PDA

View Full Version : Прекалено малки устни



one_small_girl
04-10-2007, 16:57
Здравейте, искам да ви попитам дали знаете за някакви упражнения за оголемяване на устните.Проблема ми е че устните ми са много малки а съм на 13 и ми става много кофти като видя някое момиче с големи и красиви устни.Благодаря предварително.

BroKeN^DreAmZ`f
04-10-2007, 17:49
Почни да ги разтягаш...не устата, а устните сиг ще има ефект ххахахаххха :twisted: :twisted: :mrgreen:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
6, 9 и 10 точка от правилника!

ЦвЕтИт0
04-10-2007, 18:06
Здравей.Вместо да позволяваш на размера на устните ти да влия на твоето самочувствие се замисли малко.Нима искаш да изглеждаш като ужилена от пчела.Аз лично не откривам нищо красиво в големите устни и не знам каква е тази мания да сте с големи джуки-сега по-надарените в тади област да не се обиждат. =; Ако все пок искаш да им предадеш малко повечко обем използвай гланц за устни с искрящ ефект.Използването на пастелни червила в тъмни цветове не е подходяшо за малки устни.Не бива и да ги очертаваш тъй като така ги правиш оптически по-малки в сровнение с реалната им големина.Айде успех. :smt008

christina_aguilera
04-11-2007, 12:51
Слагай си гланц със силикон и си избирай цвета да е в по-светли нюанси, защото тъмния цвят и очертаването на устните ги карат да изглеждат по-малки.

$tedinka$^^^26@05!!!!!
04-11-2007, 18:23
Няма никакви упражнения за оголемяване на устните-каквато си се родила ,такава.Ползвай гланове за обем които са прозрачни или имат съвсем светъл цвят-така опитчески устните ти ще изглеждат по големи и плътни отколкото са вдействиттелност! ;-)

Adwokat
04-12-2007, 15:12
сложи си силикон като Мария :))

Zahara
04-12-2007, 16:32
Не мисля, че щом устните ти са малки, не трябва да ги очертаваш - даже напротив - добре сложеният молив може да направи чудеса с устните ти. Пробвай със светъл нюанс на молива, като първо очертаеш V-образната час на горната устна, а после останалата част. За да не стои прекалено изкуствено до разнеси малко навътре с пръстче, сложи червило в близък до молива нюанс (задължително по-светъл, за да ги уголеми оптически) и накрая сложи гланц в средата на долната устна за допълнителен обем. Наистина ще забележиш ефекта. Даже ако гледаш вип брадър забележи усните на Венета Райкова колко са малки без грим, а с грим колко плътни изгелждат. И не си мисли, че големите устни са дар от Бога - моите са толкова плътни, че сутрин изглеждам като пребита, и около половин час след събуждането ме болят ;(
Надявам се да съм ти била полезна, като се гримираш сподели ефекта :))))

^t_a_n_i_a^
04-12-2007, 19:38
С по светъл гланц и молив за устни става,но упражнения за устни все още не са измислени

04-13-2007, 12:58
Модерно е напоследък чалга певиците да си инжектират мас от задника в усните. Пробвай.

UnaBletoLoVeU
04-13-2007, 13:49
Модерно е напоследък чалга певиците да си инжектират мас от задника в усните. Пробвай.

Не мога да разбера защо давате такива съвети. Мислиш ли, че техните ще и разрешат? И мислиш ли, че е толкова отчаяна да си направи пластична операция? Е може и да е, но техните определено няма да и позволят. Така че спрете с тези постове. Не помагат.

ПП. И малко се замисляйте какво пишете, че вече ми дойдоха много неща, за които да се чудя! ( Например изразеното в тази тема или защо някои правят темите-ебавки)