. За разлика от родителите ми, които са много против тази връзка и праят опити да ме спрат, но няма да успеят!
Оооо,Ивонче,много бързо порасна и много бързо си промени мнението за секса с по-голям мъж и по-малък...Като че си била със 5 партньора,който са на по 40 ...Край,вече като си правила секс със 4- годишна мутра и си велика... Не се учудвам защо си с него щом има пари,води те по екскурзийки и така нататък...Гледай само накрая да не свършиш на някоя магистрала,депортирана в Гърция,или друга сържава...Че после колко теми има да пускаш от сорта "Правих секс със 80 годишетн,невероятен е,и е милиардер" Просто ти казвам,че си луда.Лично мнение..
Ако пък толкова държиш напарите има и доста момчета на твоята възраст,мамини синчета,като синът на приятеля ти :smt019 Много се ядосаххх

nasty_f
04-11-2007, 19:40
Като гледам 14 гдишни момичета мислят по-трезво от теб :smt005 Значи си доста злееееее :evil:

bungle
04-11-2007, 19:43
Чукай си се с който искаш.
Не е нужно да пускаш цяла тема. Като си доволна - ОК. Радвам се. Пък че е на 40 .. това си е твоя работа.

sexy_dupe92
04-12-2007, 07:11
mnogo ste konservativni si4kite koito ste pisali typotii... momi4eto si e pravo i q podkrepqm napylno
ot li4en opit znam 4e 40 godi6nite sa mnogo po dobri ot "de4icata" vav vsqko edno otno6enie no nai ve4e v legloto
taka 4e mili4ka ti pojelavam da ne se otkazva6 ot nego... drugite sa typi ku4ki i samo zavijdat !!!

Мда друго си 14 годишна да дава "велики" съвети на почти също толкоз голямата разпоретина, дето и тя не знае в кой филм е! 14 годишна с "житейски опит" да използва думата дечица, ето кой страда от комплекс за малоценност :lol:

offff lo6o li e 4e imam opit li4i si 4e to4no ti si kompleksara koito nikoga ne e pravil sex i ne razbira izob6to ni6to to4no zatfa momi4eto izliza s po golqm muj za6toto mom4etata na neinata vuzrast sa tapanari koito ne mogat da pravqt sex kakto edin istinski myj samo moga da vi sajelq !!! istinsko prejivqvane moje da stane samo s muj s opit taka 4e za6to puk da ne davam saveti kato ti nqma6 nikaf opit a az moga po dobre ot teb da precenq...

гери методиева
04-12-2007, 07:51
35 - 40 годишните мъже са най-много на мода и мога да се закълна, че ще имам пак връзка с такъв.

беше ми първия на 38, аз бях на 16, сега съм на 21 и ходя с 29 годишен, обаче още е до полата на маминка и тя квото му каже това върши, пък аз не си падам по несамостоятелни мъже.

в дискотеките по баровете има много 35-40 годишни за съжаление са женени, пък аз не искам да развялям семейства и за това все още изчаквам да си намеря свободен.

връзката с толкова зрял мъж е много плодотворна за всяко младо момиче.

Unknown-19
04-12-2007, 07:55
mnogo ste konservativni si4kite koito ste pisali typotii... momi4eto si e pravo i q podkrepqm napylno
ot li4en opit znam 4e 40 godi6nite sa mnogo po dobri ot "de4icata" vav vsqko edno otno6enie no nai ve4e v legloto
taka 4e mili4ka ti pojelavam da ne se otkazva6 ot nego... drugite sa typi ku4ki i samo zavijdat !!!

Мда друго си 14 годишна да дава "велики" съвети на почти също толкоз голямата разпоретина, дето и тя не знае в кой филм е! 14 годишна с "житейски опит" да използва думата дечица, ето кой страда от комплекс за малоценност :lol:

offff lo6o li e 4e imam opit li4i si 4e to4no ti si kompleksara koito nikoga ne e pravil sex i ne razbira izob6to ni6to to4no zatfa momi4eto izliza s po golqm muj za6toto mom4etata na neinata vuzrast sa tapanari koito ne mogat da pravqt sex kakto edin istinski myj samo moga da vi sajelq !!! istinsko prejivqvane moje da stane samo s muj s opit taka 4e za6to puk da ne davam saveti kato ti nqma6 nikaf opit a az moga po dobre ot teb da precenq...


На 14 а вече кварталната к*рва.Будиш в мене съжаление обаче още повече съжалявам родителите ти.Горките хорица.Ти си сигурно не си им казала с какви го правиш.И по добре недей да им казваш.


"...za6toto mom4etata na neinata vuzrast sa tapanari koito ne mogat da pravqt sex kakto edin istinski myj samo moga da vi sajelq !!! " - Ето ей тва обра точките обаче.Ти сигурно си най умната на твоята възраст и най вероятно си много добра в леглото.Айде стига глупости.
Аз съм на 19 години и никога не бих си легнал с 14 годишно лапе.Тъй че прави си сметката с колко загорели хора са е*еш.Само 1 жалък чекиджия може да направи това.Ама нищо ти нали си най умната и имаш много натрупан опит така че ходи си давай гъза пък след 10 години да видим как ще изглеждаш.Ахх леле такива смотани лапета като тебе много ма изнервят лапала 2-3 пишки и вече много разбира.

sexy_dupe92
04-12-2007, 08:11
mnogo ste konservativni si4kite koito ste pisali typotii... momi4eto si e pravo i q podkrepqm napylno
ot li4en opit znam 4e 40 godi6nite sa mnogo po dobri ot "de4icata" vav vsqko edno otno6enie no nai ve4e v legloto
taka 4e mili4ka ti pojelavam da ne se otkazva6 ot nego... drugite sa typi ku4ki i samo zavijdat !!!

Мда друго си 14 годишна да дава "велики" съвети на почти също толкоз голямата разпоретина, дето и тя не знае в кой филм е! 14 годишна с "житейски опит" да използва думата дечица, ето кой страда от комплекс за малоценност :lol:

offff lo6o li e 4e imam opit li4i si 4e to4no ti si kompleksara koito nikoga ne e pravil sex i ne razbira izob6to ni6to to4no zatfa momi4eto izliza s po golqm muj za6toto mom4etata na neinata vuzrast sa tapanari koito ne mogat da pravqt sex kakto edin istinski myj samo moga da vi sajelq !!! istinsko prejivqvane moje da stane samo s muj s opit taka 4e za6to puk da ne davam saveti kato ti nqma6 nikaf opit a az moga po dobre ot teb da precenq...


На 14 а вече кварталната к*рва.Будиш в мене съжаление обаче още повече съжалявам родителите ти.Горките хорица.Ти си сигурно не си им казала с какви го правиш.И по добре недей да им казваш.


"...za6toto mom4etata na neinata vuzrast sa tapanari koito ne mogat da pravqt sex kakto edin istinski myj samo moga da vi sajelq !!! " - Ето ей тва обра точките обаче.Ти сигурно си най умната на твоята възраст и най вероятно си много добра в леглото.Айде стига глупости.
Аз съм на 19 години и никога не бих си легнал с 14 годишно лапе.Тъй че прави си сметката с колко загорели хора са е*еш.Само 1 жалък чекиджия може да направи това.Ама нищо ти нали си най умната и имаш много натрупан опит така че ходи си давай гъза пък след 10 години да видим как ще изглеждаш.Ахх леле такива смотани лапета като тебе много ма изнервят лапала 2-3 пишки и вече много разбира.

pyrvo da uto4nq 4e sam na 15... a az nai mnogo moga da se iznervq kato nqkoi mi darji smetka bez izob6to da me poznava .... zna4i sym kurva spored teb taka li .. e pone si pravq kefa i sam mnogo dovolna ... a ti kompleksar typ i az nikoga ne bih legnala s takyv kato tebe 6toto sigurno vaob6te ne znae6 kakvo da pravi6 a samo si sedi6 v legloto kato pyn.... jalkiq si samo ti i osven si4koto si ograni4en... ti kato ne haresva6 sexa nikoi ne te kara da 4uka6 pone me ostavi az da si jiveq kakto mi haresva.... pfu aman ot kompleksari kato tebe :evil: :evil:

kukli4ka__
04-12-2007, 10:34
Unknown-19
мислиш ли,че с мненията си можеш да промениш нещо?
а спора ти с 15 годишната е напълно неуместен тя си има мозък и сама избира какво да прави.също така според мен на 15г човек трябва да може сам да решава аз на 15 съм била напълно самостоятелна и всичко което съм направила бих го повторила,така че годините не са от значение!

malka_sladuranka
04-12-2007, 10:47
И аз не подкрепям такива връзки. Да, който каквото иска да прави, но в темата момичето иска мнението на останалите. Е, моето е отрицателно.
На мен лично би ми било дори гнусно, да се ч*кам с човек на годините на баща ми.

kukli4ka__
04-12-2007, 11:05
да но ти поне не обиждаш и не налагаш мнение

malka_sladuranka
04-12-2007, 11:18
да но ти поне не обиждаш и не налагаш мнение И да го налагам знам, че нищо няма да постигна. Най-много да взема спора много на сериозно и на вътре...

Marik
04-12-2007, 11:35
ДОКАТО ЦЯЛАТА ТАЯ " МОДА " = ГЛУПОСТ Е ОБХВАНАЛА ГОЛЯМА ЧАСТ ОТ БЪЛГАРСКИЯТ НАРОД ДО НИКЪДЕ НЯМА ДА СЕ СТИГНЕ В МОМЕНТА ТОВА ТОЧНО СЕ РАВНЯВЯ МА БАШ НА ИСТОРЯТА НА НЯКОЯ КУРВА

Всички си гледат шибаното лично щастие и не мислят за последиците ебаси разкрепостения живот дето водиш честно и разсъжденията ти и твърдиш че си голяма на 19 low , ако се показваш с лафа " Ми ще си направиш едно дете с него и после ще си с друг и нз си какво си "

Това ли би направила един уж зряла човек ?

Пича който твърдиш че е много зрял , въобще не е това се оказва ако беше наистина зрял мъж въобще нямаше да се занимава с теб , най - много щеше да ти предложи да се хванеш със синът му и това е.


И недей го приемай като убида а директно се замисли какво правиш и остави малко на страна спонтаните ти чувства

OtherDimension
04-12-2007, 11:52
OtherDimension най-добре не се бъркай и без това не казваш нищо кво само пишеш и говориш за хората пиши си твойто мнение мойто го остави.Тука във форумите нещо сте много оборотни ми се струва

и какво ?
ще ми изпратиш с-класите ли ?
преди това съм дал много по-смилено мнение от твоето първо , в което веднага се заяждаш с другата потребителка :-$

04-12-2007, 12:43
хммм чудно ми е сина му на тоя какво мисли ?? например аз въобще не си го представям баща ми да тръгне с някоя едва ли не на мойте години...

Unknown-19
04-12-2007, 13:31
Unknown-19
мислиш ли,че с мненията си можеш да промениш нещо?
а спора ти с 15 годишната е напълно неуместен тя си има мозък и сама избира какво да прави.също така според мен на 15г човек трябва да може сам да решава аз на 15 съм била напълно самостоятелна и всичко което съм направила бих го повторила,така че годините не са от значение!


Да променя нещо ? Неее [-X едва ли съм толкова могъщ.
А колкото до спора ми... ами той си е много уместен даже.А това че на 15 може сама да решава да верно е ама не за всичко.Точно за това си има възрастова граница.Има си и родители които да те насочват за нещата от които нямаш понятие.Замисли се малко.Прекалено е лесно да прилъжеш момиче току що направило 15 с разни дрънкулки.
И искам да те попитам в какво отношение си била самостоятелна? Да не си мислиш че като започнеш сама да си купуваш дамските превръзки и мама и тате като спрат да ти налагат вечерен час и начин на обличане че си самостоятелна.Я ми кажи на 15 кой ти е давал джобни? Защото и това се брои.Един самостоятелен човек не зависи от парите на мама тате или баткото(чичкото) с който ходи.Яд ме е че още от сега повечето момичета свикват да живеят като паразити на гърба на другите.Ама в един момент когато всичко това изчезне изчезва и "любовта".Това е положението.






[/quote]

Sexy Mother Fucker
04-12-2007, 16:00
Хах колко долно, как да не напиша и нещо.
Това сравнението за приятела и чичото направо ме разби. Ти като си толко над нещата защо не си изкараш пари за море и т.н. Ами щот неможеш да постигнеш нищо в живота и докато си годна ще зависиш от такйива като чичкото :::

Нася
04-12-2007, 18:11
Мила Ивона,
Вряла съм и съм кипяла достатъчно, за да мога да кажа това, което искам.
Много хора преди мен пускаха подобни коментари и съм напълно съгласна с тях.
Ти се интересуваш от чуждото мнение. Ти искаш да бъдеш харесвана, поощрявана, обичана. Абсолютно нормално желание за всяко човешко същество. Ако толкова държиш на този мъж, какво би те интересувало какво мислят другите?
Но не вярвам да знаеш истинското значение на любовта, защото - както изглежда - то си оставя само понятие от речника. Изпитвала ли си го? Та ти си на 19, а говориш за деца? Имаш ли някаква бегла представа каква отговорност е това? Ще трябва да се лишиш от всички онези лъскави неща, които толкова харесваш. Колите, почивките, скъпите подаръци - ще си останат само спомен.
Както споменах, ти обичаш да си харесвана, влияеш се от чуждото мнение. Сега може би ти е кеф, че някой те издържа, че приятелят ти е по - добър в сексуално отношение. Какво ще стане, когато той остарее? Вече няма да е красив. Вече няма да има желание да се занимава с теб. Ще си предпочете уюта на дивана и хубавия футболен мач с бира в ръка. Вече няма да е забавен. Докато ти ще искаш да живееш. Следиш ли ми мисълта? Ти ще го оставиш, защото вече не ти е интересен. Защото не можеш да говориш за деца, когато няма любов; защото не можеш да говориш за любов, когато гледаш на материалното и когато допускаш раздялата като опция. Защото истинската любов е оптимист, защото тя е силна и не се влияе от каквото и да е. Ти си неспособна и незряла за всичко това.
Изживей си най - прекрасните години, защото времето лети твърде бързо. Не прави грешка, след която пътят за обратно ще е отдавна затворен.
И още нещо - ти, дете, си леко момиче. От онези, които светът мрази. От онези, на които никой никога няма да погледне с добро око.
За съжаление представите ти за щастие се свеждат до простата и гротескна реалност на повечето млади хора, а именно колите, почивките и скъпите дрънкулки. Това щастие, мила, е нереално и преходно. Всичко приключва, когато свършат парите.
Намери истинското значение на щастието сама.
Пожелавам ти успех.

Нася

Ulety
04-13-2007, 08:49
Za lubovta nqma vyzrast!Ako naistina ima lubov :Pp~

04-13-2007, 10:23
Мила Ивона,
Вряла съм и съм кипяла достатъчно, за да мога да кажа това, което искам.
Много хора преди мен пускаха подобни коментари и съм напълно съгласна с тях.
Ти се интересуваш от чуждото мнение. Ти искаш да бъдеш харесвана, поощрявана, обичана. Абсолютно нормално желание за всяко човешко същество. Ако толкова държиш на този мъж, какво би те интересувало какво мислят другите?
Но не вярвам да знаеш истинското значение на любовта, защото - както изглежда - то си оставя само понятие от речника. Изпитвала ли си го? Та ти си на 19, а говориш за деца? Имаш ли някаква бегла представа каква отговорност е това? Ще трябва да се лишиш от всички онези лъскави неща, които толкова харесваш. Колите, почивките, скъпите подаръци - ще си останат само спомен.
Както споменах, ти обичаш да си харесвана, влияеш се от чуждото мнение. Сега може би ти е кеф, че някой те издържа, че приятелят ти е по - добър в сексуално отношение. Какво ще стане, когато той остарее? Вече няма да е красив. Вече няма да има желание да се занимава с теб. Ще си предпочете уюта на дивана и хубавия футболен мач с бира в ръка. Вече няма да е забавен. Докато ти ще искаш да живееш. Следиш ли ми мисълта? Ти ще го оставиш, защото вече не ти е интересен. Защото не можеш да говориш за деца, когато няма любов; защото не можеш да говориш за любов, когато гледаш на материалното и когато допускаш раздялата като опция. Защото истинската любов е оптимист, защото тя е силна и не се влияе от каквото и да е. Ти си неспособна и незряла за всичко това.
Изживей си най - прекрасните години, защото времето лети твърде бързо. Не прави грешка, след която пътят за обратно ще е отдавна затворен.
И още нещо - ти, дете, си леко момиче. От онези, които светът мрази. От онези, на които никой никога няма да погледне с добро око.
За съжаление представите ти за щастие се свеждат до простата и гротескна реалност на повечето млади хора, а именно колите, почивките и скъпите дрънкулки. Това щастие, мила, е нереално и преходно. Всичко приключва, когато свършат парите.
Намери истинското значение на щастието сама.
Пожелавам ти успех.

