PDA

View Full Version : e slu4i se ;(



7eArS`0f{LovE}
04-10-2007, 16:25
S moq priqtel(ako moga oshte da go nareka takav) hodim ot mesec i polovina.Az mu nqmam mn doverie,zashtoto e hubav i ima dni v koito ne se vijdame i vse si mislq "ami sega kakvo li pravi?s koq li e?" ;( i ei takiva neshta.Vse me beshe strah 4e shte spre da me tarsi i mn shte me narani...e slu4i se! :smt010 Tezi dni ne me e tarsil da izlezem,nikakav go nqma.Az go potarsih,no toi taka i ne mi otgovori.Vqrno e 4e mu nqmam doverie,no strashno mnogo go obi4am!I sega useshtam kak pak me naranqvat :smt011 V sashnost ne iskam nqkakav savet...prosto iskah da si izleq vsichkoto koeto mi e na sarceto,zashtoto rqdko spodelqm takiva neshta s nqkoi. Blagodarq na tezi,koito go pro4etoha.

sherry
04-10-2007, 16:36
Много гадно така... :roll: И моя правеше отначало така, но после му дойде акъла. :D Сега постоянно се виждаме и си се обичаме. Дано и твоя да осъзнае грешката си. Колко дни не сте се виждали точно? Да няма някакъв личен проблем?

04-10-2007, 16:38
em 4oveka moje si ima rabota sq spox she te potursi shtot she mu doma4nee za tebe

Kitana
04-10-2007, 16:43
ускопой се и мисли трезво... понякога 4овек дотолкова сам се вглъбява в мислите и упасенията си 4е ... неволно прави така 4е те да станат реалност.
имах една позната която нямаше доверие на приятеля си и вся4ески го ообвиняваше. и държанието й го принуди наистина да и го върне,.. ако все си замислена 4е ти изневерява нито на теб нито на него ще му е добре.. из4акай малко обади му се пак.. не бъде толкова сприхава .. не се обиждай но така го отблъскваш... и 2-ро ако те потърси сам е най добре.. а ако не го направи и те отбягва запази само4увствието си и потърси някой който ще те уважава...

JuSt_A_vErMiN
04-10-2007, 16:48
ускопой се и мисли трезво... понякога 4овек дотолкова сам се вглъбява в мислите и упасенията си 4е ... неволно прави така 4е те да станат реалност....:smt023 съгласна съм с това което е написала Kitana ако искаш да се поразсееш излез с приятелките си,разхождай се,да си го избиеш малко от главата сега знам че е много лесно да го кажеш и е много труднод а го направиш,но ако го искаш ще постигнеш резултат...хайде и успех мила :)

MuJleH4eTo
04-10-2007, 16:59
Спокойно... Може да е зает и затова така да се получава :) Недей да си правиш прибързани решения :)

bqsna_teenagerka
04-10-2007, 17:12
хмм наистина може да има просто пове4е работа и затова д ане ти се обажда ина4е до страха всеки макар и малко си го има... :wink: още пове4е щом е хубавец!! :?

koalka
04-10-2007, 17:37
Обичаш го много, а казваш, че му нямаш много доверие...това не го разбирам!?Потърси му и му искай някакво обяснение.

BAYO
04-10-2007, 21:09
1во, на колко годинки си?

2ро, тва, че не ти се е обаждал, не ти е писал и т.н. може да е, защото си има работа, или техните са му намерили такава, да е зает и сега не може да говори. Може би утре или други ден ще може.

3то, много го ревнуваш и не му имаш доверие, не продължавай с това, иначе ще се разделите скоро.

4то, може прочетеното да изглежда като коментар на екстрасенс или медиум, ма те уверявам, че не съм такова нещо :oops:

5то, би трябвало като се появи, да го попиташ за липсата му, а той ако те обича или най-малкото ако държи на тебе, ще ти обясни, ще ти даде няк'в що годе смислен отговор. Успех

divo_kotence
04-11-2007, 13:54
от къде си сигурна че няма работа...може да е зает с нещо и затова да не ти отговаря...аз със моя приятел се виждам веднъж двапъти в седмицата (е някой път и повече) но се пак му имам доверие...а и щом го обичаш трябва да му вярваш...но и няма да е зле да поговорите..ако те обича няма да прави такива неща...изяснете се др начин няма

nasty_f
04-11-2007, 13:56
Да,найстина гадна ситуация.Но погледни и от добрата страна,може да има причини,за да не те търси... :-k

nasty_f
04-11-2007, 13:56
Да,найстина гадна ситуация.Но погледни и от добрата страна,може да има причини,за да не те търси... :-k

PaMit0
04-11-2007, 14:02
ем да тъпо е знам,ма споко после си зимаш поука,е така и при мен аз не фър4а из облаците щото знам кфо ще стане ина4е си го оби4ам ма съм му казала да се оправя както иска е така не съм го задължила да бъде с мен и винаги може да си тръгне,пък и да си тръгнеее се ще намеря 4овек който да го замести spx не се коси за мом4е не си струва :smt012 :P

sexy_momi4e
04-11-2007, 14:32
ami moje da si ima li4ni pri4ina da ne ti se obajda