PDA

View Full Version : Pomagaite horaaaaaaaaaaaa



- inlove
04-10-2007, 20:12
Nachi hora ....oformq se slednata situaciq,ne znam dali moga da go narecha problem.Znachi v petuk bqhme na edno kuponche i tam beshe edna mn qka macka,az ot mnou vreme q haresvam no nqksi ne sum se zanimaval s neq(v smisul da q zabivam) i poecheto hora bqhme podpiinali i s neq se celuvahme.Do tuk s tva.. tva beshe v petuk.I togava do dnes ne sme se chuvali no dnes v daskaloto az glupaka se opitah da vidq pone dali shte me pogledne i bqh sednal na dosta rastoqnie ot neq i tq me pogledna nqkolko puti i tva beshe i sq mi e interesno kvo da pravq shot ot onaq sluchka zapochnah oshte poeche da q haresvam.Daite suveti kak da i pokaja che q haresvam i kak da q nakaram tq da me haresva!!!?!

kat4enceto
04-10-2007, 20:28
според мен те харесва поне малко,но ти трябва и то4ният подход

Kianna
04-10-2007, 20:30
Покани я да излезете.

PoisoNGirL
04-10-2007, 20:38
e nali se e celuvala s teb.Osven ako ne e bila murtvo piqna izliza,che te haresva.Prosto trqbva da napravish purvata krachka,zashtoto tq moje da se pritesnqva da go napravi.Vse pak e momicheto..Opitai s kusmeta \:D/

Nassgerrack
04-10-2007, 20:39
Покани я да излезете.
Толкова просто казано,а всъщност толкова трудно,нали?
Заговаряй я докато е време , в момента си в идеалната позиция да я заговориш с нещо от рода на "ето я моята любима приятелка от купона в петък!" Работите са доста лесни ,стига да ги вършиш със самоувереност.Глупости от рода на "аз я погледнах и тя ме погледна,ама аз се обърнах" не трябва да има.Няма 100% шанс да се справиш добре,но шансовете ти се увеличават значително когато си: усмихнат,самоуверен,комуни кативен,забавен.Съчетай тия качества както можеш,иди,заговори я с някакъв смешен лаф,пък тя ако иска да си говорите разговора ще тръгне.

sorceress
04-10-2007, 20:42
Дали те харесва не мога да кажа, защото има мн момичета, които се целуват с който им падне по купони. Без чувства, само моментно привличане. При теб може и да не е така, затова говори с нея просто ей така на няква тема и виж как се държи с теб. Сам ще разбереш дали има нещо или е било само за купона :) успех

jony
04-10-2007, 20:47
Покани я да излезете.
Наистина това е най-добрия съвет, който може да ти се даде.
По-добре да съжаляваш, за нещо, което си направил, отколкото за нещо, което не си!!!

BAYO
04-10-2007, 21:32
Дали те харесва не мога да кажа, защото има мн момичета, които се целуват с който им падне по купони. Без чувства, само моментно привличане. При теб може и да не е така, затова говори с нея просто ей така на няква тема и виж как се държи с теб. Сам ще разбереш дали има нещо или е било само за купона :) успех

Много точно казано! Евала :D

honda^
04-11-2007, 03:19
Покания да излезете и виж как 666те се развият не666тата.

gostut
04-11-2007, 03:33
хващаш я под рачичка и я водиш на кафе... ако се дърпа значи не се занимаваш повече, ако й е приято и тя те "хване под рачичка" на тръгване значи сичко е на 6.. ако е някъде по средата продължаваш във същия дух докато не стане едно от двете :)

_[LiFe-StiLe]_F
04-11-2007, 07:24
мисля, че със тези целувки на купона ти вече си й показал, че я харесваш или че поне имаш известни симпатии към нея. сега просто трябва да я поканиш да излезете на кафе ;)

koalka
04-11-2007, 07:27
Покани я да излезете. :wink: