PDA

View Full Version : Dali problema mi e tolkova golqm ili az go pravq takuv...



UnaBletoLoVeU
04-10-2007, 17:56
Ad...vsichko e nqkakuv ad...Gadjeto mi si igrae s men. Sega mi kazva, che me obicha, sled malko zapochva da flirtuva s edna priqtelka. Tq se pravi na mn ineresna s koeto go predizvikva da flirtuva oshte poveche. Ne go obicham tolkova mnogo dori sum bila na ruba da skusam s nego, no mi stava ujasno gadno, che se durji taka. Dori v denq, v koito trugnahme i sreshnahme sluchaino tova momiche i toi otnovo pochna da se durji po-studeno s men, a s neq flirtuvashe. Povtarqm si, che ne go haresvam tolkova i moje bi postigam efekta na vnushenieto, no pak e mn gadno kato pravi taka. V sushtoto tova vreme naistina mn haresvam edno momche. Vunshno me privlicha, no i na harakter nqma raven i napravo me vludqva. Toi do kolkoto znam me haresva, no sega kato si imam gadje i se pravi, che obicha edno momiche, koeto e ot dr grad i ne moje da go sledi postoqnno. Osven tova ne mogat da sa zaedno, taka che tova me kara da mislq, che ako iskam da trugna s nego, shte stane. No ima problem- ne moga da si ni predstavq zaedno. Hem me kefi, hem ne moga da ni vuzpriema kato 2ka. Vsichko mi e tolkova oburkano i go napisah edinstveno s cel da si izleq mukata ot tozi ad v koito popadnah...mrazq neizvestnostta i misteriqta, a v tochno tova se prevurna jivota mi. Ako ste procheli tova-blagodarq. Ako nqkoi moje da me posuvetva kakvo da napravq ili da izkaje mnenie ili kakvoto i da e - plss napravete go!

katttto3
04-10-2007, 18:12
mila sajalqvam,no mislq 4e kato ne go haresva6 tolkova tova mom4e i ne ti e priqtno kato toi mn 4estno flirtuva ti zapo4ni s dr mom4e da flirtuva6 i 6te vidi6 4e 6te razbere6 vsu6tnost kakvo trqbva da napravi6 i 6te useti6 koe mom4e da izbere6.

ane7y
04-10-2007, 18:13
hey sladyrano q se stegni malky i ne se ot4aivai.Poslu6ai s1rceto si kakvo da napravi6.Spored men 6tom tova dr. mom4e ti haresva moje6 da opita6 a tova dokolko nemoje6 da si vi predstafi6 kato dvoika-spox.Parvo go opoznai malko pove4ko i posle deistvai.Skasai s priqtelq ti (ako ne go obi4a6 dotolkova 4e da go zameni6) iiii is4akai malko vreme dr. mom4e da razbere 4e ste skasali.Posle po4ni da flirtuva6 s nego ....iiiiii taka 6te stane rabotata
aide uspeh i slu6ai s1rcety si :D

04-10-2007, 18:24
Ami mislq 4e ne podhojda6 pravilno - nali haresva6 nqkakav tam koito te privli4a - ami zapo4ni da flirtuva6 snego mislq 4e taka toi 6a po4ne da se podludqva ot tebe i nakraq 6a otreje6 oniq tapiq - i ti 6a si svobodna i onzi koito te privli4a 6a se zalepi za teb - a povqrvai mi 6te si otivate kato dvoika ako go iskate :-({|= :-({|=

04-10-2007, 18:24
Ami mislq 4e ne podhojda6 pravilno - nali haresva6 nqkakav tam koito te privli4a - ami zapo4ni da flirtuva6 snego mislq 4e taka toi 6a po4ne da se podludqva ot tebe i nakraq 6a otreje6 oniq tapiq - i ti 6a si svobodna i onzi koito te privli4a 6a se zalepi za teb - a povqrvai mi 6te si otivate kato dvoika ako go iskate :-({|= :-({|=

nasty_f
04-10-2007, 18:30
Остави тогава сегашния си приятел и направи всичко възможно да тръгнеш с другото момче.И знай от мен,че в живота винаги става това,което най-малко ще очакваш,че ще ти се случи....И аз не съм вярвала НИКОГА,че ще ходя със сегашното ми гадже и преди това пак не бях вярвала,че ще се целувам с едно момче,но стана!Защото най-малко мислиш,че ще стане с него...Такъв е живота :-D Но така ще е най-добре да направиш.

koalka
04-10-2007, 18:39
Сигурна ли си, че и ти знаеш какво искаш...явно не?Нещата са прости-щом не ти изнася да си с този твоя приятел-зарязваш го, и без това харесваш друг.Ако искаш да си с онова момче-не мисли много, а бъди с него, какво ти пука в крайна сметка?

sherry
04-10-2007, 18:46
Колко време ходите с въпросното момче? Аз не бих търпяла такова положение - да е студен с мен и когато му скимне да флиртува с друга пача. Обясни му, че няма да търпиш тея неща, ако не се промени, може би ще трябва да се разделите...Не може да те наранява постоянно и да си играе с тебе...Дали те обича?

