PDA

View Full Version : помогнете на един нещастник................................ .



някои е умрял............
04-10-2007, 15:56
Добър ден на всички.Искам съвет от вас тъи като знам че сте прекалено добри за да е истината :).Питам ви следното ако винаги ви пренебрегват и лъжат наи вече жените и другите хора какво бихте направили?Ако вие отделята цялото си време внимание на някого а тои на вас не ви отделя достатъчно???????? Как ще се почуствате когато това е винаги системно постояно............ ви се случва :((((((( няма ли да ви идва от вътре просто да умрете от мъка :((((((((( дали си заслужава да помогнеш на някого в случаи че тои те пренебрегва винаги и ти отказва помощ?идеите ми свършиха не знам какво да направя........................ след като си мислех че това явление ще е времено а то стана постояно в началото не беше така при запознанството ни за пръв път....... после се появи........ на кръстопът съм да продължа така завинаги или да се откажа :((((((((((((((((((((((((( моля ви за искрена помощ ще прочета всички постове дори и тези в които ме ругаете.:)

Valar
04-10-2007, 16:08
Кой е умрял,че се зарадвах! :-D
Дигни си самочувствието и бъди по конкретен!

shmatka_s_patka
04-10-2007, 16:27
az ni6to ne razbrah ot vaprosa i ot sadarjanieto na posta... pi6i malko po sasredoto4eno ako e vazmojno i po qsno...

sherry
04-10-2007, 16:32
За приятелката ти ли става въпрос? Не те оценява и те тъпче?

Ами какво да ти кажа, има много такива хора, но ти си виновен, че и разрешаваш да си играе с теб. Трябва да й дадеш да разбере, че не си даденост, че може да те загуби, спри да й сваляш звездите, може пък да й дойде акъла. (Ха дано, ама надали...)

SouL^*DiViNe
04-10-2007, 16:39
когато си прекалено добър към някого и изпълняваш всяка негова прищявка,той започва да те мисли за даденост и не оценява това,което вършиш ](*,) затова трябва да му дадеш да разбере на този някой,че и ти си човек и имаш нужда от любов и топлота толкова,колкото и той :wink:

bqsna_teenagerka
04-10-2007, 17:29
виж..ти си се от4аял напълно...няма за какво!!! живота е пресд теб...ти си тръгнал да се отдаваш напълно отвсякъде на някой няма смисъл от това...живей си тенейджърския живот...и не се прехласвай,явно другите си живеят и просто не са обзети от мания за отдаденост

BAYO
04-10-2007, 21:19
Към автора: Имам почти почти същия проблем. Ма го бутам някак си, няма как. Всичко зависи от обстоятелства, от това на кой помагаш и т.н. Дай нещо по-конкретно, за да се разприказваме повече :)

Kianna
04-10-2007, 21:35
Добър ден на всички.Искам съвет от вас тъи като знам че сте прекалено добри за да е истината :).Питам ви следното ако винаги ви пренебрегват и лъжат наи вече жените и другите хора какво бихте направили?Ако вие отделята цялото си време внимание на някого а тои на вас не ви отделя достатъчно???????? Как ще се почуствате когато това е винаги системно постояно............ ви се случва :((((((( няма ли да ви идва от вътре просто да умрете от мъка :((((((((( дали си заслужава да помогнеш на някого в случаи че тои те пренебрегва винаги и ти отказва помощ?идеите ми свършиха не знам какво да направя........................ след като си мислех че това явление ще е времено а то стана постояно в началото не беше така при запознанството ни за пръв път....... после се появи........ на кръстопът съм да продължа така завинаги или да се откажа :((((((((((((((((((((((((( моля ви за искрена помощ ще прочета всички постове дори и тези в които ме ругаете.:)




:-D

04-10-2007, 21:41
дали си заслужава да помогнеш на някого в случаи че тои те пренебрегва винаги и ти отказва помощ?

Ще се хвана за тази част от пост-а.

Ако някой има нужда от дребна услуга, помощ или каквото и да е отделяне на внимание, няма нужда да го правиш ако това изисква усилия, които няма да положиш с удоволствие.
Ако някой има проблем, за който ти знаеш, че можеш да помогнеш, и самият ти искаш да помогнеш просто ей така - за да се чувстваш по-добре в кожата си - направи го.
Но просто помни, никога не очаквай някакво възнаграждение като си губиш времето да обгрижваш другите. Ако си правиш зор и си мислиш, че ще получиш някакво внимание, разочарованието ти ще е доста голямо(както всъщност в момента е).
От друга страна, ако го правиш заради себе си, то ще си проличи в държанието ти и въпросният човек може и да ти обърне внимание, защото не си показал че си готов да му бъдеш изтривалка всеки път като има нужда. А и да не ти обърне внимание - няма значение, то си сторил въпросното действие, за да се харесаш сам на себе си.