Нася



Milsq che s tova se izcherpa temata napulno i kakvoto i da kaja az ili vie veche shte e izturkano i banalno.

ENI_F
04-13-2007, 10:37
naistina kak moje da hodi6 s 4ovek koito moje da ti eba6ta :-s

04-13-2007, 12:09
6tom ti e kef na putkata se klecaite

odysseus
04-13-2007, 12:52
Kvo vi stava we hora?!
Tova, 4e ne ste suglasni s momi4eto ne zna4i 4e trqbva da go obijdate, po dqvolite! Tq e do6la tuk za tursi suvet, napisala si e statiqta, sus suznanieto 4e 6te otnese kritika, no da q nari4ate "tupa", "luda", "kurva", "prosta" i pro4ee...

Az sum dale4 ot tezi 40 godini na tvoq 4ovek, no smeq da tvurdq 4e v golqma stepen poznavam na4ina na mislene na podobni hora. Ako iska6 da ima6 vruzka, izgradena na bazata na seks s tozi 4ovek, ok, moqta podkrepa i admiracii, tezi hora sa po-dobri i po-opitni v legloto. Te ot svoq strana tursqt takiva mladi, sveji i hubavi dami prosto 6toto s tqh e po-priqtno i nai-ve4e 6toto im pozvolqva da se 4uvstvat mnogo pove4e "muje". Tova celqt i vsi4ki tezi podaruci i ne6ta koito toi pravi za teb - i koito vsu6tnost ne sa zaradi teb a zaradi nego samiq. Vsi4ko bi bilo nared tuk ako i 2ta iskahte prosto seks. No ako smqta6 da gradi6 vruzkata si vurhu nqkakvi 4uvstva, nqkakuv dulgotraen semeen jivot... spri s iluziite! Vsi4ki jeni iskat partniorite im da sa zreli hora, nezavisimi, kakto finansovo, taka i vuv vsqko drugo otno6enie. E, prigotvi se za iznenada... mujete iskat su6toto! I ako edin 40 godi6en muj iska nqkakva seriozna vruzka s jena koqto da obi4a, koqto da mu rodi deca i pro4ee toi NQMA da se zaburka s 19 godi6na! Da, vqrno e, ima izklu4niq, no na tvoe mqsto ne bih se nadqvala osobeno na tova. Az ti vqrvam 4e go obi4a6 i vijdam kak s otgovorite si vsq4eski se opitva6 da za6ti6 tazi obi4, no riskuva6 v edin moment, tozi tip da te narani jestoko, a tova vqrvai mi 6te stane. Podobni vruzki prosto ne produljavat dulgo! Ako, pak kazvam iska6 prosto da pravite seks, nqma ni6to lo6o v otno6eniqta vi, no ne se zablujdavai za kakvoto i da e pove4e.
Vzemi pravilnoto re6enie, mila!

A i tova 4e za lubovta nqmalo vuzrastovi i pro4ee granici moje6 da go ostavi6 za detskite prikazki. Dobre do6la v realniq svqt :)

Odysseus

04-13-2007, 13:01
da xodi6 s 4ovek koito moje ti e ba6ta? i da ne razbira6 6to xorata vi kritikuvat i obsujdat... xaxa emi normalno e ti kfo iska6 da vi iskat avtograf li? ](*,) otvra6tavat me nekfi ligli kito xodat sas star4oci samo zaradi parite.. 6toto ne vqrvam dr pri4ina da ima6 da xodi6 s nekaf starec-gnusenn nabru4kan i t.n seki bi izbral mladototo mom4e.. kolkto do sexoalnite mu sposobnosti,prosto mi se draifa ot tfa.. s godinite xorata staat po zle v tfa otno6enie a ne po dobre.. ot kakto e po4nal da se ebe e bil zle v na4aloto posle e stanal se po dobur i po dobur dokato nakraq ve4e si4ko s vazrasta e po4nalo da vurvi nadolu... ta taka.. ti si luda za mene.. ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :smt005

odysseus
04-13-2007, 13:15
Това, че както няколко пъти повтори, "Гост", не разбираш нещо, не ти дава право да го осъждаш. Това че ти не се сещаш за други причини тя да е с него, не значи че такива няма, сеш'са?

04-13-2007, 13:52
moje da ima no pri si4ki slu4ai e izvratena :smt005 :smt005

Unknown-19
04-13-2007, 15:38
Положението е FUBAR - Fucked up beyond all recognition

A_Loving_Girl
04-14-2007, 14:44
drugite sa typi ku4ki i samo zavijdat !!!


Ако искаш да знаеш не завиждам на никой за нищо,още повече за дядка ли да и завиждам.... :smt005 ...така като гледам си набор 92 ей такива кат вас напоследък се извъдиха големи К***И..

Kraken
04-14-2007, 14:49
Просто не мога да те разбера как ще ходиш с човек който може да ти е баща!

Айдее A_Loving_Girl написа нещо и айде целия форум почна да повтаря "как може да го правиш тоя може и баща да ти е"

А иначе по темата някак си аз на твое мяста не бих се захванал с таз работа

Sexapilna_kukla
04-14-2007, 14:55
Все пак живеем в свободна страна и всеки може да прави това, което желае. Ние тук не сме никакви, за да те съдим. Щом ти си избрала да бъдеш с този човек, хубаво ти е с него и т.н., ами продължавай, а не се влияй от чуждото мнение.

cvety_i_bebeto
04-14-2007, 15:23
Съжалявам,но и според мен нямате никакво бъдеще заедно.Какво означава това,което си написала "искам да продължа живота си именно с този човек" той е как да го кажа вече преминал през нещата,в които ти тепърва навлизаш.Не те съдя,но помисли той има син на твойте години....

kuber
04-14-2007, 16:02
Преди него си имах гадже на 23 с което имах 4 годишна връзкаа. Е казвам ви нищо не представлява! Пред зрелия мъж просто онзи си е детенце, а да не говорим за сексуалните възможности и техники.

преди да заключиш темата с основанието "бъзик" следващия път се аргументирай на какво то е основано

Pomisli povi4ko vurhu tova, 4e ti su6to si detence spqmo 4i4koto.
6tom toi se e zahvanal s teb tova ozna4ava, 4e ne moje da izluje ni6to po golqmo i po umno i za tova se e hvanal s teb.
Ne iskam da kaja 4e si tupa, no pogledni trezvo vurhu ne6tata.
Az sum spal s trideset godi6na i da ti kaja tq me kazkata, no ne sum trugnal da se vlubvam v neq....
Toi te izpolzva... da ebe6 ne6to mlado na stari godini...
A za6to li e razveden? - zapitvala li si se? qvno jena mu ne go izturpqla, a ti si sledva6tata mu jertva....
Ima sin dve godini po maluk ot teb...
Az bih se sramuval mnogo ako bqh na negovo mqsto, 4e tova si e 4ista pedofiliq...
Bqgai kolkoto se moje po na dale4 ot toq starec...
Horata kazvata: "za lubovta nama vuzrast" ili "lubovta e slqpa"
v tvoq slu4ai lubovta e egati gadosta, kiorava

kuber
04-14-2007, 16:23
iskam samo da dobavq, 4e ako te poznavah mila mi Ivona 6tqh da te spukam ot boi.... A ako bqh na mqstoto na sina mu 6tqh da storq edinstveniqt grqh za men, a imenno da prebiq ba6ta si.
Izvrateni hora eiii...
Dete 6tqla da mu rajada....
v predniq mi otgovor pisah, 4e ne iskam da kaje, 4e si tupa, a sega 6te se popravq...
Uhhh 4e si TUPA PA4AVRA, ti osaznava6 li kakvo pri4inqva6 na mom4eto deto si bila 4 godini s nego... da zareje6 mlad jrebec zarad durt katur...
4ak se qdosvam na tupotiqta ti, kak mi se iska da te poznavam, 4e 6tqhj da ti nabiq az akul v kikiricata........ pi6leme takova.

Az ne sum kato drugite, az te sudq za6toto si vinovna....
I neka vseki koito te poznava da te sudi i oprekva, da te bluskat i podminvat, da lazi6 v krakata na predniq si priqtel i da iska6 pak da si s nego, a toi da te pdritne i zamine, bez dori da te poglejda....
ooooooo tova 6te stane daaa, 6te stane... vqravai mi... maluk bokluk takuv...
Dete 6te mu rajada.... Ami to gorkoto kopelence - mislila li si to kakuv jivot 6te ima... a?"
Abe ebi si maikata, prosta kobila............! :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt013

StillLoveIt
04-14-2007, 16:59
Ами това ми се струва СУПЕР ТЪПОТИЯ. Зарязала си човек с който си ходила 4 години, за някакъв 40 годишен застаряващ мъж, който има 2 пъти повече стаж в живота от теб!?! И за какво? Защото ти си много голяма 19 годишна и приятеля ти 23 бил дете и защото дъртия те чукал яко. Ми роди му деца ако искаш, ама лошото е че най-вероятно(дано не съм прав) няма да е жив да види внуците си! Аз се чудя ти майка и баща нямаш ли, защото ако ми беше дъщеря щях да те затворя в балдуиновата кула докато ти дойде акъла и не разбереш, че си една пикла(с извинение) само на 19 години, която иска да бъде като големите! Ти си все още в края на тинейджърската възраст, живей си живота, защото един ден ще съжаляваш(ГАРАНТИРАМ ТИ) за тези пропиляни години в глупости и наивност, че един дедо на 40 те "ОБИЧАЛ" ! ДАААА ТОЙ НЕ ТЕ ОБИЧА, ЗАЩОТО ТОЙ ОБИЧА ВСИЧКИ 19 ГОДИШНИ МЛАДИ МОМИЧЕЦА СЪС СТЕГНАТИ ДУПЕТА И МЕКА КОЖА!! Тряааааа си мнооо тъпа да ходиш с тоя човек честно! МНОГО ГУБИШ! След време като стана на 40 и аз ще искам да шибам младо, обаче за разлика от твойта изгора се надявам да имам семейсто на което да държа , защото това трябва да прави един възрастен! И не ми говори, че бил мъдър и улегнал, защото това ако се нарича мъдрост да чукаш набор на сина си ЗДРАВЕ МУ КАЖИ!!!!!!!!!!! Ебахти наивните П*тки (с извинение) дето ги има на този свят Боже!

04-18-2007, 11:14
TI SI 1 TAPA KURVA KURVOLQK KURVOLQK !!!!!!!!

kukli4ka__
04-18-2007, 11:25
не мисля че с обиди се постига нещо :!: авторите на горните постове въздържайте се малко поне!това че мислите така не значи че трябва да обиждате за да бъдете разбрани!

Morskiq
04-18-2007, 11:39
SK1pa Ivona,
Vinagi s1m obi4al kurvite pod maskata na moralistki. Uvajavam umenieto ti da predstavq6 i naj neestestvenite ne6ta kato istinski i normalni. Kurval1ka ti nqma kraj.

Ako iska6 s16tite use6taniq, ela pri men na moreto. I tuka ima hoteli, i otno6enie i vsi4ko. 6te si izkarame 4udesno.

S udovolstvie bih ti sv1r6il na mutrata.

Iskreno tvoj,

Morskiq

P.S. Bez deca!

durex_fenka
04-18-2007, 13:17
ne moga da vi razbera kakvi moralisti i moralistki se izvudihte :-k - sigurna sum 4e golqma 4ast ot vas shte zaletqt po 4i4koto s hubavata kola,parite i podarucite i tova e suvsem normalno!Za men samata tova e v reda na neshtata i mi e mnogo po priqtno taka da e, vupreki 4e znam 4e se vuzpolzva otkolkoto da rabotq kato prodava4ka v mall za 300lv!!!!! [-(

Oralgin
04-18-2007, 13:56
Е ми аз съм на 19, а той на 40, разведен е и има син на 17.
Съсед ми е в кооперацията и започнахме връзка, но се налага да се крием заради хорското мнение, което е супер тъпизъм обаче за огромно съжаление все още има хора гледащи с лошо око на такива връзки.
Преди него си имах гадже на 23 с което имах 4 годишна връзкаа. Е казвам ви нищо не представлява! Пред зрелия мъж просто онзи си е детенце, а да не говорим за сексуалните възможности и техники. Разликата е от Земята почти до Марс. Почнах да му изневеряват с този 2 седмици, усетих разликата и просто скъсах него. Не искам да имам по две връзки и да лъжа хората. Все пак за такава разлика от 21 години на какво мнение сте? Очаквам просто повече от връстниците ми да ме подкрепят, защото много ми е неприятно като чувам дюдюкания зад гърба си от разни закостеняли хора.

преди да заключиш темата с основанието "бъзик" следващия път се аргументирай на какво то е основано

Аха .. и съвсем случайно чичкото е доста имотен , вози те насам натам подарява разни неща. . абе идеалния просто ..
бахти малките курви дето сте :evil:

Съветник
04-18-2007, 14:43
няма нищо по-хубаво за един 40-годишен мъж от колкото едно момиче на 20 години...

CMexyPaH4e
04-18-2007, 15:30
Ti si luda!
Tva deto go izpitvash ne e lubov prosto vijdash che vsichko e perfektno i tva ti haresva pari..kola...pochivki..romantika daaa kato po filmitee OBACHE ima edna razlika tam kraq e shtastliv a pri tebe nqma da e:)

A tiq dica det govorish za tqh...nqma da komentiram daje!

Ako priqtelkite ti ne te podkrepqha shteshe po-seriozno da se zamislish da ne si s nego shtoto tqhnoto mnenie ti e nai-vajno ama mai i te sa Kuhi leiki:)

Ako tvoq chovek ostane s hubavo tqlo pone oshte 15 godini she si nameri druga zamislqla li si se nad tva che kakto izneverqva na jena si moje i na teb da izneverqva!!!

A ako stane dqdka ovisnal qko...axaxax ne ti blaze i kato hodi da vzema deteto ti shte go pitat tva dqdo ti li e??? abe mahni go toq!!

Ako imash akal pogledni neshtata realistichno!!!

Unknown-19
04-18-2007, 15:54
ne moga da vi razbera kakvi moralisti i moralistki se izvudihte :-k - sigurna sum 4e golqma 4ast ot vas shte zaletqt po 4i4koto s hubavata kola,parite i podarucite i tova e suvsem normalno!Za men samata tova e v reda na neshtata i mi e mnogo po priqtno taka da e, vupreki 4e znam 4e se vuzpolzva otkolkoto da rabotq kato prodava4ka v mall za 300lv!!!!! [-(


А ти бъди така добра да ми кажеш какво 1-во ще открият в тебе:
а) Спермата в задника ти.
б) Лайната в мозъка ти.

04-18-2007, 16:00
Nishto novo pod slunceto...pi4ove, ne se draznete, tova go ima navsqkade po sveta. Na 19 godini vse pak e momi4eto, koeto ozna4ava 4e e pylnoletna.
Ne mnogo otdavna pro4etoh statiq vav vestnik v Angliq za 16 godishno momi4e, imashto vryzka s 57-godishen! I tova e istinski slu4ai, ne e nqkakva ismishliotina. Policiqta e bezsilna da napravi kakvoto i da bilo, zashtoto tq e na 16 i spored tehnite zakoni moje sama da reshava s kogo da pravi sex i t.n..ta, iskam da kaja che takiva neshta se slu4vat navsqkade i ne sme nie horata koito gi reshavame ili zabranqvame.

Uspeh na vsi4ki!

Devilka
04-18-2007, 16:10
lele male... ti si skusala zaradi ediniq sex s gajeto si s koeto si bila celi 4 GODINI no qvno i 4 godini ne sa ti stignali za da go zaobichash... ako imashe chuvstva kum nego NIKOGA NE BI GO SKUSALA ZARADI SEXA (koito vurvi v komplekt s pari,podaruci,pochivki i tn) S NQKUF DURTAK KOITO E S 21 GODINI PO-GOLQM OT TEB! ta to sinut mu e pochti kolkoto teb... imash samo materialna-vruzka bez liubov i bez budeshte ...

sladurana2319
04-18-2007, 16:13
tctct prosto nemoga da gi razbera takiva hora....ama kak she hoish s toq chovek i da si lqgash s nego...tova e otvratitelno...se edno sina my da prai seks sas maika ti...neznam az sashto ne odobrqvam tova koeto pravish...po dobre spri...shtoto naistina edvali te obicha, nai veroqtno e s tebe samo zashtoto si mlada a toi e edva li ne pensioner...spored mene nemojesh da imash badeshte s tozi chovek...

