PDA

View Full Version : tursq nqkoi da me obi4a



bolka
04-10-2007, 17:33
purvo zdraveite na vsi4ki!az sum na 15 i sum sama ot mnogo vreme,do sega ne uspqh da namerq 4oveka,koito da me obi4a istinski i az da mu otvru6tam sus su6toto.Do skoro imah priatel az go haresvah(ne moga da kaja 4e go obi4ah-tva e mnogo silna duma,no go haresvah) I mislq 4e i toi me haresva6e,no prosto ne se polu4i.sega sum sami4ka i ne znam kakvo da pravq.kogato vidq nqkoe gotino mom4e i toi me zagleda i az go zagledam i se zapoznaem az zapo4vam da se durpam ,strah me 4e 6te me narani ,taka se polu4ava po4ti vinagi i kato 4e li ne moga da sum istunska -sqka6 ima edna stena koqto me deli s ostanali te.iskam ptrosto s nqkoi da sme blizki i da si spodelqme vsi4ko.kogato vidq nqkoq moq priqtelka s gajeto i kak se pregru6tat i sa tolkova blizki mi stava mnogo gadno :(:(:(.molq pomognete mi kakvo da napravq kak da se sblija s nqkoi kak da mu se doverq.pomognete mi ,haresvam si edno mom4e ,no toi e tvurde dale4 ot men i ne znam kak da se zblija s nego.

:(:(:(

bqsna_teenagerka
04-10-2007, 17:39
на 15 закъде си се разбързала за любов? я си живей купонджииския живот..пак като поотраснеш мисли за такива силни 4увства !!!

koalka
04-10-2007, 17:40
Търсиш някой да те обича, а не допускаш никой до себе си...така определено няма да го намериш.Недей да се втурваш веднага при едно момче-първо се опознайте, не тръгвай веднага да му показваш, че го харесваш и, че имаш чувства.Така поне малко ще можеш да се предпазиш.И недей да си толкова песимистично настроена.Какво всички сте тръгнали да се оплаквате, че сте на 15 и си нямате гадже?За къде бързате?

hristowow
04-10-2007, 17:43
Защо си мислиш, че ще момчетата ще те наранят? Това че си попаднала на такива не означава, че всички са едни и същи. Продължавай да опитваш да намериш сродната си душа. Също така престани постоянно да се сравняваш с приятелките ти, който имат гаджета и ще ти стане по-леко. Може би трябва да потърсиш момчета някъде другаде. Абсолятно всеки път ли момчетата те нараняват, защото ако е така явно трябва да се запознаеш с нови момчета?

bolka
04-10-2007, 17:56
da no mi e tolkova samotno iskam nqkoi da me podkrepq da me obi4a i da jivee s men .pisna mi ot kuponi-te nikoga ne sa mi bili strastta (obi4am da se zabavlqvam ,no sama mi e tupi4ko)kak da namerq nqkoi koito da me zeni i obi4a,da me kara da se 4uvstavam dobre,ve4e sprqh da zabelqzvam mom4etata kato 4e li zamrazih surzeto si i ne moga da izpitvam istinskite 4uvstva,kato sum s nqkoe mom4e to r z6toto nqkoe drugo momi4e go haresva (tva e gadno no az sum takava) ili za6toto vsi4ki go uvajavat i mislqt za gotin .ve4e ne moga da 4uvstvam!!!

Radeto_
04-10-2007, 18:11
Я по-кротко.Само на 15 а вече била затворила сърцето си за момчетата - та ти си още дечко за каква любов говориш.Животът е пред теб - предстои ти толкова много още - ще се влюбваш, ще разбиваш сърца.То естествено че и твоето ще бъде разбито де - това е то - кръговрат.

desperate
04-10-2007, 18:19
Ми то и аз имам нужда от това което и ти ...но виж не трябва да се притесняваш още си на 15,не бързай толкова това ,че си от известно време сама ...не е трагично най-добре опознай човека и тогава бъди с него защото много лесно може да си намериш човек до себе си ,но дали ще е това което искаш? :) не казвай ,че не можеш да чувстваш няма такова нещо и не съди всяко момче не си мисли ,че е като предишния ти.Успех :smt006

04-10-2007, 18:29
mersi za suvetite iskreno.