BAYO
04-10-2007, 21:54
TEXT




:-D

Излишен коментар маце [-X

И за да не стане и моето такова ...


Ако някой има нужда от дребна услуга, помощ или каквото и да е отделяне на внимание, няма нужда да го правиш ако това изисква усилия, които няма да положиш с удоволствие.
Ако някой има проблем, за който ти знаеш, че можеш да помогнеш, и самият ти искаш да помогнеш просто ей така - за да се чувстваш по-добре в кожата си - направи го.

Хубаво изказване. Ще добавя само, че когато човек прави добро, винаги му се връща, независимо кога и след колко време. Опитай се да не бъдеш винаги "загрижен" за всичко и всички. Дай малко пространство и за себе си. Позволи на другите да направят нещо. Не поемай винаги инициативата на 100%. Тва би било добре като за начало. И и и ... най - вече, не угаждай на 100% на мацките, те го приемат като " Ооо какво хубаво кученце, иии само как изпълнява команди". Тъпо! Чаткаш ли? В един момент тва им писва и отиваш по дяволите.

gostut
04-11-2007, 01:35
Добър ден на всички.Искам съвет от вас тъи като знам че сте прекалено добри за да е истината :).Питам ви следното ако винаги ви пренебрегват и лъжат наи вече жените и другите хора какво бихте направили?Ако вие отделята цялото си време внимание на някого а тои на вас не ви отделя достатъчно???????? Как ще се почуствате когато това е винаги системно постояно............ ви се случва :((((((( няма ли да ви идва от вътре просто да умрете от мъка :((((((((( дали си заслужава да помогнеш на някого в случаи че тои те пренебрегва винаги и ти отказва помощ?идеите ми свършиха не знам какво да направя........................ след като си мислех че това явление ще е времено а то стана постояно в началото не беше така при запознанството ни за пръв път....... после се появи........ на кръстопът съм да продължа така завинаги или да се откажа :((((((((((((((((((((((((( моля ви за искрена помощ ще прочета всички постове дори и тези в които ме ругаете.:)

еми ако един човек те пренебрегва и те кара да се чувстваш зле тогва единственото което можеш да направиш ( според мен) е да покажеш да въпросния човек, че както може със помощта и присъствието ти, така може и те да изчезнат.... а ако ти глобален проблем със сички, тогава можеш само (пак според мен) да продължаваш да помагаш и да си сигурен, че това рано или късно ще бъде оценено мн повече от колкото си се надявал някога :)

russianmafiaboss
04-11-2007, 02:45
Хм, според мен ако правилно разбрах въпросната ситуация ,защо просто не опиташ да вземеш и да покажеш на това момиче как тя ще живее без теб, ако на нея няма да и пука - тогава няма смисал да мислиш за нея (колкото и банално да звучи) . То колкото и безразлични да изглеждат хората отвън , вътре те са съвсем други , тъй че опитай може и да успееш :)

JoeBanana
04-11-2007, 07:06
честито, Вие току що се превърнахте в мъжка изтривалка http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
но трябва да има и балъци, че да не изчезнат тарикатите http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
автора, време е почнеш да хейтваш http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

_[LiFe-StiLe]_F
04-11-2007, 07:15
не само момчетата или мъжете имат подобни проблеми. въпроса не е от какъв пол си, а в това кой до каква степен позволява на останалите да го правят на боклук. единствения начин да се вдигнеш в очите им е като покажеш характер! нека разберат, че не само те могат да командват парада! (сори ако е ставало въпрос за момиче, тъй като аз писах за приятелите, но просто в поста ти не беше уточнено)

някои е умрял............
04-11-2007, 10:22
_F]не само момчетата или мъжете имат подобни проблеми. въпроса не е от какъв пол си, а в това кой до каква степен позволява на останалите да го правят на боклук. единствения начин да се вдигнеш в очите им е като покажеш характер! нека разберат, че не само те могат да командват парада! (сори ако е ставало въпрос за момиче, тъй като аз писах за приятелите, но просто в поста ти не беше уточнено)
Става въпрос за момиче :)

drebosucheto
04-11-2007, 10:50
Vij sega vsi4ki sme popadali v podobni situacii... no tova ne ozna4ava 4e trqbva da se predade6,a naprotiv pokaji im koi komandva parada i si podbirai po vnimatelno priqtelite za da ne se okaje6 posle v su6toto polojenie!!! :roll:

$tedinka$^^^26@05!!!!!
04-11-2007, 11:08
я не се излагай...стегни се малко и покажи кой командва.какво ще те правят тебе на боклук,то това е много гадно да си мн. влюбен в някой и само да му вървиш пходир гайдата а той да те прави на 2 и половина... ;-)