04-18-2007, 19:48
Е ми аз съм на 19, а той на 40, разведен е и има син на 17.
Съсед ми е в кооперацията и започнахме връзка, но се налага да се крием заради хорското мнение, което е супер тъпизъм обаче за огромно съжаление все още има хора гледащи с лошо око на такива връзки.
Преди него си имах гадже на 23 с което имах 4 годишна връзкаа. Е казвам ви нищо не представлява! Пред зрелия мъж просто онзи си е детенце, а да не говорим за сексуалните възможности и техники. Разликата е от Земята почти до Марс. Почнах да му изневеряват с този 2 седмици, усетих разликата и просто скъсах него. Не искам да имам по две връзки и да лъжа хората. Все пак за такава разлика от 21 години на какво мнение сте? Очаквам просто повече от връстниците ми да ме подкрепят, защото много ми е неприятно като чувам дюдюкания зад гърба си от разни закостеняли хора.

преди да заключиш темата с основанието "бъзик" следващия път се аргументирай на какво то е основано

Trugni s sinu mu e moito mnenie... :smt005

04-18-2007, 22:10
Pregledai se ve ... nenormalna

04-19-2007, 11:01
Аз съм правил секс с 44 годишна жена, има син на 25, а аз съм на 23...Така че всичко е възможно в тоя живот. Кво се шашкате толкова и осъжадете хората. Всеки да прави квото му харесва.

Winchenco
04-19-2007, 11:25
:smt016
На 70 годишните им свършват още по-бързо гумичките, защото знаеш ли колко им трябват за един път :lol: Тъкмо го сложи и айде пак е за френска :idea:
По темата. Мацка не се коси, нали не си тръгнала да се жениш за чичо ти Комши :wink:
Колкото хора има, толкова вкусове за партньор. Хареса ли сте се казваш. че се чувстваш гот. Всичко е от значение, но ето това е най-важното. Забавлявай се щом те кефи. Нищо няма да загубиш даже много ще научиш, а както казват живота е едно голямо училище. Пък и за да ти е хубаво с някой няма рецепти.
И аз съм имал връзки с по-възрастни от мен жени и в едно съм сигурен, че хората на различна възраст усещат и мислят по-различен начин. \:D/
Ама, мацка 21 години разлика си е множко :::

MaXy_GiRL
04-19-2007, 14:20
Ами замисли се какво бъдеще ще имаш с този човек!
След години по същия начин ще зарежеш и него както бившия си приятел!

Ами аз обичам този човек, това сега осмисля живота ми, след време ще поискам да имам и дете от него,


сама вярваш ли си ?
погледни се в огледалото - ти си една пеперуда от цвят на цвят
зарязала си 4годишна връзка и онова момче, защото чичкото правил хубав секс.. когато и чичето остарее , ще идеш при друг и тва дете, кой ще го гледа ? :evil:

Ми ще си имам бебче от него и то ще осмисля връзката ми. Пък за това, че след 10 години ще съм с друг, то такъв е живота, хората се събират и разделят. Няма гаранция че като е на 20 а не на 40 пак няма да се разделим. Само дето 20 годишните първо не са отговорни, второ нямат опит в отношенията, не само в секса, а изобщо и трето за първи път в живота си почувствах истинската любов, начините по които тя ми бе доказана, вниманието и уважението които получих дължа на този човек.

С 4 годишната си връзка, бях като с някое лапе, което виси до полата на маме, чака пари от тате и излиза с кола,само ако родителите му разрешат иначе пътува с автобуса. Това е показател колко е самостоятелен, а такива мъже просто няма как да са отговорни в каквато и да е връзка, независимо от чувствата които изпитват. Зная че ме обича и страда когато ме вижда в прегръдките на сегашния ми приятел, когато вижда как слизам от колата му и как се забавляваме и си купонясваме, но съжавялав, той за 4 години ми предложи единствено хиляди букети с цветя, една ваканция на морето и стотици обещания, в които не успя да ме убеди, защото не изпълни нито едно.




Neznaq za6to az sled kato pro4etoh pove4eto ti postove,ostanah s vpe4atlenieto,4e ti si mnogo po zainteresuvana ot oblagite(po dumite ti razbiram,4e e zamojen 4ovek),koito moje da ti predostavi toi i ne 4ak tolkova ot samiq nego....Dori i tva za detenceto mi se stori,4e e nqkakuv na4in da go vurje6.... :wink:

MC_JAMAL
04-19-2007, 15:27
Ами той може да ти е баща. Че разлика има в отношението на 21 годишен и 40 годишен има, няма спор., но аз ти предлагам да прекратиш връзката преди да стане по-зле и си хвани един на твоята възраст. Успех все пак :smt004

Devilka
04-19-2007, 16:24
Аз съм правил секс с 44 годишна жена, има син на 25, а аз съм на 23...Така че всичко е възможно в тоя живот. Кво се шашкате толкова и осъжадете хората. Всеки да прави квото му харесва.

kazvash da pravi kakvoto si iska samo zashtoto i ti si go pravil i sam se opitvash da se ubedish che e pravilno a mnogo dobre znaesh che ne e osven ako ne si izmislqsh koeto e po-veroqtno.

ivo_Holdinga
04-19-2007, 18:53
мацка ти тряа да си луда или адски зле в сексуалния живот за да се фанеш с 40 годишен 4и4ак....просто нямам думи но щом ти харесва да те шиба некав дърт кон твоя си работа :?

HagpycaH
04-19-2007, 19:06
Просто не мога да те разбера как ще ходиш с човек който може да ти е баща!

Чакай малко щом момичето го харесва(обича) какъв е проблема хората са казали за любовта няма граници пак и ти да не плащаш данък хорско мнение че да ти пука че ти си на 19 а той на 40 а?

мацка от класа
04-19-2007, 19:19
Да,той е достатъчно възрастен,за да знае как да те иползва и ти си достатъчно наивна,за да се връзваш на чичкото,на когото му се е доебало младича и свежа плът. Лично мнение. Ти го обичаш? А той теб дали? Мислиш ли,че е с теб от искрени чувства,породени дълбоко в душата му? Защото и ''да го обичаш'',той само като те използва,каква ти е файдата? Няма да ти чета морални лекции:) Просто ти спдоелям какво смятам. Все пак ти знаеш какво правиш с живота си(макар че факта,че се занимаваш с мъж на тая възраст не говори точно това..)>и моля не ме упреквайте,че имам много предеасъдъци,щото точно пък аз съм доста осовбодена в мисленето си,но АКО си достатъчно разумна,ще се усещаш за разни неща в живота. Хайде, и умната.

Glezanka
04-19-2007, 20:06
Az sum ot zakostenqloto pokolenie i s ostarqlo mislene i twurde ne podkrepqm podobni wryzki osnawawashti se uj na poweche opit u mujkiq pol.Ne wqrwam tozi 40 godishen muj da izglejda po-dobre ot biwsheto ti gadje ili pyk da ima poweche fizicheska wuzmojnost da prawi sex.I kakwo oznachawa poweche tehniki ... s edin chowek zaradi sexa i tehnikite li si ili zaradi samiq nego ?!!?!?! ](*,)

04-20-2007, 03:07
Домързя ме да прочета до край всички коментари,сигурно съм изтървала нещо,но в момента няма значение.Мисля,че знам как се чувстваш,защото съм била с мъж доста по-голям от мен (когато бях на 21,той беше на 32) и като сравня отношението му към мен с отношението на връстниците ми се сещам как ти го написа -от Земята до Марс...Подкрепям абсолютно такива връзки,но мисля че все пак трябва да си наясно със всички плюсове и минуси,за да не съжаляваш след време.Който не е бил с по-възрастен,той не знае какво е изпуснал...Няма ги тези хлапашки разбирания,държание и маниери...Чувстваш се мн по специална и сигурна с подобен мъж.Останали са ми само хубави спомени и ти става нещо като критерий по-който си търсиш по нататък половинка (ако си се разделил имам в предвид).Трудно е да откриеш подобен тип хора,затова дай всичко от себе си за да задържиш човека до себе си.
А за консервите в сайта мисля,че трябва да им е ясно,че в момента има 35,36 годишни мъже които са 2884764 пъти по-подържни от някой сополанко на 17 години.И не ми приказвайте кой колко издържал...Имам такива познати,които не излизат от фитнес залите и вкарват в малкия си джоб 95% от подрастващите с тяло...После ще ми викате,че не можели да издържат в леглото...да не говорим,че хлапетата ч*кат като зайци хаха [-X
Имам позната в твоето положение.Приятеля и е около 40-така,а тя е 23 годишна.Техните я подкрепят напълно,но търпи подигравките на роднините си,че бил дърт и т.н,което е глупаво,при положение,че живеят заедно и т.н...
Не знам какво др да ти напиша,просто не се опиянявай и винаги бъди здраво стъпила на земята.Късмет ти желая :-D


ultra
(мързи ме да си вляза с ника)

gostut
04-20-2007, 03:29
според мен принципно лошо няма... щом те кара да се чувстваш оценена (предполагам, че подрастващите тва искате) обаче според мен не е хубаво мн на сериозно да го зимаш, просто защото човека търси младо и след 10тина годинки (ако издържите толкова въобще) пак ще си намери някоя по-малка.. според мойте скромни мъжки разбирания и оценка на мъжкото съзнание базирана на познанствата ми с бая по възрастни от мен и от вас мъже(колеги и приятели).. на тея години не усазнавате на какво са способни мъжете, за да привлекат вниманието на някоя по-малка.. връсниците ви не го правят, защото имат избор, а при по-възрастните не е така и трябва да се постараеш за да имаш нещо хубаво.. в крайна сметка той си получава секса с младо момиче а ти опитната пишка и сичко стига до там, защото уж се криете от хората... вие си решавата какво искате, ама според мен е тъпо да очакваш, че може да стане голяма любовна история с щастлив край... най-много ти кат си на 40 да си гледаш децата и мъжа който е на 60 и не може да стане от леглото.. голям кеф

krem4et0
04-20-2007, 06:02
Домързя ме да прочета до край всички коментари,сигурно съм изтървала нещо,но в момента няма значение.Мисля,че знам как се чувстваш,защото съм била с мъж доста по-голям от мен (когато бях на 21,той беше на 32) и като сравня отношението му към мен с отношението на връстниците ми се сещам как ти го написа -от Земята до Марс...Подкрепям абсолютно такива връзки,но мисля че все пак трябва да си наясно със всички плюсове и минуси,за да не съжаляваш след време.Който не е бил с по-възрастен,той не знае какво е изпуснал...Няма ги тези хлапашки разбирания,държание и маниери...Чувстваш се мн по специална и сигурна с подобен мъж.Останали са ми само хубави спомени и ти става нещо като критерий по-който си търсиш по нататък половинка (ако си се разделил имам в предвид).Трудно е да откриеш подобен тип хора,затова дай всичко от себе си за да задържиш човека до себе си.
А за консервите в сайта мисля,че трябва да им е ясно,че в момента има 35,36 годишни мъже които са 2884764 пъти по-подържни от някой сополанко на 17 години.И не ми приказвайте кой колко издържал...Имам такива познати,които не излизат от фитнес залите и вкарват в малкия си джоб 95% от подрастващите с тяло...После ще ми викате,че не можели да издържат в леглото...да не говорим,че хлапетата ч*кат като зайци хаха [-X
Имам позната в твоето положение.Приятеля и е около 40-така,а тя е 23 годишна.Техните я подкрепят напълно,но търпи подигравките на роднините си,че бил дърт и т.н,което е глупаво,при положение,че живеят заедно и т.н...
Не знам какво др да ти напиша,просто не се опиянявай и винаги бъди здраво стъпила на земята.Късмет ти желая :-D


ultra
(мързи ме да си вляза с ника)
Ама ultra вашата разлика е била 11 години, а тяхната е 21. 21 години са си абсолютно сериозна разлика, докато 11 е по-поносимо.

04-20-2007, 08:40
на всички такива дрисли най-искрено им пожелавам като станат на 40 и им увиснат цомбите да се киснат вкъщи и да гледат сапунки, докато мъжете им ходат да ч*кат 20 годишни :twisted: :smt018

Unknown-19
04-20-2007, 08:42
Домързя ме да прочета до край всички коментари,сигурно съм изтървала нещо,но в момента няма значение.Мисля,че знам как се чувстваш,защото съм била с мъж доста по-голям от мен (когато бях на 21,той беше на 32) и като сравня отношението му към мен с отношението на връстниците ми се сещам как ти го написа -от Земята до Марс...Подкрепям абсолютно такива връзки,но мисля че все пак трябва да си наясно със всички плюсове и минуси,за да не съжаляваш след време.Който не е бил с по-възрастен,той не знае какво е изпуснал...Няма ги тези хлапашки разбирания,държание и маниери...Чувстваш се мн по специална и сигурна с подобен мъж.Останали са ми само хубави спомени и ти става нещо като критерий по-който си търсиш по нататък половинка (ако си се разделил имам в предвид).Трудно е да откриеш подобен тип хора,затова дай всичко от себе си за да задържиш човека до себе си.
А за консервите в сайта мисля,че трябва да им е ясно,че в момента има 35,36 годишни мъже които са 2884764 пъти по-подържни от някой сополанко на 17 години.И не ми приказвайте кой колко издържал...Имам такива познати,които не излизат от фитнес залите и вкарват в малкия си джоб 95% от подрастващите с тяло...После ще ми викате,че не можели да издържат в леглото...да не говорим,че хлапетата ч*кат като зайци хаха [-X
Имам позната в твоето положение.Приятеля и е около 40-така,а тя е 23 годишна.Техните я подкрепят напълно,но търпи подигравките на роднините си,че бил дърт и т.н,което е глупаво,при положение,че живеят заедно и т.н...
Не знам какво др да ти напиша,просто не се опиянявай и винаги бъди здраво стъпила на земята.Късмет ти желая :-D


ultra
(мързи ме да си вляза с ника)



Сигурно ти е трудно сама да си повярваш нали ?
По всичко личи че за теб идиалния мъж е планина от мускули.Явно те привлича факта че този човек днеска му е трудно да са завърти да си избърше гъза а утре-вдругиден като спре да взима конските си дози зоб ще изглежда като мекотело.
17 годишните сополанковци чукали като зайци ? ... и това го казва момиче което да вчера не е знаело дали му са пикае или му са ебе и най вероятно си се чудила как така кървиш повече от 3 дни и не умираш.А и не забравяй че "сополанковците" са в началото и още дълго ще могат да го вдигат докато чичо ти Харалампи с който може би ще си ще спре да му става много скоро.
И аз ти желая късмет.И ще си позволя да ти дам един съвет.По добре от сега започвай да събираш пари за жиголо защото съвсем скоро ще ти се наложи да ползваш услугите на такова.Айде и много здраве от мене.

MalKa_BLuDnica
04-20-2007, 09:06
:smt017 :smt017 :smt017 :smt017 ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

ultra
04-20-2007, 09:21
Домързя ме да прочета до край всички коментари,сигурно съм изтървала нещо,но в момента няма значение.Мисля,че знам как се чувстваш,защото съм била с мъж доста по-голям от мен (когато бях на 21,той беше на 32) и като сравня отношението му към мен с отношението на връстниците ми се сещам как ти го написа -от Земята до Марс...Подкрепям абсолютно такива връзки,но мисля че все пак трябва да си наясно със всички плюсове и минуси,за да не съжаляваш след време.Който не е бил с по-възрастен,той не знае какво е изпуснал...Няма ги тези хлапашки разбирания,държание и маниери...Чувстваш се мн по специална и сигурна с подобен мъж.Останали са ми само хубави спомени и ти става нещо като критерий по-който си търсиш по нататък половинка (ако си се разделил имам в предвид).Трудно е да откриеш подобен тип хора,затова дай всичко от себе си за да задържиш човека до себе си.
А за консервите в сайта мисля,че трябва да им е ясно,че в момента има 35,36 годишни мъже които са 2884764 пъти по-подържни от някой сополанко на 17 години.И не ми приказвайте кой колко издържал...Имам такива познати,които не излизат от фитнес залите и вкарват в малкия си джоб 95% от подрастващите с тяло...После ще ми викате,че не можели да издържат в леглото...да не говорим,че хлапетата ч*кат като зайци хаха [-X
Имам позната в твоето положение.Приятеля и е около 40-така,а тя е 23 годишна.Техните я подкрепят напълно,но търпи подигравките на роднините си,че бил дърт и т.н,което е глупаво,при положение,че живеят заедно и т.н...
Не знам какво др да ти напиша,просто не се опиянявай и винаги бъди здраво стъпила на земята.Късмет ти желая :-D


ultra
(мързи ме да си вляза с ника)



Сигурно ти е трудно сама да си повярваш нали ?
По всичко личи че за теб идиалния мъж е планина от мускули.Явно те привлича факта че този човек днеска му е трудно да са завърти да си избърше гъза а утре-вдругиден като спре да взима конските си дози зоб ще изглежда като мекотело.
17 годишните сополанковци чукали като зайци ? ... и това го казва момиче което да вчера не е знаело дали му са пикае или му са ебе и най вероятно си се чудила как така кървиш повече от 3 дни и не умираш.А и не забравяй че "сополанковците" са в началото и още дълго ще могат да го вдигат докато чичо ти Харалампи с който може би ще си ще спре да му става много скоро.
И аз ти желая късмет.И ще си позволя да ти дам един съвет.По добре от сега започвай да събираш пари за жиголо защото съвсем скоро ще ти се наложи да ползваш услугите на такова.Айде и много здраве от мене.
По-глупав пост не бях чела :smt005 :smt005 :smt005
Предпочитам планина от мускули,отколкото Суха паста Балкан или пък огромен мазен търбух. :-D
Ама много сте ми интересни анонимните как дават акъли и преценявате човека без да го познавате :-k
Водя полов живот от 7 години,имам мензис от 11 години :smt005 и повярвай ми първия път като ми дойде бях достатъчно запозната какво е това кърваво петно по гащите ми \:D/ .Не давай на кака си акъл,защото за разлика от повечето подрастващи четях вестници и списания(понеже нямаше нет),за да се образовам преди да почна да се ч*кам.
Тъп си ако мислиш,че мъж на 40 или 50 г. е сексуално неактивен... :smt005
Задръж съветите си за себе си.По-скоро биха ми платили,отколкото аз да плащам за секс. :smt005

kukli4ka__
04-20-2007, 10:06
доживяхме един човек да мисли трезво,браво ултра :!: просто поста ти е достатъчно изчерпателен не им се обяснявеай повече,само се чудят как да те забият въпреки че няма начин :wink:

Winchenco
04-20-2007, 10:56
Малко бъркаш, явно никога не си била с човек, които наистина тренира. И може да се нарече "планина от мускули".
Тестостерона е много необходим за протичането на една добра тренировка, както и за възстановяването след нея. Тогава жените започват да си делят титулярното място в мъжкото съзнание със щангите, колелото, ските, мотора ...
Освен това за добър хормонален баланс се изискват и определени количества подкожна мазнинка.
Затова рецептата е мускули с бирено коремче. Така нещата се уравновесяват.
И още хората на възраст се раздават повече за да компенсират тази разлика в годините.
Накрая манекенките или жените със самочувствие за манекенки са пълна скръб в сексуално отношение. Е повечето от тях;) Сигурно има и машини :twisted:
За интелект няма да говорим :smt018

Veteran Fucker
04-20-2007, 11:21
Ми нека авторката се ебе, кво толкова ? Всеки иска млади нимфички.