За втория...Ако го харесваш повече от гаджето си - действай! Но първо скъсай с твоя. Лъжата е гадно нещо.

04-10-2007, 18:46
дай му ултиматом от определен срок :twisted: че ако продължава да флиртува с тая недорасла пикла го напускаш...........трябва да се стресне поне малко ако те обича поне малко. :wink:

krasivata_luvica
04-10-2007, 18:49
дай му ултиматом от определен срок :twisted: че ако продължава да флиртува с тая недорасла пикла го напускаш...........трябва да се стресне поне малко ако те обича поне малко. :wink:
това бях аз :twisted:

BAYO
04-10-2007, 20:13
Ad...vsichko e nqkakuv ad...Gadjeto mi si igrae s men. Sega mi kazva, che me obicha, sled malko zapochva da flirtuva s edna priqtelka. Tq se pravi na mn ineresna s koeto go predizvikva da flirtuva oshte poveche. Ne go obicham tolkova mnogo dori sum bila na ruba da skusam s nego, no mi stava ujasno gadno, che se durji taka. Dori v denq, v koito trugnahme i sreshnahme sluchaino tova momiche i toi otnovo pochna da se durji po-studeno s men, a s neq flirtuvashe. Povtarqm si, che ne go haresvam tolkova i moje bi postigam efekta na vnushenieto, no pak e mn gadno kato pravi taka. V sushtoto tova vreme naistina mn haresvam edno momche. Vunshno me privlicha, no i na harakter nqma raven i napravo me vludqva. Toi do kolkoto znam me haresva, no sega kato si imam gadje i se pravi, che obicha edno momiche, koeto e ot dr grad i ne moje da go sledi postoqnno. Osven tova ne mogat da sa zaedno, taka che tova me kara da mislq, che ako iskam da trugna s nego, shte stane. No ima problem- ne moga da si ni predstavq zaedno. Hem me kefi, hem ne moga da ni vuzpriema kato 2ka. Vsichko mi e tolkova oburkano i go napisah edinstveno s cel da si izleq mukata ot tozi ad v koito popadnah...mrazq neizvestnostta i misteriqta, a v tochno tova se prevurna jivota mi. Ako ste procheli tova-blagodarq. Ako nqkoi moje da me posuvetva kakvo da napravq ili da izkaje mnenie ili kakvoto i da e - plss napravete go!

Много е объркано дам. Цялата история е малко странна, но не чак до там неразрешима. Значи, мисля си, че ако накараш твоя приятел, да те ревнува от даденото момче, което харесваш, ще разбереш, дали наистина той те харесва или не.

От друга страна, след като не го харесваш толкова твоя приятел, можеш спокойно без няк'ви угризения, че ще си виновна, да му покажеш пътеката. А с тва момче, след като те харесва... можеш да постигнеш целта си, всяко момиче иска, а и той както ти казваш, не е безразличен към тебе. Ми тва мисля.

gostenkata
04-11-2007, 11:07
a imali 6ans da si vnu6ava6 malko 4e haresva6 drugoto mom4e za da vurne6 po nqkakuv na4in na tozi kudeto si sega s nego,ako ne e taka opitai s drugoto mom4e

MaRiQnKa
04-11-2007, 11:19
Подкрепям BAYO =D> =D>

Diva4e
04-11-2007, 11:21
Сигурна ли си, че и ти знаеш какво искаш...явно не?Нещата са прости-щом не ти изнася да си с този твоя приятел-зарязваш го, и без това харесваш друг.Ако искаш да си с онова момче-не мисли много, а бъди с него, какво ти пука в крайна сметка? :smt023 :smt023 :smt023

vvs_go
04-11-2007, 12:24
nakaji go nakaji go i s vibrator naebi go na4upi mu ti nosa nakaji go nakaji go napravi sys nego o6te sto ne6ta (tva moi6 si go izpei6 na melodiqta na alisiq-syble4i me )
sorka 4e se unesoh mi vij sa toq pederasт trqq da go nakaje6 az nikoga ne bih se dyrjal taka s momi4e pyrvo e netakti4no, vtoro bii si sam avtogol, treto gubi i dvete macki