sexi_lady_666
04-10-2007, 18:58
A we mila mn si malka za istinska lubov vupreki 4e az o6te na 13 sum imala istinska lubov!!Ne to4no istinska :smt005 :smt005 :smt005

04-10-2007, 19:03
А аз съм на 18 и не съм имала сериозно гадже :wink: Значи - три години самота отгоре на твоите :-D
Както ти казаха - не се вторачвай в това, забавлявай се, сприятелявай се. Ако попаднеш в тази сравнително ранна възраст на човек, с когото да си паснеш - ще го усетиш, в това съм сигурна. Да го търсиш с куче и да се самобичуваш, че си самотна - няма смисъл, освен ако не усещаш някакво удовлетворение от това да не се чувстваш наред...

04-10-2007, 19:21
на 15 закъде си се разбързала за любов? я си живей купонджииския живот..пак като поотраснеш мисли за такива силни 4увства !!!
Къв купонджийски живот на 15 бе ?!?

UnsTToPPaBBle
04-11-2007, 05:21
i az imam sa6tia problem mom4e sam ako iska6 si kaji skype ili kakvoto ima6 :-) :-) :-)

BUBU_to4ka_TO
04-11-2007, 05:43
SPRI SYLZLIVITE SAPUNKI! kakvi sa teq steni okolo teb i pro4ee 4ovek na 15 godini ne govori taka osven ako ne go 4ul ot nqkyde....i za6to nastoqva6 to4no sega da ima nqkoi do teb ?? 6to ne sled 3 godini ili predi 2???? mislq 4e prevry6ta6 "problema" si v maniq

JoeBanana
04-11-2007, 07:00
помооооощ, ааааа, уууу, някой да ме обича, моля ви се http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
леле как мразя мрънкалници и самосъжаляващи се http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

_[LiFe-StiLe]_F
04-11-2007, 07:03
ох на 15 вие вече всичките сте отчаяни и наранени от любовта :-s абе как става тоя номер не ми е ясно #-o да не се мислите за много пораснали на тая възраст?! или може би за прекалено изпатили относно чувството любов?! абе вие дори нямате представа какво значи то!!!
с една дума: стига превземки, защото вече ставате смешни!!!

04-11-2007, 15:02
za vsi4ko si ima vreme..az sa6to iskam da ne sam samotna,no tova e jivota! edni gi ogrqva a grugi ne! koi e kazal 4e jivota e spravedliv?! :wink: spoko ti si na 15 jivota e pred teb! az vqrvam 4e za vsi4ko si ima vreme..rano ili kasno i liubovta se poqvqva.prosto si jivei jivota bez da misli6 za neq bez da te interesuva i nqkoi den bez da o4akva6 tq 6te se poqvi iznevidelica i 6te ti obarka jivota(napravo 6te sajelqva6 4e si q sre6tnala)! 6te si neprekasnato bolna ot neq(a tazi bolest moje da se okaje po stra6na i ot marzela i zaplesa>

JuSt_A_vErMiN
04-11-2007, 15:06
za vsi4ko si ima vreme....

radito
04-11-2007, 15:08
абе какви сте такива всичките в тоя форум бе?!?! :shock: само на 15 години, но вече претърпяли толкова много в любовта. що за глупости дрънкате!и ти как искаш някой да те обича при положеие, че не допускаш никой до себе си.я се стегни! живота е пред тебе! :wink:

sexi_lady_666
04-15-2007, 16:13
на 15 закъде си се разбързала за любов? я си живей купонджииския живот..пак като поотраснеш мисли за такива силни 4увства !!!
Къв купонджийски живот на 15 бе ?!? mi takuv na mene mi e po4nal na 11 a sega sum na 17 po misli i o6te ne e svur6ili skoro stavam na 18 i kvo misli6 4e nqma kuponi nqma ni6to luje6 se ti ako si bila zatvoreno dete drugite ne!!!

IlLuSi0nS`
04-15-2007, 16:35
и аз искам някой да ме обича :smt010

Kianna
04-15-2007, 16:41
помооооощ, ааааа, уууу, някой да ме обича, моля ви се http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
леле как мразя мрънкалници и самосъжаляващи се http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif



:smt005 =D> :smt005