Unknown-19
04-20-2007, 14:04
Домързя ме да прочета до край всички коментари,сигурно съм изтървала нещо,но в момента няма значение.Мисля,че знам как се чувстваш,защото съм била с мъж доста по-голям от мен (когато бях на 21,той беше на 32) и като сравня отношението му към мен с отношението на връстниците ми се сещам как ти го написа -от Земята до Марс...Подкрепям абсолютно такива връзки,но мисля че все пак трябва да си наясно със всички плюсове и минуси,за да не съжаляваш след време.Който не е бил с по-възрастен,той не знае какво е изпуснал...Няма ги тези хлапашки разбирания,държание и маниери...Чувстваш се мн по специална и сигурна с подобен мъж.Останали са ми само хубави спомени и ти става нещо като критерий по-който си търсиш по нататък половинка (ако си се разделил имам в предвид).Трудно е да откриеш подобен тип хора,затова дай всичко от себе си за да задържиш човека до себе си.
А за консервите в сайта мисля,че трябва да им е ясно,че в момента има 35,36 годишни мъже които са 2884764 пъти по-подържни от някой сополанко на 17 години.И не ми приказвайте кой колко издържал...Имам такива познати,които не излизат от фитнес залите и вкарват в малкия си джоб 95% от подрастващите с тяло...После ще ми викате,че не можели да издържат в леглото...да не говорим,че хлапетата ч*кат като зайци хаха [-X
Имам позната в твоето положение.Приятеля и е около 40-така,а тя е 23 годишна.Техните я подкрепят напълно,но търпи подигравките на роднините си,че бил дърт и т.н,което е глупаво,при положение,че живеят заедно и т.н...
Не знам какво др да ти напиша,просто не се опиянявай и винаги бъди здраво стъпила на земята.Късмет ти желая :-D


ultra
(мързи ме да си вляза с ника)



Сигурно ти е трудно сама да си повярваш нали ?
По всичко личи че за теб идиалния мъж е планина от мускули.Явно те привлича факта че този човек днеска му е трудно да са завърти да си избърше гъза а утре-вдругиден като спре да взима конските си дози зоб ще изглежда като мекотело.
17 годишните сополанковци чукали като зайци ? ... и това го казва момиче което да вчера не е знаело дали му са пикае или му са ебе и най вероятно си се чудила как така кървиш повече от 3 дни и не умираш.А и не забравяй че "сополанковците" са в началото и още дълго ще могат да го вдигат докато чичо ти Харалампи с който може би ще си ще спре да му става много скоро.
И аз ти желая късмет.И ще си позволя да ти дам един съвет.По добре от сега започвай да събираш пари за жиголо защото съвсем скоро ще ти се наложи да ползваш услугите на такова.Айде и много здраве от мене.
По-глупав пост не бях чела :smt005 :smt005 :smt005
Предпочитам планина от мускули,отколкото Суха паста Балкан или пък огромен мазен търбух. :-D
Ама много сте ми интересни анонимните как дават акъли и преценявате човека без да го познавате :-k
Водя полов живот от 7 години,имам мензис от 11 години :smt005 и повярвай ми първия път като ми дойде бях достатъчно запозната какво е това кърваво петно по гащите ми \:D/ .Не давай на кака си акъл,защото за разлика от повечето подрастващи четях вестници и списания(понеже нямаше нет),за да се образовам преди да почна да се ч*кам.
Тъп си ако мислиш,че мъж на 40 или 50 г. е сексуално неактивен... :smt005
Задръж съветите си за себе си.По-скоро биха ми платили,отколкото аз да плащам за секс. :smt005



40-50 не ама като подгони 60-така ще се случи.Пак зависи от човека де.И да поста ми може би беше глупав ама и ти не си по умна от него.Да не давам акъл на "кака си" Божеее Акъла ти е на моето ниво че даже и по надолу.Поне постовете ти сочат това.А колкото до това че даваме акъл без да познаваме хората е нормално все пак сме във форум а не сме на банкет сабрани всичките.
А в предния си пост беше написала "Чувстваш се мн по специална и сигурна с подобен мъж".Разбира се че се чувстваш специална като оня ти купува разни дрънкулки.

ultra
04-20-2007, 18:41
Аре не бъди толкова повърхностен.
Не ме познаваш,спориш за неща,които са ти непонятни,нямаш 20 години,до вчера единсвеното ти забавление е било да хващаш съученичките ти за гъза...Тръгнал си да ми даваш акъли...НЕ МЕ ПОЗНАВАШ,капиш?
А и специална разбирам мъжа да ти отваря вратата на колата всеки път като влизаш в нея (и излизаш също),никога да не те оставя да вървиш след него и да ти дърпа стола като сядаш.Това се нарича кавалерство,което за младежта като теб е непонятна.Малки неща,но важни. [-(


До Winchenco:
И ти не си в час.
:smt005 Бивше мое гадже се занимаваше(и още се занимава) професионално с културизъм.Тъй,че сам си прави изводите...Няма бирени коремчета,само фаянс и теракота,тук таме и италиански гранитогрес...
От тестостерона освен за "протичането на една добра тренировка" ти става патката и от въздуха :smt005 ...
Ти явно си бил с много манекенки или с жени имащи се за манекенки...пфу да ти завиди човек,явно имаш голям опит... :smt005

**І#І--s7rat3--І#І**
04-20-2007, 18:43
абе ти по добре се хвани със сина му нали е на 17 :smt009

04-20-2007, 19:21
TI SI 1 TAPA k***a KURVOLQK KURVOLQK !!!!!!!!


Някаде някоя утрепка написа че този форум не е създаден за да се обиждаме

04-20-2007, 19:22
TI SI 1 TAPA k***a KURVOLQK KURVOLQK !!!!!!!!


Някаде някоя утрепка написа че този форум не е създаден за да се обиждаме

Schnitzer
04-20-2007, 19:40
Оженете се за тоя на 40 и да видите кво ще е след време да ви еба маиката заблудена :evil:

Unknown-19
04-20-2007, 21:17
Аре не бъди толкова повърхностен.
Не ме познаваш,спориш за неща,които са ти непонятни,нямаш 20 години,до вчера единсвеното ти забавление е било да хващаш съученичките ти за гъза...Тръгнал си да ми даваш акъли...НЕ МЕ ПОЗНАВАШ,капиш?
А и специална разбирам мъжа да ти отваря вратата на колата всеки път като влизаш в нея (и излизаш също),никога да не те оставя да вървиш след него и да ти дърпа стола като сядаш.Това се нарича кавалерство,което за младежта като теб е непонятна.Малки неща,но важни. [-(


До Winchenco:
И ти не си в час.
:smt005 Бивше мое гадже се занимаваше(и още се занимава) професионално с културизъм.Тъй,че сам си прави изводите...Няма бирени коремчета,само фаянс и теракота,тук таме и италиански гранитогрес...
От тестостерона освен за "протичането на една добра тренировка" ти става патката и от въздуха :smt005 ...
Ти явно си бил с много манекенки или с жени имащи се за манекенки...пфу да ти завиди човек,явно имаш голям опит... :smt005


1-во - Не ти давам акъли ! "Капиш" ?

2-ро - Споря за неща които не е нужно да са ми понятни по простата причина че са очевидни.

3-то - Ако някое момиче толкова държи да и отварям вратата при всяко влизане и излизане от колата ще я посъветвам да си наеме лимозина с личен шофьор.

4-то - Много добре знам какво е кавалерство и по всичко личи че ти или си израстнала сред просто племе или си забравила "малките но важни неща" на които са способни и МЛАДИТЕ.

5-то - Лека вечер :-D

ultra
04-20-2007, 23:41
Аре не бъди толкова повърхностен.
Не ме познаваш,спориш за неща,които са ти непонятни,нямаш 20 години,до вчера единсвеното ти забавление е било да хващаш съученичките ти за гъза...Тръгнал си да ми даваш акъли...НЕ МЕ ПОЗНАВАШ,капиш?
А и специална разбирам мъжа да ти отваря вратата на колата всеки път като влизаш в нея (и излизаш също),никога да не те оставя да вървиш след него и да ти дърпа стола като сядаш.Това се нарича кавалерство,което за младежта като теб е непонятна.Малки неща,но важни. [-(


До Winchenco:
И ти не си в час.
:smt005 Бивше мое гадже се занимаваше(и още се занимава) професионално с културизъм.Тъй,че сам си прави изводите...Няма бирени коремчета,само фаянс и теракота,тук таме и италиански гранитогрес...
От тестостерона освен за "протичането на една добра тренировка" ти става патката и от въздуха :smt005 ...
Ти явно си бил с много манекенки или с жени имащи се за манекенки...пфу да ти завиди човек,явно имаш голям опит... :smt005


1-во - Не ти давам акъли ! "Капиш" ?

2-ро - Споря за неща които не е нужно да са ми понятни по простата причина че са очевидни.

3-то - Ако някое момиче толкова държи да и отварям вратата при всяко влизане и излизане от колата ще я посъветвам да си наеме лимозина с личен шофьор.

4-то - Много добре знам какво е кавалерство и по всичко личи че ти или си израстнала сред просто племе или си забравила "малките но важни неща" на които са способни и МЛАДИТЕ.

5-то - Лека вечер :-D

=D>
Браво,поредния ти умен пост.
Спирам до тук,няма да ти се обяснявам и да спамя повече на момичето темата.

ista
04-21-2007, 08:27
ако ти е приятно с него, аз не виждам пречка. аз съм излизала с 30 годишен... това ми е макса, ма ти ме биеш по точки... хахаха, не, не... ебавам се:)
заеби ги другите какво си мислят.
при мен за щастие, мъжа, с когото излизах беше приет от семейството ми... хах... нали е колега на баща ми? :smt005 :smt005 дам, не се ебавам, щото повечето хора го възприемат като бъзик... тц-тц-тц
и всъщност... не виждам проблема... ко като може да й е баща? нали всички подтикват останалите към "правете любов, а не война"?

krem4et0
04-21-2007, 10:10
Аре не бъди толкова повърхностен.
Не ме познаваш,спориш за неща,които са ти непонятни,нямаш 20 години,до вчера единсвеното ти забавление е било да хващаш съученичките ти за гъза...Тръгнал си да ми даваш акъли...НЕ МЕ ПОЗНАВАШ,капиш?
А и специална разбирам мъжа да ти отваря вратата на колата всеки път като влизаш в нея (и излизаш също),никога да не те оставя да вървиш след него и да ти дърпа стола като сядаш.Това се нарича кавалерство,което за младежта като теб е непонятна.Малки неща,но важни. [-(

Моето гадже ги прави тези неща, а е на 22. разбира се не се сеща всеки път, ама след 1 забережка хвърчи като финикиец. баща ми пък е над 50 и да ти кажа даже не върви от външната страна на тротоара, когато е с майка ми, което за мен си е най-елеметнарната кавалерска постъпка. Да не говорим, че не отваря врати, не дърпа столове и прочие. Всеки младеж може да го прави стига да има желанието да се съобразява с тези неща. Това изобщо не зависи от възрастта.

Winchenco
04-21-2007, 10:30
Ultra, както сама казваш не ме познаваш, затова само капиш, а не течеш :smt005
Като всеки нормален мъж и аз харесвам красивите жени, но красотата не свършва само с фон дьо тен, солариум, високо самочувствие и т.н. Това са само изразни средства. Човек е човек не защото е обезкосмен и няма мас да си намажеш една филийка, а защото може да общува, да мисли и да разбира хората около себе си. Останалото е обвивка. А отваряйки подаръка обвивката се къса.
Не искам да се заяждам, но защо след като пича-културист е бил такава мечта е бивш? Пък и всички знаем културизма през какво минава. Като си е сложил инжекцията или си е изпил хапчето за хърбави деца сигурно е бил истинска машина, но това е до време.
Мацката с пост-а вече едва ли чете отговорите след като всички безгрешни тук я нахраниха добре.
Хора недейте да съдите другите има кой да ни съди!
И още нещо не мразете красивите умни и смели хора. Те ще победят клонираните :smt016

Morskiq
04-21-2007, 10:53
ne moga da vi razbera kakvi moralisti i moralistki se izvudihte :-k - sigurna sum 4e golqma 4ast ot vas shte zaletqt po 4i4koto s hubavata kola,parite i podarucite i tova e suvsem normalno!Za men samata tova e v reda na neshtata i mi e mnogo po priqtno taka da e, vupreki 4e znam 4e se vuzpolzva otkolkoto da rabotq kato prodava4ka v mall za 300lv!!!!! [-(

Mila durex_fenka,

Vijdam, cennostnata ti sistema dramati4no se doblijava do moqta. V toq red na misli, ima kakvo da spodelim.

Ako haresva6 po4ivki kraj moreto, razhodki s djipove i t.n., ako si pod 22 i nad 18 i ima6 prili4na v1n6nost, pls sv1rji se s men.

Az s1m na 19, ot Varna. Sv1rji se 4rez mirc- midnight_hot. Za s1jalenie s1m malko neredoven tam, no telefoni i drugi takiva ne mi se davat.

Iskreno tvoj,

Morskiq

04-21-2007, 11:30
xaa! obichala go :smt005 a dali toi te obicha? Ili e bychkan s pari iii zatwa go obichash ?!

Schnitzer
04-21-2007, 13:01
Аре не бъди толкова повърхностен.
Не ме познаваш,спориш за неща,които са ти непонятни,нямаш 20 години,до вчера единсвеното ти забавление е било да хващаш съученичките ти за гъза...Тръгнал си да ми даваш акъли...НЕ МЕ ПОЗНАВАШ,капиш?
А и специална разбирам мъжа да ти отваря вратата на колата всеки път като влизаш в нея (и излизаш също),никога да не те оставя да вървиш след него и да ти дърпа стола като сядаш.Това се нарича кавалерство,което за младежта като теб е непонятна.Малки неща,но важни. [-(

Моето гадже ги прави тези неща, а е на 22. разбира се не се сеща всеки път, ама след 1 забережка хвърчи като финикиец. баща ми пък е над 50 и да ти кажа даже не върви от външната страна на тротоара, когато е с майка ми, което за мен си е най-елеметнарната кавалерска постъпка. Да не говорим, че не отваря врати, не дърпа столове и прочие. Всеки младеж може да го прави стига да има желанието да се съобразява с тези неща. Това изобщо не зависи от възрастта.Кремчето е напълно права,и аз не съм на 40 но се стремя да правя всички тия "кавалерски раоти".А и ултра ако си мислеш че тва отваряне на врата и дърпане на стол ще е вечно много си се заблудила мила :lol: тва ще е само докато те вкара в леглото и може би някоя друга година,хората се очуждават,да не го забравиш :wink:

shadow4e
04-21-2007, 13:36
Ако си щастлива с него, не виждам причина да се разделяте и да страдаш само. не мисля, че връзката ще ви е много дълга, но ще бъде пълноценна.

