PDA

View Full Version : Parodiqta, nare4ena lubov.....



Lolla
04-10-2007, 14:56
Prosto re6h da spodelq s vas ne6ti4ko..no purvoi 6te kaja nqkolko dumi za sebe si. Az imam nujda da buda obi4ana i moga da obi4am!Prosto sum po- 4uvstvitelna li4nost i popivm emociite na horata okolo men mn lesno....romanti4na sum, nejna, otdavam se izcqlo na 4uvstvoto lubov i se staraq da ne narnqvam horata okolo men (koeto puk me pravi uqzvima)...No sega kum temata....ot 3 godini ne sum ostavala bez gadje za pove4e ot 2 meseca.....nz dali sum go pravila ot strah da ne ostana sama ili proso se pristrastqvam kum "lubovta",vs , s koito sum bila sum provokirala da me obi4at ( toest az sum bila dostatu4no otdadena) . Tozi moi stremej za lubov me dokara do tam 4e az nqmam istinski priqteli mom4eta (vsejki rano ili kusni mi kazva 4e me obi4a po "onzi" na4in)A az ne moga da mu otvurna i tova adski mn me natujava, za6toto az gi cenq.....I eto 4e naskoro si dadoh "po4ivka"....Poslednoto mom4e, s koeto bqh, haresvah naistina mnogo i pravih vs , koeto da go kara da e 6tastkiv s men ( ne pravih sceni na revnost, davah mu svoboda, no v su6toto vreme poddarjah interesa mu, za da sam idva pri men)No az nikoga ne uspqh da go imam istinski, makar 4e formalno bqhme "gadjeta"Moje bi go otblusnah s prekalenata si "lubov" , no v su6toto vreme toi sqga6 me otbluskva6e i potu6ava6e vsqka moq nejnost (preave6e go nesuznatelno)..i az dori ne mu kazah 44e go obi4m...koeto be6e tujno( az ne 4e sum go obi4ala)....I eto toi si trugna, ne otvurna na moite 4uvstva i si trugna i sega zaradi nego vs moi setiva za "lubovta" sa zagaseni...Nqmam jelanie da darqvam lubov...i v tozi period az se zamislih 4e taka e po- doobre! Za6toto moga da imam vsi4ki, da flirtuvam s vs, da prikovavam pogledite im, a kogato doide vreme za 4uvstva, prosto da si trugna......Taka ne naranqvam sebe si....Ima vreme za lubov, obvurzvane, romantiki....Sega e vremeto na kupona i vs ne6ta ot sorta Oobi4am go, 6te umra" "za6to ne me haresva" 'Kakvo da pravq"i t.n sa bezsmisleni!Izpolzvaite vremeto sa sebe si i 6te vidite koolko e hubavo 4ovek da ima vreme za sebe si- da pravi lubimite si ne6ta, da ima svoboden grafik i nai- vajnoto da ne strada du6evno, zaradi nqkoi drug :!:

shmatka_s_patka
04-10-2007, 15:54
prili4a mi na nqkoq prikazka s pouka nakraq
no e qka prikazka :smt007 =P~

koalka
04-10-2007, 16:04
Говориш така, защото нямаш чувства и не изпитваш нищо към определен човек.Иначе нали се сещаш колко абсурдно звучи да кажеш на едно момиче примерно, което адски много е влюбено в едно момче, да й кажеш"за какво се занимаваш с него, не ти трябва любовта, безмиследно е".И аз така мога да си говоря за неща, които не са ми на главата и които не съм изпитала, но е друго като бъдеш в тази ситуация.
И относно това, че момчетата изведнъж почват да изпитват чувства, като до вчера сте били приятели-нормално е, цащото рядко може да има приятелство между момиче и момче и е неизбежно в единия от двамата да се появят чувства.

04-10-2007, 16:11
Говориш така, защото нямаш чувства и не изпитваш нищо към определен човек.Иначе нали се сещаш колко абсурдно звучи да кажеш на едно момиче примерно, което адски много е влюбено в едно момче, да й кажеш"за какво се занимаваш с него, не ти трябва любовта, безмиследно е".И аз така мога да си говоря за неща, които не са ми на главата и които не съм изпитала, но е друго като бъдеш в тази ситуация.
И относно това, че момчетата изведнъж почват да изпитват чувства, като до вчера сте били приятели-нормално е, цащото рядко може да има приятелство между момиче и момче и е неизбежно в единия от двамата да се появят чувства.Mi povqrvai az tezi ne6ta gi priemam tvurde navutre i ot vsqka situaciq vzimam pove4e stradanieto, otkolkoto dr ne6ta.....I v produljenie na 4 meseca se borq sus sebe da zabravq mom4e, koeto vijdam vs drn, da go namrazq, vupreki 4e toi e moqt ideal za mom4e.....i sum minala pz dosta gadni i hubavi 4uvstva....No se zamislqm 4e tova e tvurde jestoko i tva be6e moito suvet4e \:D/

Lolla
04-10-2007, 16:14
tva gornoto bqh az :smt006

radito
04-10-2007, 17:11
Еееми добро утро! Аз съм на тоя принцип откакто съм се родила. Никога не се отдавам максимално на никой. Има време за тия работи! Сега се живее, сега е купона! След време може да нямам възможността да хойкам на ляво и на дясно! :D

bqsna_teenagerka
04-10-2007, 17:19
супер казано...има нещо вярно....няма закъде да бързаш за любовта на 16,17 :? 4е и по рано

BAYO
04-10-2007, 21:11
Еееми добро утро! Аз съм на тоя принцип откакто съм се родила. Никога не се отдавам максимално на никой. Има време за тия работи! Сега се живее, сега е купона! След време може да нямам възможността да хойкам на ляво и на дясно! :D

Доста сполучливо казано. Но всичко зависи и от годинките. Не може да си на 23-24-25 и да не погледнеш на живота, на сериозно, поне и само с едно око.

JoeBanana
04-11-2007, 06:53
ихааааа, авторката открила топлата вода http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
аре всички към банята, сапуна от мен http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

_[LiFe-StiLe]_F
04-11-2007, 07:00
ох, ми радито е права. никога не се отдавай изцяло на един човек. единственото, което може да направи тази всеотдайност е да ти докара беля на главата #-o с нея просто показваш колко си наивна и уязвима, и повярвай ми ако до сега никой не се е възползвал от тези твои "качества" няма да закъснее момента когато това ще стане. затова опичай си хубаво ъкъла и се научи да се прикриваш. днес никой не оценява прекалената искренност - тя или дразни, или привлича към теб само използвачи!