PDA

View Full Version : Kakvo mu stava..?!?pls daite suvet



04-10-2007, 17:51
Taka istoriqta e slednata.....Zapoznahme se okolo predi 1 godina i ot samoto na4alo na poznanstvo ni toi se vliubi v men. Postoqnno mi povtarq6e kolko mn me obi4a i 4e e izpitval takiva 4ustva kum samo o6te edno momi4e v jivota si(toi e na 21god,ako tova ima nqkakvo zna4enie). Otna4alo ne vqrvah 4e e naistina silno vliuben,za6toto po-princip ne vqrvam na dumi ot sorta,no sled kato celi 7meseca toi ne spira6e da mi dokazva 4e e iskren,re6ih da dam 6ans na tova koeto ima po mejdu ni da se razvie. Otna4alo vsi4ko be6e Ok! Ne sme imali nikakvi problemi! Razbirahme se idealno i bqhme 6taslivi,no za kratko. Sled tova toi se promeni. Durje6e s men sqka6 sum negova sobstvenos,opitva6e da kontrolira jivota mi vsq4esi. Az se optitah nqkolko puti da mu obqsnq 4e nemoje da iska prekaleno mn,a ot sebesi da ne dava ni6to,no toi ne pojela da me razbere i sled redica skandali pomejdu ni ne izdurjah i mu kazah, sled kato nemojem da se razbirame po-dobre da ne produljavame. Toi oba4e zapo4na da se izvinqva,obqsni mi 4e ne e postupval pravilno i 4e 6te se promeni i az mu povqrvah. Sdobrihme se,ne sled dulgo oba4e vsi4ko zapo4na da se povtarq. Edna ve4er se skarahme mn jestoko i toi mi pisa 4e iska da se razdelim. Az se suglasih,no sled nqkolko dni toi pak me potursi i zapo4na da mi obqsnqva 4e sujalqva i t.n.t. Az iskah da si dadem malko po4ivka i da re6i dali dostatu4no durji na men za da promeni smahnatato si durjanie...Sega naskoro govorihme i toi purvo mi kaza,4e o6te me obi4a,a posle zapo4na da govori,4e ne me iska ve4e i 4e vsi4ko koeto mi e kazval sa bili luji....Men estestveno stra6no mn me zabolq i za da ne izlqza glupa4ka mu nagovrih kup ne6takoito ne misleh...Vidqh 4e i nego go zabolq, no toi sam si izprosi tova koeto stana....Posle se opitah da mu obqsnq 4e ne6tata koito sum kazala nesa istina,oba4e smisul nqma6e...I taka sega nemoga da go razbera...kakvo iska...kakvo pravi...za6to go pravi...Dali se e po4ustav naranen...ili prosto naistina ve4e ne me obi4a i samo iska da mi natrie nosa za tova, 4e se "osmelih" da mu kaja 4e nebiva da se duji taka s men neznam...Nemoga da mu ugodq,a znam 4e ne e lo6 4ovek i 4e zaslujava 2-ri 6ans. No kak da mu go dam kato toi ne osuznava gre6kite si? Sigurna sum,4e pak 6te me potursi,no ve4e po4ti ne mi ostanaha sili da mu pro6tavam...

hristowow
04-10-2007, 17:59
Не мисля, че заслужава да му прощаваш отново. Според мен той много добре разбира лошото си държание към теб, но няма желание да го поправи. Сигурно като е намерил такова прекрасно момиче като теб те иска, но не желае да се променя. Аз мисля, че си си загубила достатъчно време с него и е време да продължиш напред. Каквото и да решиш ти желая успех!

04-10-2007, 18:02
toi ve4e e imal vtori 6ans... za kyde o6te da prodyljavate ? ne iskam da ti kaja da go zareje6 , da ne sy6testvva pove4e, no 6tom vednyj ne se e spravil .. 6tom pak e prodyljil kakto si znae . Vsi4ki kazvat 4e 6te se promenqt , no nikoi ot nas ne iska da se promeni. ne si blyskai glavata, gore glavata i kuraj ! vsi4Ko 6te se naredi po edin ili drug na4in, ako naistina dyrji na teb 6te napravi i na teb da ti e dobre a ne samo kak na nego mu e udobno.

kat4enceto
04-10-2007, 18:28
не про6тавай пове4е той просто не те заслужава като се държи така с теб!!!!!