PDA

View Full Version : флеш???



WinHater
04-10-2007, 14:16
значи зарибен съм да си правя флеш... ама се чудя дали се затваря после... щото може да съжалявам по нататък.... та... искам да ми отговори някой който е имал и си го е махнал после.... щото мнения има много... ама искам сигурно да е :smt017

Fena
04-10-2007, 14:18
И кое му е якото да ходиш с ухо, по-голямо от главата ти ?

WinHater
04-10-2007, 14:20
уфф... аре без офтопици... ми мен си ме кефи... явно имаме различни разбирания... кво пречи да си различен

BornFromPain
04-10-2007, 14:21
Да бе яко ще си различен.. Осатава да си вземеш и кецове и ризи и ще те гледат като извънземно!

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-10-2007, 14:23
iii men mnogooo me kefi :) iskam i az da si napravq.. ta navita sum no vse oshte sum samo s jelanieto :P a ina4e za fle6a mislq 4e zarastva.. pone taka mi kaza edna fr (punkarka) :smt017 a djantite ne zarastvat.. neshto takova be6e :roll:

04-10-2007, 14:23
Тъпаци сте вие явно само тъпи чалги ми слушате тъй де по темата ами бях чела че зависи много от големината флеша ако е прекалено голям много по трудно ще си възвърне нормалния размер

04-10-2007, 14:26
така де имах впредвид само тея двамата дет се заядоха... :)

Fena
04-10-2007, 14:31
така де имах впредвид само тея двамата дет се заядоха... :)

Това че намираме флешовете за глупави ни прави чалгари? Добра логика.

BornFromPain
04-10-2007, 14:32
Тъпаци сте вие явно само тъпи чалги ми слушате тъй де по темата ами бях чела че зависи много от големината флеша ако е прекалено голям много по трудно ще си възвърне нормалния размер

Тихо.

WinHater
04-10-2007, 14:34
еми ... горе долу... само един чалгар може да мисли толкова ограничено ако може да се нарече това мислене
@BornFromPain и като нося кецове и кво..
и вече по темата... мисля си за флеш с диаметър най много 1- 1,5 см. :-k

Fena
04-10-2007, 14:37
Какво ограничено мислене бе красавец?! Аз ти казвам че флешовете не ми харесват, а ти викаш че слушам чалга? Нещо не се връзват нещата не се ли сещаш ?

WinHater
04-10-2007, 14:42
уфф... ае стига... а пък и нямах предвид само теб.... ейтози... родения от болка.... кво значение има как ме гледат хората... ейтва е тъпото позьорско - чалгарско мислене.... не ме ебе кво си мислят хората... чрез дрехите изразявам себе си.. който не ме харесва негов си проблем

Ellie
04-10-2007, 15:01
Спрете с тъпите офтопици!Нямам флеш, но съм чела доста за него и искам да кажа това, което си спомням, не знам дали ще ти бъде достатъчно.

Зависи от големината му.Ако някой 20 милиметров, едва ли ще си върне нормалния размер дупката.Ако ти е най-много 9-10 мм, ще се свие, а за колко време, вече не мога да кажа, за да не те объркам.
Едва ли този форум е най-доброто място, за такива неща.


Влез тук и чети темите, ще разбереш.http://piercing-bg.com/Там са специалистите. :wink:

WinHater
04-10-2007, 15:07
еее... един свестен човек тука.. мерси много... \:D/

Ellie
04-10-2007, 15:32
Няма защо! :wink:

BornFromPain
04-10-2007, 15:38
уфф... ае стига... а пък и нямах предвид само теб.... ейтози... родения от болка.... кво значение има как ме гледат хората... ейтва е тъпото позьорско - чалгарско мислене.... не ме ебе кво си мислят хората... чрез дрехите изразявам себе си.. който не ме харесва негов си проблем

1. Ходи да ти присадят мозък
2. Купи си тълковен речник
3. Потърси думата ирония,
4. Прочети първия ми пост
и чак тогава ми пиши глупости, ако все още си способен..

psycho_girl
04-10-2007, 19:15
^^ защото ще е мн различен

хм зависи от диаметъра и колко бързо го разширяваш, не пъхай някви лайна, за да го разширяваш
съвет: чистете си флешовете!