ReEvil
04-21-2007, 13:57
Ами замисли се какво бъдеще ще имаш с този човек!
След години по същия начин ще зарежеш и него както бившия си приятел!

Ами аз обичам този човек, това сега осмисля живота ми, след време ще поискам да имам и дете от него, а дори и след това да бъда с друг, живота ми ще е придобил смисъл, защото с детето за винаги ще бъдем свързани.

Аахахаха ти добре ли си вообще мислиш ли ?
Кой сериозен мъж ще те вземе след време като имаш дете от некои дедко ? Какво бъдеще виждаш с него ? Аз виждам следното още 10-11 годинки ще го вдига след тфа ще настъпи спад в сексуалния ви живот и ти ще изприпкаш при някой друг,но тфа няма да промени факта , че си неориентирано девоиче а тези който се захващат с теб са педофили.Само вмъквам, че ти спомена, че секса с него не е като с маладия от тука всеки нормално мислещ ще стигне до извода, че си поредната курва от тфа ново поколение. Поколение което няма ценности,няма морал и още повече няма мозък!!! Не си мисли, че съм набор на твоя дядко дето се трескате с него на 22 съм и от момичетата на днешно време ми се повръща.Иначе ти пожелавам приятно лушкане на ляво на дясно с разни педофили.А да и се замисли това дете на кой ще вика тати след време на дядото на смъртен одър ли ?

Schnitzer
04-21-2007, 14:05
Ами замисли се какво бъдеще ще имаш с този човек!
След години по същия начин ще зарежеш и него както бившия си приятел!

Ами аз обичам този човек, това сега осмисля живота ми, след време ще поискам да имам и дете от него, а дори и след това да бъда с друг, живота ми ще е придобил смисъл, защото с детето за винаги ще бъдем свързани.

Аахахаха ти добре ли си вообще мислиш ли ?
Кой сериозен мъж ще те вземе след време като имаш дете от некои дедко ? Какво бъдеще виждаш с него ? Аз виждам следното още 10-11 годинки ще го вдига след тфа ще настъпи спад в сексуалния ви живот и ти ще изприпкаш при някой друг,но тфа няма да промени факта , че си неориентирано девоиче а тези който се захващат с теб са педофили.Само вмъквам, че ти спомена, че секса с него не е като с маладия от тука всеки нормално мислещ ще стигне до извода, че си поредната курва от тфа ново поколение. Поколение което няма ценности,няма морал и още повече няма мозък!!! Не си мисли, че съм набор на твоя дядко дето се трескате с него на 22 съм и от момичетата на днешно време ми се повръща.Иначе ти пожелавам приятно лушкане на ляво на дясно с разни педофили.А да и се замисли това дете на кой ще вика тати след време на дядото на смъртен одър ли ? =D> =D> и на мен ми се драифа от днешните момичета,но има и свестни :)

ReEvil
04-21-2007, 14:06
Домързя ме да прочета до край всички коментари,сигурно съм изтървала нещо,но в момента няма значение.Мисля,че знам как се чувстваш,защото съм била с мъж доста по-голям от мен (когато бях на 21,той беше на 32) и като сравня отношението му към мен с отношението на връстниците ми се сещам как ти го написа -от Земята до Марс...Подкрепям абсолютно такива връзки,но мисля че все пак трябва да си наясно със всички плюсове и минуси,за да не съжаляваш след време.Който не е бил с по-възрастен,той не знае какво е изпуснал...Няма ги тези хлапашки разбирания,държание и маниери...Чувстваш се мн по специална и сигурна с подобен мъж.Останали са ми само хубави спомени и ти става нещо като критерий по-който си търсиш по нататък половинка (ако си се разделил имам в предвид).Трудно е да откриеш подобен тип хора,затова дай всичко от себе си за да задържиш човека до себе си.
А за консервите в сайта мисля,че трябва да им е ясно,че в момента има 35,36 годишни мъже които са 2884764 пъти по-подържни от някой сополанко на 17 години.И не ми приказвайте кой колко издържал...Имам такива познати,които не излизат от фитнес залите и вкарват в малкия си джоб 95% от подрастващите с тяло...После ще ми викате,че не можели да издържат в леглото...да не говорим,че хлапетата ч*кат като зайци хаха [-X
Имам позната в твоето положение.Приятеля и е около 40-така,а тя е 23 годишна.Техните я подкрепят напълно,но търпи подигравките на роднините си,че бил дърт и т.н,което е глупаво,при положение,че живеят заедно и т.н...
Не знам какво др да ти напиша,просто не се опиянявай и винаги бъди здраво стъпила на земята.Късмет ти желая :-D


ultra
(мързи ме да си вляза с ника)

На тебе мога само да ти кажа, че си фригидна... Секс само това ли търсите в една връзка бре ?Кфо запознаваш се с некой и първо проверка на пакета в гащите след тфа едно пробно сексче да му изследваш способостите и ако не даржи 10 тека да се маха къф е извода май започва думата с К....

Schnitzer
04-21-2007, 14:23
Домързя ме да прочета до край всички коментари,сигурно съм изтървала нещо,но в момента няма значение.Мисля,че знам как се чувстваш,защото съм била с мъж доста по-голям от мен (когато бях на 21,той беше на 32) и като сравня отношението му към мен с отношението на връстниците ми се сещам как ти го написа -от Земята до Марс...Подкрепям абсолютно такива връзки,но мисля че все пак трябва да си наясно със всички плюсове и минуси,за да не съжаляваш след време.Който не е бил с по-възрастен,той не знае какво е изпуснал...Няма ги тези хлапашки разбирания,държание и маниери...Чувстваш се мн по специална и сигурна с подобен мъж.Останали са ми само хубави спомени и ти става нещо като критерий по-който си търсиш по нататък половинка (ако си се разделил имам в предвид).Трудно е да откриеш подобен тип хора,затова дай всичко от себе си за да задържиш човека до себе си.
А за консервите в сайта мисля,че трябва да им е ясно,че в момента има 35,36 годишни мъже които са 2884764 пъти по-подържни от някой сополанко на 17 години.И не ми приказвайте кой колко издържал...Имам такива познати,които не излизат от фитнес залите и вкарват в малкия си джоб 95% от подрастващите с тяло...После ще ми викате,че не можели да издържат в леглото...да не говорим,че хлапетата ч*кат като зайци хаха [-X
Имам позната в твоето положение.Приятеля и е около 40-така,а тя е 23 годишна.Техните я подкрепят напълно,но търпи подигравките на роднините си,че бил дърт и т.н,което е глупаво,при положение,че живеят заедно и т.н...
Не знам какво др да ти напиша,просто не се опиянявай и винаги бъди здраво стъпила на земята.Късмет ти желая :-D


ultra
(мързи ме да си вляза с ника)

На тебе мога само да ти кажа, че си фригидна... Секс само това ли търсите в една връзка бре ?Кфо запознаваш се с некой и първо проверка на пакета в гащите след тфа едно пробно сексче да му изследваш способостите и ако не даржи 10 тека да се маха къф е извода май започва думата с К....Прави също проверка дали е от тип "не излизащи" от фитнеса които имат по 2 кашони мусколи които са само от инжекций :-D но тия дето са култористи не живеят до над 40 50 :-D нали се сещате що... :-D

Unknown-19
04-21-2007, 18:33
Да не говорим пък че ако спре зоба ще заприлича на кучето от оная реклама "Живота те мачка" :lol:

n_ivajlova
04-21-2007, 18:44
Ейййй...маце...направо главата в стената :smt005 :smt005 :smt005 не си у ред....ибати....чеки викна тати да скивам техниката :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

ultra
04-22-2007, 00:20
Аре не бъди толкова повърхностен.
Не ме познаваш,спориш за неща,които са ти непонятни,нямаш 20 години,до вчера единсвеното ти забавление е било да хващаш съученичките ти за гъза...Тръгнал си да ми даваш акъли...НЕ МЕ ПОЗНАВАШ,капиш?
А и специална разбирам мъжа да ти отваря вратата на колата всеки път като влизаш в нея (и излизаш също),никога да не те оставя да вървиш след него и да ти дърпа стола като сядаш.Това се нарича кавалерство,което за младежта като теб е непонятна.Малки неща,но важни. [-(

Моето гадже ги прави тези неща, а е на 22. разбира се не се сеща всеки път, ама след 1 забережка хвърчи като финикиец. баща ми пък е над 50 и да ти кажа даже не върви от външната страна на тротоара, когато е с майка ми, което за мен си е най-елеметнарната кавалерска постъпка. Да не говорим, че не отваря врати, не дърпа столове и прочие. Всеки младеж може да го прави стига да има желанието да се съобразява с тези неща. Това изобщо не зависи от възрастта.
Еми за разлика от твоя баща,моя пък е голям кавалер в това отношение.Явно всичко си зависи от самия човек.А и никой не го е карал,просто той така си знае-винаги отваря вратата било на магазин или кола и чак тогава той влиза.А и мъж сред 3 жени в семейството трябва да е научен на мн неща :smt005

ultra
04-22-2007, 00:29
Ultra, както сама казваш не ме познаваш, затова само капиш, а не течеш :smt005
Като всеки нормален мъж и аз харесвам красивите жени, но красотата не свършва само с фон дьо тен, солариум, високо самочувствие и т.н. Това са само изразни средства. Човек е човек не защото е обезкосмен и няма мас да си намажеш една филийка, а защото може да общува, да мисли и да разбира хората около себе си. Останалото е обвивка. А отваряйки подаръка обвивката се къса.
Не искам да се заяждам, но защо след като пича-културист е бил такава мечта е бивш? Пък и всички знаем културизма през какво минава. Като си е сложил инжекцията или си е изпил хапчето за хърбави деца сигурно е бил истинска машина, но това е до време.
Мацката с пост-а вече едва ли чете отговорите след като всички безгрешни тук я нахраниха добре.
Хора недейте да съдите другите има кой да ни съди!
И още нещо не мразете красивите умни и смели хора. Те ще победят клонираните :smt016
Щот си намерих по-готин :smt005 :smt005

ultra
04-22-2007, 00:34
Домързя ме да прочета до край всички коментари,сигурно съм изтървала нещо,но в момента няма значение.Мисля,че знам как се чувстваш,защото съм била с мъж доста по-голям от мен (когато бях на 21,той беше на 32) и като сравня отношението му към мен с отношението на връстниците ми се сещам как ти го написа -от Земята до Марс...Подкрепям абсолютно такива връзки,но мисля че все пак трябва да си наясно със всички плюсове и минуси,за да не съжаляваш след време.Който не е бил с по-възрастен,той не знае какво е изпуснал...Няма ги тези хлапашки разбирания,държание и маниери...Чувстваш се мн по специална и сигурна с подобен мъж.Останали са ми само хубави спомени и ти става нещо като критерий по-който си търсиш по нататък половинка (ако си се разделил имам в предвид).Трудно е да откриеш подобен тип хора,затова дай всичко от себе си за да задържиш човека до себе си.
А за консервите в сайта мисля,че трябва да им е ясно,че в момента има 35,36 годишни мъже които са 2884764 пъти по-подържни от някой сополанко на 17 години.И не ми приказвайте кой колко издържал...Имам такива познати,които не излизат от фитнес залите и вкарват в малкия си джоб 95% от подрастващите с тяло...После ще ми викате,че не можели да издържат в леглото...да не говорим,че хлапетата ч*кат като зайци хаха [-X
Имам позната в твоето положение.Приятеля и е около 40-така,а тя е 23 годишна.Техните я подкрепят напълно,но търпи подигравките на роднините си,че бил дърт и т.н,което е глупаво,при положение,че живеят заедно и т.н...
Не знам какво др да ти напиша,просто не се опиянявай и винаги бъди здраво стъпила на земята.Късмет ти желая :-D


ultra
(мързи ме да си вляза с ника)

На тебе мога само да ти кажа, че си фригидна... Секс само това ли търсите в една връзка бре ?Кфо запознаваш се с некой и първо проверка на пакета в гащите след тфа едно пробно сексче да му изследваш способостите и ако не даржи 10 тека да се маха къф е извода май започва думата с К....Прави също проверка дали е от тип "не излизащи" от фитнеса които имат по 2 кашони мусколи които са само от инжекций :-D но тия дето са култористи не живеят до над 40 50 :-D нали се сещате що... :-D

:smt005 :smt005 Олее сега и фригидна ме изкараха,че и К. :smt005 :smt005
Явно щом предпочитам добър партньор в леглото ме прави фригидна,ОК-няма проблем. :smt005 Значи и всички останали от женски пол са фригидни. \:D/
Смеех,смеех... :smt005 :smt005
Яко ви тресат комплексите обаче...хаха :smt005 :smt005 [/b]

XXX_f
04-22-2007, 03:08
това не е правилно според мен. Намери си някой връсник който да се отнася с теб като с дама има ги такива само трябва да потърсиш. Сега те води на всякъде но един ден ще му писне и този ден ще е скоро, а ти тепърва ще се наслаждаваш на излизанията.Ти ще искаш да започнеш кариера, а той вече я има няма да може да те подкрепи подобващо и да ти влезе в положението.Той ще очаква от теб да се грижиш за него да му переш...а нима искаш да си робиня, трябва да се грижиш за сина му който е с 2 години по малък, а дали той ще иска още едно дете...мисля че няма да иска защото няма да може да го отгледа така добре. Помисли хубаво мила изчакай известно време не се радвай само на това което прави той за теб, защото това ще е до едно време после ще дойдат житеиските проблеми, а той вече е минал през това и няма да му е до твоите проблеми. Няма смисъл това ще е пропиляно време...
поне аз така мисля

kuber
04-22-2007, 05:34
Всичко ще се реши когато бащата на "милата никрофилка" разбре цялата работа и спука от бой дъщеряси и набора си....

krem4et0
04-22-2007, 07:13
Аре не бъди толкова повърхностен.
Не ме познаваш,спориш за неща,които са ти непонятни,нямаш 20 години,до вчера единсвеното ти забавление е било да хващаш съученичките ти за гъза...Тръгнал си да ми даваш акъли...НЕ МЕ ПОЗНАВАШ,капиш?
А и специална разбирам мъжа да ти отваря вратата на колата всеки път като влизаш в нея (и излизаш също),никога да не те оставя да вървиш след него и да ти дърпа стола като сядаш.Това се нарича кавалерство,което за младежта като теб е непонятна.Малки неща,но важни. [-(

Моето гадже ги прави тези неща, а е на 22. разбира се не се сеща всеки път, ама след 1 забережка хвърчи като финикиец. баща ми пък е над 50 и да ти кажа даже не върви от външната страна на тротоара, когато е с майка ми, което за мен си е най-елеметнарната кавалерска постъпка. Да не говорим, че не отваря врати, не дърпа столове и прочие. Всеки младеж може да го прави стига да има желанието да се съобразява с тези неща. Това изобщо не зависи от възрастта.
Еми за разлика от твоя баща,моя пък е голям кавалер в това отношение.Явно всичко си зависи от самия човек.А и никой не го е карал,просто той така си знае-винаги отваря вратата било на магазин или кола и чак тогава той влиза.А и мъж сред 3 жени в семейството трябва да е научен на мн неща :smt005
Ами и ние бяхме 3, но кака ми се омъжи. Нещата са двуяки-той трябва да го има като усещане, но и жената трябва да го изисква. ти сама каза-до човека е! Тогава защо да не може 1 момче на 20-21 да е кавалер?

maina
04-22-2007, 08:02
Ами замисли се какво бъдеще ще имаш с този човек!
След години по същия начин ще зарежеш и него както бившия си приятел!
Да под претекст че вече е дърт и и трябва свежо месо =P~ :lol:

Winchenco
04-22-2007, 09:49
Детска работа. Стига сте се обиждали!
Тук не водим война просто си дискутираме. Защо трябва всяко трето мнение е да свързано с обиди?! :smt013
Мацката е решила, че иска да опита с 40 годишен харесало й е и толкоз. Кои сте вие, че да я обиждате и да и казвате кое е правилно. Кой знае какви ги въртите вие, ама нямате смелост да си признаете и да помислите върху делата си.
Всички тук сме нормални хора всеки със свойте плюсове и минуси. Много незряло е да се дават квалификации на хора които човек не познава.
Фригидни жени няма има сексуално и емоционално неграмотни мъже.
Няма по-голяма К. от средностатистическия мъж, а това се приема за нещо нормално?!
Земете пораснете!
Относно кавалерството, навиците придобите в ранен етап от живота остават за цял живот. Някой хора си ядата сополите и на 60 години и когато искат могат да не го правят. Та така и с всички тези жестове на добро възпитание у мъжа.
Сега обаче да помислим. Защо когато става въпрос за дадена работа, спорт, свободи и т.н. вие мацки искате да сте наравно с мъжете, а когато е за такива жестове искате да сте различни? Или сме равнопоставени и всеки се оправя както може, или ще перете чорапи и ще правите зимнина пък ние ще си ви глезиме както през миналия век.
:::

04-22-2007, 12:59
mili4ka iska6 da 4ue6 mn na vrasnik taka li?!?!
e az sam ti vrasnik i sam imala i s po vazrastni ot men ama to tva tvoito.....
iksam da ti kaja 4e ti si s nqkvi psihi4ni otkloneniq i tva si e :shock:

evil_lady_in_black
04-22-2007, 13:11
Нормално е по-възрастен мъж да има повее опит в секса

malko_momi4e
04-22-2007, 13:48
q go zareji toq,ne si zaslujava,ta toi e na 40 [-X

Buhtaaa
04-22-2007, 18:12
mene mi sa super stranni takiva vryzki v koito razlikata e poveche ot 10 godini .. v sluchaq mislq che 20 ... naistina sig e mn qko da si s chovek s natrupan opit .. no i moje da ti e bashta tozi myj i nqkak si ... stranno svuchi ...

