PDA

View Full Version : Безследно загубена...



donkihot
04-10-2007, 18:11
Мили приятели,пак искам от вас помощ,защото приятелите ми не могат да ми помогнат,тъй като не ме разбират.
Всичко започна в mirc чатихме си с едно м и си разменихме снимки тои ме хареса аз него не толкова....след известно време незнам защо но излезнах с него на среща. аз съм от пещера а той от пазарджик. у4а в пз само4е. и така направо полудях като го видях толкова е красив,добър и мил...
и имахме втора среща след седмица,защото се бях разболяла малко...днеска...видяхме се след у4илище бяхме на кафе си4ко ок,даже ме целуна по бузката...много се радвах бях на седмото небе...той казваше,4е много ме харесвал,дори направи клип за мен като се прибрахме ми каза в 4ата...: ohh predi da ti kaja ne6to mislq mnogo,ti si tolkva malka tolkva krasiva tolkva sladka i nevinna ako stane taka 4e da strada6 zardi moqta bezotgovornot i neserioznost nqma da si go prostq!!!ti si strahotno momi4e i 6te stava6 vse po-hubava

след това ми каза 4е много разтояние имало между нас и само за 2/3 4аса не са му достатъ4ни,защото найстина искал сериозна връзка...направо ме разби толкова съм тъжна кво направих нз..но знам 4е го искаммммм кажете ми моля ви кво да направя,найстина се влюбвам....моля ви помогнете ми!

katttto3
04-10-2007, 18:18
ami az ne sam za vrazkite zapo4nali v 4ata,no vse pak 6tom toi ti e kazal tova naistina neiska da te narani.priemi go tova kato edna avantura,a ne kato seriozno ne6to.A avanturite nali znae6 4e samo mimoletni.....

HopeLesss
04-10-2007, 18:19
На колко си ? А той ?

П.П. Недей да вярваш на всяко нещо, което някое момче ти каже!!! Винаги имай едно на ум, защото иначе много ще страдаш.

Ако наистина иска да е с теб, ще се примири с 2-3 часа виждане. В крайна сметка е по-добре от нищо!

nasty_f
04-10-2007, 18:23
На момчето значи му пука за теб и е загрижен как ще се чувстваш...Но не знам как да ти помогна.Ти и да искаш сигурно не можеш да седиш повече от 3,4 часа там...А той пък не иска така,сложно е.Как се казва момчето?

HopeLesss
04-10-2007, 18:26
На момчето значи му пука за теб и е загрижен как ще се чувстваш...Но не знам как да ти помогна.Ти и да искаш сигурно не можеш да седиш повече от 3,4 часа там...А той пък не иска така,сложно е.Как се казва момчето?

Да бе, то всичките са много загрижени в началото :lol: После ще има: "Искаш ли да си останем приятели? Така е най-добре и за двама ни"

Според мен той чисто и просто не е сигурен и затова се измъква с това, че е много заинтересован как ще се чувства...

koalka
04-10-2007, 18:32
Явно си имала някакви надежди за него, а той определено не ги е оправдал.Дали наистина го мисли или просто е искал да не започвате връзка, не знам, но определено не трябва да вярваш на всичко, което ти казват по чата.

nasty_f
04-10-2007, 18:36
На момчето значи му пука за теб и е загрижен как ще се чувстваш...Но не знам как да ти помогна.Ти и да искаш сигурно не можеш да седиш повече от 3,4 часа там...А той пък не иска така,сложно е.Как се казва момчето?

Да бе, то всичките са много загрижени в началото :lol: После ще има: "Искаш ли да си останем приятели? Така е най-добре и за двама ни"

Според мен той чисто и просто не е сигурен и затова се измъква с това, че е много заинтересован как ще се чувства...
Така е,няма вечни неща!