PDA

View Full Version : Имам нужда някои да ми напише едно есе ..



jimkalin
04-10-2007, 12:02
Темата е : Саществуват ли днес нови светове ? И къде можем да ги намерим ?

I'm crazy
04-10-2007, 12:05
хаха тука домашни не се пишат! :-D
аз мога ти го напиша, се пак днес имам 6 на есето ми \:D/

jimkalin
04-11-2007, 15:38
трябва ми спешно .. Айде поогнете .. :cry:

ErinEverly
04-13-2007, 10:03
А аз имам нужда тея като теб да почнат да си пишат домашните! Нищо не ми коства да ти го напиша, но то е дадено на теб, а ти дори не се опитваш да го напишеш.

quench
04-13-2007, 10:09
Есето е благодатно. Може би не знаеш как се пише?

1. Увод - насочва към тезата
2. Теза - показваш какво ще защитаваш
3. Изложение - защитаяш тезата - много силна защита е отхвърлянето на евентуалните контрадоводи
4. Заключение - резюмираш резултата от изложението

баси,не е толкова трудно да напраскаш 250 символа...

ErinEverly
04-13-2007, 10:16
250 думи бре...

250 символа ги правя на изречение без да се замисля.. хахахахах

бтв много е паднало нивото на образованието :(
едно есе не може да си напишат, ама сигурно знаят коя нокиа какви функции има, колко струва и т.н.

Мдамз... А ти виж заглавието на тази тема ( http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=84158 ) и простата връзка между нещата ще я направиш... Простички думи незнаят как се пишат, а ти искаш ЦЕЛИ 250 думи да могат да свържат в смислен текст...

malka_sladuranka
04-13-2007, 10:54
Мдамз... А ти виж заглавието на тази тема ( http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=84158 ) и простата връзка между нещата ще я направиш... Простички думи незнаят как се пишат, а ти искаш ЦЕЛИ 250 думи да могат да свържат в смислен текст... Ехаа...и аз слушам циганийка, ама тази тема.... :shock:
Иначе в днешно време, незнам...на образованието ли е паднало нивото или на учениците. За съжаление мисля, че е второто. Нормално е на тази възраст да не ти се учи, но трябва да се полагат и малко усилия. И на мен не ми се учи, но....трябва...

ПП..ОМГ пак съм на ПЦ, вместо да уча... ](*,) ](*,) ](*,)

Industrial_Nation
04-13-2007, 11:33
Темата е : Саществуват ли днес нови светове ? И къде можем да ги намерим ?

Ще ти го напиша срещу заплащане от 5 лева. 8)

i'm so excited!
04-13-2007, 11:38
аз ще ти го напиша срещу 2.50 и едно шуменско

Kamuru
04-13-2007, 11:47
nqkoi moe li mi naprai konrolnoto po tehni4eska mehanika v ponedelnik PLS spe6no e :smt006

malka_sladuranka
04-13-2007, 11:50
А на мен може ли някой да ми хелп. Трябва някой да ми направи кандидатстудентските изпити. Добро възнаграждение-след добре свършена работа. 8)

$
04-16-2007, 09:29
добре де явно не ви вълнува темата . напишете нещо като есе .. какво толкова щом можете да пишете есета .. :(

i'm so excited!
04-16-2007, 11:54
проблема е, че ние също имаме да пишем достатъчно есета.

образователната програма е съобразена с всички, така че както ние можем да пишем есета, така и ти можеш.
с малката разлика, че нас не ни мързи.

{S}BaBY{G}
04-16-2007, 22:25
имам нужда някой да ми прави контролните по математика защото никога нищо не съм разбирала там ;) също и по химия и физика някой ако се натиска да ми изкара оценките-нп..ела нароодее ;) възнаграждението е задоволително-ще ви се усмихна => :lol: може и =D> ;) абе благодарна ще съм ;)

{S}BaBY{G}
04-16-2007, 22:33
Темата е : Саществуват ли днес нови светове ? И къде можем да ги намерим ?


тъй ;) а сега сериозно...ами най-баналното,което може да се напише е за вътрешния свят на човек ;) как всеки от нас е различен,съответно носи различен свят в себе си,всички носим различни светове и в който и да се вгледаме около нас можем да открием нов за нас свят;) Може да пишеш също и за това как ако бъдем добри един с друг и си позволим един на друг да се опознаем може заедно да си направим наш нов свят (метафорично казано приятелство ;) ) може да пишеш как всяко едно предизвикателство ти отваря вратичка към нов свят ;) и ти сам решаваш дали да приемеш предизвикателството и да се опиташ да надникнеш в новия свят,да поемеш и риска да бъдеш изритан обратно в своя ;) ....ако мога да го спретна ще ти го напиша ;) темата е готина пък и едно есе вповече на никой не му е излишно да напише ..предпочитам есета да пиша пред дърварски формули и задачи и шитове ](*,)