<black soul>
04-22-2007, 19:40
ПО ДЯВОЛИТЕ, НЯМА ЛИ ТАЗИ ТЪПА ТЕМА ДА БЪДЕ ЗАКЛЮЧЕНА!!! НАЧЕТОХ СЕ НА ПРОСТОТИИТЕ НА НЯКОИ ХОРА! СТИГА ТОЛКОВА! А КЪМ АВТОРКАТА НА ТЕМАТА: КАКТО ВЕЧЕ МАЙ КАЗАХ МОГА САМО ДА Я СЪЖАЛЯВАМ!

04-22-2007, 20:46
много бързо се хвърляш в студените води и не само ти,не си само ти жертвата на любовта,но погледни го от реална гледна точка,той има 17 годишен син,а ти на 19,какво става ако се ожените както сигурно го планираш,той да ти вика мама ли ? Това е една от причините хората да го отхвърлят,да е аморално,не етично и не естетично

Черният вълк
04-22-2007, 20:48
много бързо се хвърляш в студените води и не само ти,не си само ти жертвата на любовта,но погледни го от реална гледна точка,той има 17 годишен син,а ти на 19,какво става ако се ожените както сигурно го планираш,той да ти вика мама ли :-k ? Това е една от причините хората да го отхвърлят,да е аморално,не етично и не естетично [-X

04-22-2007, 20:50
Извинявам се за отговора над моя на Гост това е моят отговор,дадох Прати без потребителско име :::

04-22-2007, 21:16
хахахахаххахахаххаха бахти забавната тема, 19 страници за бъдеща проститутка която прай свирки нагоре-надоле на турците по границата. Тва тия дето пишат тука са балъци не оная курветина авторката

Satyr
04-22-2007, 21:43
Що се тровите толкова много по тази тема. Свят широк, има много обиди изписани, а хората които съжаляват не ги разбирам, без друго когато съжаляваш е мястото да направиш нещо по случая в противен случай си оставаш един сеирджия, гледаш и се недсмиваш над идеята на другите, в която са вложили неще по-различно. Болшинството от вас кълнат с обиди, други се тюхкат, трети охкат, 'що не се вземете в ръце и не си гледате вашите работи и без друго живота е цъфнал и вързал, та сега сте тръгнали да се къхърите за нечии мераци.
Тук - във форума чета за напушени, които страдат по приятелите си, трети се чудят на кой да го н...т и мастурбират по темата на някой друг.
Хванете оставете всякакви опияти, задръжки и си карайте по-емоционално, на кой каквото му се прииска да си го иска, не да публикава теми "как да поканя момиче на среща" или" как да му кажа, че го обичам", всичко това се изразява с думи не пред нас, а пред хората от среща.
Затворили ли сте като консервени котии, а вътре колкото и да е готино, то си е там, никой освен вас не може да го види, а когато се отворите ви изяждат на един път, сте се уляли при отварянето и не останало почти нищо от това, което е било вътре :wink:
Вземете се в ръце и пишете за работи, които сте свършили, не такива, които смятате да вършите. За нещата, които ви е страх има изписани тонове литература - има ги по библиотеките/ колко от вас посещават подобни места?!?!?/, има в нета писани от по-мъдри хора, от колкото са болшинството в този форум, не ми се вярва всяка втора да е изнасилена, всяка втора да е правила секс надрусана или за момчетата да са секс машини, да нямат пропуск или други такива, карайте я по смело що се отнася до любовта, все пак човека от среща иска нещо, което трябва да му се даде - доверие, за да получите такова.

gangbang
04-23-2007, 03:51
Големо важно па че бил на 40... ми има и 20 годишни с 80 годишни :)
Я да оставим хората да живеят, кой как си му харесва :)

04-23-2007, 07:16
Що се тровите толкова много по тази тема. Свят широк, има много обиди изписани, а хората които съжаляват не ги разбирам, без друго когато съжаляваш е мястото да направиш нещо по случая в противен случай си оставаш един сеирджия, гледаш и се недсмиваш над идеята на другите, в която са вложили неще по-различно. Болшинството от вас кълнат с обиди, други се тюхкат, трети охкат, 'що не се вземете в ръце и не си гледате вашите работи и без друго живота е цъфнал и вързал, та сега сте тръгнали да се къхърите за нечии мераци.
Тук - във форума чета за напушени, които страдат по приятелите си, трети се чудят на кой да го н...т и мастурбират по темата на някой друг.
Хванете оставете всякакви опияти, задръжки и си карайте по-емоционално, на кой каквото му се прииска да си го иска, не да публикава теми "как да поканя момиче на среща" или" как да му кажа, че го обичам", всичко това се изразява с думи не пред нас, а пред хората от среща.
Затворили ли сте като консервени котии, а вътре колкото и да е готино, то си е там, никой освен вас не може да го види, а когато се отворите ви изяждат на един път, сте се уляли при отварянето и не останало почти нищо от това, което е било вътре Wink
Вземете се в ръце и пишете за работи, които сте свършили, не такива, които смятате да вършите. За нещата, които ви е страх има изписани тонове литература - има ги по библиотеките/ колко от вас посещават подобни места?!?!?/, има в нета писани от по-мъдри хора, от колкото са болшинството в този форум, не ми се вярва всяка втора да е изнасилена, всяка втора да е правила секс надрусана или за момчетата да са секс машини, да нямат пропуск или други такива, карайте я по смело що се отнася до любовта, все пак човека от среща иска нещо, което трябва да му се даде - доверие, за да получите такова.
Nai nakraq ne6to razumno po tazi tema! Ostavete horata da si jiveqt jivota, a drugite koito puskate podobni temi si go jiveite i ne se dopitvaite....ne vi li e qsno 4e ob6testvoto (osobeno tuk) ne bi odobrilo tova koeto pravite?

DJ MiLeN
04-23-2007, 08:33
Момиченце ти май се заблуждаваш давам бас че ти си поредното материално момиченце което търси пара,коли и така на татък :) поне така виждам аз неща и мисля че не е редно 21 години разлика [-X замисли се.Отвори си заслепените очи!

KyKJlu4KaAa
05-05-2007, 16:23
BEZ KOMENTAR..MNOGO ZLE..SE EDNO DA TRYGNA S BASHTA SII...BAHMY RAOTATA :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097 :smt097

гери именячката
05-06-2007, 16:52
45 годишен съм чукала и мога да ви се похваля че е много ама много супер як секса.
аз съм на 18

nelence7o
05-06-2007, 17:06
45 годишен съм чукала и мога да ви се похваля че е много ама много супер як секса.
аз съм на 18

Кат ти е толкова яко я се е**и с някой 50 годишен или 60 или и те ще са ти малки....
Ужас...

sasha_90
05-06-2007, 17:22
emi razbira se 4e 6te se razbirate - takiva kato teb lesno se hva6tat navadicatai ko sq?smqta6 li 4e ima6 bade6te s takav 4ovek?toi ne moje da si nameri druga s koqto da se vargalq i zatva s teb.....izob6to ne se zanimavai s nego nameri si nqkoi na tvoqta vazrast.s takav samo 6te si propilee6 hubavite godini

HYPE
05-06-2007, 19:02
нема да се плашиш ако ти е яко с него и ако има нещо м/у вас, не само SEX, те подкрепям напълно. На 21 години съм и всичките ми връзки (без една щото беше за 1 вечер) са били с жени, които са доста по големи от мен, сефтето си направих на 17 с 24 годишна жена, а в момента приятелката ми е по- голяма с 4 години и тн. Така че слушай сърцето си, дори по някога да правиш грешки в очите на околните. Човек се учи от грешките си. Аз за сега не съм сбъркал ;)

ultra
05-06-2007, 19:19
Големо важно па че бил на 40... ми има и 20 годишни с 80 годишни :)
Я да оставим хората да живеят, кой как си му харесва :)
=D>

Mishity
05-06-2007, 19:46
Ам значи .. не сме ние тези,които трябва да го приемем или да не го приемем.Попринцип за любовта няма никакви граници.Макар че лично моето мнение е,че той е прекалено голям за теб,може би и аз да не разсъждавам правилно.Но ако на вас ви е добре,както ви пука какво говорят другите и как гледат на вашата връзка?Лично на мен ми е странно толкова голяма разлика,та той може да ти бъде баща,но щом това не е от значение за теб.А и не обръщай внимание на хората,те нека си говорят.Има една приказка "По-добре в на хората устата,отколкото в краката" :)

05-06-2007, 19:53
macka a z6te ti kaja po4ti na tvoqta vazras sam hodq s mom4e 2 god po golqmo ot men i milsq 4e normalno no za 20god ne sam mn sigurna 4e e normalno 1voto ti gadje moje bi prosto ne e imalo opit ne sadi taka 4e kato e po vazrasten e po opiten nz no sled 5god dali vse o6te 6te mu stava zamisli se sled kato si na 19 i hodi6 s 40 godi6en kato stane6 na 25 s kolko godi6en 6te hodi6?az tova ne go odobrqvam pi4a 6tom si imam sin s koito moje da si gadje nz spored men te izpolzva kofti macka no e taka sigurno si ima i o6te 5 takiva kato teb naivni

Mishity
05-06-2007, 20:08
хах .. сега като се замисля .. може и да те използва.но,ако ти е доказал,че не е така.т.е. НЕ СЕ КРИЙТЕ!Накарай го да не се криете да видим какво ще ти каже

Unknown-19
05-06-2007, 21:18
хах .. сега като се замисля .. може и да те използва.но,ако ти е доказал,че не е така.т.е. НЕ СЕ КРИЙТЕ!Накарай го да не се криете да видим какво ще ти каже


хаха как кво ще каже много ясно че няма да са навие.Сигурно го подлудява мисълта че синът му ще си лъска бастуна мислейки за "мащехата" си.

Към автроката: Кажи му че 3 месеца няма да правите секс и ти гарантирам че до 2 седмици няма да сте заедно.Пфу да ви пикая на любовта чиста симбиоза.А като са замисля кво ли ще стане ако той ти каже че вече няма да има екскурзийки почерпки и т.н. и че ще продава колата щото няма мангизи.Аз щи кажа кво ще стане ще почнеш да си чешеш п*тката с някой друг "джентълмен".

jugolo
05-06-2007, 21:32
хей ако го харесваш прави каквото ти казва сърцето аз още съжалявам за това че не го слушам а се правя на тъпак (можеби това е разликата м/у зрелия мъж и детето да знаеш кога да си тъпак и кога умник). А това че ти харесва с него повече ко няма като се знам аз кви тъпотий правих с бившото :((

Не бъди с него само зашото той е се държи като зрял мъж. Бъди с него зашото го обичаш.

П.п Не си проваляй живота ако просто искаш батко дето може да ти е татко.

05-06-2007, 21:35
45 годишен съм чукала и мога да ви се похваля че е много ама много супер як секса.
аз съм на 18
хаха
аз пък съм правил с 18 годишна и ич не ми хареса.

05-06-2007, 21:57
Не съм чела предните постове.
Виж, всичко с връзката ви е ок... нали, няма проблеми. Чувствате се добре заедно и хорското мнение наистина няма значение.
Обаче нямате бъдеще заедно. Казвам ти го сериозно... по някакви невероятни изключения може и да се окаже, че между вас ще излезе нещо истинско, но аз силно се съмнявам. И даже ще ти кажа защо е така и защо за едно момиче не е добре да се обвързва с по-възрастен от нея.
Вие сте на различни, много различни етапи в живота си. Търсите различни неща. Той има опит в секса, но и опит в много други неща зад гърба си... вкл и семейството и други сериозни връзки. А ти си млада, тепърва ти предстои да живееш живота си, да ходиш по купони и дискотеки, да дивееш с приятели и т.н. и т.н. Един по-възрастен мъж до теб ще те ограничи с неговите приоритети. Много по-вероятно е да се превърнеш в домакиня и да пропуснеш едва ли не половината от безгрижния си живот, докато него малко трудно ще го помъкнеш по забави, продължаващи до среднощ. То само физиката му няма да издържи на изтощението, какво говорим за останалите неща.
Помисли си върху това. Помисли си дали това искаш. И в никакъв случай не ти казвам да късаш всякакви отношения и да захвърляш всичко. Просто недей да живееш с илюзии, изкарай си времето добре, изцеди максимално потенциала на тази връзка и положителното за теб самата. Така че когато дойде края да не се окажеш със сринати въздушни кули.
Успех!

Едикойси
05-06-2007, 22:34
Аз пък мисля че тоя толкова по-опитен мъж...дето ти е влезнал под кожата го заслужава някоя друга жена на 40г... :twisted: ти не си дорасла още! :smt005

Едикойси
05-06-2007, 22:37
Ааа да...и ми е много интересно как късаш с човек с който си 4г заради тъпия секс с някъв дето нито ти е на акъла нито на годините...много интересно как се загърбват такива връзки...ти жал нямаш ли бе момиче? ...поне това да имаше...то излезна че сме като животните...секса е най-важното...айде стига глупости! толкова ти е била и сериозна връзката с т'ва момче...

Едикойси
05-06-2007, 22:40
Айде прочетох малко повече постове...та си връщам някои думи назад...но все пак...единствено сериозни чувства трябват за такова нещо...просто това звучи като 10г момиченце да кара кола...

05-07-2007, 06:21
na neq moje da i haresva no na nego?sled kato govorim za opita ot godinite tvoq kakav e?negoviq e priblizitelno sigurno kam 35 god opit a tvoq da re4em 4e e 4?kak ti zvu4i zna4i na nego ne mu haresva daje znam 4e jenite m/u 30 i 35 sa nai aktivni

Excu
05-07-2007, 06:39
А със дедо поп ?

monkmonko
05-07-2007, 07:42
Аз няма да те съдя или нещо подобно. Всяко нещо си има положителна и отрицателна страна!

Положителната страна:

1) По голямо удоволствие в половия живот (но това не е от най-голямо значение)

2) По-сериозен е и ще може да те защити не дай си Боже ако нещо ти се случи

3) По-зрял е и знае много повече за света

4) Възрастта няма значение в една любов

Отрицателна страна

1) Може да ти бъде баща, дядо, чичо и каквото се сетиш още. Това не е най-важното, но все пак е от значение.

2) Ти си на възрастта на сина му. Тук няма нужда да коментирам.

3) Не го знаеш дали просто не те взима за секс играчка. Обикновено гаджетата на една възраст си се усещат, но при такава възрастова разлика ти не знаеш дали не те взима просто за секс играчка, пред някоя проститутка.. Нищо лично, но обикновено така излиза накрая

4) Какво ти е бъдещето с него. Има ли въобще такова.

Не се интересувай от чуждото мнение, а просто седни за 10 минути и помисли, дали е добре за теб. Тук няма правилно и неправилно. Както на теб ти е добре. И ако искаш да бъда честен, майка ми е била на 17, а баща ми на 36 когато са се оженили. Ако и вие смятате да правите това 99 % че ще се разведете, защото всеки има различни виждания!!!

Unknown-19
05-07-2007, 09:02
майка ми е била на 17, а баща ми на 36 когато са се оженили


По принцип баба ми е била на 16 когато е избягала от тях с дядо ми който е бил на 18 и след 1 година са се оженили и сега още са заедно.Обаче както при баба ми и дядо ми така и при майка ти и баща ти времената са били съвсем различни и хората са били с различно мислене и виждания.В тоя ред на мисли във времето в което живеем и с мисленето което имат 98% от хората това е почти невъзможно.

