PDA

View Full Version : Злобно... (за всички футболни фенове)



teenkopele
04-10-2007, 15:54
Първо искам да се извиня, че пускам новината не в раздела, в който трябва, но ме удари, като гръм от ясно небе и искам да я прочетат колкото се може повече хора. (След това нека бъде преместена, където трябва.)
Не е истинса....в такъв момент- на косъм от това да се простим с всякакви шансове за участие на Евро 2008, се случва това...

http://gong.bg/view_article.php?article_id=7318

...точно сега, точно в този момент...д**ба това не трябваше да се случва. Тамън нещата със Стенли взеха да утихват и айде, поредния проблем. Най-големия от доста време насам, имайки предвид шансовете ни за класиране на ЕВРО 2008. :?

Fena
04-10-2007, 16:16
Еми именно точно на място идва махането му ! Точно в този момент трябва някой друг да поеме отбора.

ДА СЕ МАХА СТОИЧКОВ !

Аз пък исках Херо да стане треньор, той пък зел че и той се махна :smt011

nencuHka
04-10-2007, 19:00
Не че съм запалена фенка на футбола,ама си имам понятие..
Нека се маха тоя Стоичков.
Квото го префърцуниха,че вкарал еди колко си гола на еди какво
си първенство е чиста случайност.
Самият футбол е игра,изградена само на случайности и на късмет..
За мен е това,нищо повече..
Е,айде не мога да отрека,че и до някаква степен е и физика.
Аама да не се задълбочавам,без тва милион и една
простотии изръсих :lol:

Mimka_sweet
04-10-2007, 19:01
Срамота!!!!

HopeLesss
04-10-2007, 19:07
Не че съм запалена фенка на футбола,ама си имам понятие..
Нека се маха тоя Стоичков.
Квото го префърцуниха,че вкарал еди колко си гола на еди какво
си първенство е чиста случайност.
Самият футбол е игра,изградена само на случайности и на късмет..
За мен е това,нищо повече..
Е,айде не мога да отрека,че и до някаква степен е и физика.
Аама да не се задълбочавам,без тва милион и една
простотии изръсих :lol:

Недей подклажда нов спор! Сама казваш, че не му разбираш, пък иначе даваш оценка. Да те светна малко - във футбала има адски много стратегии, логика, тактики и още много други неща!

По темата - честно казано, ако сме достатъчно силни, за да се класираме за Еврото, то това ще стане и без Стоичков. Не го изкачвайте на чак такъв пиедестал! В крайна сметка отбора може и без него :wink:

the_o.c_girl
04-10-2007, 19:28
Не че съм запалена фенка на футбола,ама си имам понятие..
Нека се маха тоя Стоичков.
Квото го префърцуниха,че вкарал еди колко си гола на еди какво
си първенство е чиста случайност.
Самият футбол е игра,изградена само на случайности и на късмет..
За мен е това,нищо повече..
Е,айде не мога да отрека,че и до някаква степен е и физика.
Аама да не се задълбочавам,без тва милион и една
простотии изръсих :lol: Ти чуваш ли се?ФУТБОЛА Е ИГРА, КОЯТО ПОКАЗВА КЛАСА И КАЧЕСТВО, НО НЕ И КЪСМЕТ.
по темата ами нз дали тр. да сме махне не съм категорична :?

Fena
04-10-2007, 19:34
Защо всички викат "не съм съгласен/на да се маха", та той вече се махна!

DqVoLcHe_Ot_RaQ ,тъй като не си фенка на футбола ще ти кажа че понятието ти е доста погрешно :)

vra4ka
04-10-2007, 19:42
Във футбола не е всичко късмет, но без него никой няма да успее!

По темата:
Не е голяма изненада! Всичко го плюха като за световно! Едва ли някой ще издържи такова нещо! Като не знаем всички да си затваряме големи разбирачески усти така ще бъде!

Сега да си сърбаме попарата.......

Fena
04-10-2007, 19:47
ХАХА знаеш ли на Стоичков колко му е какво мислят медиите и хората? Мисля че знаеш много добре какво е неговото отношение към четвъртата сила в страната. Той е толкова голям селянин, че не му пука какво мислят другите за него. Мисля че всички сте се убедили в това...

Напуснал е защото БФС са го притиснали. Дори мисля че проблема е от по-голям мащаб, след изцепките му след мача Холандия - Румъния. Тогава той каза "Този мач нещо ми мирише на нагласено". Румънските медии откачиха, и се обърнали към БФС с думите "Абе, защо го държите още този селянин? След което сигурно ФИФА са притиснали малко повече .Ние сме му свикнали на селските изяви, но по света не му минават магариите. Дано си е взел поука.

XePouH`
04-10-2007, 20:07
трябваше да се махне,но не трябваше и Херо да си тръгне
и ся ми е интересно кой ще ги е поеме? :-k

air_J
04-10-2007, 21:21
Най-накрая се махна! Откога го чакаме и докога ли щяхме да го чакаме? Наздраве! :-({|=

Coki
04-10-2007, 22:12
Много правилно решение на Стоичков, предвид резултатите на отбора, макар че не е изцяло негова вината за трагичната игра на нашите. Както и да е, искам само да спомена, че Стоичков е най-добрият български футболист за всички времена и един от най-добрите на света, колкото и нескромно да звучи това е мое мнение :) Като треньор, обаче мисля, че обърка старта тотално и сега ще видим дали въобще ще успее да се разрвие като треньор в новия си отбор...

rosskata
04-10-2007, 22:47
Стоичков може да е най- великия български футболист... НО е късмет за националния отбор, че се махна... Нищо не постигна, напротив- откакто е тренъор, всичко се смарангясва бавно и сигурно... :?
Велик футболист и добър тренъор явно са различни неща...

teenkopele
04-11-2007, 06:35
...
Велик футболист и добър тренъор явно са различни неща...

Коренно различни са.

:arrow: Ясно беше, че Стоичков рано или късно щеше да си отиде, но за пореден път задавам въпросът- Защо точно сега? Наистина под негово ръководство не играехме кой знае колко добре, но в такъв момент...от следващия ни мач зависи всичко- дали ще запазим някакви шансове за класиране на Евро 2008 или не. Тези внезапни смени на селекционера и на помощниците, както знаете Херо и другите двама също напуснаха, ще дестабилизират отбора още повече.
Пожелавам на Марто Петров възможно най-бързо да влезне в оптималната си форма и да поведе и другите национали към класиране!

XePouH`
04-11-2007, 08:07
никой велик футболист не става за треньор случая със Стоичков,както и с Ван Бастен

maldini
04-11-2007, 08:47
Не че съм запалена фенка на футбола,ама си имам понятие..
Нека се маха тоя Стоичков.
Квото го префърцуниха,че вкарал еди колко си гола на еди какво
си първенство е чиста случайност.
Самият футбол е игра,изградена само на случайности и на късмет..
За мен е това,нищо повече..
Е,айде не мога да отрека,че и до някаква степен е и физика.
Аама да не се задълбочавам,без тва милион и една
простотии изръсих :lol:

Като не си запозната,не се обаждай...
Сигурто и вчерашната победа с 7:1 на Манчестър е била случайна? :lol:

PLAMENKO
04-11-2007, 12:29
ВИЛИ ВУЦОВ , ВИЛИ ВИЦОВ