PDA

View Full Version : vqrno li e, MOMI4ETA, 4e mom4etata vi dosku4avat ako...



04-10-2007, 12:28
Vuprosut e, vqrno li e 4e mom4etata vi dosku4avat ako izpulnqvat vsi4kite vi pri6tevki i vinagi se suglasqvat s vas?

i edin podvupros- kolko vreme sled na4aloto na vruzkata zapo4va da ima leka zaguba na intrigata i leka skuka, za6toto pri vsi4ki polojeniq ne e kato v na4aloto na vruzkata.

Ice_Queen
04-10-2007, 12:33
Адски мега тъпо е да изпълняваш вс!
Това малко задушава ! :) и Доскучава адски много! :)
Повечето моми4ета не оби4ат да им се ходи толкова много по г*за.
Искаме мъже с характери!Не кукла с к*р,която няма свое мнение!
бати...на моменти даже ми е кеф ,като се скарам с мъжа или имаме различно мнение по въпросите! :twisted:

Принципно тва за загубата на интереса е различно при всяко моми4е!

Аз съм с мом4ето ми близо 2 години и сме си както в началото..преживяли сме адски много..но пак няма загуба на интерес!

Различни хора,различни идеали и характери!

04-10-2007, 12:40
E dobre, ama kogato momi4eto se surdi kato ne pravi6 tova koeto iska.. kvo stava togava? trqbva postoqnno karanici da ima.. ](*,)

DeadFromInside
04-10-2007, 12:40
много интересна тема и бих помолил повечко момичета да напишат своето мнение защото аз огаждам на момичето ми но изглежда че от време на време трябва да не е така.....даите савет O:)

nasty_f
04-10-2007, 12:40
Доскучава не само от това,че изпълняват всичко...А и ако прекарвате 80% на ден от времето си заедно също много писва,или ако постоянно ти казва "Обичам те"...Но иначе това е вярно.
Но най-много си зависи от дадения човек,защото на едни "им е в кръвта" да им доскучава всичко много бързо,други пък могат да си бъдат с един човек много време...Зависи от гена ти :wink:

Victorya
04-10-2007, 12:47
Дали писва? Това си е ужасно направо...Много мразя некой да ме гледа като вярно кученце и само да следи какво ще кажа. Имах едно такова гадже и на втория месец го молех да се скараме щото бех подивяла...да не говорим че на 2 месеца и 3 дни се разделихме...Ужасно е...задушаващо и като видиш че ти ходи по дупарата що па да му са не качиш на главата? И после ти става скучно да нема никво разнообразие и да...кофти работа.... :)

Ice_Queen
04-10-2007, 12:53
Доскучава не само от това,че изпълняват всичко...А и ако прекарвате 80% на ден от времето си заедно също много писва,или ако постоянно ти казва "Обичам те"...Но иначе това е вярно.
Но най-много си зависи от дадения човек,защото на едни "им е в кръвта" да им доскучава всичко много бързо,други пък могат да си бъдат с един човек много време...Зависи от гена ти :wink:

ти просто не си била истински влюбена мила,нямаше да говориш така ина4е!!!!!!!!




E dobre, ama kogato momi4eto se surdi kato ne pravi6 tova koeto iska.. kvo stava togava? trqbva postoqnno karanici da ima.. ](*,)
Кифлите се сърдят!Аз гаджето не го имам за да ме издържа или да ми слугува?Имам си баща най-малкото! :lol: Като те има само,за да те използва,режеш. И точка!

PLAMENKO
04-10-2007, 12:56
Не обичате да ви се ходи по гъза ли ? :shock: :shock: - млъкнете щото ставате смешни :smt014

Ice_Queen
04-10-2007, 12:58
Някой моми4ета оби4ат!Някой не !
:) какъв е проблема?

PLAMENKO
04-10-2007, 13:02
Някой моми4ета оби4ат!Някой не !
:) какъв е проблема?

проблема е да не ви се смеят някъде , не друго.. ::: :-$

Ice_Queen
04-10-2007, 13:03
Някой моми4ета оби4ат!Някой не !
:) какъв е проблема?

проблема е да не ви се смеят някъде , не друго.. ::: :-$

и кой за какво ще ни се смее?я обясни като си наясно?