A.C.A.B.
05-07-2007, 13:45
Е ми аз съм на 19, а той на 40, разведен е и има син на 17.
Съсед ми е в кооперацията и започнахме връзка, но се налага да се крием заради хорското мнение, което е супер тъпизъм обаче за огромно съжаление все още има хора гледащи с лошо око на такива връзки.
Преди него си имах гадже на 23 с което имах 4 годишна връзкаа. Е казвам ви нищо не представлява! Пред зрелия мъж просто онзи си е детенце, а да не говорим за сексуалните възможности и техники. Разликата е от Земята почти до Марс. Почнах да му изневеряват с този 2 седмици, усетих разликата и просто скъсах него. Не искам да имам по две връзки и да лъжа хората. Все пак за такава разлика от 21 години на какво мнение сте? Очаквам просто повече от връстниците ми да ме подкрепят, защото много ми е неприятно като чувам дюдюкания зад гърба си от разни закостеняли хора.

преди да заключиш темата с основанието "бъзик" следващия път се аргументирай на какво то е основано



Абе ти си неква курва и ходиш с тоя , защото сигурно има пари !!!

stefko89
05-07-2007, 13:52
tva e izvrateno i gnusno nqma logika ujas :smt067 ebe ti znae6 li 4e ako se ojeni6 za nego i dokato stane6 na 30 toi 6e v horizontalno polujenie na 2 metra pod zemqta
:smt019

UmnoMace
05-07-2007, 13:57
реално погледнато не е много желателно да излизаш с мъж на възрастта на родителите си, но в крайна сметка човек не винаги може да устои на нагона си, така че ако ви е приятно заедно, зашо пък не? знае ли човек... :roll:

05-07-2007, 15:22
реално погледнато може да излиза с всеки мъж, който и харесва.

има 18 :)

05-07-2007, 15:51
mnogo ste konservativni si4kite koito ste pisali typotii... momi4eto si e pravo i q podkrepqm napylno
ot li4en opit znam 4e 40 godi6nite sa mnogo po dobri ot "de4icata" vav vsqko edno otno6enie no nai ve4e v legloto
taka 4e mili4ka ti pojelavam da ne se otkazva6 ot nego... drugite sa typi ku4ki i samo zavijdat !!!

Мда друго си 14 годишна да дава "велики" съвети на почти също толкоз голямата разпоретина, дето и тя не знае в кой филм е! 14 годишна с "житейски опит" да използва думата дечица, ето кой страда от комплекс за малоценност :lol:

offff lo6o li e 4e imam opit li4i si 4e to4no ti si kompleksara koito nikoga ne e pravil sex i ne razbira izob6to ni6to to4no zatfa momi4eto izliza s po golqm muj za6toto mom4etata na neinata vuzrast sa tapanari koito ne mogat da pravqt sex kakto edin istinski myj samo moga da vi sajelq !!! istinsko prejivqvane moje da stane samo s muj s opit taka 4e za6to puk da ne davam saveti kato ti nqma6 nikaf opit a az moga po dobre ot teb da precenq...
С опит на 14?! Това звучи като курва! ДОЛНО, МАЛКО, СКАПАНО КУРВЕ! И КВО КАТО ИМАШ ОПИТ, МА ПИКЛО?! ТВА НЕ Е ОПИТ ТВА Е КУРВЕНСКА РАБОТА, ЯСНО ЛИ ТИ?! Е И КЪВ ТИ Е ОПИТ?! ЦЕЛИЯ КВАРТАЛ ЛИ ТЕ МИНА?! ТОЛКОВА МЕ ДРАЗНИТЕ, ВИЕ ГАДНИ, ДОЛНИ КУРВИ, ЧЕ МИ ИДЕ ДА ВИ РАЗБИЯ ГЛАВАТА!!! НЯКВА 14 ГОДИШНА МЪРША ТРЪГНАЛА ДА МИ СЕ ПРАВИ НА ГЪЗАРКА, ЩОТО ИМАЛА ОПИТ, СКЪПИ ФОРУМЦИ!!!! ЧЕТИРИНАЙСЕТ ГОДИШНО МОМИЧЕ С ОПИТ МУ СЕ ВИКА КУРВА (да знам, че се повтарям и ще продължа, щото вие сте магарета и от един пъ не ебавате!) :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 А авторката на темата е глезла и материялистка! За мен няма акъл за 5 стотинки и няма да казвам защо....че ще трябва да повторя мнението на всички трезво мислещи хора преди мен!

05-07-2007, 15:55
mnogo ste konservativni si4kite koito ste pisali typotii... momi4eto si e pravo i q podkrepqm napylno
ot li4en opit znam 4e 40 godi6nite sa mnogo po dobri ot "de4icata" vav vsqko edno otno6enie no nai ve4e v legloto
taka 4e mili4ka ti pojelavam da ne se otkazva6 ot nego... drugite sa typi ku4ki i samo zavijdat !!!

Мда друго си 14 годишна да дава "велики" съвети на почти също толкоз голямата разпоретина, дето и тя не знае в кой филм е! 14 годишна с "житейски опит" да използва думата дечица, ето кой страда от комплекс за малоценност :lol:

offff lo6o li e 4e imam opit li4i si 4e to4no ti si kompleksara koito nikoga ne e pravil sex i ne razbira izob6to ni6to to4no zatfa momi4eto izliza s po golqm muj za6toto mom4etata na neinata vuzrast sa tapanari koito ne mogat da pravqt sex kakto edin istinski myj samo moga da vi sajelq !!! istinsko prejivqvane moje da stane samo s muj s opit taka 4e za6to puk da ne davam saveti kato ti nqma6 nikaf opit a az moga po dobre ot teb da precenq...
С опит на 14?! Това звучи като курва! ДОЛНО, МАЛКО, СКАПАНО КУРВЕ! И КВО КАТО ИМАШ ОПИТ, МА ПИКЛО?! ТВА НЕ Е ОПИТ ТВА Е КУРВЕНСКА РАБОТА, ЯСНО ЛИ ТИ?! Е И КЪВ ТИ Е ОПИТ?! ЦЕЛИЯ КВАРТАЛ ЛИ ТЕ МИНА?! ТОЛКОВА МЕ ДРАЗНИТЕ, ВИЕ ГАДНИ, ДОЛНИ КУРВИ, ЧЕ МИ ИДЕ ДА ВИ РАЗБИЯ ГЛАВАТА!!! НЯКВА 14 ГОДИШНА МЪРША ТРЪГНАЛА ДА МИ СЕ ПРАВИ НА ГЪЗАРКА, ЩОТО ИМАЛА ОПИТ, СКЪПИ ФОРУМЦИ!!!! ЧЕТИРИНАЙСЕТ ГОДИШНО МОМИЧЕ С ОПИТ МУ СЕ ВИКА КУРВА (да знам, че се повтарям и ще продължа, щото вие сте магарета и от един пъ не ебавате!) :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 А авторката на темата е глезла и материялистка! За мен няма акъл за 5 стотинки и няма да казвам защо....че ще трябва да повторя мнението на всички трезво мислещи хора преди мен!


А ТИ СИ ЕДИН ШИБАН КОМПЛЕКСАР

HYPE
05-07-2007, 16:02
mnogo ste konservativni si4kite koito ste pisali typotii... momi4eto si e pravo i q podkrepqm napylno
ot li4en opit znam 4e 40 godi6nite sa mnogo po dobri ot "de4icata" vav vsqko edno otno6enie no nai ve4e v legloto
taka 4e mili4ka ti pojelavam da ne se otkazva6 ot nego... drugite sa typi ku4ki i samo zavijdat !!!

Мда друго си 14 годишна да дава "велики" съвети на почти също толкоз голямата разпоретина, дето и тя не знае в кой филм е! 14 годишна с "житейски опит" да използва думата дечица, ето кой страда от комплекс за малоценност :lol:

offff lo6o li e 4e imam opit li4i si 4e to4no ti si kompleksara koito nikoga ne e pravil sex i ne razbira izob6to ni6to to4no zatfa momi4eto izliza s po golqm muj za6toto mom4etata na neinata vuzrast sa tapanari koito ne mogat da pravqt sex kakto edin istinski myj samo moga da vi sajelq !!! istinsko prejivqvane moje da stane samo s muj s opit taka 4e za6to puk da ne davam saveti kato ti nqma6 nikaf opit a az moga po dobre ot teb da precenq...
С опит на 14?! Това звучи като курва! ДОЛНО, МАЛКО, СКАПАНО КУРВЕ! И КВО КАТО ИМАШ ОПИТ, МА ПИКЛО?! ТВА НЕ Е ОПИТ ТВА Е КУРВЕНСКА РАБОТА, ЯСНО ЛИ ТИ?! Е И КЪВ ТИ Е ОПИТ?! ЦЕЛИЯ КВАРТАЛ ЛИ ТЕ МИНА?! ТОЛКОВА МЕ ДРАЗНИТЕ, ВИЕ ГАДНИ, ДОЛНИ КУРВИ, ЧЕ МИ ИДЕ ДА ВИ РАЗБИЯ ГЛАВАТА!!! НЯКВА 14 ГОДИШНА МЪРША ТРЪГНАЛА ДА МИ СЕ ПРАВИ НА ГЪЗАРКА, ЩОТО ИМАЛА ОПИТ, СКЪПИ ФОРУМЦИ!!!! ЧЕТИРИНАЙСЕТ ГОДИШНО МОМИЧЕ С ОПИТ МУ СЕ ВИКА КУРВА (да знам, че се повтарям и ще продължа, щото вие сте магарета и от един пъ не ебавате!) :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 :smt019 А авторката на темата е глезла и материялистка! За мен няма акъл за 5 стотинки и няма да казвам защо....че ще трябва да повторя мнението на всички трезво мислещи хора преди мен!

напълно съм съгласен с теб. Дете на 14 и с опит си е чиста курва. А колкото до авторката тя си е пълнолетна и ако ще и със 100 годишен да се ебе. Тъпото обаче е ако е само sexxxx без чувства ;)

палавия батко
05-07-2007, 16:08
на 14 също е хубаво да се е6е с големи.

за 14 - 15 годишна идеален е 25 - 30 годишните

п.п. - те и с такива си ходят

аз съм на 32 моята е на 16 :)

05-07-2007, 16:12
Аз съм ТАЗИ, която нарече оная със "Сладкото дупе" курва и не съм комплексарка, защото съм на 15 и водя полов живот от има няма няколко емсеца и то не редовно и съм си напълно доволна, щото съм го направила с човек, с който съм от много време и знам, че каквото и да става в бъдееще, сме с еобичали и сме държали един ан друг! Друг е въпроса, че не се знае дали ще се оженим и такива неща...
А палавия батко не е батко, а чичко и е тъп педофил! Естествено, че който ходи с по-малки ще казва, че така е редно! И който си е загубил девствеността на 12 ще казва, че така трябва. И това е точното време...пфф...ходих лятото с един 17 годишен (аз бях на 14) и от неговите три години си патих, ЗАЩОТО МЕ НАСИЛИ! Не ми се мисли ако беше 45 годишен кво щеше да е ](*,) . Глупаци големи сте, честно

палавия батко
05-07-2007, 16:15
аз и на 22 и на 32 все с 15-16 годишни ходя

жена ми я взех на 19 и сега е на 28

млада е още и тя, но винаги съм харесвал жените между 15 и 16

PaRkInSoN
05-07-2007, 16:16
ДО КЪДЕ СТИГНА СВЕТЪТ! #-o БОЖЕ ПАЗИ ПРОСТАЦИТЕ!

УЧитеЛ
05-07-2007, 16:21
Аз като учител с над 15 години стаж искам да отбележа един простичък факт: Не е нормално, етично, благочестиво и морално, момичета на по 14 години да ходят с грим, много къси минижупи и изкочили деколтета и да очакват, че мъже, били те и строго почтенни и благочестиви, да остават безразлични. Изводите оставям на вас дечица мили. Виждам, има и умни сред вас, малцина, но хубаво е че ги има

05-07-2007, 16:37
Палавия батко момичетата на моята възраст трудно биха могли да се нарекат "жени" #-o Боже на къде отива света...а най-лошото е, че наборките искат мъже на по 30-40...добре моя приятел е на 16 и се чувствам перфектно с него...за какво ми е някъв чичка УЧитеЛ ви каза всичко

HYPE
05-07-2007, 16:43
Аз съм ТАЗИ, която нарече оная със "Сладкото дупе" курва и не съм комплексарка, защото съм на 15 и водя полов живот от има няма няколко емсеца и то не редовно и съм си напълно доволна, щото съм го направила с човек, с който съм от много време и знам, че каквото и да става в бъдееще, сме с еобичали и сме държали един ан друг! Друг е въпроса, че не се знае дали ще се оженим и такива неща...
А палавия батко не е батко, а чичко и е тъп педофил! Естествено, че който ходи с по-малки ще казва, че така е редно! И който си е загубил девствеността на 12 ще казва, че така трябва. И това е точното време...пфф...ходих лятото с един 17 годишен (аз бях на 14) и от неговите три години си патих, ЗАЩОТО МЕ НАСИЛИ! Не ми се мисли ако беше 45 годишен кво щеше да е ](*,) . Глупаци големи сте, честно

ахахха не мога да разбера някой на сила ли те е карал да ходиш да се е**ш с някой ?! На твойте години момиченцата не трябва ли да си играят на кукли ????

05-07-2007, 16:45
HYPE а тебе като те засърби между краката не се ли е6еш? или само дрочиш с пръсти

HYPE
05-07-2007, 17:02
HYPE а тебе като те засърби между краката не се ли е6еш? или само дрочиш с пръсти

бухахаххахха малка разлика има да те ебат и ти да ебеш, мен до сега не ма е ебал някой;)

05-07-2007, 17:08
мен обикновено ме е6ат защото съм жена, но се е случвало и аз да е6а момченца с пръсти или други там приспособления

Unknown-19
05-07-2007, 19:18
аз и на 22 и на 32 все с 15-16 годишни ходя

жена ми я взех на 19 и сега е на 28

млада е още и тя, но винаги съм харесвал жените между 15 и 16


Ти пък си болен мозък.На 32 си станал и не ти е дошъл акъла в тъпата кратуна.Доколкото разбрах си женен и пак хойкаш по лапетата.Такива като тебе са ми много зле.Ти си един урудлив непрокопсаник.И да отбележа че поне там откъдето съм аз момичетата които ходят с такива дебили като тебе в един момент се отегчават отиват на купон и си лягат с такива като мене.Шибай се тва е реалноста и ти никога няма да намериш момиче което да е вярно само на тебе а не на парите и колата които имаш.

sweet_f:)
05-07-2007, 20:08
a posle za6to jenite bili kurvi ot takiva kato teb kadeto gi izpolzvat a te nezagrqvat uf.....

Unknown-19
05-07-2007, 20:54
a posle za6to jenite bili kurvi ot takiva kato teb kadeto gi izpolzvat a te nezagrqvat uf.....


Тва за мене ли са отнася.Щото ако е така ще кажа само че аз виждам възможнот и се възползвам от тая възможност.А и аз говоря за момичета от порядъка на 17-21.Което като се има предвид възраста ми си е съвсем нормално.

A.C.A.B.
05-07-2007, 21:20
на 14 също е хубаво да се е6е с големи.

за 14 - 15 годишна идеален е 25 - 30 годишните

п.п. - те и с такива си ходят

аз съм на 32 моята е на 16 :)

Майка ти да еба педофилче , колко много ше се радвам да те срещна някъда и да ти счупа главичката ](*,)

sweet_f:)
05-08-2007, 07:37
macka ne se otnasq za teb a za taq razporetina kadeto spi s 40godi6ni 6toto sigurno nqma maje ta tq dai po dqdovci lellelel a makati ako razbere 6e q e sram 4e si i da6terq

Unknown-19
05-08-2007, 08:27
macka ne se otnasq za teb a za taq razporetina kadeto spi s 40godi6ni 6toto sigurno nqma maje ta tq dai po dqdovci lellelel a makati ako razbere 6e q e sram 4e si i da6terq


То всичко точно ама не съм мацка а мацко :mrgreen:


Майка ти да е** педофилче , колко много ше се радвам да те срещна някъда и да ти счупа главичката

И аз много искам да го срещна тоя в некой тъмна уличка

kukli4ka__
05-08-2007, 09:02
Майка ти да е** педофилче , колко много ше се радвам да те срещна някъда и да ти счупа главичката

И аз много искам да го срещна тоя в некой тъмна уличка[/quote]

Айде моля ви спрете да се излагате,незнам защо,но според мен всичко по темата вече се каза и някои коментари са просто излишни.Ясно е че всеки сам избира начина си на живот и никой няма право да го съди!

