PDA

View Full Version : kak da dokajem na lubimiq 4ovek 4e go obichame



aaaHaaa
04-10-2007, 23:52
4udeh se kakvo da napravq za da i dokaja 4ustvata si zashtoto mn sgreshih :( i nz dali she mi prosti

jony
04-11-2007, 00:02
Напиши и/му писмо.

aaaHaaa
04-11-2007, 00:18
neshto.po.romati4no?

BuBi008
04-11-2007, 02:33
Shte ti kaja che ne zaslujavash da ti prosti poradi prostata prichina che ako naistina beshe razbrala za kakvo si vinovna shteshe sama da znaesh kak da mu pokajesh che si zaslujava da imate neshto obshto. Ne ni pitai nas a trqbva da poslushash surceto si zashtoto ti go poznavash a ne nie ... toi moje da ne se vpechatlqva i da ne smqta za dostatachno tova koeto nie mojem da ti kajem.

_[LiFe-StiLe]_F
04-11-2007, 07:26
чувствата се доказват не със едно или две действия, а със времето!!! ;)

koalka
04-11-2007, 07:30
_F]чувствата се доказват не със едно или две действия, а със времето!!! ;)С това съм съгласна, така е.Не можеш примерно за един месец да докажеш на човека до теб, че го обичаш.Трябва време.Другите начини да му го покажеш е това как се държиш с него, какво правиш в една връзка, за да може да съществува.

Diva4e
04-11-2007, 09:10
Ам кажи и,че ще и докажеш...знаем,че за някой неща думите са излишни!Обаждай и се свеки ден само и единствено,за да я питаш как е ... заведи я на разходка из парка,на вечеря специално за нея само двамата ... вземи и цвете дръж се любезно накарай я да се чувства специална спече ли я !

anxela_87
04-11-2007, 09:21
Mnogo 4esto majete ne razbirat 4e na edna jena i e nijno vnimanie,smnogo malko moje6 da q vpe4atli6 i sas sa6to tolkova malko da q ogor4i6.Badi romantik(pone do kolko moje6)i i pokaji 4e tq zna4i ne6to za teb,no ne s dumi a s deistviq....

aaaHaaa
04-11-2007, 23:44
ae stiga ste me hokali iskah pomosht ako iskah nqkoi da mi mranka...edva li shtqh da vi pi6a iskam da si q varna!!! i porestanete ti nezaslujavash ti tva ti onova...!!! znam che napravih greshka ama kasno i smqtam da si q popravq vie samo melite sol na glavata mi !!! :smt013 A az samo pitah kak da si q varna !!!

sladkoto
04-12-2007, 01:39
Можеш да си я върнеш при три условия...
Първо: ако грешката ти е била простима
Второ: ако тя все още те обича
Трето: ако не повтаряш Никога същата грешка
Иначе забрави, че ще е твоя и се откажи...Ти избираш...

Друго: Покажи и че е важна за теб, дай и цялото си време, подари и нещо, което знаеш, че ще я зарадва...прави нещата които обича и които я правят спокойна...

Няма жена, която да бяга от мъж с който и е спокойно...
Успех!
И да кажеш какво е станало :wink:

darkdevil
04-12-2007, 03:55
Можеш да си я върнеш при три условия...
Първо: ако грешката ти е била простима
Второ: ако тя все още те обича
Трето: ако не повтаряш Никога същата грешка
Иначе забрави, че ще е твоя и се откажи...Ти избираш...

Друго: Покажи и че е важна за теб, дай и цялото си време, подари и нещо, което знаеш, че ще я зарадва...прави нещата които обича и които я правят спокойна...

Няма жена, която да бяга от мъж с който и е спокойно...
Успех!
И да кажеш какво е станало :wink:
братле точно това което е написала колежката в предния пост направи и ще имаш успех

IKisseDAGirL
04-12-2007, 05:33
Колко време бяхте заедно, защо се разделихте? Тези неща са от значение, ако искаш да ти помогнем. :wink:

KisskilleRcHe
04-12-2007, 05:37
Щом питаш как да и докажеш, значи няма какво да и доказваш....... Ако наистина я обичаш няма да ни питаш как да й го докажеш. То става от самосебеси...

04-12-2007, 05:55
Едва ли една картичка или една плюшена играчка,са най-доброто решение.....Ако наистина обичаше този човек и съжеляваше за постъпката си ( каквато и да е тя),сама щеше да знаеш как да постъпиш ! O:)

04-12-2007, 09:01
KisskilleRcHe , kakvo li ne sam pravil :smt009 :smt010 vsi4ko no ... tq kaza pri teb nqma da se varna ,4ustva ima no neznam kakvo napravih shte spra da i obrashtam vnimanie shte gledam na pred i tolkova...
darkdevil vsi4ko napravih no greshkata mi e 4e nqkoi i e kazal che sam se celuval s drugo momiche... i tq vqrva na horata a ne na men em da pravi kakvoto iska... tova az se predavam :smt010 :smt011

aaaHaaa
04-12-2007, 09:04
da se otkaja nali? do vchera vika che shtqla da se varne pri men,a dnes govorih s sestrata na bivshiq i, i q pitah dali hodi s brat i a tq kaza neznam nemoga da ti kaja (ot koeto az si pravq izvod che hodqt...) vsi4ko svarshi moje bi q zagubih nqma zn gledam napred i tolkova... nali taka? :smt010

bqsna_teenagerka
04-12-2007, 09:27
с гоеорене не става трябва да се действа.