Mimka_sweet
04-10-2007, 19:18
Абе 5 флеша :lol:

По темата: :lol: :lol: :lol: различно колко "ти е голяма дупката"

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-11-2007, 13:01
da de vqrno zavisi kolko ti e golqma dupkata :lol: :lol: mai be6e 5 mm do tolkova se zatvarq.. ama ne sum sig #-o no vseki den trqbva da se 4isti.. .abe golqma zanimafka e 8-[

BeAsT
04-11-2007, 15:21
Ако си направя флеш, дупката ще може ли някой ден да се възвърне до нормален размер?

Това зависи от няколко неща:
Как ще разтегнете флеша;
До какъв размер ще разширявате;
Колко време ще го носите;
Ако разтягате постепенно, има много по-голям шанс дупката да стане отново малка някога. Ако сте разтягали прекалено бързо или сте използвали предмети с неподходяща форма (моливи и т.н.), а не разширители, шансът дупката да се смали до първоначалния си размер намалява.
Ако разтягате дупката до 10мм или по-малко, почти сигурно е, че след време тя ще може да възвърне обичайния си размер. Ако си сложите флеш, който е около 20мм или повече, шансът е доста малък.
И накрая, ако сте носили флеша някокло месеца, той ще зарастне много по-бързо като го махнете, отколкото ако сте го носили 10 години.
Имайте предвид, че това не важи за всички, затова се отнасяйте сериозно към правенето на флеш, защото никога не можете да сте сигурни, че той ще може да се свия напълно. Ако този факт ви притеснява, замислете се дали ще си струва да го правите.



копнато от piercing-bg

WinHater
04-11-2007, 20:28
еее... един свестен човек тука.. мерси много... \:D/Че аз казах същото ,но не съм свестен :evil: ахааахха
не бе бате.. просто ми беше писнало от офтопици и глупости.. и момичето ми даде линк където има точна информация...
иначе благодаря на всички които се отзоваха

BornFromPain
04-11-2007, 22:49
Като ти е писнало от офтопици и глупости, какво по дяволите правиш в тоя форум :lol:

WwanAdoO
04-12-2007, 16:39
съвет: чистете си флешовете!
:!: Иначе смърдят много гадно... не че е неква супер силната миризма, ма не е приятно :-D :lol: (
Иначе аз си направих 9мм, за да съм сигурна, че някога ако поискам, ще мога да го махна...

04-12-2007, 17:12
И кое му е якото да ходиш с ухо, по-голямо от главата ти ?
ne e zadyljitelno da e na uhoto :))
Ne, nikoga ne se zatwarq, fle6a e zawinagi.

Sarabi
04-12-2007, 22:21
Оф, тъпо, но искам да ви питам нещо.
Трябва ли според вас задължително да се носиш по едикакъвсиначин, да принадлежиш към едикояси субкулура, религия, гето , за да можеш да си направиш пиърсинг/флеш/татус? Не може ли да си... примерно нормален човек, който страшно много харесва пиърсинги/флешове/татуси. Искам да си направя industrial. Да, ще си "пожертвам" ухото. Има дни, в които някак си ми се иска да се облека като нормалните хора- нормални дънки и тениска. Защо ще ме гледат като изрод, ако имам такъв пиърсинг и съм облечена нормално? Никой ли не може да приеме, че за да харесваш пиърсите/флешовете/татусите не е нужно да си някакъв определен... вид? Поставете се на мястото на средностатистическият човек (тийн)- какво ще ви е мнението за метълка с индъстриъл и нормална с индъстриъл?
Мнението на хората не е най- важното, но е важно за мен. Но каквото и да е то- защо пък някой би се отказал от нещо, което ще го удовлетвори душевно?
Абе кажете какво мислите, че се обърках.

InitialD
04-14-2007, 01:26
Аз доколкото съм забелязал от един френд се затваря...
А онова с кецовете и ризките...много ама много ми прилича на онова с фешъните..това са двата типа мода на която тиийновете подражават в момента...фешъни/скейтъроподобни..ъъъъЪъъЪ защо трябва да е така? ](*,)