05-08-2007, 11:10
Аз съм ТАЗИ, която нарече оная със "Сладкото дупе" курва и не съм комплексарка, защото съм на 15 и водя полов живот от има няма няколко емсеца и то не редовно и съм си напълно доволна, щото съм го направила с човек, с който съм от много време и знам, че каквото и да става в бъдееще, сме с еобичали и сме държали един ан друг! Друг е въпроса, че не се знае дали ще се оженим и такива неща...
А палавия батко не е батко, а чичко и е тъп педофил! Естествено, че който ходи с по-малки ще казва, че така е редно! И който си е загубил девствеността на 12 ще казва, че така трябва. И това е точното време...пфф...ходих лятото с един 17 годишен (аз бях на 14) и от неговите три години си патих, ЗАЩОТО МЕ НАСИЛИ! Не ми се мисли ако беше 45 годишен кво щеше да е ](*,) . Глупаци големи сте, честно

ахахха не мога да разбера някой на сила ли те е карал да ходиш да се е**ш с някой ?! На твойте години момиченцата не трябва ли да си играят на кукли ????
Не, никой не ме е карал - решението си е било лично мое! И определено не съжалявам!!! Този който ме насили ме насили лятото ми беше първата целувка с него! Той ме завлече един ден у тях удари ми два шамара и ми заяви, че ще е по-лесно ако просто не се съпротивлявам, (защото го издрах и изпохапах целия преди да ми удари двата шамара) защото ще ми тегли един по-здрав бой. Както и да е от тогава мина година и ми отне доста време да се съвзема...така че не си тази, която да ми говори с този тон. Не знам на колко години си и не ме интересува. Нито ме интересува защо си девствена - твоя работа си е и никой не може да те съди! Нито пък мен :smt019
И не, едно 15 годишно момиче определено не трябва да си играе с кукли, ако питаш мен :smt013 . Това, че съм спала с приятеля ми 2-3 пъти не значи, и че едно 15 годишно момиче трябва да има ОПИТ в секса, и то с 45 годишни мъже :smt019 Аз мисля, че при мен всичко се е случило точно на време, защото определено се смятам за малко по-зряла от останалите ми връстнички. Най-малкото знам как да се пазя и не задавам глупави въпроси от сорта на "Гаджето ми проникна в мен - девствена ли съм?". Защото тук плюете срещу такива.

HYPE
05-08-2007, 12:37
Аз съм ТАЗИ, която нарече оная със "Сладкото дупе" курва и не съм комплексарка, защото съм на 15 и водя полов живот от има няма няколко емсеца и то не редовно и съм си напълно доволна, щото съм го направила с човек, с който съм от много време и знам, че каквото и да става в бъдееще, сме с еобичали и сме държали един ан друг! Друг е въпроса, че не се знае дали ще се оженим и такива неща...
А палавия батко не е батко, а чичко и е тъп педофил! Естествено, че който ходи с по-малки ще казва, че така е редно! И който си е загубил девствеността на 12 ще казва, че така трябва. И това е точното време...пфф...ходих лятото с един 17 годишен (аз бях на 14) и от неговите три години си патих, ЗАЩОТО МЕ НАСИЛИ! Не ми се мисли ако беше 45 годишен кво щеше да е ](*,) . Глупаци големи сте, честно

ахахха не мога да разбера някой на сила ли те е карал да ходиш да се е**ш с някой ?! На твойте години момиченцата не трябва ли да си играят на кукли ????
Не, никой не ме е карал - решението си е било лично мое! И определено не съжалявам!!! Този който ме насили ме насили лятото ми беше първата целувка с него! Той ме завлече един ден у тях удари ми два шамара и ми заяви, че ще е по-лесно ако просто не се съпротивлявам, (защото го издрах и изпохапах целия преди да ми удари двата шамара) защото ще ми тегли един по-здрав бой. Както и да е от тогава мина година и ми отне доста време да се съвзема...


Евала, толкоз ви е акъла на тия години. И кво праснал ти е два шамара като "голям мъж", насилил те е и сега ми обясняваш че не съжеляваш ?! Тез ги разправяй на накой друг ;)


...така че не си тази, която да ми говори с този тон. Не знам на колко години си и не ме интересува. Нито ме интересува защо си девствена - твоя работа си е и никой не може да те съди! Нито пък мен :smt019

да тук си права, не сам аз ТОЗИ, който ще ти казва кво да правиш, просто те съжелявам че си толкоз заблудена ;) ама когато пораснеш ще го разбереш.


И не, едно 15 годишно момиче определено не трябва да си играе с кукли, ако питаш мен :smt013 . Това, че съм спала с приятеля ми 2-3 пъти не значи, и че едно 15 годишно момиче трябва да има ОПИТ в секса, и то с 45 годишни мъже :smt019

а какво трябва да прави ?! да ходи да се шляпа на ляво-надясно ли ?!
доколкото си спомням в темата ставаше въпрос за 19 годишно момиче с 40 годишен мъж, а не за 15 годишно ;)


Аз мисля, че при мен всичко се е случило точно на време, защото определено се смятам за малко по-зряла от останалите ми връстнички. Най-малкото знам как да се пазя и не задавам глупави въпроси от сорта на "Гаджето ми проникна в мен - девствена ли съм?". Защото тук плюете срещу такива.

Личи си че знаеш как да се пазиш, а за тъпите въпроси то винаги ги е имало и ще ги има пак.

cacegka_3a_cekc
05-08-2007, 13:19
da ti kaja 4esno ni6to ve4e nemoje da me iznenada...no spored men skoro skoro 6te yseti6 razlikata v godinite i 6te si potarsi6 nqkoi svoi vrasnik...za6toto vse pak tazi razlika e dosta golqma...no..v kraina smetka ti si znae6 tvoi si e jivota :-k

05-08-2007, 16:02
Аз съм ТАЗИ, която нарече оная със "Сладкото дупе" курва и не съм комплексарка, защото съм на 15 и водя полов живот от има няма няколко емсеца и то не редовно и съм си напълно доволна, щото съм го направила с човек, с който съм от много време и знам, че каквото и да става в бъдееще, сме с еобичали и сме държали един ан друг! Друг е въпроса, че не се знае дали ще се оженим и такива неща...
А палавия батко не е батко, а чичко и е тъп педофил! Естествено, че който ходи с по-малки ще казва, че така е редно! И който си е загубил девствеността на 12 ще казва, че така трябва. И това е точното време...пфф...ходих лятото с един 17 годишен (аз бях на 14) и от неговите три години си патих, ЗАЩОТО МЕ НАСИЛИ! Не ми се мисли ако беше 45 годишен кво щеше да е ](*,) . Глупаци големи сте, честно

ахахха не мога да разбера някой на сила ли те е карал да ходиш да се е**ш с някой ?! На твойте години момиченцата не трябва ли да си играят на кукли ????
Не, никой не ме е карал - решението си е било лично мое! И определено не съжалявам!!! Този който ме насили ме насили лятото ми беше първата целувка с него! Той ме завлече един ден у тях удари ми два шамара и ми заяви, че ще е по-лесно ако просто не се съпротивлявам, (защото го издрах и изпохапах целия преди да ми удари двата шамара) защото ще ми тегли един по-здрав бой. Както и да е от тогава мина година и ми отне доста време да се съвзема...


Евала, толкоз ви е акъла на тия години. И кво праснал ти е два шамара като "голям мъж", насилил те е и сега ми обясняваш че не съжеляваш ?! Тез ги разправяй на накой друг ;)


...така че не си тази, която да ми говори с този тон. Не знам на колко години си и не ме интересува. Нито ме интересува защо си девствена - твоя работа си е и никой не може да те съди! Нито пък мен :smt019

да тук си права, не сам аз ТОЗИ, който ще ти казва кво да правиш, просто те съжелявам че си толкоз заблудена ;) ама когато пораснеш ще го разбереш.


И не, едно 15 годишно момиче определено не трябва да си играе с кукли, ако питаш мен :smt013 . Това, че съм спала с приятеля ми 2-3 пъти не значи, и че едно 15 годишно момиче трябва да има ОПИТ в секса, и то с 45 годишни мъже :smt019

а какво трябва да прави ?! да ходи да се шляпа на ляво-надясно ли ?!
доколкото си спомням в темата ставаше въпрос за 19 годишно момиче с 40 годишен мъж, а не за 15 годишно ;)


Аз мисля, че при мен всичко се е случило точно на време, защото определено се смятам за малко по-зряла от останалите ми връстнички. Най-малкото знам как да се пазя и не задавам глупави въпроси от сорта на "Гаджето ми проникна в мен - девствена ли съм?". Защото тук плюете срещу такива.

Личи си че знаеш как да се пазиш, а за тъпите въпроси то винаги ги е имало и ще ги има пак.


Боже, ти въобще чете ли какво съм писала?! Онзи си получи заслуженото още тогава! Не, не е голям мъж, но ако беше момиче и ти се беше случило това и ти щеше да се паникьосаш...Всеки казва "Аз на твое място щях д анаправя така и така". Да, но когато изпаднеш в такава ситуация понякога реагираш така, както никога не си смятал че ще реагираш...Съжалявам, че въобще се съгалсих да изляза с него първия път и то много!
Излизам с едно момче от около 7 месеца! Спах с него няколко пъти! За това не съжалявам! Или не се бях изразила правилно, или ти просто си пропуснал някой мой коментар (така е...като ме мързи да се регна)

После....не казах че 15 годишно момиче трябва да ходи да се шляпа X_x... просто за всяко нещо си има време. ](*,) Не трябва да се преминава нито в едната крайност, нито в другата ](*,)
И би ли ми обясниЛ защо да съм заблудена? Кое не разбирам? За какво да порасна? В тоя живот ти се налага да "пораснеш" макло по-рано, за да оцелееш въобще. Да, знам че звучи банално! Но ако се замислиш ще ме разбереш...не казвам, че живея в Ад на Земята - на някои хора им е много по-трудно. Но и моята не е лесна...както и на всеки друг. А във време, в което 11 годишни момичета имат повече опит в секса от 21 годишните не е много лесно каквото и да си говорим...Света и представите и ценностната система...всичко се е изкривило до неузнаваемост. Понякога се оглеждам и се питам "Мамка му, какво става около мен?!" Хората пропадат, пропиляват си живота...за това смятам, че сегашното ми решение да спя с приятеля си е правилно...Пък и дори да съм сгрешила - връщане назад няма...вече си "изгърмях патрона"...и то още лятото. Не знам с какво впечатление си останал за мен, но аз завършвам годината след има-няма 2 месеца и ще язавърша със 6, 00. Не пуша, не пия. Твърдо против дрогата съм. Не се хваля с тези неща. Просто това е най-малкото което мога да ти кажа и да разбереш че колкото и малка да съм на години, на акъл мисля малко по-трезво. Независимо от това че не съм девствена.

Peace And Love

05-08-2007, 16:10
Няма нищо лошо да правеш секс с богат чове, независимо дали е на 20 40 60 80 или 100
ВАЖНОТО Е ДА СЕ ВДИГА И ДА СЕ ПЛАЩА!!!!!!!!!!!!!!!!

05-08-2007, 16:12
ВСЕ ПАК...........И ПЕДОФИЛИТЕ СА ХОРА :)

05-08-2007, 16:14
Аз като учител с над 15 години стаж искам да отбележа един простичък факт: Не е нормално, етично, благочестиво и морално, момичета на по 14 години да ходят с грим, много къси минижупи и изкочили деколтета и да очакват, че мъже, били те и строго почтенни и благочестиви, да остават безразлични. Изводите оставям на вас дечица мили. Виждам, има и умни сред вас, малцина, но хубаво е че ги има
ЕВАЛА ДАСКАЛЕ!!!!!!!!!!!!!

05-08-2007, 16:51
Авторката на темата ми прилича на проститутка.
"Води ме , чиче, до Гърция па аз ше си държа краката на 2 без 10"
X_x

HYPE
05-08-2007, 17:05
Боже, ти въобще чете ли какво съм писала?! Онзи си получи заслуженото още тогава! Не, не е голям мъж, но ако беше момиче и ти се беше случило това и ти щеше да се паникьосаш...Всеки казва "Аз на твое място щях д анаправя така и така". Да, но когато изпаднеш в такава ситуация понякога реагираш така, както никога не си смятал че ще реагираш...Съжалявам, че въобще се съгалсих да изляза с него първия път и то много!
Излизам с едно момче от около 7 месеца! Спах с него няколко пъти! За това не съжалявам! Или не се бях изразила правилно, или ти просто си пропуснал някой мой коментар (така е...като ме мързи да се регна)


да наистина няма да е лошо да се регнеш, щото в тоя форум всеки говори едно и също, да не говорим за гостите и вече май се обърках.



После....не казах че 15 годишно момиче трябва да ходи да се шляпа X_x... просто за всяко нещо си има време. ](*,) Не трябва да се преминава нито в едната крайност, нито в другата ](*,)
И би ли ми обясниЛ защо да съм заблудена? Кое не разбирам? За какво да порасна? В тоя живот ти се налага да "пораснеш" макло по-рано, за да оцелееш въобще. Да, знам че звучи банално! Но ако се замислиш ще ме разбереш...не казвам, че живея в Ад на Земята - на някои хора им е много по-трудно. Но и моята не е лесна...както и на всеки друг. А във време, в което 11 годишни момичета имат повече опит в секса от 21 годишните не е много лесно каквото и да си говорим...Света и представите и ценностната система...всичко се е изкривило до неузнаваемост. Понякога се оглеждам и се питам "Мамка му, какво става около мен?!" Хората пропадат, пропиляват си живота...за това смятам, че сегашното ми решение да спя с приятеля си е правилно...Пък и дори да съм сгрешила - връщане назад няма...вече си "изгърмях патрона"...и то още лятото. Не знам с какво впечатление си останал за мен, но аз завършвам годината след има-няма 2 месеца и ще язавърша със 6, 00. Не пуша, не пия. Твърдо против дрогата съм. Не се хваля с тези неща. Просто това е най-малкото което мога да ти кажа и да разбереш че колкото и малка да съм на години, на акъл мисля малко по-трезво. Независимо от това че не съм девствена.

Peace And Love

еми тук си абсолютно права. Просто на вашата възраст обикновенно гледате другите какво правят и им се водите по акъла, което е доста тъпо ;)

А колкото до "патроните" мисля че на тези години е хубаво да си прекарвате детството с детските неща, а не да гърмите патрони ;) Имай в предвид че тези години са най- сладките, най- безгрижните и тн. после ще ти се струпат толкова неща на главата че като се обърнеш назад и погледнеш в миналото ще съжеляваши ще искаш да се върнеш назад.

За това ти казах че си заблудена, щото предполагам че не си наясно с доста неща от реалния живот, който настъпва след даскалото, когато мама и тати спрат да дават пари. Все пак и аз съм минал от там

P.s-Сега всички сигурно ще ма оплюят ама за мен нещата са такива, на 21 съм и съм преживял доста дори и от някой на мойте години.

05-08-2007, 17:19
няма да те цитирам, че ще стане мазало...ами виж аз съм напълно наясно какво ме чака след като "мама и тати спрат да ми бутат пари в устата". Трябва и да уча, пък и ми се ще да работя през това време, че да им помаагм...няма да са винаги до мене.
Тук ще трябва да те разочаровам - никога не съм се водела по акъла на другите =). Винаги съм имала собсвено мнение - и съм си патила доста заради тва...най-простичкия пример давам - целия клас бяга от контролно...аз оставам...даскала лепи отсъствия...аз го отнасям от класа...не ми е пукало дали ще ме мразят за това, което съм.
Да, наистина тези години са най-сладки и безгрижни...какъвто и да е живота ни и каквото и да сме преживели. И все пак някои порастват малко по-рано (не визирам себе си...понякога сама се осъзнавам че постъпвам детски, но все пак когато е сериозно реагирам адекватно...надявам се...). А други и по-нататък си остават деца. Така че...
P.S. Не знам дали разбра метафората с патроните :roll: Исках да кажа, че първия път трябва да е нещо прекрасно, а при мен беше кошмар.

HYPE
05-08-2007, 17:24
няма да те цитирам, че ще стане мазало...ами виж аз съм напълно наясно какво ме чака след като "мама и тати спрат да ми бутат пари в устата". Трябва и да уча, пък и ми се ще да работя през това време, че да им помаагм...няма да са винаги до мене.
Тук ще трябва да те разочаровам - никога не съм се водела по акъла на другите =). Винаги съм имала собсвено мнение - и съм си патила доста заради тва...най-простичкия пример давам - целия клас бяга от контролно...аз оставам...даскала лепи отсъствия...аз го отнасям от класа...не ми е пукало дали ще ме мразят за това, което съм.
Да, наистина тези години са най-сладки и безгрижни...какъвто и да е живота ни и каквото и да сме преживели. И все пак някои порастват малко по-рано (не визирам себе си...понякога сама се осъзнавам че постъпвам детски, но все пак когато е сериозно реагирам адекватно...надявам се...). А други и по-нататък си остават деца. Така че...
P.S. Не знам дали разбра метафората с патроните :roll: Исках да кажа, че първия път трябва да е нещо прекрасно, а при мен беше кошмар.
явно има кво да си кажем, тъй че може да се регнеш и да си говорим на лични. щото темата стана мазало ;)