П.С

"Спрайт-нещата такива каквито са !" :-D :-D :-D

Violenza
04-10-2007, 13:08
Не обичам хора, които нямат собствено мнение и се съгласяват винаги.

Ice_Queen, каквото и да говориш - ВИНАГИ писва... може години да си заедно с някого, много да го обичаш, но рано или късно ще ти писне...
Чувствата не са вечни, най-малко пък на тези години.
С времето винаги охладняват.

Ice_Queen
04-10-2007, 13:09
Не обичам хора, които нямат собствено мнение и се съгласяват винаги.

Ice_Queen, каквото и да говориш - ВИНАГИ писва... може години да си заедно с някого, много да го обичаш, но рано или късно ще ти писне...
Чувствата не са вечни, най-малко пък на тези години.
С времето винаги охладняват.

пепел ти на устата! :-D :-D
вс си е до хората.а кога нещо ще свърши само съдбата,Господ или привидението(както искаш му кажи) знае!

04-10-2007, 13:15
Lo6oto e 4e granicata e mnogo tunka mejdu tova da stane6 sku4en i tova da zapo4ne6 da si prekaleno potaen i iznenadva6t... :roll: i kolkoto pove4e si s nqkogo, tolkova pove4e se iztunqva tazi granica, dokato ne stane kato brusnarsko no64e i nedai si boje da si tu ot ednata tu ot drugata strana i nakraq da ti vleze mejdu krakata tova no64e i da ti otreje topkite...


Ideqta v slu4aq ne e da nqma6 sobstveno mnenie! Naprotiv izkazva6 si mnenieto, no ugajda6 na vsi4kite malki kaprizi na momi4eto..

НекФо_НикФо
04-10-2007, 13:20
Попринцип колкото повече се изпълняват прищевките на нас, жените, толкова повече искаме и никога не сме достатъчно доволни колкото ни се иска и на нас, и на човека до нас :) Но ако мацката ти иска прекалено много(например ако нещо, което желае не е по възможностите ти или нещо което има в изобилие, а иска още и още), а никога не е доволна, значи може би просто не е за теб :)

nasty_f
04-10-2007, 13:29
Доскучава не само от това,че изпълняват всичко...А и ако прекарвате 80% на ден от времето си заедно също много писва,или ако постоянно ти казва "Обичам те"...Но иначе това е вярно.
Но най-много си зависи от дадения човек,защото на едни "им е в кръвта" да им доскучава всичко много бързо,други пък могат да си бъдат с един човек много време...Зависи от гена ти :wink:

ти просто не си била истински влюбена мила,нямаше да говориш така ина4е!!!!!!!!


b]
Moje i da ne sum,a samo da sum se zablujdavala......Ne znam,az sum 4ovek,koito ne obi4a dulgite vruzki,puk da ne govorim ako vseki den sum zaedno s nqkoi prez celiq den i po4ti cqlata no6t...Napravo 6te otka4a,no ima i izkliu4eniq kato sega6niq mi priqtel...kazah go tva,za6toto sestra mi s biv6eto si gadje bqha NERAZDELNI! naistina nerazdelni,maika mi i ba6ta mi go poznavaha,abe cqlata familiq.Idva6e v nas kogato si poiska.I vsi4ki mn sviknaha s nego,no be6e golqma gre6ka.Na sestra mi mn i pisna ot tova,ta az za tova kazvam,4e ako prekarvat 99% ot vremeto si zaedno 6te si pisnat...I govorq za postoqnno,vseki den bez po4ivka,nikakva!tva e ujasno

IKisseDAGirL
04-10-2007, 13:53
До някъде да, поне на мен така ми се губи интересът :-k

babi_girl
04-10-2007, 15:15
Адски мега тъпо е да изпълняваш вс!
Това малко задушава ! :) и Доскучава адски много! :)
Повечето моми4ета не оби4ат да им се ходи толкова много по г*за.
Искаме мъже с характери!Не кукла с к*р,която няма свое мнение!
бати...на моменти даже ми е кеф ,като се скарам с мъжа или имаме различно мнение по въпросите! :twisted:

Принципно тва за загубата на интереса е различно при всяко моми4е!

Аз съм с мом4ето ми близо 2 години и сме си както в началото..преживяли сме адски много..но пак няма загуба на интерес!

Различни хора,различни идеали и характери! napulno sym syglasna

machoka
04-10-2007, 15:20
т. 11.